Forum
pru bi sam povedala da zgodba bo bila po resničnih dogodkih ki sem jih doživela ali jaz ali pa prijateljice
govorilo se bo o sošolki in sošolcu, prej se sploh nista pogovarjala in naenkrat bo on postal njej ušeč ... skoz bo mislila na njega in storila vse kar lahko samo da bo v njegovi bližini .... najprej pa bom napisala kako sta se sploh spoznala in kje je sploh prišlo do zapletov ..nebom pa uporabljala originalnih imen. resnične dogodke bom povezala z željo, ki sme jo imela tisti trenutek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* pred 3 leti * - flasback
'' Eva ''
Stali smo pred šolo in čakali kdaj pridejo naši novi sošolci, začeli so prihajati fantje in punce moje starosti, jaz pa sem tam samo stala in kaj naj bila sem sramežljiva, zato sem se skrila za sošolce, s katerimi že čez čas nisem bila več skupaj. Prišla sta dva učitelja in ravnateljica. Edine osebe, ki sem jih poznala so bili prejšnji sošolci in ravnateljica. Začeli so brati imena kdo gre v A. in kdo v B. razred. Kar naenkrat sem slišala svoje ime, a z misli sem bila čisto drugje. slišala sem ime ene punce, ki sem jo poznala in ji sledila, saj je bila moja nova sošolka. Prišli smo v razred naš razrednik se nam je predstavil. Eden od sošolcev je zamujal in ko je vstopil v učilnico smo se vsi zasmejali, saj je zamujal že na prvi dan. Bil je kar srčkan in ko se je opravičeval učitelju, sedaj našem razredniku je bil cel razred miren, najbrž zato ker smo se še vedno bali in bili zadržani. jaz sem v celem razredu poznala samo dva fanta in eno dekle. Tim se je usedel zraven mene takoj ko se je nehal opravičevati razredniku. Potem pa smo izvedeli kaj vse lahko delamo v šoli in spoznali smo učitelje, ki so nas učili posamezne predmete. Spet sem bila povsem sama, medtem ko so se drugi spoznavali, Tim pa je pristopil do mene in me vprašal kako mi je sploh ime, z nasmehom na obrazu sem mu odvrnila: '' Eva.''. Njegovo ime pa sem že tako ali tako vedela sam je moral razredniku povedati ime takoj ko je vstopil. Šli smo še v B. razred da bi se spoznali še z njimi. tam sem med obrazi prepoznala Mašo, dekle, ki je bilo ob meni v šoli v naravi, ko sem bila zelo šibka, saj sem komaj prišla iz bolnišnice. Najprej sem stopila do nje in jo pozdravila. Sploh me ni opazila kot da sem le zrak sedaj ko nisem več v tako kritičnem stanju. Bila sem užaljena in sem odkorakala stran, ko sem sama sedela na drugi strani učilnice sem na rami začutila roko in ko sem se obrnila je za mano stala Maša ter me pozdravila. Očitno se je spomnila da mi je stala ob strani takrat in bilo ji je žal da me je prej ignorirala. Nisem ji nič rekla, samo vesela sem bila da je prišla do mene in se opravičila. Objela sem jo in ji rekla: '' Hvala. Tole mi veliko pomeni, še posebej sedaj ko sem sama med novimi ljudmi.''. Maša pa me je samo pogledala in odvrnila: '' Nisi sama, imaš mene. In zgleda kot da se Tim zanima zate. ''. Sama pri sebi sem si rekla * Ko bi bilo le res. *, se obrnila proti razredu in z Mašo tudi tja odšla ter se pomešala med nove sošolce - meni popolnoma tuje ljudi.

Nadaljujem če vam bo všeč (;
31. maj 2014
neeext
31. maj 2014
'' Eva ''
Prvi dan je bil za nami, a zdaj me čaka cel teden, CEL TEDEN med ljudmi,ki jih ne poznam. pri večini predmetov sem sedela sama, za druge bi bila nočna mora, a zame je bilo povsem normalno. Bila sem zelo sramežljiva, imela sem očala in spominjala sem na piflarko, ker sem veliko znala. Imeli smo matematiko, pri kateri sem že prvi dan vedela vso snov, ki nam jo je učiteljica razložila. Tim pa seveda ni imel pojma o matematiki, zato je učiteljico prosil če lahko prisede k meni. Učiteljica se je obrnila k meni, sedela sem na drugi strani učilnice in me vprašala če mi je prav. Z tresočim glasom sem odvrnila: '' S-s-seveda. Nimam nič pro-oti. ''. Tim je prisedel in v trenutku mi je narasel utrip, srce mi je bilo kot da bi tekla pa 3 kilometre. Že ko je učiteljica začela razlagati ni nič razumel in me stalno spraševal kaj mora storiti in ker mi je bil všeč sem mu seveda na vsa njegova neumna vprašanja odgovorila. *šolski zvonec* Zavzdihnila sem: '' Končno. '' ampak preveč na glas in Tim je bil presenečen. Vsi so odšli iz razreda na malico jaz in Tim pa sva ostala v učilnici in pristopil jo de mene in začel spraševati: '' Zakaj pa si tako zavzdihnila *končno*? Ali te moti da sedim zraven in vprašam ko kaj ne razumem? '', jaz pa sem bila zelo živčna in spet se mi je tresel glas: '' Ne, ne. Nič ni narobe da me sprašuješ, končno pa sem rekla, ker se mi je zdelo da se ura preveč vleče. Nič nimam proti da sediš zraven mene. '' prekinil me je: '' Še dobro *se nasmehnil*, sem že mislil da sej jaz kaj kriv. ''. Stopil je iz učilnice in ko sem mislila da ga ni več v bližini sem si rekla: '' Zakaj mora biti tako luškan? Joj ne smem se zaljubiti vanj. ''. Stopila sem na prazen hodnik in se odpravila ven na zrak.

'' Tim ''
Stal sem pred vrati in čakal če pride, nato pa sem slišal: '' Zakaj mora biti tako luškan? Joj ne smem se zaljubiti vanj. ''. Všeč sem ji? Ojoj pa ona je tako lepa, pametna, prijazna, kako sem ji lahko všeč jaz, jaz neumnež? Hitro sem se skril saj sem slišal njene korake. Šla je ven in čez 10 minut sem tudi jaz šel ven. Preveč je bilo zame, moral sem se zbistriti, zato sem poklical kolega in ga povabil na pijačo. Prišel je pred šolo in skupaj sva se odpravila proti gostili. Hodila sva kakšnih 10 minut in že od daleč sem videl Evo. Postal sem nemiren, zmeden in za povrh sem se še spotikal. O ne, videla me je. Kako sramotno. Kolega pa se je usedel za mizo nasproti njene in rekel naj prisedem. Opazil je Evo kako sama sedi za mizo in jo povabil naj se nama pridruži. Eva je želela prisesti, ampak stola ni bilo zato ji je Erik rekel da se lahko kar k enemu od naju usede na kolena. Usedla se je k meni. BIL SEM NAJBOLJ SREČEN! Prišla je natakarica in naročili smo pijačo. Eva je kavo, morda je zato tako bistra in se lažje uči?, jaz in Erik pa sva vzela vsak eno pivo in nekaj časa bili vsi v tišini. Eva je očitno čisto pozabila na čas, skoraj sva že zamujala, hitro sva spila in začela teči proti šoli. Erik pa mi je napisal SMS, ker se še posloviti nisva uspela. Pisalo je: '' JOJ ti srečnež. Ta sexy mačka se je k teb usedla. Dej jo še kdaj sabo prpel . ''

Nadaljujem kasneje
31. maj 2014
nexxt
31. maj 2014
Z Evo sva pritekla do šole še ravno pravi čas, skoraj sva že zamudila angleščino. In neroda kakršna sem, sem se med tekom po hodniku spotaknil ter padel na tla. Eva se je ustrašila in pritekla do mene. Kako sem bil vesel da je ob meni bila ona in ne katera druga.

'' Eva ''
Na pijači sva se preveč zamudila pa še na kolenih sem mu sedela, ker ni bilo stola -.-''.
Njegov kolega je tudi bil kar luškan. Teči sva morala do šole, angleščine res nisem želela zamuditi, ampak usoda je želela drugače. Tim je padel, pa samo ovinek do učilnice je še bil. Ampak pomagala sem mu vseeno. Ko se mu je prenehalo vrteti sem mu pomagala vstati, a me je cuknil nazaj in skupaj sva padla po tleh. Smejala sva se, ampak nisva smela ostati dolga tako. Vstala sva se in najprej sem pregledala da mu nič ni, nato pa sva se napotila do učilnice in se našemu strogemu učitelju angleščine opravičila za zamudo. V celotni učilnici sta bila samo še da prostora prosta, eden zraven Blaža in drugi zraven Marka. Tim je bil dober prijatelj z Markom, jaz pa sem se tudi razumela z Blažem saj sva skupaj hodila na tečaj prve pomoči. Bil je simpatičen ampak ne moj tip. Do konca ure je ostalo samo še 20 minut, jaz pa kot mi je v navadi sem skoz samo gledala na uro, ker sem bila predčasno gotova. *zvonec* Končno je bil spet odmor, sedaj pa je bila športna. Joj moja nočna mora se je lahko začela. Imeli smo učiteljico športne, ki je bila zelo tečna, ves čas samo nekaj opozarjala in skoraj nikoli nič razložila. To je tudi bil razlog za moje slabe ocene pri športni. Tim pa je bil proti meni pri športni čisto nasprotje. Pri športni je imel same petke. Danes smo igrali nogomet, bila sva v nasprotnih skupinah, morala sem biti v golu in to sem najbolj sovražila in tudi izvedela sem da Tim zelo močno cila. Bilo je izenačeno in druga ekipa je imela prosti strel in seveda Tim je strelal. Jaz sploh nisem gledala kje je žoga ampak sem gledala Tima. Žoga je imela močan zalet in dobila sem jo v trebuh. Vsi so čestitali Timu za gol, jaz pa sem se zvijala od bolečin. Nikogar ni zanimalo če sem v redu, tudi njega, vsem je bil važen ta gol. Konec športne je bilo in vsi so se odšli preobleči, le jaz sem ostala tam v telovadnici na tleh in se še naprej zvijala. Sploh nisem vedela kaj bo z mano sedaj. Mislim da je minilo že 20 minut odkar ležim na tleh, bila sem že zdehidrirana in počasi so moje veke postajale težke. Zaspala sem. čez čas pa sem začutila da me nekdo nosi v naročju. Zbudila sem se v šolski ambulanti, poleg mene pa je bila Maša in na stolu poleg nje je sedel Tim. Zakaj ravno onadva? Maša je bila vsa panična: '' Kaj se ti je zgodilo? Si vredu? Daj povej mi že! '', samo z prstom sem pokazala na Tima in Maša ga je vprašala kaj je bilo. Začel je razlagati: '' Igrali smo nogomet, bilo izenačeno in bla bla bla, dobila je žogo v trebuh, mi pa smo čisto pozabili na njo in odšli iz telovadnice. Ležala je na tleh in zdehidrirala. Odnesel sem jo v ambulatno in zdej smo vsi tu. ''. Maša ga je samo jezno pogledala in se obrnila nazaj k meni. Opravičil sem mi je da me je kar pustil tam.

'' Tim ''
Eva je ležala na postelji v ambulanti in to je moja krivda. Ne bi smel tako močno brcniti ali pa je vsaj ne bi smel pustita da kar leži sredi telovadnice. Še sreča da sem se vrnil po jopco in jo opazil. Zelo mi je bilo žal ampak sedaj me Maša ne pusti do nje. Misli da ji bom kaj naredil. * zvonec * Konec pouka je bilo. Evi je bilo še kar slabo, pospremil sem jo do dijaškega doma. Povabila me je naprej, saj je bila brez cimre in je imela kar veliko sobo. Sedela sva na njeni postelji in se pogovarjala kar 3 ure. Dobil sem SMS od Erika, pisalo je: '' Kje si ti? Čakam te pri gostilni! '', sploh nisem vedel kaj naj napišem, Evo pa je zanimalo s kom si pišem. Hitro sem mu odpisal da sem z Evo in izklopil telefon. Odgovoril sem ji še: '' Nihče pomemben. * ji pomežiknil * sedaj pa naju ne bojo motil, sem izklopil telefon. '' Postalo nama je dolgčas in vprašala me je če bi raje gledal film ali pa da se samo pogovarjava. Oba sva se odločila za film in spoznal sem novo stran Eve, zelo rada je imela akcijske filme in grozljivke. Odločila sva se za grozljivko in se skupaj vsedla. Spet mi je sedela na kolenih, zgledalo je kot da jo je strah in začela me je objemati ter zdi se mi da tudi jokati. Ugasnil sem film ter jo samo močno objel.

'' Eva ''
Ne vem kaj mi je bilo da sem se kar jokati začela. Tim je hitro ugasnil prenosnik in me močno objel. Bilo mi je všeč, bil je edini, ki ga je vsaj malo skrbelo zame. * bip-bip * se je slišalo iz torbe. Dobila sem SMS. pisalo je: '' Eva zdajle pridem k tebi čez minutko. ♥ Maša ''. O ne , ne sme me videti z Timom objeto, ampak bilo je že prepozno, vrata so se že odprla in vstopla je Maša. Samo še bolj sem stisnila Tima in se pretvarjala da se ni nič zgodilo.
31. maj 2014
Maša je takoj ko je vstopila pogledala v naju in vprašala kaj je bilo, jaz sem še vedno objemala Tima on pa je odgovoril: '' Eva se je nekaj ustrašila, pa sem jo poskusil pomirit. ''.
Maša je samo vprašala če je to res in jaz sem samo pokimala. Usedla se je zraven na posteljo in čez nekaj časa je Tim odšel. Začela me je izpraševati če mi je všeč ali pa vsaj lušn in podobno. Jaz sem bila z mislimi še vedno pri najinem objemu. Misli sem izklopila šele ko je rekla da je Tim nazaj, ker je nekaj pozabil, ona pa je ta čas odšla na stranišče. Tim je zopet vstopil in rekel da je pozabil jopco, jopco katero sem imela oblečeno jaz. Pristopil je in me prosil če lahko vzame jopco, jaz pa sem samo prikimala in bila kot okamenela. Ko je že odhajal sem ga objela, on pa se je obrnil in me poljubil. Poljub se je razbil ko sva zaslišala korake, stopila sva narazen in se delala kot da se ni nič zgodilo. Jaz sem gledala po sobi, Tim pa v tla in občutek mi pravi da sva oba razmišljala o isti stvari. Prišla je Maša, Tim se je zopet poslovil, jaz pa sem se usedla in razmišljala kaj naj vse to sploh pomeni. Maša je začela poslušati glasbo, ker meni ni bilo do pogovora, zaslišala sem Dear Darling od Olly Murs. To pesem sem si pela na prvi šolski dan, ravno takrat ko je Tim pridrvel v učilnico. Šlo mi je na jok. Maša me je hotela pomiriti, a ji ni uspelo. Rekla sem da grem spat. Maša me je še objela, hitela sem za njo ji pomahala in zaloputnila z vrati, sploh ne vem če sem zaklenila. Bilo mi je vseeno za vse, samo spati sem želela. Ulegla sem se na postelji in še isti trenutek zaspala.

'' Tim ''
Celo popoldne sem bil pri njej, joj Erik bo jezen, ker nisem prišel. Moram mu napisati SMS. Vžgem telefon in vidim da mi je napisal SMS in tudi druga številka je bila, ki pa mi ni bila znana. Najprej sem pogledal sporočilo od Erika, napisal mi je: '' Alo mali, od kje ti tisto mačko poznaš? ''. Ni se mi dalo razlagati, zato sem samo na kratko napisal da iz šole. ko pa sem pogledal drugo sporočilo sem bil kar presenečen. Namreč pisalo je: '' Tim, bi lahko hitro prišel malo k meni, pogrešam te in sploh se ne morem pomiriti, pa še nekaj mi moraš razložiti. Čao, Eva ''. Od kje njej moja telefonska? SMS je napisala pred 5 minutam, hitro grem k njej. Tekel sem do njenega stanovanja v dijaškem domu in videl da nima zaklenjena vrata. Vstopil sem. Spala je že. Vrata sem zaklenil, ni se mi dalo nazaj domov, zato sem se usedel na fotel in jo nekaj časa gledal. Zgleda kot da ima nočno moro, saj se ves čas trese in premetava. Ravno sem želel zadremati, ko je zavpila: '' TIM! ''. Hitro sem skočil pokonci, šel do nje in jo objel da bi se pomirila. Zbudila se je. Razložil sem ji da takoj ko sem opazil sporočilo sem odhitel k njej in ker je bilo že pozno sem kar tam ostal. Povedal sem ji tudi da je v spanju zavpila moje ime. Bila je tiho, čisto šokirana, ampak me je vseeno prosila naj se uležem poleg nje. Res sem se ulegel in že isti trenutek je zaspala.
*JUTRO*
Zbudil sem se v Evinem objemu, ura pa je bila komaj 6. Imela sva še 2 uri časa da prideva v šolo, prve ure pa tako ali tako danes nismo imeli. Lahko sem samo ležal poleg Eve in jo gledal. Ko je spala je bila tako nebeško lepa. Zbudila se je. Kaj je morda moje misli slišala ali kaj? Z svojim zaspanim glasom je rekla: '' Ju-utro-o-o-o. A sva dolgo spala? ''. Pomiril sem jo in ji rekel da imava še več kot dovolj časa. Spomnil sem se da mi je napisala da ji moram nekaj razložiti in da me pogreša, zato sem želel izvedeti kaj je želela s tem povedati. Pobožal sem jo po laseh in vprašal: '' Kaj si pa mislila mi z sporočilom povedati in kaj želiš da ti razložim? '', odvrnila mi je: '' Ne vem, navezala sem se nate in tudi všeč si mi, ampak prosim to obdrži med nama. Prosim! In zanimalo me je zakaj si me včeraj poljubil. ''

'' Eva ''
Ko sem ga vprašala glede poljuba je kar zardel. Ni vedel kaj bi lahko rekel. Čez čas pa je le rekel: '' Všeč si mi Eva, veliko mi pomeniš in včeraj, ko sva bila sama se preprosto nisem mogel zadržati. Sama si me objela in potem se nisem mogel zadržati in sem te poljubil. To je moj razlog in tudi jaz sem te začel pogrešati, očitno sva se preveč naveza drug na drugega. ''. Bila sem šokirana ko je izrekel to, samo pokimala sem in bila tiho. Nisem vedela kaj naj naredim. Rekla sem da se ne smem zaljubiti vanj! Odmaknila sem se malo in vstala iz postelje, Tim pa mi je seveda sledil. Usedla sem se na tla, spet mi je šlo na jok. Objel me je in želel potolažiti a mu ni uspelo. Zanimalo me je veliko, čeprav nisem vedela če bo vse v redu sem ga vseeno vprašala: '' Kako to da sem ti jaz všeč? Sem piflarka, nosim očala, pa še lepa nisem. *solze so mi tekle po licih* '', obrisal mi je solze, poljubil na lice in rekel: '' Zakaj pa mi ne bi smela biti všeč? Si lepa, z očali si tako sexy pa nisi piflarka, veliko znaš pa še tako prijazna si da mi pri vseh predmetih pomagaš. Brez tebe bi imel grajo. Poglej minili je že 5 mesecev od začetka šole, več znam kot kdajkoli prej, ker si mi ti razložila. Tvojo športno pa bova še izpilala. Samo dovoli mi da ti pokažem da so moja čustva resnična. ''. Šlo mi je na jok, tokrat sem se jokala od sreče. Dovolila sem mu da me je tesneje objel in tudi poljub sem mu dovolila. Ura je bila že 7:25 zato sva se začela oblačiti za šolo. Skoraj 2 uri sva se samo pogovarjala. Najlepši 2 uri sploh. Spoznala sem da ga ljubim. Zaljubljena sem v svojega sošolca, kateremu že polovico leta samo pomagam. Dober občutek je da sem to priznala in sebi in njemu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sedaj ko sta si priznala da se ljubita bo nekaj časa vse normalno, Maša in Erik pa bosta začela sumiti in čez čas bosta ugotovila, potem pa bo prišlo do nevšečnosti ko se bodo sošolci norčevali iz Tima da hodi s piflarko. On bo rekel da to ni res, da mu Eva nič ne pomeni, ona pa bo stala za njim in vse slišala. To jo bo popolnoma strlo in tudi resnični dogodki, ki sem jih sama doživela bodo kje pa kje vključeni.
Hope you like it
31. maj 2014
zdaj sem priložila slike kako karakterji zgledajo

Eva:

Maša:

Tim:

31. maj 2014
next
31. maj 2014
flasback se nadaljuje v naslednji dve objavi, potem pa ga bo konec in prešla bom na sedanjost
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'' Tim ''
Z Evo sva zdaj nekakšen skriven par. Nihče ne ve za naju, še Erik in Maša ne, zdajle pa hitiva proti šoli, ker sva kar dolgo govorila. Upam da ne bo preveč sumljivo da prideva skupaj v šolo in da sem jaz isto oblečen kot včeraj.
Prva ura je bila športna. Vedel sem da bo Evi hudo, preden smo morali v zbor sem šel mimo nje in ji rekel da če ji ne bo šlo bova skupaj vadila, ker tudi ona meni pri veliko predmetih pomaga. Najprej je bil tek. Tekli smo 10 minut, ves čas kroge po telovadnici in Eva ima slabo kondicijo, ampak uspelo mi je pridobiti njeno pozornost in je vseeno nadaljevala. Ko nihče ni gledal sem ji zato dal majhen poljub. Kar sijalo je od nje.
* zvonec * Videl sem Evo kako se je zapodila k vratom da bi bila čimprej zunaj telovadnice. Počakal sem da ni bilo gneče in umirjeno odel ven. Zunaj je bila Eva že preoblečena. Danes je bila še posebno lepo oblečena, imela je kratke hlače, oprijeto majico in za detalj MOJO jopco. Sedaj smo hiteli na zgodovino.

'' Eva ''
Zdaj pa zgodovina. Predmet, ki ga sovražim, saj ne smem sedeti zraven Tima. Naš učitelj ima takšne svoje metode in punce sedimo na drugi strani učilnice kot fantje. Beda! Celo uro smo spet pisali v zvezek, nič novega. Obožujem zadnjih 5 minut, samo takrat je super, ker lahko prej odidemo iz učilnice. MALICA, končno!
Počakala sem da Tim pride iz učilnice, želela sem ga povabiti na kavo. Spet je odšel zadnji, kot ponavadi. Ko sva bila sama in nikogar okoli naju sem ga objela, mu vrnila jopco in rekla če morda želi kavo. Privolil je saj zjutraj nobeden od naju ni pil kave. Vedela sem za malo kavarno, ki ima odlično kavo. predlog mu je bil všeč. Danes sva bila zelo dobre volje, a nisem bila več tako dobre volje ko sem pri kavarni videla Barbaro, punco, ki je vedno gledala za Timom. Kar kri mi je zavrela! Tim je to opazil in hitro sva odšla drugam. Sedaj sva sedela pri Petrolu in si naročila vsak eno skodelico kave.

'' Tim ''
Barbara!?! >_< To žensko sovražim. Ves čas lazi za mano, nič ne morem narediti normalno, ko je ona v moji bližini. Eva pa kar živčna postane. Mora me nehati zasledovati. Saj še FBI ni tako posilna kot Barbara. Pogledal sem Evo, ki se je sedaj že umirila in rekel: '' Greva nazaj v šolo? '', spet je samo prikimala. Pustila sva denar na mizici in šla proti šoli. Zdaj smo imeli angleščino in ker smo s snovjo že konec gledamo filme. Danes imamo grozljivko. Z Evo sva se usedla zadaj in Evi je bilo neprijetno, ko so naju vsi gledali. Dala si je očala dol in se usedla 2 stola stran od mene. Gledali smo film, ko je naenkrat zmanjkalo elektrike. Gledal sem kje je Eva in jo videl kako cela negibčna stoji. Ni imela očal, očitno so ji padla dol in se razbila. Držal sem jo za roko, ker se sama ni znašla in oba sva bila nerodna. Zaletela se je v omaro. Spet sem jo moral nositi v ambulanto. Ko se je zbudila nisem smel biti zraven, poslali so me v njeno sobo da ji prinesem rezervna očala.
Prispel sem v stanovanje in opazil da ima telefon doma, šel sem malo čez imenik in opazil da ima noter samo mene in Mašo. Zdelo se mi je zelo čudno, mislil sem da želi biti vsakdo z Evo prijatelj, saj vsem pomaga in nikoli nikogar ne zavrne.

En del še bo flasback, potem pa sedanjost .... tam bom vpletla tudi resnične dogodke
31. maj 2014
next
31. maj 2014
supeяgιяℓ jutri nadaljujem ... hvala da mi vsaj ti next-aš
31. maj 2014
u172972
u172972
neeeeext
31. maj 2014
u167536
u167536
neeeext
31. maj 2014
Next
31. maj 2014
nova bralka
ful popouna zgodbica
pa zanimiv je kr je po resničnih dogodkih
NEEEEEEEEEEEXT
31. maj 2014
če imate kakšno idejo jo lahko zapišete sem, vsaka pomoč mi bo prav prišla
31. maj 2014
pa hvala za lep komentar sweet love <3
31. maj 2014
ni za kaj
taka zgodbica si zasluži sam lepe komentarje
31. maj 2014
ooo hvala ... zdej si mi pa dan polepšala ^_^
31. maj 2014
31. maj 2014
Next
31. maj 2014
neext
01. junij 2014
'' Maša ''
Tko zdaj sem pa jaz ko FBI, zanima me kaj se plete med Timom in Evo, nikoli se nista prenesla zdaj se pa objemata in hodita skupaj na kavo. Tukaj je nekaj sumlivega in jaz bom zvedela kaj je to. Eva je danes skakala po šoli z Timovo jopco, nekaj mora biti med njima. Eva in Tim gresta v kavarno, kamor ponavadi midve hodiva, a zakaj sta se sedaj obrnila? Joj že vidim problem Barbara je tam. Ta ženska je pa res tko nadležna da skor znoriš! Pa nič SMS bom napisala Evi če se lahak neki dobiva. O, hitro je odpisala, ponavadi potrebuje kakšne pol ure. Napisal je: '' Ja, takoj ko pridem v šolo nazaj. xx <3 ''
Bom šla do Erika, mogoče on kaj ve. Z Erikom sem se dogovorila da je prišel v kavarno, kjer se je zadnjič dobil s Timom. Vprašam ga: '' A ti veš kaj je med Timom in Evo? '', presenečeno odvrne: '' Katero Evo to? ''. Nisem mogla verjeti da je človek tako neumen. povem mu da z punco, ki nosi očala, ima rdečo-rjave lase in Timovo jopco. Bilo mu je lažje a vseeno ni vedel. Ko sem prišla šolo je Eva stala pred omarcami. Usedle sva se skupaj in povedala mi je vse od A do Ž in potem sem jo objela, ker sem bila preprosto vesela za njo.

* sedanjost * - konec flasback
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

žal mi je da je poglavje bol kratko, zdaj pa se začne vse skupaj, ko se bodo pripravljali na maturo, ker so karakterji starejši kot moja inspiracija za njih. so zadnji letnik srednje šole in imajo veliko dilemo pri tem kdo bo s kom plesal na maturi .... kaj pa se bo vmes zgodilo pa še izvete ....

Prosim tudi da napišete kakšno idejo, ki mi bo lahko v pomoč
01. junij 2014
ful je fajn
neeeeeext
01. junij 2014
neextt!!!!!!!!
01. junij 2014
u167536
u167536
nimam idej oprosti
je pa zelo popouno
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!
01. junij 2014
joj kak ste prjazne ... hvala hvala miljonket hvala :**
01. junij 2014
Nextt
01. junij 2014
*začetek šolskega leta*

'' Eva ''
3 leta so že mimo odkar sem tu stala prvič. Toliko se je spremenilo. Tim je zaljubljen vame in jaz vanj. Na skrivaj sva skupaj in tudi Maša še ni ugotovila. Tako lepo mi je z njim. Danes se moramo dogovoriti kdo bo s kom plesal na maturi. Tim je že pred vhodom, ga grem hitro pozdraviti.

'' Tim ''
Danes nisem bil najbolj pri volji, sploh pa ne za Evina utrujajoče vprašanja. Tekla je proti meni kot da mi mora povedati ne vem kaj, a me je v resnici le pozdravila. Bil sem malo užaljen, saj sem bil prepričan da si je zapomnila da so danes 3 leta od najinega prvega srečanja. Šli smo v razred, kjer je razrednik tako kot vsako leto nekaj razlagal, a ga nihče ni prav zares poslušal. Nekaj časa sem opazoval Evo in pazil da nekaj riše. Prisedel sem k njej saj je vedno imela prosti sedež zraven. Videl sem da je pisala moje in svoje ime. Joj kako lepo je pisala. Danes je bilo hitro konec pouka. Oba razreda sta se sesedla skupaj in že smo začeli z temo o maturi. Nihče še ni bil prepričan s kom bo plesal, jaz pa sem bil 1oo% da bom vprašala Evo a mi besede niso mogle z jezika. Konec je bilo našega druženja, vsi smo odšli proti domu, tudi jaz, Eva pa je šla v trgovino. Zanimalo me je kaj bo tam počela. Videl sem da je šla v trgovino z darili, le zakaj pa rabi darilo, saj danes ni nič takega. Izbrala je nekaj fantovskega. Kupuje za nekega fanta, le kdo je lahko ta tip. Bil sem jezen in moral sem na svež zrak, odšel sem proti domu in se vstavil sredi parka. Parka v katerem sem se z Evo družil celo poletje. Bilo mi je hudo. Sedaj sem bil doma in ravno sem se odpravljal spat, ko sem dobil SMS in nekdo ej potrkal. SMS je bil od Eve, pisalo je: '' Tim pridi odpreti vrata, presenečenje imam. ♥ '', odhitel sem do vrat in jih odprl. Zunaj je stala Eva z veliko vrečko v roki. Spomnila se je!

'' Eva ''
Vstopila sem v njegovo stanovanje in mu izročila darilo. Prejšnji teden je imel rojstni dan pa mu nisem nič kupila. Bilo mi je nerodno in želela sem se oddolžiti. Bilo pa je tudi 3 leta odkar ga poznam in tudi to sem s tem povzela zraven za darilo. Imela sem samo eno sliko z njim, sliko na kateri sva si dala poljub, to sliko sem dala razviti in na njo napisala: '' Preveč mi pomeniš da bi te izgubila. Ly Eva ♥. ''. Bil je zelo vesel, mislim da so mu kar solze tekle od veselja. Dala sem mu poljub in se poslovila. Nobeden od naju pa ni pričakoval da bova naslednji dan imela težave. Telefon sem pozabila pri Maši in za ozadje sem imela ravno to sliko.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spet je malo bolj kratko, a na žalost nimam dovolj časa za dolga poglavja (:
01. junij 2014
neeeeeextttt
01. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg