Forum
u21212
u21212
Jst se odločla da bom nrdila eno zgobdo k pa ni grozljivka al pa kej tazga ampak se gre o dekletu(v tem primeru meni)ki zelo rada zapravla..Zgodba bo po filmu,ampak ne verjamem da film kkšn pozna,ker e biu narejen pozno 2009..Če ga kdo pozna nej pove,pa če jih že preveč pozna nebom pisala..
Nastopajoči:
-Jaz(Nika)
-BFF(Lea)
-Uslužbenci na reviji Allet Magazine(imena bom sproti govorila)
-Uslužbenci na reviji o varčevanju
-Moški oz.šef,ki je zaposlen na reviji o varčevanju(Luka)
-ostale osebe(jih bom sproti poimenovala)

Na internetu ne bom nič kopirala od filma,že napisane vsebina ampak bom pisala po svoje

Zgodba bo romantična komedija..zdej pa gremo!

Hej sem Nika,stara sem 20 let,obožujem trgovine,ko sem notri se sprostim,in je lepše kot da te pogleda moški tvojih sanj..Ko izročiš prodajalki kreditno kartico si zelo živčen in ko zaslišiš pisk,da je nakup odobren si najsrečnejša ženska na svetu..
Danes moram nujno kupiti čevlje za zraven moje obleke,in še torbico..Ja ker gre zraven mojega pasu..Grem domov..V izložbi vidim čudovite uhane,ki se mi ponujajo,tako so lepi moram jih vzeti..Vstopim v trgovino kupim uhane in se odpravim domov oz.v hišo moje BF tam jaz živim..za 1x..Lea(moja BF) ali veš kam naj dam nove obleke?mislim,da v omari ni več prostora??Ona se nasmehne in odbakne pogled..Ojej računi so tukaj..Ne bom si jih upala odpreti..

Nadaljujem??

ps.To je šele začetek..dokaj dolgočasen za razliko od vsebine na sredini
22. maj 2010
u12163
u12163
da
22. maj 2010
u21212
u21212
Jaz račune položim na mizo(namanj 15 jih je) Lea pa jih odpira..OOMMMGG Nikaaa!!Kaj je??Zapravila si 950€..Kaj?? ni mogoče..ali pa..hm...Lea vidi še en račun:Nikaa!!300€ za spodnje perilo??Jaz pa ji odgovorim,da je spodnje perilo življenjsko pomembna stvar!.Lea me vpraša kako bom plačala vse te dolgove,in to brez službe??Jaz ji pomirjeno odgovorim,da grem na razgovor za službo o kateri sem sanjala od 14.leta starosti..Grem na razgovor za revijo Allet !!Navdušena sem!Moram si kupiti novo obleko.Lea pa reče,da imam veliko oblek doma..No..to je res..izbrala si bom eno od tukaj..Še sreča da imam torbico in čevlje za zraven rumene obleke!!No,ko sem prišla v stavbo Allet Magazine sem veselo rekla gospodu na recepciji,da sem naročena za razgovor a on odgovori,da so že dobili popolno žensko za to!Predstavi mi Alicio,ki ima noge dolge skoraj do vratu..Žalostno pogledam in grem.gospod na recepciji mi še prej reče,da imam lep zelen šal,jaz pa žalostno pripomnim,da sem ga kupila ravno za ta razgovor..Zasmilila sem se gospodu in on mi je povedl,da pri reviji za varčevanje iščejo novega uslužbenca.Ampak jaz...

Ndaljujem ?
22. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
22. maj 2010
u19386
u19386
nadaljuj......plssssssss!!!!!!!
nujnoo!
22. maj 2010
u21212
u21212
Jaz nisem bila ravna za varčevanje z denarjem se vam ne zdi?Do vratu sem bila v dolgovih..Še več nek gospod z imenom Michel Smith ima dovolj čakanja,sam mu že veliko časa nisem poplačala dolgov..Kliče me ampak jaz se ne javljam,ko pa se javim si izmislim,da je teta skočila s padalom ampak se ni odprlo,da imam zlomljeno nogo,da je teta umrla ...To službo sem nujno potrebovala!!Odšla sem na razgovor z mojim zelenim šalom,ki sem ga kupila za razgovor za revijo Allet,in koga vidim tam?Luka,on mi je dal denar,da sem si lahko kupila zeleni šal,saj sem rekla da je za bolno teto..Dal mi je zato,da ne bi pokupila vseh hot-dogov...(; hitro si snamem zeleni šal in ga vržem za mizo.Pogovarjava se in tema nanese na varčevanje..Jaz o tem nimam pojma a si moram nekaj izmisliti..Slučajno sem videla v časopisu članek o ribarjenju in sem takoj zinila:"Ribarjenje!To ni mogoče,da se lahko ukvarjajo s tem in rabijo denar!!!"Luka je samo čudno pogledal..in jaz sem se hotela pogrezniti v zemljo od sramu.
22. maj 2010
u21212
u21212
A ne pišem več?Je dolgočasno??
23. maj 2010
dej ala
17. december 2010
u14096
u14096
piš naprej!!!
pliss
17. december 2010