Forum
u36102
u36102
hej, jaz sem Ella. Stara senm 17
MOje polno celo ime je Elisabeta Marie Rebecca Grastaly Von Mrerdo.
Grastaly je priimek.
Sem hči grofa Von Merda,živimo na Škotskem. Lepa pokrajina.
Imam Mlajše sestre Alexa, Evelyn, Audrey in Connie.
13 let, 10 let, 8 let, 6 let

Toliko otrok imamo, ker sta hotela imati moja starša sina. Zdaj upata da ga bom imela jaz.
Že od rojstva sem zaročena z sinom nekega drugega grofa, Daniellom. Ne marava se preveč. On je imel ljubico, jaz fanta. Nihče ni vedel za niju.
Potem so ga ujeli in Vanessa (ljubica) je vse izčvekala. Jadena (moj fant) in Vanesso so obglavili.
Poten najuj je Daniellov oče prisillil v nekaj kar nisem hotela. Preden je greof skrivnostno umrl sem zanosila.
Tega nisem hotela. Ampak otroka bom rodila in ga zapustila, prav tako mojo družino in Daniella.
Pobegnila bom s Connie. Ona je moje najboljša prijateljica in...............

Takrat je nekdo potrkal na vrata in Ella je nehala pisati v dnevnik.

A naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. februar 2011
u33832
u33832
ufff veš mi smo leta 2011 ti pa kle ene zgodbice pišeš it leta 500... koga pa sploh še obglavlajo??????
01. marec 2011
wiiii men je pa to všeč da je v starem času napisan pišem z prjatlco eno podobno
25. november 2011
nextiiii!
07. december 2011
u36102
u36102
Jst sm se odlocila da bom spet zacela pisat...bol za zabavo. Pisala bom pa z obeh strani iz Daniellove pa iz Elline.

DANIELL

Danes se selim na dvorec grofa Van Merda. Nevem če bi se mogel veselit ali ne, ampak v tem trenutku neočem od doma. Čeprav je moj oče umrl, še vedno hočem ostati na domečem dvorcu, ne na dvorcu kjer živi Elisabeta. Čisto vsak, ki naju vidi lahko sklepa da me sovraži.... Ne razumem sicer zakaj, ampak najbrž je to povezano s tem, da sem jo, ko sva bila otroka ves čas zafrkaval. Ko pravijo, da je fantu, ki se norčuje iz neke punce ta všeč, imajo ubistvu prav. V Ello sem zaljubljen že odkar sem jo prvič videl. Vedno sem hotel pridobiti njeno pozornost, a sem to očitno delal na napačen način. Seveda je mogel potem moj oče znoreti in zdaj je noseča in me še bolj sovraži.......
08. december 2011
u36102
u36102

Ella (em...vem da je ta slikca že uporabljena na eni od mojih zgodbic samo ni blo druge.....)
08. december 2011
u36102
u36102
Daniella pa bom dala takoj ko najdm enga solidnga tipa k je mal bolj nemoderno oblečen :3
08. december 2011
u36102
u36102
Doma smo vsi na trnih, ker pričakujemo prihod Daniella. Moje sestre se veselijo in komaj čakajo da ga (spet) visijo. Razen Connie, ki me seveda razume. Še vedno sem odločena da bom pobegnila. Takoj, ko pride Daniell, popokam stvari in grem. No, čez nekaj dni. Da bodo mislili da mi je všeč.

-Dan, se je Alexa vrgla po njem takoj ko je prišel. Zavila sem z očmi. kaj je lahko na njem simpatičnega. Ja, lep je, ampak kaj drugega?

-Daniell, ga je uradno pozdravil še moj oče in pokimal z glavo medtem ko sta se rokovala. Moja mama ga je povabila na večerjo.
Seveda, mi je švignilo v glavo. Zdaj bo z nemi jedel vsak dan!

Med večerjo smo (so) sse pogovarjali o vsem mogočem, Daniell pa je večinoma vodil pogovor. Počutila sem se slabo, najbrž zaradi nosečnosti ampak dopovedovala sem si, da je to zarati osladnosti večerje. Mama in oče sta se ves čas smejala njegovim izjavam, prav tako moje sestre. Tudi Connie. Izdajalka!
Medtem ko sem razmišljala o njem in ga na vse možne načine očrnila nnisem pazila kam stopam. Kar naenkrat sem izgubila tla pod nogami in šela takrat sem se zavedla, da sem hodila proti velikemu kanjonu (sploh ni kanjon, ampak velika luknj za odpadke, ki so jo skopali mojemu očetu, kar naredi smrt še bolj ogabno). Začutila sem kako padam in naenkrat sem začutila, kako me je nedo zgrabil in me potegnil nazaj gor.
09. december 2011
u36102
u36102
Prva stvar ki sem jo naredila je, da sem osebi bruhala na škornje, potem pa sem pogledala gor, da bi videla kdo me je rešil.
09. december 2011
u25153
u25153
next
09. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg