Forum
No tko .. tule bo pa moja nova zgodba z naslovom '' zapuščena'' govoril se bo namreč o učitlci telovadbe ..(pč mlada), k pride pč kot nova učitlca namest enga učitla k je šu u penzijo učit ..
In tm spozna enga druzga učitla .. tut mladga svda .. + lepzga..
Ta zgodbica ma vlik zapletou pa razpletou itd,.... Govurila bom pa tko, ku d sm jst ona.. pč ta učitlca..

slikce:

Jenifer (js) :

Jay (on) http://cdn.noveleros.com/photos/co/120809_prof.jpg

No pa začnimo....

Bil je ponedeljek.. Bila sem nervozna.. Namreč danes je moj prvi delovni dan.. U Oš. bom učila športno vzgojo.. Ponosna sem nase saj vem, da mi ta služba veliko pomeni. Vendar sem nestrpna.. saj bom učila mlajše od mene.. kaj če me ne bodo ubogali??.. eh.. pa na to se niti malo ne sekiram ... vem, da bo treba najprej navezati stike z učenci in potem bo lažje.. saj vem, da sem sposobna učiti.. No pa gremo.. Oblekla sem se in odšla proti šoli.. moja športna odprava.. HeH! .. pa saj ni tko grozna.. tranirka, kratka majica,nike teniske... saj bo šlo.. Ko sem vstopila v ravnateljičino pisarno sem izvedela, da bom učila dekleta.. mislila sem si, da bo to lažje. Ravnateljica mi je razkazala šolo in osebje. Nato pa je sledila telovadnica... Ta je bila šele velika!! Moj obraz je objel nasmeh in postala sem sproščena. Nato pa sem zagledala.......

Hočte, d nadaljujm??

Nadaljujm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2011
next
30. april 2011
oki.. Nato pa sem zagledala.. njega ... Mojega novega sodelavca.. Jaya.
Rvnateljica naju je predstavila.. Rahlo se mi je nasmehnil in mi odgovoril ..
'' pazi punce so navihane''.. jaz pa sem mu odgovorila nazai '' pripravljena sem na vse''
Podala sva si roki in videla sem kako so se mu zasvetile oči... nisem pa vedela, kaj naj bi to pomenilo. Potem pa je sledila moja prva ura.. Prišla so dekleta in spoznale smo se.. videti so bile prijazne.. Najprej smo se dogovorile kako bodo naše ure potekale.. Potem pa smo se pogovarjale kaj so počele pri prejšnjih urah telovadbe.. Prva ura je hitro minila... in bil je odmor .. Takoj na začetku glavnega odmora je k meni prišel Jay in me ogovoril.. Prijazno sva se pogovarjala, ampak takrat še slutila nisem, da se mi bo utisnil v spomin za vedno... Po koncu službe me je povabil na kosilo.. Sprejela sem.. Na kosilu me je ves čas prijazno opazoval.. Jaz pa sem bila sramežljiva...Nisem ga še dobro poznala in upala sem, da ga bom kmalu zelo dobro spoznala..
Po kosilu sva se poslovila.. objel me je, jaz pa tega objema nisem razumela .. samo poslovila sem se in odšla .. on pa je gledal za mano.. Ko sem prišla domov sem si priznala ..''Joj nora sem '' čeden je kaj naj rečem'' .. .. .. ampak nisem razločila kaj naj to pomeni.. objem,nasmeh... Pa je kmalu prišel naslednji dan.. ..

Nadaljujm?
30. april 2011
next
30. april 2011
Naslednji dan, sva se zopet srečala.. seveda saj delava na isti šoli... vsak dan pa sem postajala '' nora'' nanj.. sploh nisem vedela ali se mu naj prikažem ali ne .. saj bi mu najraje planila v objem.. ampak sem svoja čustva skrivala globoko v srcu... Vsak dan me je lepše gledal. vsak dan sva se več družila,vsak dan so ostali učitelji govorili, da se dobro razumeva.. Vsak dan sva skupaj pila kavo.. in izvedela,da imava veliko skupnih stvari... Nisem vedela, da se bom kdaj zaljubila tokrat je bilo namreč prvič a se mu tega nisem upala priznati....... ..........

Nadaljujm?
30. april 2011
next
30. april 2011
Bil je naslednji dan... Spet se je začel popolno.... Najini pogovoril so se spet začeli... Bili so krasni! Tokrat me je povabil na večerjo.. Bila sem presenečena,da kar tako na hitro.. ampak v veliki večini vesela... Joj ! ob njem sem se topila kot bonbon..........
Ampak, ko me je gledal so se njegove oči svetile... svetile...
Vedela sem da nekaj je ! Ampak v to ne bom drezala ..........
Bila sem vesela večerje.. Vendar zlomka .... u moji omari revladujejo '' športne cunje'' in ne obleke... Odhitela sem v najbližji butik in dolgi dve uri izbirala obleko ne peveč svečano pa vendar lepo...

Slika : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTv3I_5n2E-xCwh4jLdyhNhj7BJ_sELTqOAaE-QMBXQYTuA6ANa

Napočil je večer,jaz pa sem iskala restavracijo in jo našla... UaaaU ne morete si misliti kako lepa je bila restavracija, ko sem vstopila pa me je natakar spremil do mize...... ..............................

Next ?
01. maj 2011
Nadaljujm?
01. maj 2011
ja!
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Pri mizi pa me je čakal ...... Jay .. Nasmehnil se mi je.. nasmehnila sem se mu nazaj..
Ko sva se usedla za mizo mi je rekel, da sem zelo lepa in pohvalil mojo obleko in postavo...... HuH! zardela sem in nisem vedela kaj naj rečem.... nisem se mogla zadrževati........ pa vendar sem se.. ves čas me je gledal ... tako prijazno.. z nasmehom... nasmehnila sem se mu nazaj... Nato sem bleknila nekaj, kar bi lahko izdalo mojo ljubezen do njega.... rekla sem ..'' Veš Jay .. Vesela sem, da te poznam'' Pogledal me je in nežno prijel za roko... ko sem začutila njegov dotik... mi je srce začelo razbijati, kot noro... odvrnil mi je '' Tudi jaz sem vesel,da te poznam''.....
V moji glavi se je začelo kopičiti veliko stvari...od prej .. in do sedaj... cel večer ko sva bila skupaj.. tako bliu.. sem morala brzdati svoja čustva.. bilo je težko a mi je uspelo...

Nato me je prosil za ples! ... nisem vedela kaj naj rečem.. vse se mi je zdelo tako hitro....vendar sem privolila...

Po večerji me je odpeljal domov... nisem si mislila,da se bo zgodilo kar se je ..... vendar bil je čaroben trenutek čeprav je trajal le nekaj sekund............................

Nadaljujem?
01. maj 2011
ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!itd!!!
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Ta trenutek je bil magičen ... meni se je to zgodilo prvič... zanj .. ne vem..
Odprl mi je vrata avtomobila... in me objel.. zaželel lahko noč.. tudi jaz sem mu zaželela lahko noč... ko sem že skoraj odšla me je potegnil nazaj k sebi in me poljubil...
Nisem se mu izmikala,čeprav bi se morala.. vendar je bilo prelepo...
Potem sva se brez besed poslovila... še prej pa se mi je opravičil za tole.. vendar sem mu rekla da ni pomembno in naj se ne obremenjuje... se je pač zgodilo.. potem se je odpeljal.... Ko je avto izginil v daljavi.... se mi je na usta prikradel širok nasmeh.... Vzkliknila sem '' Nekaj čuti.. nekaj čuti do mene''' Bila sem vesela, a sem se bala, da tega ni naredil iz ljubezni ampak po poljubu sodeče je bilo prisotno tone ljubezni!.....
no ja pa da ne bom dougovezila ..... Odšla sem spat... ulegla sem se na posteljo in zatisnila oči... sanjarila sem o njegovi podobi...
in si mislila neverjetno ... koliko sreče mi je prinesla nova služba........
..........................................................................................
Pozno ponoči pa sem se zbudila .... nisem mogla več spati... preveč me je razganjala sreča..... Tako sem iz nezaspanosti urejala svojo pričesko ter proizkušala nove obleke,teniske in čevlje.....

slikce :
obleke :

te obleke sem imela ponavadi za na bazen,plažo itd...

večerne obleke :

tole sem morala kupiti^^

za tile dve nisem nikoli vedela kako naj jih uporabim a mi je ta norost dala kar nekaj zamisli ˇˇ

Postala sem utrujena in zaspala.... Komaj sem čakala naslednji dan..............

Nadaljujm?
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Napočil je nov delovni dan.... bil je petek... Imela sem pouk kot ponavadi... dekleta iz 9. razreda so mi bile kot prijateljice.. zelo fajn smo se razumele.... Potem pa ko smo se na začetku ure pogovarjale... je ena priznala, da ji je Jay simpatičen učitelj.. vendar ostale je niso razumele kako je lahko zaljubljena čeprav ima fanta iz druge šole... Rekla je da ni mislila dobesedno... Jaz sem se samo smejala... Potem pa so me nenadoma vprašale, kako to da sva se z Jayom tako hitro '' zaštekala''.. Odvrnila sem,da je biti prijatelj z njim zabavno le pustiti ga moraš,da govori... nato so se nasmejale... Ko smo šle ven teč,sem jih poslala teči en krog okoli šole pustila sem jim, da so imele prižgan mobitel in poslušale glasbo ... zakaj ma ne bi uživale sem si mislila in jim dala prosto mobitelov..... Ko so oddtekle in jih ni bilo več na spregled, me je nekdo prijel za ramo... Obrnila sem se bil je Jay...Vprašal me je kako sem ... odvrnila sem da sem uredu.... in se mu nasmehnila.... Nato je izkoristil priložnost in me vprašal če grem za vikend ki sledi z njim na morje... predstavil naj bi me svojim prijateljem, ki prav tako učijo telovadbo.... Odvrnila sem '' Jay... zelo pozorno ampak ali ni malce prehitro??'' Odgovoril mi je: '' Ne,ne..nisem mislil kot dekle samo kot prijateljico...'' prepričeval me je in prepričeval pa sem mu ustregla in se strinjala da bom šla z njim... Od veselja me je kar objel in odšel v telovadnico.... Uh... sem si mislila... kaj se pa grem??' sem mar nora???... ah pa kaj ... počitek mi bo koristil saj bom pazila sem si mislila...Z dekleti,ki smo si vedno vse povedale sem jim razložila in jih vprašala za mnenje... Vse so se strinjale naj grem ... Napadle so me da moram veliko fotografirati... Heh rekla sem da bom seveda....
Čeprav na zunaj ni bilo videti da komaj čakam ... sem komaj čakala....
Po končanem pouku me je Jay povabil na kavo... Sprejela sem .... Njegove oči... magično so sijale .. nisem se jim mogla upirati pa vendar sem se...,.
Bila sem vesela,da sem ga spoznala..........................................................
Petek je zelo hitro minil... prišla je sobota, čas odhoda....
Namreč sprejela sem tudi zato, ker smo imeli naslednji teden prost... in lahko bi malce uživala....
Kako pa je bilo na počitnicah???
........................................
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Ko sem naslednje jutro vstala .. me je že čakal Jay... JeŽeš!! Še niti oblečena nisem....
sem se začudla in hitro nekaj vrgla nase... odprla sem vrata svoje hiše in Jaya prosila naj me počaka... seveda me je počakal...

mi je rekel, da mi zelo pristoji in me hvalil, da sem lepa sem zardela...
Nisem si mogla kaj..... odšla sva proti letališču.... Večkrat me je pogledal in se mi nasmehnil... Nasmehnila sem se mu nazaj... Ko sva prispela do letališča mi je skrbno odprl vrata avtomobila... V šali sem se pošalila in mu rekla '' Hvala gospodič'' Nasmejal se je... Veselilo me je da se smeje na moj račun... Kupil je letalski karti in ni povedal kam greva....... Ko sem videla karto za Havaje sem okamenela....
Nadaljujm?
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Ok... Nasmejal se mi je in mi rekel '' pa pojdiva'' jaz sem še kar okamenelo stopala za njim... smejal se mi je vso pot do letala... ko sem se vsedla sem ga objela in se smejala tudi jaz....
Zahvalila sem se mu a nisem vedela,kako naj se mu oddolžim.......................................
Ko smo vzleteli mi je postalo slabo ... z Jayom sva se nekaj pogovarjala.. ko se mi je stemnilo pred očmi in padla sem v nezavest... slišala pa sem vse okoli sebe.... Jay je hitro poklical pomoč... dobila sem vode sam pa je pazil name... čutila sem kako mu spim naslonjena na njegova ramena.... Hotela sem se dvigniti a se nisem mogla............
Bilo mi je tako nerodno... Ko sem se zbudila... sem se mu začela opravičevati ... Pomiril me je in rekel, da mu je bilo u čast, da me je čuval......
Bilo mi je tako nerodno,kot še nikoli prej! A sem bila globoko v sebi vesela...
Med letom .. se je njegova roka nenadoma dotaknila moje... trznila sem... bilo mi je nerodno nisem vedela, kaj namerava vendar moje srce je poskakovalo od sreče........
Roke pa nisem izmaknila.... Zapletla sem se v pogovor... Govorila sva o službi,telovadnici,najstniških letih,,itd... Potem pa mi je rekel... da me ima rad na čisto drugačen način kakor druge ostale prijatelje.... Vprašujoče sem ga pogledala in rekla'' tudi ti si pri meni nekaj posebnega saj ti lahko zaupam''' Nasmehnil se mi je ....
Potem pa sva se dalje pogovarjala.........
Rekla sem mu, da je zelo čudno,da sva se tako hitro ujela odvrnil pa mi je, da je to nekaj čisto naravnega... Hh.. nasmehnila sem se mu... Nasmehnil se mi je nazaj ...

Ko smo prispeli na letališče naju je že čakal taxi da naju odpelje v hotel...................................

Nadaljujem?
Inja komenterite kej kaku se vm zdi?
01. maj 2011
next, kul je (:
01. maj 2011
Hualla ... nextam

Vsedla sva se v taxi in se odpeljala proti hotelu... Skozi okno sem ogledovala plažo Jay pa mi je razkazoval še druge zanimive kraje, ki se jih je dalo videti po poti....
Ko smo prispeli do hotela...
Huh! Tako lepega hotela pa še ne! ...
In plaža ... WooW...
Jay se mi je nasmehnil in rekel ... '' Ne bo ti žal, da si prišla sem''
Odvrnila sem mu .. '' Uohoho... vem! Hh'' In se mu nasmehnila..............
Spala sva v isti sobi vendar z ločenimi posteljami! Kot se je spodobilo za 2 prijatelja....
Ampak mislim,da je tako kot v meni tudi v njem vrela neka luč, ki naju tako dobro povezuje.... Razpakirala sva...

Jay pa je bil nestrpen hotel je na plažo vendar je rekel, da me bo z veseljem počakal......
Kot ponavadi sem se mu nasmehnila in rekla Hvala še enkrat.. res prelepo je tukaj...
Nasmehnil se mi je in mi podal pijačo... Ko sva spila sem se odšla preobleč za plažo... Ko sem se preoblekla sva odšla na plažo...

Slike :

Hotel :

Plaža :

Na plaži pa sva posnela nekaj prelepih fotografij.. večkrat me je slikal.. ampak sem mu v šali rekla naj se ne obnaša kot paparazzi ....
Samo smejal se je jaz pa tudi..
..
Ko sva šla spat sem sanjarila o dnevih ki prihajajo

Nadaljujm?
01. maj 2011
next
01. maj 2011
oki...

Naslednji dan sem se zbudila... Svež zrak je planil name saj je bilo okno odprto...
Čutila sem, da je nekdo poleg mene pogledala sem in zraven moje postelje je sedel Jay...
Vprašala sem ga zakaj sedi tam..nasmehnil se mi je in odgovoril '' malo sem te opazoval .. čakal sem te'' .. odvrnila sem '' haha od kdaj pa imam čuvaje'' in mu pomežiknila ..
rekel mi je '' od danes naprej ga imaš'' in mi pomežiknil nazaj....

Res se nisem mogla več zadrževat zato sem oblekla naj naj mojo obleko za na zajtrk.....

Slika :
Oblekca :

Ko sem prišla iz kopalnice je okamenel... mislila sem,da se mu meša... pretirano je začel hvaliti moj izgled... jaz pa sem komaj dohajala njegove pohvale in se mu zahvaljevala....
Skupaj sva odšla na zajterk nato pa na plažo....

Uoou.. nekaj presenetlivega sem tisti dan zvedla... Jay surfa! Peljal me je v park v klub surfarjev in me učil srfati na vodi.... Bilo je nekaj padcev a sem se le malce naučila... Bilo je krasno! ... Ta dan je bil zame zelo razburljiv....

Zvečer.... po večerji sva odšla na kratek sprehod .. zrla sva u daljavo...
Naenkrat pa se je Jay obrnil proti meni in me objel... ter poljubil...
Tega nisem razumela ... potem je dodal '' Jenifer... že od prvega srečanja s teboj ... si mi postala ušeč!... oprosti, če te to moti vendar moral sem ti povedati..''
Od teh besed sem kar okamenela... odvrnila sem mu '' Jay...... tudi ti si meni zelo všeč... velikokrat me je prijela želja,da bi te objela in poljubila ampak sem se brzdala... bala sem se da ti nisem všeč..'' Jay je rekel... '' Ah kje pa... seveda si mi všeč... popolna si,rad te imam,ljubim te.... Odvrnila sem mu '' Tudi jaz te imam rada''... Potem me je poljubil ... Bilo je kot v sanjah.. Vprašal me je '' Jeny (kot me je klical) .. bi postala moje dekle?''
Odvrnila sem mu z nasmeškom .. '' Seveda..'' .. Objela sva se in ... odšla proti hotelu.. Kjer so naju čakali prijatelji.. predstavili smo se.. in Jay je razglasil, da sem njegovo dekle... Vsi so mu govorili,da ima srečo... Jaz pa sem se smejala.. Jay me je objel..............

Nadaljujm?

+ Kaku se vm zdi?
01. maj 2011
next, prfecto je (:
01. maj 2011
Objeta čez ramena sva odšla v sobo. Tam sva zaspala.. Tokrat skupaj. Naslednje ju3tro sem se prebudila... usa presrečna... Jay mi je prinesel sok v posteljo.. Prijazno sem ga pogledala,poljubila na čelo in mu zaželela dobro jutro.. Nato sva odšla na zajterk..
Po zajtrku me je Jay povabil na bazen..
Slika mene in Jaya..

Nadaljujem?
01. maj 2011
jaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2011
In tako so minile počitnice na Hawaih..
Bile so prekrasne.. prekrasne.. prekrasne...
Kmalu po počitnicah pa spet v službo...
Jay in učenci iz njegove skupine so morali za tedn dni v Koper.. na tekmo v košarki.. Jay jih je moral spremljati... Težko sva se ločila vendar sva se morala...
Jay mi je obljubil, da me bo vsak dan poklical..
In že je napočil težek,delouni dan brez Jaya...
Nisem si mislila, da bo tako težko.. a ko mi je nato zazvonil telefon.. sem planila nanj in se oglasila.. Bil je Jay.. Vprašal me je kako sem ... odgovorila sem,da ga pogrešam.. rekel mi je,da se bo kmalu vrnil....
Poklical me je čisto vsak dan, in pogovarjala sva se najmanj pol ure...
Potem pa je bil petek ko bi se morali vrniti... Vrnili so se a učenci sami s spremljevalcem a Jaya ni bilo.....................
Niti poklical me ni...
Bila sem žalostna imela sem pomiselke, da se ne vrne,da me vara..................
Počutila sem se ZAPUŠČENO ... (naslou zgodbe)
zapuščeno..... klicala sem ga neštetokrat a ni bilo odgovora...tudi na sms ni odpisal.. Jokala sem noč in dan... U šoli ni bilo več tako kot prej... Nisem mogla biti zbrana.. Telovadnica je zame postala prava nočna mora ...saj Jaya ni bilo.......
................................................................................................................

Nadaljujm? :3 inja kaku se vm zdi?
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Ok... tudi učenke so me tolažile,češ da se bo njihou ''carski učitl'' vrnil nazai...
Bila pa sem v dvomih...,.
Doma sem bila žalostna.... a zazvonil je telefon...
Bil je Jay..,. pograbila sem telefon in se oglasila ...
Rekel mi je ''' Jeny ... oprosti ker se nism vrnil prej in te poklical.... fantom sem rekel naj ti ne povedo za mojo poškodbo... ''POškodbo'' sem zakričala ,... '' kaj je narobe''?
Rekel je : '' nogo sem si poškodoval ... telefon pa sem pozabil v apartmaju..''' Oprosti...
Rekla sem ... '' oh ni panike,... samo vrni se živ in zdrav'' odvrnil je da se bo vrnil naj ne skrbim.... in rekel je da me ima zelo rad.... Potem sva se poslovila... in od sreče sem skakala ... Pripravljala sem se na njegov prihod..... .......
Nato pa .........................

nadaljujm? in plis napište kaku se vm zdi
plis
01. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg