Forum
Paač šlo se bo o eni punci k so ful reuni z starši && pol bo njena mama na robu smrti && pol bo ugotouilaa neki grozliueega kar se bo na koncu izkazalo da sploh ni rees

No pruo boioo slike pa tut komente pliis
17. september 2010
Jst (Katja)

Brat(Nejc)

Sestrica(Lili)

17. september 2010
Naa sliki 'mene' je neki zašteekaal
Pa drgač tisto kar mam na sliki je moja naibolša cotaa
17. september 2010
Paač u zgodbi je tisto moja naibolša cota

Očka naju je prišel zbuditi.''Vstanita da ne bosta pozna''.''Zaradi mene bi naredil samo da nebi odšel tja''.Jah Nejc ne mara bogatašev.Tudi jaz ne.''Katja tja,Katja tja'' se je Lili drla iz sosednje sobe.S tem je mislila naj pridem tja.Med oblačenjem sem se prerinila skozi vrata v drugo sobo.Tam je slabotno sedela mami.Očitno Lilijin porod pred nekaj meseci še vedno ni do konca prebolela.
''Kaj bi rada mala?'' sem uprašala Lili in ji pritisnila poljubček na lice.''To to'' je sitnarila in kazala na dudico.Odšla sem do police in ji prinesla dudico.Zadovoljno jo je cuzala in se navihano smehljala.
V naši družini je vladala revščina.Imeli smo toliko za dnevno sobo v kateri je bil majhen štedilnik in še manjši hladilnik ki je bil skoraj ves teden prazen.Saj ni bil ves teden ampak ni bilo veliko v njem.Potem je tukaj soba od mene in Nejca.Bila ja velika tako da smo v njo komaj stiščali majhno omaro in kavč.Pa še prostora za hoditi nisva imela.
In na koncu še spalnica in wc.
Oblekla sem svoja najboljša oblačila in odšla do avtomobila.Seveda nisem pozabila na torbo in kosilo.
17. september 2010
u28099
u28099
¸nexti pa preber še nisem taka kot nekoč
17. september 2010
Še kdo?
18. september 2010
u19580
u19580
next
18. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani