Forum
Torej ja še ena moja zgodbica (če hočeš prebrati ostale prašaj za linke) Ta bo namenjena moji Maji in Nives, ki sta pravzaprav mal kriv da bo zgodbica sploh objavlena ;D (ps. zgodbico naj ne berejo mlajši kot 12 let) No zdaj pa začnimo z zgodbico ;D
...............................................................................
»120€« rečem svoji stranki. Ne vem kdo je, ne poznam njegovega imena, a to ni pomembno. Tukaj sem bila zato, da sem ga zadovoljila. Z roko seže v denarnico in pri tem opazim poročni prstan ki krasi njegov prst. Pomislim na ženo, ki ga vdano čaka doma. Prav pomilovanja vredno je to, da more zadovoljstvo iskati drugje, ampak večina strank je takih….poročenih moških, ki jih žene ne zadovoljijo kot bi bilo potrebno.
»Tukaj imaš.« mi v roko pritisne 150€. že mu hočem vrniti a samo zmaje z glavo. Nato si hitro obleče plašč in odide skozi hotelska vrata.
Vrata za njim se zapro in sama ostanem v temačni hotelski sobi. Denar odložim na posteljo in začnem iskati kose oblek po sobi, ki jih je prej ognjevito strgal iz mene, čeprav le teh ni bilo veliko. Strgane črne kratke hlače ter črna majica, skoraj prozorna skozi katero se je videl moj črn modrc malo premajhen, da so moje prsi ja izpadle malo večje in da so se fantje slinili nad njimi ter želeli videti tisto malo kar še niso. Iz kota sobe vzamem mojo majhno torbico in v njo skrbno spravim zaslužen denar. Odidem iz sobe in se počasi sprehodim v pritličje. Zaradi pomanjkljive obleke me poželjivo pogleda vsak moški in zavistno vsaka ženska. Takšni pogledi so bili samo ena majhna posledica moje službe. Prvih nekaj dni mi je bilo zelo težko. Nisem prenesla takih pogledov. Ampak sedaj, po dveh tednih, je to postalo del mojega vsakdana zato samo ponosno odkorakam iz hotela, čeprav na svoje delo nisem niti najmanj ponosna. Stopim na mrzel zrak, rahlo me zmrazi vendar hodim naprej. Že od daleč zagledam velik, rdeč napis Night Club. Pri vhodu so me že poznali ampak vseeno sem varnostniku pod nos pomolila osebno, ki je kazala na mojih borih 18 let in že sem bila v notranjosti kluba. Brez da bi se ozirala naokoli sem se sprehodila do lastnika bara, mojega zavodnika tako kot vedno obdanega z dekleti, ki so se zvijale zraven njega.
»Amerika!!« je zaklical ter me pogledal, hkrati pa se z očmi pase po sočnih razgaljenih telesih ki so naju obdajala. Sprehodila sem se do njega. Nastavil je roko in vedela sem, da mu moram v roko potisniti šopec denarja pridobljenega danes. »Koliko strank?« vpraša.
»tri…« pogledam v tla saj ga nočem pogledati v oči.
»Kaj!? Samo tri!?« jezno vstane iz svojega udobnega sedeža. To nikoli ni dober znak. Dekleta so se hitro odmaknila stran od dogajanja in naju pustila sama.
Prestrašeno sem pokimala. »Koliko si računala za eno uro!?« vpraša.
»Jaz…« prestrašeno pogoltnem slino »120….«
»Kaj!? Ali veš da bi lahko iztržila najmanj 200 evrov!« zavpije in stopi korak naprej. Za trenutek se mi zazdi da bom dobila močno zaušnico vendar očitno se je zadržal. Bolj umirjeno je sedel nazaj v svoj sedež.
»Amerika…« je izrekel moje lažno ime po državi v kateri živim. »Navadi se, da moraš najprej vedno dati vsaj dvakrat večjo zahtevo, kot je tvoja vrednost…to pomeni, da če si vredna 100 evrov reči vsaj za dvesto.« očetovsko se nasmehne in me lepo pogleda.
»Oprostite…jaz, nisem vedela« poda mi še en nasmeh.
»Prav, prav…« reče nato pa začne šteti denar, ki sem ga dobila danes. V kupčku bi moralo biti približno 400 evrov. Ko prešteje mi v roko potisne 125 evrov. Rahlo stisnem ustnice vendar se zavedam da meni pripada samo ena tretjina vsega pridobljenega denarja. Vsaj tako piše v pogodbi. Pograbila sem svoje stvari in izginila domov.

Amerika (Angelina)
21. februar 2012
OLA!!!
Next!!
21. februar 2012
hahah maja
21. februar 2012
Končno sem dočakala! (:
Neeextii!
21. februar 2012
hahaha ja končnooo!!
21. februar 2012
neext D
21. februar 2012
next
21. februar 2012
neeeext.!!!
21. februar 2012
neeext . !
21. februar 2012
hahah če boš stalna bralka lahko oglašujež za ostale pa prosim da ne
21. februar 2012
next!!!
21. februar 2012
u39380
u39380
NEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. februar 2012
Neeext!
itak sam še 3,5 meseca do mojega rojstnega dneva!
21. februar 2012
hahahah ja sej to je sam okvirna starost da ne bi lihk nwm eni 6 let stari brali tole ajaaa če kdo ni poštekaaal...jez pišem zgodbico sam prejle sm jo iz tistega profila objavla zaradi varnostnih razlogov haha
21. februar 2012
KAj drugače boš pisala na tem profilu?
21. februar 2012
ja na tem bom pisala...tisto je sam tko da moja prjatlca iz real lifa ne vid te zgodbice...k bo verjetno pod moje ime gledala a veš k piše kdo je ustvariil temo tko da sam zarad varnosti ja
21. februar 2012
u59711
u59711
neext! Opa, Nika(mislm Pando2000)! To a še ni zate! Nisi še stara 12! Marš!!! Aja, Nika... (nika.nikica X D) tale zgodbica me je res šokirala.... sicer pa next!
21. februar 2012
hahahahhahahahhahah šokirala v pozitivnem...al negativnem smislu ahahha
21. februar 2012
u59711
u59711
ja, tko.... nekje umes...
21. februar 2012
Sara! Rečmo da sem že 12
21. februar 2012
hahaha LoL
21. februar 2012
21. februar 2012
Nice, nexttttttt (:
21. februar 2012
u57330
u57330
next
21. februar 2012
u59711
u59711
Panda2000-Nika ne goljufaj!
Nika.nikicaX D-Hja, tko no, kok nej povem šokirala, da ti take zgodbice pišeš hahhahahah, ne sej je kul!
22. februar 2012
Haha mene tud Sara!!
22. februar 2012
u59711
u59711
sva že dve
22. februar 2012
u25153
u25153
next.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. februar 2012
hahahah LoL sej je ne bi blo če me že prej napisane osebe ne bi prepričale naj jo napišem
22. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg