Forum
Sem Eva in napisala bom eno zgodbo - izmišljeno seveda. Šlo bo o ljubezni mene in fanta Tima ki je zelo lep... Zaljubljena sem v njega..No nekega jutra mi je zazvonila budilka in pozabila sem , da grem v šolo. Živim v Nemčiji , kot tudi on. Nekega dne se sprehajam po hodniku , in zagledam lepega fanta ki mi je zelo všeč .Pridem do njega on pa začne :
Živijo , ti si toraj ta lepa punca Eva ne ?
Am jas lepa ? Haha,.. Hvaala ti si lep ne jaz
Videlo se je , da sma se drugi v drugega zaljubila na prvi pogled.. zazvonil je šolski zvonec.......

nextam ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. januar 2011
Jaaaaa! Nex..
30. januar 2011
okj & hvala za glasovanje pa za komentarje...glausejte še naprej plissssss !
30. januar 2011
Vsi smo morali v svoje učilnice. To je bila ura pred malico. Imeli smo nemščino in učiteljica me je poklicala jas pa sem bila zmedena od Tima , saj je tako lep...Nato me je Tim gledal , in mi z očmi nakaazal , da me učiteljica hoče.. rekla sem , prosim ? Učiteljica je rekla.. Eva si z nami ? Neka zmedena zgledaš kot da sanjaš..Samo nasmehnila sem se Tim pa se mi je tudi nasmehnil. Pottem je bila malica. Šli smo jest in Tim se je vsedel poleg mene ,.. postalo mi je vroče....
30. januar 2011
next ?
30. januar 2011
aja hvala za glasove spet & komentirite
30. januar 2011
bom zdaj next napisala takoj........
31. januar 2011
Nato je začel..zdravo kako si ? kaj ti je bilo pri nemščini..in jas u smeh..in začnem..veš..pri nemščini sem bila res malo čudna ker..am ker ker sem pač bila. Za to imam svoje razloge ki ti jih bom verjetno priznala komaj čez nekaj časa...ker..eh veš moram iti zdaj. Bilo mi je preveč nerodno zato sem pograbila šolsko torbo in šla na hodnik ko ..za mano prileti Tim..čakaj..a mi daš tvoj FB ? Maš icq ? Pa msn ? Ej a lahko še fonsko ? Pliss haha..ok se čujema poznej pridi na icq da boma mela kamrco ; ) in sem odhitela domov... doma sem razmišljala o timu in vklopila računalnik ko,,..Se je
naenkrat vpisal Tim..postala sem rdeča - zardela sem......

next ? : P
31. januar 2011
oo napeto,. naprei plosim
31. januar 2011
Nexx..! TkoJ haha!
ne resno fuL dobrrr!
31. januar 2011
u1374
u1374
pa nit tak dobr lahka next amapk ni obvezno
31. januar 2011
Saj itak nextam takoj
31. januar 2011
Pogovor :
T- tim J-jas

T- živijo Eva =)
J-zdravo...amm..kako si ? (pogumno sem začela pogovor )
T- vredu .. : D pa ti ? Dama kamerco ?
J- ja tudi sem vredu. lahko daš kamerco ja ... samo malo takoj pridem (šla sem si počesat frizuro čez oko saj mu je to všeč )
T- ok bom počakal
J- nazaii sem lahko zdej daš kamrco če hočeš..
T- ok bom (da kamerco ).
J- sprejeto. Videoklic med osebo Evo in Timom poteka.. (in prikazal se je na kameri.. kako lep pulover je imel.,)
T- (čez nekaj časa.. ) Veš..kar všeč si mi tako prijetna punca si..
J- kako sladko (cela sem zardela..)
T- bi šla jutri ven skupaj , mmogoče v kino ?
J- dobro se vidma jutri , zvečer in lahkoo ob 21:00 ? Rada mam pozne filme : P
T- ok jas tudi čaw lepo spii
J- enako se vidma.
(odpisala sem se )
Joii kako mi je bilo nerodno. Komaj sem že čakala kino. Naslednji dan sem po šoli hitro letela domov in se oblekla..potem sem šla v kino in tam me je čakal...
31. januar 2011
next * ?
31. januar 2011
komentirajte.
31. januar 2011
vsaj 2 nexta
31. januar 2011
dajte 2 nexta pa naprej pišem.
01. februar 2011
no dajte če že ne 2 nexta pa 1 vasj noooooo
01. februar 2011
pa 1 next ok
01. februar 2011
...
02. februar 2011
nExT....FuŁ jE dObR ...nO nE sAm DoBr....(še veliko več...cool,zanimiu....)
02. februar 2011
ok bom
03. februar 2011
samo malo še počakajte 1 uro al 2 al 3 k morem nekam nuiin.
Do takrat bi lahko bil še kak next.
03. februar 2011
ok ....kuj k boš mogla
03. februar 2011
u34817
u34817
neext
03. februar 2011
bom ja takoj
03. februar 2011
V kinu me je res čakal Tim . Zardela sem saj mi je bilo nerodno . Naročil je XXL pokovko (največjo ki jo imajo) in rekel da bo za oba. Film bo nek romantičen . Povedal mi je , da je naslov Ljubezen med nama. Loll .. postalo mi je smešno in nerodno. Potem sma vstopila v kino in film se je počasi pričel.. Bil je zelo ljubezenski in romantičen - bila sma zelo zatopljena in ker sma bila oba sramežljiva in je bilo obema nerodno , sma se drug drugemu smejala..dokler ni prišla scena z poljubom. Takrat me je Tim počasi prijel za roko...
03. februar 2011
next ?
03. februar 2011
koment plisss
03. februar 2011
bom nextala..
03. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg