Forum
Alora! Veliko zgodbic sem prebrala zato sem se po dolgem času odločevanja odločila, da poskusim svojo. To naj bi bila neke vrste romantična grozljivka.
__________________________________________________________________________________
Tup, tup tup je bilo slišati bobnenje v naši kleti. do nje so vodile dolge ozke stopnice, ki niso bile razsvetljene.vstala sem iz postelje in se odpravila v klet. v roki sem držala staro svetilko in se stopnico za stopnico spuščala v vedno globjo luknjo. po prihodu v klet sem prižgala luči, da bi ugotovila kdo raziskuje v naši kleti. nikogar ni bilo. se je pa v zgornjem nadstropju nenadoma odprla pipa. postalo me je strah. sama sem bila doma in ob pogledu na omarice sem se drznila. spreletel me je srh in nisem se mogla premakniti niti za en korak. ledeno me je zmrazilo. omarice so se vse na enkrat začele odpirati in iz njih je začelo frčati vse mogoče. po dolgotrajnem ledeniku v meni sem se končno lahko premaknila in stekla v svojo sobo. kjer sem se zavila pod odejo in si pred oči naslikala vse mogoče kreacije, ki bi lahko odpirale omarice....
Ajoj! od strahu sem se pozabila predstaviti. sem Jeany

to sem jaz.
30. avgust 2013
pod odejo sem čez nekaj časa zaspala. Nevem natančno o čem se mi je sanjalo. vem da sem se zjutraj prebudila prepotena in obrnjena na drugi strani postelje. pogledala sem na uro. komaj 3 zjutraj? zdelo se mi je da sem spala celo večnost. odšla sem v kopalnico, da bi se osvežila in se probala še malo spočiti. ko sem stopala po hodniku, se mi je zdelo da me skos negdo zasleduje. obrnila sem se in videla da zamenoj ni nič. obrnila sem se nazaj in premišljevala ali si to samo domišljam. vstopila sem v kopalnico se slekla in odprla tuš, da bi se stuširala. ob pogledu na vodo me je skoraj odneslo iz kopalnice. bila je vodeno živo rdeča. bljak! želela sem si , da ne bi nikoli ostala sama doma. ampak jutri sem morala v šolo in nisem več imela časa za premišljevanje. stekla sem v svojo sobo in dvakrat zaklenila vrata. zleknila sem se pod odejo in se začela tresti.šele sedaj sem pomislila. voda je bila mešana s krvjo! jutri bo sigurno kaj pisalo v javnem časopisu. želela sem zaspati a sem se samo neuspešno premetavala po postelji. nato sem nad svojo sobo zaslišala korake. tup, tup, tup, tup. postalo me je strah kot še nikoli. zavila sem se še bolje pod odejo in začela jokati. solze so mi kar lile. nisem jih mogla ustaviti. zakaj se mora to dogajati prav meni? zakaj meni? v roke sem vzela mobi. če danes umrem naj mami in ati vsaj vesta, da sem ju imela rada. na kratko sem napisala: mami in ati rada vaju imam. nato pa sem po dolgem naporu zaspala. sedaj se mi je sanjalo o prometnih nesrečah v katerih sta umrla moja mami in ati. iz teh groznih sanj me je zbudilo....
par nextov pa nadaljujem
31. avgust 2013
next
next
next
next
next
next
next
nextnext
next
nextnext
next
next
31. avgust 2013
ty ok nadaljujem... nisem mogla vrjeti očem. pri mizi je ležala senca in trkala na mizo. trkanje je bilo glasno zraven pase je slišalo še topotanje. pomela sem si oči in debelo pogledala. senca je izginila trkanje pa z njo. pogledala sem na uro, pol sedmih! zadnji čas da se oblečem in odhitim v šolo. med tekom do avtobusne postaje v upanju da bom ujela avtobus sem premišljevala ali me je nekdo oz. nekaj hotelo zbuditi za šolo. Ampak ni mi šlo v poštev bila je samo senca ne pa nekoga, ki bi resnično ustvarjal tak hrup. pritekla sem na postajo. v srečo sem ugotovila, da sem prišla pravi čas. kmalu sem že sedela na avtobusi in se peljala v svojo novo šolo. ja pred kratkim smo z starši zamenjali hišo, ker nas je v prejšnji preveč stvari vezalo na umrlo babico. ob prihodu v šolo, sem takoj od ravnateljice dobila ključ od svoje omarice. odprla sem jo in iz nje je privel vonj po gnilem. na sredi poličke pa se je znašla lobanja. zakričala sem od strahu. kaj počne ta lobanja v MOJI omarici? obrnila sem se po garderobi in na srečo opazila, da nihče ni bil prisoten ob mojem kriku. sedaj sem polek lobanje opazila listek. sklonila sem se nadenj in prebrala...
