Forum
u23991
u23991
Zgodba guwori eni punci Giyi, k ful ne verjame u duhove.
Bilo je zgodaj popoldne.. No, zvečer. Ura je bla ukol pol9. Ja. Mami in oči sta odšla na morje. Z sestro, ki ima 18let. Ime ji je Richex. No, ja jaz sm stara 13. V naši famili sm edina, ki ne verjame u duhove. ♥ "Tamalaa, jst grem vn z Jonom.! (njen fant) Am, brez gruzliuk.!" mi reče Ricx. " Ja, seveda. " odgovorim. Na fb-ju se z moio BFF Tino pugowarjam u dohovih.
T= TINA, J=JST

T: oila pikec. ♥♥♥♥
J: Oi. A Ueš d sm sama duma...=)
T: OO..Blagič. Da te nau kšn duh...Hahaha.
J: Saj ne obstajajo...

Ko to napišem, postanem lačna. V klet grem po sladoled... V kleti....

Next,=D..?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2010
u23991
u23991

02. julij 2010
u20260
u20260
next
to bo dobra story
02. julij 2010
dej nadaljuj verjamemm ddaa a boo cooooooooooooollll
02. julij 2010
u13810
u13810
vrjamem da bo nadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaljuuuj
02. julij 2010
u23991
u23991
Zagledam nekaj groznega...Ustrašim se in zakričim.." KDO SI TI, KAJ POČNEŠ TU.?" se zaderem, ko zaslišim le.. "UUU" What.?! Ustrašim se... Kaj če so Tinine besede res držale, kaj če je to duh.? " O, lepo, če si duh, saj verjamem vate..." Rečem preplašeno... A spet se uglasi. "UUU". Shit.! Stečem gor, nimam sladoleda, še copate sem pozabla dol.. A jih nočem jit iskat.. Res ne. Kaj če se mi kaj še zgodi. Od sedaj bom nekaj res upoštevala.. Tu je seznam(ubužujem delat sezname) :

♥Duhovi obstajajo
♥V klet ne grem brez spremstva.
♥V kleti straši...
In še ena prošnja.
♥DUHOVI, ČE STE SE ME IZBRALI, VAM POVEM DA SEM NAPAČNA ŽRTEV..

Tako vredu je. Ampak, je pa problem, ker ne upam v sobo. Preveč strašno je.. Odplazim se do hodnika, da bi prižgala luč. Prižgem jo, a se sama ugasne. Zaslišim korake, ki prihajajo iz kleti. Hitro se vržem na kavč, zamižim in si zamašim ušesa....NEXT.?
02. julij 2010
u13810
u13810
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NADALJ
NADALJU
NADALJUJ
NADALJU
NADALJ
NADAL
NADA
NAD
NA
N
02. julij 2010
u23991
u23991
Jokam. Nekaj me je začelo otipavat.. NE.! Ta prekleta stvar iz kleti. Shit. Še mobija nimam, da bi poklicala, mami, očija..Še tamalo pogrešam..Nekaj me vrže iz kavča.. Pogledam kdo je.. Bela jaz.? " Hej, kaj boš z menoj.?" Vprašam. "UUU" je odgovor. Naenkrat se sprijaznim stem, da ne zna guvort. " Hej..Haha.. Znaš reči lee UUU.?" Potem še rečem. " UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU" Tisti stvor js me grdo pogleda in reče...# Glej..UU. Tole UU nočUUU boš U preživelaaUU V kleti. Z mojimi prijatelji.." Shit.! Noč z duhovi. To je bolj naslov knjige, ne pa resničnost. To je norost... Gotovo se mi sanja.. Ojej... "Veš, draga duh jaz. Prosim te.. Rotim te.. Pusti me tukaj." "NE" Jokam. Duh se usmili mojih solz. Ampak ne. Vseeno me pelje. Vseno morem biti v kleti. Vseeno morem trpeti. Zagledam polno belih ljudi in vsi me na nekoga spominjajo.. Ricx. Tina, jas, oče, mami.. NE, kaj če so jih ubili. Ouou.. Ampak na trnih imajo vsi mene.. Mene . Napačno žrtev.. Ne čutim več rok . Tresem se.. Žal mi je, da prej nism verjela v duhove..Res.!: ZJUTRAJ... Zbudim se v kleti.. Okoli menee je kri. Slišim zvoke.. " TAMALA, KJE SI.?!" O, usaj Ricx je...Ko me vidi zakriči, kot da bi bila duh jas.. NEXT.?
02. julij 2010
JA !!!!!!!!!!!!!
02. julij 2010
u23991
u23991
" Kr-kr-krva-vavi-viš.." Jecla Ricx.. "Kje.?!"vprašam.." iz nosu ti lije tonee krvi.!" reče.. " Pa. očisti se, mene tud 1teden nebo.!" Ojoj...Jokam. In nej me kap, ker..ker...ker so duhovi v bajti.!!!!!! niti mal me ne mika..res NE.! Pokličem Tino. Zmeniva se, da pride k men prespat..." Piki, ka te je mučl.. duhovi, a.?" " Jap.Pa u klet ne greva nikol.!" rečem.. PA vseeno hoče in res greva. PA še ub 22.30. " TINA TO NI PAMETNA IDEJA.!" se ugovarjam. Ko prideva v klet zopet opazim duha. Ne upam pogledati nikamor, le v tino. A ko jo pogledam opazim, da ima obraz, kot da je vampir. Zakričim... Tina tudi. " V tebi sem vidla vampirja Giya." mi reče.. "Jas tud u teb.." Zakričiva in zbeživa gor. NEXT.?
02. julij 2010
u23997
u23997
nadaljuj.....
02. julij 2010
u6488
u6488
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
02. julij 2010
u21111
u21111
jaaaaaaa
sicr nom mogla spat ampak nadaljujj!!!!
02. julij 2010
Jaaaaa....Nadaaljuj
02. julij 2010
u23991
u23991
Zdele grem na bazen. Nadaljujem zvečer, jutr sm pa na morju... Pa u nedelo bom še.
02. julij 2010
u22448
u22448
dejjj
02. julij 2010
dej nadaljuj!!
ma to je resnicnost?
hehehehe xD
02. julij 2010
u23991
u23991
Dihava kot nori. Na hodniku zagledava krvave se stopinje..AAA..! Spet kričiva in kasneje se zapreva v mojo sobo... Skozi vrasta se prebije krvava sekira..Ne no.. Sej ni.!!! " BOJIM SE.!" rečem.. Zlezeva pod mojo odejo in jokava.XD Vrata se počasi odpirajo.. Škripajo in slišim stopinje.! Potem naju nekaj odksrije.! " TAMALA.!" mi zavpije ssestra.." KAJ SEXATA:?" "Ne, misliva no mislili sva, da si duh.!" "Oh.!" Vredu... Gotovo sva viseli le njeno obleko.. Nato greva spat. Zjutraj zgodaj okoli 5.00 naju nekdo zbudi.. Pa to ni my sisterr ampak...NEXXT:?
04. julij 2010
ja next!
04. julij 2010
u21437
u21437
iop
04. julij 2010
u24141
u24141
dej.!
04. julij 2010
next
04. julij 2010
N
E
X
T

T-A-K-O-J

N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
04. julij 2010
u16515
u16515
Nadaljuuj!
04. julij 2010
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NADALJ
NADALJUJ
05. julij 2010
u23991
u23991
neka roka. Shit.!¨Strah naju je. Ko pogledava, kdo to sploh je opaziva nekega strička... "DEDEK.¨!" zavpije Tina. Nasmehnem se in ga pozdravim. "Če, dovolita bi vaju odpeljal na počitnice." seveda se strinjava. In tudi moj oče ter mami staa na počitnicah, sestra isto, tako dee velja. V ponedljek zjutraj se odpravimo na otok Krk in seveda se z tino zelo veseliva. Na trajektu se smejiva nekemu gospodu, ki pijan bruha v morje...Haha.! "Tina, komaj čakam da prideva v apartma..." rečem. Tina pokima in trajekt je prispel:! Juhej. Sedaj le še pol urce da pridemo do apartmaja in veselje se prične. Tedaj me pokliče mami..
M-Mami J-JST

M-oi.
J-oii z Tininmu dedku sm na Krku...
M-vem ja. Sej sm dala duvoljenje...
J: super. no adijo, v morje grem...
M-papa.

Tako prekinem. Z Tino in njenim dedkom se odpravimo surfat. No, njen dedek samo poazuje. Sedaj pride ogromen val in Tino zasuje. Skočim iz deska da bi poiskala Tino. A po nogu me začnebožati nekaj koščenega. Shit.! Kaj če je duh.! NEXT.?
05. julij 2010
u16515
u16515
nadaljuuuuj!!
05. julij 2010
Nadaljuj!
05. julij 2010
NeXt plisssss
06. julij 2010
u23991
u23991
love_girl, dej ti, ke grem dons na morje.!
10. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg