Forum
u161804
u161804
Hej!

Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbo. Upam, da vam bo všeč!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

29. September 1780

Končno so minevali zadnji trenutki do velikega dogodka. Oče me je gledal po strani, ker sem se tega dogodka tako želela udeležiti. Skrbelo se je, da se bom zaljubila o drugega, saj je za ples priredil, da bi se samski lažje poročili tudi podložniki. Vsi so bili vabljeni.
"Kako naj se zaljubim v drugega, če ljubim le Michaela? Oče! Saj veš, da le rada plešem!"
S tem sem se le tolažila. Rada sem osvajala srčkane tipe. Kar je bilo za vojvodinjo Britansko povsem lahko. Ampak bila sem zaročena z Michaelom in nisem se smela igrati s tipi, kot sem se včasih. 'Saj samo še ta večer' sem si mislila.
Na dvoru se je prirejal ples v maskah. Tukaj bomo s plesom osvajali drug drugega. Moj zaročenec je bil na potovanju v Ameriki in cela dva meseca ga ne bo. Vem, da to ni prav kar delam. Do slavnostnega dogodka je manjkalo samo še 3 dni...

Stala sem v zakolisju. Bila sem tako živčna in nisem vedela ali bom zmogla ali ne. Samo še par trenutkov in komornik bo naznanil moje ime. Vem, da bi dvorskih plesov že morala biti vajena, ampak ta bo nekaj posebnega. Mojega zaročenca ne bo zraven, ko bom filtrirala z drugimi tipi. Ne menim se za posledice. 'Bo že kako' si vedno pravim. Ampak to me je potolažilo le za kratek čas in vedela sem, da se mi bo to maščevalo.
"Isabella Williams!" je naznanil komornik. Srce mi je močneje zabilo in zavese so se odgrnile. Videla sem najmanj tisoč začudenih obrazov. Jaz pa sem le vzvišeno pogledovala (kot se spodobi). S kraljevsko držo sem odšla po stopnicah do dvorane. Plesalcev se je kar drenjalo. Izbrala sem kar enega. Glasba se je zavrtela in cela dvorana je začela plesati.

To sem jaz:

Bila sem v središču pozornosti kar mi je zelo ugajalo. Začeli smo plesati četvorko. To je ples, pri katerem se fantje in punce menjavajo pri plesu. 'Tako je zanimivo spoznati več tipov' sem si mislila. Ko smo se že nekaj časa vrteli mi je postajalo dolgčas. Seveda kaj pa filtriranje?! Čisto sem pozabila. Nato pa se je le zgodilo nekaj bol zanimivega. Nekakšen skrivnostni kavalir v maski je plesal tako lepo, da so ga vse punce gledale. Opa! Tale bo pa moj (seveda za ta večer). Če bi to vedel Michael bi me ubil, sem si mislila. Njega sem lepo odmislila.
Srce mi je divje zabilo, ko sem ugotovila, da se bova tudi midva skupaj zavrtela.

Po njegovem stilu plesanja, se je videlo, da je neke vrste plemič. Kaj pa mi je? Ahh Isa zakaj se ne bi malo sprostilo, ko ni tega Michaela. 'Zakaj je moral imeti gor to prekleto masko' sem pomislila. Pri plesanju me je dobesedno slačil s očmi. Bil je nedvomno plemič. Ves čas se mi je skrivnostno smejal.
Seveda je vsega lepega enkrat konec. In tudi tega je bilo! Ampak filtriranja še pa res ni konec! Sem si mislila. Ko je nastopila pojedina sem seveda morala sedeti na čelu mize s svojim očetom in mamo. Njega pa sem iskala z očmi in ga le našla. Seveda je bil odet s skupino oboževalk. Ko je oče ugotovil katerega gledal me je brcnil v nogo (seveda pod mizo, da se ne bi videlo), jaz pa sem odmaknila pogled in se nehala igrati s hrano. Delala sem se kot, da ni nič, ampak seveda ni delovalo, ker je bila bolečina neznosna.

Ko je bilo pojedine končno konec si lahko še vedno jedel, ali pa plesal. Spet sem ga poiskala s pogledom. Bil je res paša za oči. Kaj mi vendar je? Ko se je vstal me je v sekundi pogledal jaz pa sem zardela in pogled obrnila stran. Vedela sem, da tole ne bo nič dobro. Ko se je vstal sem ga malo pogledala vendar me je še vedno gledal. Odšel po stopicah. Saj tam niso sanitarije! Sledila sem mu. Seveda na pravi razdalji. Prišel je v zasebne hodnike. Tam smo hranili svoje bogatstvo. Nenadoma se je obrnil in me nagovoril.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, O-On
O: Zakaj me zasleduješ?
Kakšen meden a hkrati zastrašujoč glas.
J: Samo malo se sprehajam.
O: Bi rekel ja. Tukaj so vendar nimaš nič delat.
Sedaj sem ga pa napadla.
J: Prosim?! Ti mi boš govoril kaj naj delam v svojem domu. In kaj ti delaš tukaj?!
On se je le skrivnostno nasmehnil. Približeval se mi je jaz pa sem malo pomikala nazaj.
O: Nisem vedel, da sem očaral vojvodinjo Britanije.
Obstala sem kot okamenela in ga nekaj časa gledala.
J: Kako se pogovarjaš z mano?!
Vedela sem, da je on vedel, da je to le moj izgovor.
O: Isabella ne pretvarjaj se, da ti nisem všeč.
Bil je le par centimetrov od mene. Sploh se nisem zavedala, kdaj se mi je tako približal.
Zadnje besede je izgovoril z svojim najbolj mehkim in hrati zastrašujočim glasom.
Vem, da je za začetek beden, ampak naslednji next bo že bolj romantičen...
Upam, da vam je všeč in da boste brali!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2014
next
08. januar 2014
u157816
u157816
next
08. januar 2014
next
08. januar 2014
ni beden! next!
09. januar 2014
u161730
u161730
next+nova bralka
sestrična mi je povedala za ta forum in prov je imela res full dobr si začela!
09. januar 2014
u161804
u161804
hvala ti! vajina zgodba je za začetek tudi zelo super!
danes zvečer bom nextala!
še enkrat hvala vsem, ki berete.
09. januar 2014
Next
09. januar 2014
u161804
u161804
Hvala vsem za nexte! Upam, da vam je zgodbica všeč.
2. DEL

Zadnje besede je izgovoril z svojim najbolj mehkim in hrati zastrašujočim glasom.
'Seveda sem se morala pretvarjat'! sem pomislila.
J-jaz, O-On
J: Saj sem zaročena. In ti imaš tako ali tako svoje dekle.
Nisem si upala zanikati njegove trditve. Res mi je bil všeč. Še posebej, ko je snel masko.

To je on:

Nekaj časa se sploh nisem zavedala, da ga gledam potem pa sem se zresnila.
O: Ne nimam dekleta. In če si že zaročena zakaj potem osvajaš druge?
Le pogledala sem dol, nato pa zbrala pogum in mu odgovorila.

(Klikni, ko je gif):

J: Kako si upaš govoriti z mano?
O: nisi mi še odgovorila na vprašanje.
J: Saj jih ne! Ne osvajam druge!
O: Poznam šibke najstnice.
J: Saj sem zaročena! *Sem mu drugič ponovila*
Ampak nanj to očitno ni delovalo. Le pogledal me je po strani.
O: Isabella vidim, da nisi za klepet. Kmalu se bova spet videla. Brez skrbi!
Pogledala sem v tla in zardela. Rdečice nisem morala prikriti. Ko sem spet pogledala gor ga nisem več videla. Kar izginil je! Pa saj nisem morala verjeti. Že prvi trenutek so se mi rodili novi strahovi. 'Kaj, če se ne vrne?' Kaj ti je Isa? Sem si mislila v svoji glavi. Na stotine vprašanj se mi je rojevalo v glavi. "Iz tega še bo nekaj," sem si mislila.

Ko sem se vrnila na plesišče se je iz ne nada nekje prikazal očee...
"Kje si bila?" je strogo vprašal. "Le nekaj sem šla iskati v sobo," sem kar se, da mirno odvrnila. Mislim, da celo preveč mirno. "Od kdaj pa potrebuješ 20 minut?!" je še bolj zadirčno vprašal. "Dvajset minut sva porabila?!" Upss! Hitro sem se vgriznil v jezik. "Isabella, o tem še nisva končala. Sedaj pa hitro v svojo sobo!" Solze so se mi ulile po licu, ko sem bila na stranskem hodniku. S očetom se nikoli nisva kregala. Ampak kadar je bil tako resen pomeni, da bom fasala. Sploh zaradi tega tipa. Ko sem prišla v svojo sobo sem dvakrat zaklenila in se vrgla na posteljo in solzam pustila prosto pot. "Zakaj si mogel priti v moje življenje? In kako se človek lahko zaljubi v eni sami sekundi?!" Sem hripavo vprašala samo sebe. "Tudi jaz sem se to spraševal," je rekel glas, ki sem ga predobro poznala za tale čas. Iz balkonske terase je prišel glas. Ko sem pogledala v smeri balkona sem videla senco. "Kdo je tam?" sem vprašala. 'Krasno zdaj se mi pa še blede' sem si mislila. A sem se motila...
J-Jaz, O-on
J: Spet ti! Kako si drzneš kar vdreti v mojo sobo?
Le zasmejal se je in me resno pogledal.
O: Res se preveč se prepuščaš strasti.
Popolnoma je imel prav. Igram se. Ampak on se ne pusti. Ne pusti se, da bi se igrala z njim. Kar nisem navajena. Zato bom pač se morala ohraniti mirno kri.
J: Kaj sploh govoriš.
O: Ne delaj se neumno, ker dobro veva oba na čem sva.
Spet so se mi ulile solze. Kaj bo, ko bo zato izvedel oče. Pobesnel bo. Sramoval se me bo. In Michael? Kaj bo on rekel. Si ga že predstavljam. Ubil me bo. A moram ostati hladna.
J: Kako si si sploh upal priti v mojo sobo?
O: Ohh preprosto.
J: Kaj sploh tukaj iščeš?
O: Mislim, da sama veš kaj želima ti in jaz.
Samo še to noč. Sem si mislila. Samo to noč se bova ljubila naslednji dan pa bo vse pozabljeno. To sem si vedno govorila za tolažbo. Posledice bom pač morala nositi ces celo življenje. Le še to noč se bom prepustila strasti.
J: Samo še to no... *Sem rekla in se mu prepustila...*
Tisto noč mi ni bilo mar, ne za očeta, ne za Michaela, ne za cel svet! Le njemu sem se mu prepustila, čeprav sem se zavedala, da bom to naslednji dan močno obžalovala... Mislila sem, da se ta noč nikoli ne bo končala...
Prosim, da mi oprostite, ker dajem enake slike oziroma igralce. Isabella je pravzaprav punca iz Vampirkinega dnevnika. In tudi Damon. Ampak tako bo najboljše za gis likice in za prizore. Zgodba je čisto drugačna, kot ona v knjigi.
Upam, da vam je všeč! Trudim se pri slovničnih napakah. Kakršne koli kritike ali pohvale bom vesela.
09. januar 2014
Peerfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeectttttttttttt jeeeeeeeeeeeeeeee *o* omg ženska, you killing me *______________* O *.* MOJ *-* BOG *o*

Neeeeeeeeeeeeeeeeeextttt!!!!!!
09. januar 2014
Next doberje http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-fant-in-bff/66239/ bi brala to zgodbo sory k oglasujem
09. januar 2014
u161804
u161804
*hogwarts*-hvala ti! naslednji next bo posvečen tebi!
lilo4-vredu je ni panike! nisem alergična na linke, kot eni. itak si pa moja bralka.
09. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext, najboljša zgodba!!!!!!!!!
09. januar 2014
next
09. januar 2014
Hvala
09. januar 2014
u161730
u161730
next
09. januar 2014
next
09. januar 2014
u157816
u157816
next
09. januar 2014
u161804
u161804
Next je posvečen *hogwarts* in .мяš.яσѕє.✝Hvala vsem za vse nexte!
3.DEL

Tista noč je bila najlepša v mojem življenju. Celo noč sva se ljubila. Ampak vsega lepega je seveda enkrat konec. Tako je tudi noč minila, kot trenutek. Ko sem se zjutraj zbudila sem seveda vse obžalovala. Kaj pa posledice? In kako sem lahko pomislila, da se ljubim z neznancem. Saj sploh nisem vedela nič o nje. Sploh kako mu je ime, ali je podanik ali plemič... Zares se mi bo zmešalo. Sedaj sem se komaj zavedala kaj bom morala trpeti.

Zbudila sem se v njegovem objemu. Čudno, da me ni oče zvečer zasliševal. Še boljše. On je že bedel. Zakaj že ni šel? Delala sem se, da spim. "Si se že zbudila?" zares mi bere misli. "Kako veš? Mi bereš misli?" sem ga vprašala. Le zasmejal se je in me popolnoma očaral s svojim nasmeškom. "To je bila moja najlepša noč v življenju," sem zašepetala. Le poljubil me je na čelo in rekel: "Moja tudi." Spraševala sem se, kaj bo naredil oče z menoj in z njim, ko izve kaj vse si jaz dovolim. Iti v posteljo s tujcem. "Kako ti je sploh ime?" sem vpraševala s ponižanjem. "Ryan," je odgovoril. Mislila sem, da se bo smejal. "Zakaj še nisi šel?" sem ga vprašala. "A hočeš?" 'Sevedane ne!' sem si mislila. "Kaj pa oče? Če te zaloti bo hudo," sem boječe rekla. "Ne skrbi," on že ve. "A je že bilo zajterk?!" On se je le zasmejal. "Sonce je komaj posijalo," je odgovoril. Haha smešno! "Nočem, da greš, ampak boš res v težavah," sem ga opomnila. Le prikimal je. Ko je vstal se je oblekel. Le hrepeneče sem ga gledala in se poslavljala. Za na konec mi je še dal poljub in mi rekel: "Isabella, vidima se in to kmalu!" je rekel in izginil. "Upam, da res," sem zašepetal.

(Klikni, ko je gif):

Med zajterkom me je oče skos strogo gledal. Jaz sem seveda mislila nanj in se igrala s hrano. Po pravilih sem morala ostati dokler niso vsi pojedli. Tako se je vleklooo. Komaj sem čakala, da ga vidim!
Končno je bilo konec tega prekletega zajterka! Po zajtrku me je oče ustavil in rekel: "Pogovoriti se morava!" Le mirno sem prikimala. Ko sva odšla v mojo sobo sem se usedla na posteljo on pa je upognil roke ob boke in začel z zasliševanjem...
J-jaz, F-foter
F: Kje si bila včeraj zvečer pol ure?!
J: Hočeš reči 20 minut?
F: Odgovori kaj sem te vprašal!
J: Saj sem ti povedala. V svojo sobo sem šla iskat nekaj.
Upala sem, da me ne bo vprašal kaj sem šla iskat. Na srečo me ni.
F: Kaj si mislila z onim 'Dvajset minut sva porabila?!'
J: Nič, nič. Le nek podložnik me je ustavil.
F: Aha. *Je nezaupljivo dejal*
J: Aha res, ja.
F: Na očeh te bom imel! Seveda boš dobila tudi primerno kazen.
J: Ampak oče!
Ni me poslušal in mi izročil pismo.
F: Dobila si pismo od Michaela.
To ni imelo smisla. Oče je zaloputnil vrata jaz pa sem se vrgla na posteljo in strgala pismo...

мojα ɴαjdrαžjα!

v αмerιĸι je lepo. veɴdαr вrez тeвe ɴe мoreм zαтιѕɴιтι očeѕα. ĸαĸo ɴαj вrez тeвe zdržιм тαĸo dolɢo.

In bla, bla, bla...

žαl ιмαм ѕlαвo ɴovιco... poтovαɴje ѕe je podαljšαlo ɴα cel мeѕec! oproѕтι мι, αмpαĸ мorαм predѕтαvljαтι ɴαšo držαvo. ѕαj rαzυмeš ιɴ ɴe вodι žαloѕтɴα!

z ljυвezɴιjo мιcнαel!

Skakala sem do stropa. Tri mesce! Pa to je super! Komaj čakam, da sporočim to novico Rynu. Saj bo vesel, ampak kaj bo, ko mu bom rekla, da mi je pismo poslal moj zaročenec. Uff! Kakšne posledice moram sedaj nositi! Kakšen napor. Kaj bom sploh naredila, ko se Michael vrne iz službenega potovanja in kako naj mu povem, da sem v drugega. Ta zakon z Michaelom se bo tako ali tako končal... Koliko skrbi! Ne vem sploh kaj naj naredim! Od vseh teh skrbeh mi je skoraj razgnalo glavo!
Se opravičujem za slovnične napake! Hvala vsem, ki berete!
10. januar 2014
u157816
u157816
next
10. januar 2014
Next
10. januar 2014
Najboljsa zgodba ever
10. januar 2014
u161804
u161804
hvala ti! naslednji next bo posvečen tebi!
10. januar 2014
O kul
10. januar 2014
u161730
u161730
next
full dobra zgodba!!!!!
10. januar 2014
Zbrisala se je
11. januar 2014
neeeeeeeeeeeeextttt
11. januar 2014