par nextu da vidm če kdo bere
31. avgust 2013
next
next
next
next
next
next
next
nextnext
next
nextnext
next
next
31. avgust 2013
ok tenx...... nadljujem
pisalo je: Tvoj amulet! ne sprašuj za kaj! če ga izgubiš ti ne bo lepo! razmišljala sem kako naj bo amulet lobanja? vzela sem jo in se odpravila v učilnico. mislila sem si da je bila to povsem neslana šala mojih NOVIH sošolcev. potrkala sem na vrata in jih po dovoljenju o vstopu odprla. uzrla sem se po razredu. moji sošolci so bili veliki in mali zato je bilo dosti razgleda. za mano so se nenadoma zaloputnila vrata. prebledela sem in se odmaknila od vrat. sošolci so bili videti čisto mirni zato sem sklenila, da se pozanimam. sedla sem polek neke zanimive punce po imenu Moly. zgledala je odštekana ne pa zgledala važna. prepričana sem bila, da se bova kmalu ujeli. in tako je bilo. vsak dan sva sedeli skupaj v razredu in se veliko pogovarjali. doma se ni dogajalo nič čudnega več. očitno je lobanja - amulet pomagal. ampak vsega lepega je enkrat konec. med glavnim odmorom je do mene stopil visok postaven fant z svetlimi lasmi.
O- on, J- jaz
O: Hej! jaz sem Žan.
J: živjo, Jeanny sem.
O: Jeanny? lepo ime. kot v pesmi Jeanny, samo tam je ona umrla.
J: Ja... ej, ti tudi poznaš to pesem?" bila sem zeloooo radovedna, fant mi je postal všeč.
O: Ja. rad imam angleške pesmi, nemščino pa imam tudi rad.
J: Jaz tudi." sem vzkliknila veselo, da imam z enim fantom nekaj skupnega. do sedaj še nisem imela fanta, zato bi bilo toliko bolj lepo če bi me opazil ta prelep blondinec.

to je on.
a še sploh kdo to bere? dva različna nexta pa pišem dalje...
31. avgust 2013
next
31. avgust 2013
next
31. avgust 2013
piš naprej js berem
plissssssss
31. avgust 2013
ok edini
Ž: Lepo, da imamo novince na šoli. Kje pa stanuješ?
J: vstari hiši na koncu mesta.
Ž: jaz me bi živel tam...
J: zakaj ne?
Ž: vsi v vasi vedo da tam straši...
J: Misliš?
Ž: Vsi tako pravijo. sicer še nisem bil tam samo baje da sta se nekoč mlad par sama ubila v tisti hiši.
J: par? torej če so duhovi, sta torej dva?
Ž: Verjetno. zakaj si se pravzaprav priselila?
J: Babica mi je umrla in na tisto hišo je bilo vezanih preveč spominov, da bi lahko v njej živeli.
Ž: vredu.... če se ti bo kaj zgodilo ali pa če se bo kaj čudnega dogajalo v tisti hiši mi povej." in potem mi je da svojo vizitko z mobilno številko. seveda nisem računala na to da se bom že prvi dan v šoli zagledala.
J: hhvala.
Ž: Ok. te pospremim domov?
J: ja lahko." bila sem čisto hepy in nihče mi teka veselja ni mogel izbrisati. vsaj tako sem mislila tiste minute. kaj pa če bi se mu zaupala in mu povedala kaj se je zgodilo v tisti hiši? ah... raje ne imel me bo za noro. čeprav on daje vtis da v to verjame...
next
04. september 2013
Nextttt :-)
16. september 2013
anja ne da se mi večččč hahahahah da nebi kj u šoli umenjala
18. september 2013
ok
18. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg