Forum
Zgodba se gre v punci ki je mislila da ji ne manjka čisto nič...

Nadaljujem?...

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2010
JA DEJ NADALJUJ!!!!!
20. julij 2010
u25089
u25089
next
20. julij 2010
Ok Bom Kar Nadaljevala....
Tej punci je bilo ime Lara.
Ko je bila stara okoli 13let je mislila da ji ne manjka nič,vsi so ji govorili da je prava lepotica,njena prva ljubezen je bila kot vsaka ljubezen pravljična in bila je do ušes zaljubljena.Ko je z fantom končala zvezo je mislila da se ji je podrl svet.Zaradi tega je hotela umreti in je vzela veliko količino tablet,vendar so jo našli in so jo odpeljali v bolnišnico in ji izprali želodec.Kmalu je začela iskati nekoga ki bi jo imel rad....
20. julij 2010
Nadaljujem?
20. julij 2010
In našla si je novega fanta.Skupaj sta bila eno leto a se je zveza ponovno končala.Potem se je zaljubila v 2leti mlajšega fanta,a po nekaj letih je spoznala da ne bo šlo.Razlika v letih je naredila svoje.Postajala sem vse starejša in sem spoznala enega fanta.A ta je pritiskal name in sva se razšla.4leta nisem imela nobenega fanta a sem se potem zaljubila v enega ki sva bila skupaj 3leta.
20. julij 2010
nexti
20. julij 2010
A sta šla narazen.Ni več videla izhoda iz tega.Psihično si je zlomila in porezala zapestja.Ni hotela umreti a samo opozoriti da ima tudi ona svoje želje.Našel jo je v kopalni kadi in jo odpeljal na urgenco kjer so jo pozdravili in ponudili strokovno pomoč.Sprejela jo je.in se je čez nekaj let pozdravila in našla novo ljubezen s katero se je postarala in se ni razšla...
20. julij 2010
u37889
u37889
Bedno.
23. februar 2011
preveč na kratko, ideja je dobra, sam ni zanimivo
23. februar 2011
se strinjam z maslecek....
23. februar 2011
u37889
u37889
Bedaa.Se prijavte: http://www.igre123.com/forum/tema/the-one-top-model-by-ninluh-ady-cycle-1/14707/ samo punce
24. februar 2011
Jaz sem tut strinjam z maslcek. Preveč na kratko in nič ne opisuješ tak da ne pritegne ravno bralcev. Ne zameri....
26. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg