Forum
To bo moja 2 zgodbica upam da bo veliko bralcev,ker v prvi zgodbi jih je bilo zelo malo.
Uvod:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šla se bo o majhni punčki ki so jo starši odvrgli na cesto pri 3 letih.Potem pa je šla živeti k dedku.Ker ji babica umrla.Čez 3 leta ji je umrl dedek ni več vedela kaj bi.Stara je bila 6.Ni se mogla znajti.Zato je živela v parku na klopici.Potem pa jo je negdo našel in ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Majhen opis o punčki:
-Ime mi je Lara
-Stara sem 6
-Ne hodim v vrtec in šolo
-Zelo rada imam tigre
To sem jas:

Zdaj pa rabim 5 nextov za nadeljevanje.
21. april 2017
Next!
21. april 2017
o fajn bi pisala bi pisala z mano?!
21. april 2017
u223932
u223932
Next!
21. april 2017
Next
cool
21. april 2017
že pišem....
21. april 2017
Kot veste pišem z Lanica132.

--------------------------------------Zapuščenost----------------------------------------------------------------------------
Hoj sem Lara.Živim z očkom in mami.Enkrat pa me je oči vrgel na cesto jokala sem.Nisem vedela zakaj me je vrgel na cesto.Na cesti sem videla fantka.Itak sem ga vprašala zakaj je na cesti.S tresočim glasom je odgovoril <<mama me je vrgla na cesto ker ima raka.Sem pa iz Afrike.Mama me je poslala in rekla znajdi se>>Bogi si.Mene so tudi vrgli na cesto.pote ji je na uho prišla njegova beseda.<<Sem iz Afrike>>Čaki si ti iz Afrike prišel v New Yourk?Nemogoče mogel si na ladjo in prehoditi več 1.000 kilometrov!!Ja to je res na ladjo sem prišel tako.Na cesti sem zaspal.Potem so me nekateri opazili iz ladje.Obrnili so in me prišli iskati.Peljali so me v New Yourk.Tukaj neke morajo biti.Že ampak veš kako je daleč.Zdaj pa se moram posloviti od tebe morma si najti starše.Vso srečo!!!Je še zaklical za mano.Hvala!!Vso srečo tudi tebi!!!!!Sem mu zaklicala.Šla sem naprej.V žepu sem imela 5 evrov.Blizu je bila slaščičarna.Rekla sem si da bom kupila sladoled.Ko sem ga kupila so mi ostali 3 evri.Šla sem naprej.Ta dan nisem nič več kupila.Šla sem v park in zaspala na klopici.Naslednji dan sem šla naprej.Videla sem majhno hišico tekla sem do nje.Tam sem videla plastenke in malo hrane.Vse kar je ostalo sem pojedla.V hišici so bile krede.Na steno sem narisala starše.Odšla sem naprej v majhni hiši sem opazila 2 otroka.Šla sem tja.Onadva nista bila zapuščena ampak na tleh je bila njihova mami.Na mami je bila sama kri.Kaj se je zgodilo?Sem vprašala.Pazii!!!!!!!!Sta zavpila oba skupaj.Njihov oči me je ustrelil.Zjutraj sem se zbudila v bolnici.Zraven mene sta bila punčka in fantek.Rekla sta mi vse boše v redu.Nazaj sem zaprla oči in zaspala.Zbudili so me zdravniki rekli so da me čaka operacija.Neeeeeee!!!Sem zavpila.Ampak zdravniki so me posadili na posteljo in odšla sem v operacijsko sobo.Tam so mi dali enekcijo.Zaspala sem.Ko je bila operacija končana sem lahko šla ven iz bolnice.
--------------------------------------Zapuščenost--------------------------------------------------------------------------
Dovolj za dons to je dosežek včasih napišem samo 4-5 vrstic!!!!
Nexti??
21. april 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. april 2017
Next
21. april 2017
Lanica132 ti pišeš z mano ampak ok
21. april 2017
hahaha v redu!
21. april 2017
Bi napisala Next??
21. april 2017
Kdo bo pomagal Lanici132 pisat zgodbo ker se bom zbrisala??
21. april 2017
Ne bo se izbrisala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. april 2017
Next in ne se zbrisat
22. april 2017
u223932
u223932
Next
22. april 2017
Jaz pišem novi Next!
-----------------------------------------------Zapuščenost---------------------------------------------------------Nisem vedela kam naj grem. Pogledovala sem okoli in se poskušala odločiti. Kaj naj naredim? Za mano sta pritekla fantek in punčka. »Kaj se je zgodilo vajini mami?« Sem ju vprašala. "Očka je znorel, ker mu je nekaj rekla in potem jo je ustrelil."
"Grozno!" Takrat pa sem dobila idejo, mogoče je bila malo čudna ampak mi bo mogoče pomagala preživeti. "Bi bili skupaj v tem?"
Fantek in punčka sta me pogledala. "To bi bilo lepo!" Leta so minevala in jaz, Aria in Eden se nismo morali ločiti. Skupaj smo se naučili preživeti in krasti. Skupaj živimo v podrtem gledališču že 12 let. Aria je moja najbolša prijateljica, prav tako Eden. Ampak mislim, da čuti nekaj več do mene jaz pa do njega ne! Ampak saj smo še premladi kajne?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 leta pozneje
Tekli smo iz trgovine z polnimi rokami hrane. Čuvaj nas je poskušal ustaviti ampak ga je Eden spodnesel. Pritekli smo do našega doma-podrtega gledališča. "To je bilo super!" Sem zadihano rekla.
"Ja se strinjam!" Mi je odgovorila Aria.
"Torej kaj imamo?" Je na zadnje vprašal Eden.
Vsi smo izpraznili roke, žepe...
"Imamo več jabolk, nekaj hrušk, energiske tablice, čokolado in vodo."
--------------------------------------------------Zapuščenost------------------------------------------------------
Next?
Pa nasleden Next napiše ➵ι'ѕ тιɢer
22. april 2017
u223932
u223932
Next
22. april 2017
še 3 nexti pa oglašujte mal temo tisti k berete
22. april 2017
Next
22. april 2017
Next
22. april 2017
Next super je!!!
22. april 2017
tnx že pišem Next!!
22. april 2017
komi čakam da ga preberemp
22. april 2017
u223800
u223800
Next
22. april 2017
Bom napisala Next delam pa še en zgodbico.

Ok je rekla lara stara sem 18 let,Eden ti si star 16 Aria ti pa 17.Zmogli bomo.Slišali smo drobne korake,ki so prihajali vedno bližje.Skrili smo se v wc.Bil je zelo prašen školjke so bile na polovico razdrte.Kam naj se skrijemo vse je tako polomnjeno da nas bojo takoj našli.

Ko smo se hoteli skriti,me je po rami negdo potrepljal.Bil je Alexy.(tisti fantek ki je iz Afrike)
Kaj pa ti delaš tukaj?Sem ga vprašala.Rad bi bil z vami.Je rekel.Ja kako star si že 21 let!!Mi smo mlajši od tebe!Vem ampak prosim no.Ok ugotovili smo da je v banji negdo.

Kdo bi bil to?...
Sory za kratek Next ampak nimam časa
22. april 2017
ful dobro!!!nimam pojma kdo bi lahk bil,sam je sigurno Next
22. april 2017
Next
nwm res
22. april 2017
u223932
u223932
Next!
22. april 2017
Še mal da vas zamotm:
-Ali se vam zgodba zdi dobra?
-Ali naj nadaljujeva?
-Še enkrat premislite kdo bi bil v banji,gdor ugotovi mu komentiram profil lajkam vse slike in vse slike komentiram.Namig:
Punčka in fantek.
22. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg