Forum
To je moja druga zgodbica.. Upam da vam je ta prva usec Jo pa pisem z eno frendico in bova nextale vsaka enkrat.. Edino k bo ena rekla drugi d lohko ona nexta nmasto nje k druga pac ne more in tko Cene.. Upam da vam bo usec.. Uživejte ne

**************************************************Louis********************************************

Zjutri sm se zbudil in skočil s postelje.. Pac nrdu sm use kar spada h osebni higieni.. Torba je bla nastimana že prej tko da sem torbo samo pograbil in stekel v kuhinjo... Ker je bila ura že pozna sem še uzel korenjček iz hladilnika in stekel u solo..
Na srečo nisem zamudil kot že učeraj ko me je profesorica Klinčkova okarala... Prišel sem u razred in začel se je fun.. A ga je na žalost preklinica Klinčkova.. Sovražim jo.. Lani sem komaj zdelal razred zaradii nje.. Usedla se je za klop in začela pripovedovati o propadu rimljanov.. Prav čudi me da to obraunavamo tudi v srednji šoli.. Zgodovino naravnost sovražim!! Obrnila se je s hrbtom proti nam in jaz sem pograbil list na katerega sem pisal snov in ga zmečkal.. To je slišala in se obrnila.. Takrat sem se delal da pišem.. Obrnila se je nazaj in jaz sem ji papirno žogico vrgel u glavo.. Haha.. Usi so se smejali.. Ko pa se je obrnila k meni in rekla: "Louis!! Takoj k ravnateljici!!!", mi ni bilo več smešno.. Moral sem iti k ravnateljici in pri njej sem že tretjič ta tedn!! Ta se je le drla: "Louis!! Kako moreš biti tako neuljuden do učiteljeu?? Imaš že dva ukora in ta je tretji!!" "Kaj?!! Saj to ni dovolj močno za tretji ukor??!!", sem se razjezil.. "Seveda ne.. Ampak ponavljajoče se manjše napake vodijo v ukor!!.. In ti si si ga pravkar prislužil!" je še dodala... Jaz sem le gledal v tla in potiho rekel: "Ali to poveni da... " "Da Louis! Žal te bomo morali izklučiti iz šole!" je rekla.. a sicer razumevajoče..

Next??

Boš bral/-a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. september 2012
u106448
u106448
nex nex nex
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
06. september 2012
u106448
u106448
hec vresnici bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaa
06. september 2012
u98572
u98572
next.
06. september 2012
Ben pole ni treba niti komentirat ne.. In ti ni treba niti brat ne.. ??? In nextam namesto Nečike

**************************************Liam***************************************

Zjutraj sem se zbudil v sobi poleg mojih dveh najboljših frendov.. To sta seveda Harry in Zayn... Ko sem imel 8 let sem se preselil k njima ker so mi v prometni nesreči umrli starši.. Zayna pa so starši od Harryja posvojili...
Zbudil sem se in zbudil še njih dveh.. Uštimali smo se za šolo in se odpravili od doma.. "Jaz grem poiskat Danielle... Vidva pa pojdita naprej.. Se vidimo v šoli.. " sem rekel in odhitel k Danielle ker sva bila zmenjena da greva skupaj v šolo.. Šel sem jo iskat domov nato pa sva se skupaj odpravila v šolo...
Ona je šla v drugačen razred kot jaz zato sva se lahko dobivala le na odmorih..
V učilnici sta že sedela Harry in Zayn.. Harry je nepremično strmel v Janie.. Njegovo simpatijo, ki je sedela pred nami.. "Ogovori jo že!!" mu je potiho rekel Zayn.. "Če pa si neupam in je itak vedno v družbi drugih punc... " je žalostno odvrnil Harry..
V učilnico je takrat prišel profesor in ura se je začela..
Po končani uri je Harry stekel za Janie.. Midva sva se samo smejala in nisva rekla nič.. Uživala sva na odmoru..
Po odmoru je Harry ves navdušen pritekel v razred in zakričal na ves glas: "Janie je moja punca!!!" Vsi v razredu so ga čudno pogledali..... "Uppss...." je bilo usee kar je uspel izdaviti.. Jaz in Zayn sva se samo potiho smejala....
Na poti domov sem pospremil še Danielle, nato pa sem se odpravil s fantoma domov...
Mama je sedela za mizo v kuhinji in jokala... Oče pa jo je miril.. "Kaj se dogaja??" smo skoraj v en glas vprašali.. "Mama je dobila odpoved jaz pa prav tako... " je žalostno povedal oče.. "V Sloveniji sva našla delo... " "Kaj to pomeni da.... " "Ja" me je prekinila mama... "Selimo se v Slovenijo!" ....

Next??
10. september 2012
u98572
u98572
next!!
10. september 2012
u106448
u106448
10. september 2012
u98572
u98572
ma ti samo kritiziaš!!! NEXTTTTTTTTTTT!!!!!!
10. september 2012
u106448
u106448
ja in
10. september 2012
Ben sej ti ni trebaa.. Če se že neki tle delš newem kej pmetna piši ti zgodbo ne..
10. september 2012
u106448
u106448
to je za te
11. september 2012
Hahaha... Da se nisi zmotla in je to zate... Samo poslušši se.. Haha..
15. september 2012
Nextam... Za Nejčiko:*** Mwaaa.. Najrajs te mam
****************************************Niall****************************************

Zjutraj sem se zbudil in šel v šolo.. Živel sem na Irskem. Hodil sem v šolo ki je bila samo fantovska.. Nobenih punc....! Ubistvu so me tam itak usi samo zafrkavali k sm bil kao največji piflar na šoli...Največji frajer je pa itak biu Max.. Usi so ga imeli radi... Mene pa nihče.. Še BFF nisem imel... Bil sem zelo nesrečen.... (smrk, smrk..:'()

Pri prvi uri, bila je matematika je Max stikal po učiteljičinem katedru.... Vse njene zapiske je vrgel v zrak da so se razleteli po celem razredu... Nato se je hladnokrvno usedel nazaj v klop... Usi drugi so ga spodbujali...
Ko učiteljica prišla v razred je takoj vprašala: "Kdo je to storil?!!" Sledila je tišina.. "Povejte mi ali pa boste šli takoj usi k ravnatelju!!!" "Niall učiteljica... " je potiho odgovoril Max da bi izgledal prepričliv... In učiteljica mu je seveda verjela: "Niall.. Takoj k ravnatelju greš!!!!..." me je osorno pogledala in me napotila k ravnatelju...
"No Niall... Povej mi kaj si naredil tokrat...." me je začudeno pogledal (bil sem zaradi Maxa že velikokrat pri ravnatelju po krivici seveda...) ... "Nič...Vsega je Max kriv!!" sem rekel ime Max pa sem še posebej poudaril.. "Ahh Niall Niall.. Vedno zvračaš krivdo samo na Maxa... Kaj naj naredim s teboj??" je odkimaval z glavo.. Jaz sem samo gledal v tla in nisem rekel nič... "No dobro Niall.. Pojdi a naslednjič te bomo morali izključiti iz te šole..." je še rekel v pomenu naj se to ne ponovi več... Hotel sem že oditi ko mi je še ravnatelj rekel: "Aja.. Pa tvoja mama je klicala... Rekla je da moraš takoj domov... Mislim da je res pomembno da te kliče sredi pouka... No pa pojdi.. Imaš moje dovoljenje..." Zahvalil sem se mu in odhitel kakor hitro sem mogel proti domu...
Ko sem prišel domov sem začel iskati mamo in očeta... Na mizi sem videl le sporočilce v katerem je pisalo: "Dragi Niall.. Tvoj oče je doživel prometno nesrečo... Sva v bolnici Sv. Ane... Spodaj je naslov.... Mama".. Ko sem to prebral so se mi zarosile oči... Hitro sem pooklical taxi in odhitel na naslov zapisanem na dnu sporočilca...
Taksistu sem plačal in nemudoma stekel v bolnico... Pri recepciji sem vprašal za pacienta po priimku Horan... Prijazna receptorka mi je pokazala sobo prav na koncu hodnika.. Bila je urgenca... Hirto sem stekel tja.. Mamo sem videl kako leži ob očetovi postelji in ga objokuje.. "Kaj se je zgodilo mama?? Po vse v redu z njim??" sem jo hitro vprašal... "Te odgovore pozna samo zdravnik in tvoj oče sam.." mi je skoraj neeslišno odgovorila.. Tedaj je vstopil zdravnik: "Njegovo stanje je vse slabše in slabše... Vse kaže ne to da nebo preživel... " je rekel in nato razumevajoče odšel.. Jaz in mama sva ostala tako dolgo tam, dokler ni odtaval na drugi svet.. Želela sva da bi njegove zadnje trenutke preživela ob njem..
Mama in jaz sva komaj nasednji dan prišla domov... Mama je takoj začela: "Treba bo organizirati pogreb..." "Prav mama..." sem potiho in žalujoče odgovoril.. Ko je hodila po stopnicah je še dodala: "Niall.... Zdaj ko očeta ni več se bova preselila.. Najverjetneje v Slovenija... Ti je prav??" "Nič nimam proti.. " sem skoraj veselo odgovoril saj tiste šole nisem mogel več trpeti...

Next???
15. september 2012
u98572
u98572
next!!
15. september 2012
u106448
u106448
tis pa ta
17. september 2012
u106448
u106448
tečnica
17. september 2012
u106448
u106448
toktok si
17. september 2012
u98572
u98572
o ma pai se k prijem tja in boš vidla ti toktok. kreten!!!!!!!!!!
17. september 2012
u106448
u106448
sori obe
17. september 2012
u106448
u106448
sori obe
17. september 2012
u98572
u98572
17. september 2012
u106448
u106448
tenx za tisto sporočilo šele zdej sm se zavedala kko je če ti forum uničjo
17. september 2012
u106448
u106448
17. september 2012
u98572
u98572
a lahko nehaš dajat gor sporočila!!
17. september 2012
u106448
u106448
zakaj
17. september 2012
u106448
u106448
17. september 2012
u98572
u98572
k tuki se bere!!!!!!!!!!! tubo!!!
17. september 2012
u106448
u106448
lej zdej k pa sm prjazna ma pa zavračaš
17. september 2012
Ok lej.. Nehte zdej obe.. Prosim.. Be friends Ok??
18. september 2012
u106448
u106448
si moja prjatlca
18. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg