Forum
heii!
ja že spet bom napisala eno zgodbico. upam, da vam bo všeč.

živjo! ime mi je Nicole, stara pa sem 15 let. sem ena izmed najbogatejših deklet v mestu. moja najboljša prijateljica pa je Britney. najina največja želja je, da bi postali slavni igralki in da bi lahko končno odšli iz tega mesta.

Nicole:

Britney:

mesto v katerem živiva:

1. poglavje

"vstani, Nicole ura je že dvanajst." kot vsako jutro me je tudi tokrat zbudil mamin glas, vendar danes je bilo drugače bil je dan avdicije za film o prijateljicah. z Britney sva bili prepričani, da bova dobili vlogi. nato sem se spomnila:" kaj, ura je dvanajst?" "Britney bo tu čez pol ure." in kot vsako jutro sem spet začela tekati po sobi in se pripravljati. pol ure je minilo kot bi mignil in z Britney sva že bili pred kulturnim domom v katerem je potekala avdicija. kar hitro sem bila na vrsti in ne da bi vedela sem že stala v zaoderju. "to je moja priložnost." sem si rekla in stopila na oder. a ko sem stala na odru sem najprej zagledala njegove modre oči, kako so izstopala iz publike in stmela vame. tisti trenutek nisem mogla storiti ničesar več...

a nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2011
next
05. maj 2011
eh bolš da ne
05. maj 2011
next next next
10. september 2011
next
11. september 2011
next
11. september 2011
Ti si odlična pisateljica...mislim že tvoje prejšne zgodbe so odlične tko da vem da bo tud ta...next!!!!!!!!!
11. september 2011
nextnextnextnextnextnextnextnexxtnextnextnextnextnextnextnext
19. november 2011
u33561
u33561
Neext
13. december 2011
neeeext
13. december 2011
NEXT!!!!!!!!!!! ti maš tko in tko najboljše zgodbe!!!!!!!!!!
15. december 2011
Next!!!
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg