Forum
Hej,dnevnik!

Moje ime je Tammy Scott,imam 14 let in živim v Edinburghu,glavnem mestu Škotske.V glavem,je moje življenje povsem brez pomena.Ne vem kaj pomeni imeti prave prijatelje,po mnenju večine sem zapiflana tečnoba(ne poznajo moje druge drzne strani) in moja mami meni da potrebujem psihiatra.Zakaj?Zato,ker misli,da sem perfekcionist,ki hoče popraviti vse značaje okoli sebe razen svojega ne.Vredu,nek del ji dam za prav.Ampak prevečkrat je že presegla mejo s svojim teženjem.Misli,da mi s tem,ko vsak dan pride v mojo sobo in reče:''Tammy,ljubica,pokliči kakšno prijateljico in se dogovori za kino ali kaj podobnega.Dovolj te že imam s tem tvojim čudaštvom.Si najstnica,morala bi biti zunaj in se zabavati s prijatelji,ampak ne ti raje ždiš v sobi in bereš knjige.L ekaj je s tabo narobe?'',kaj pomaga,a v resnici,mi le še zniža moralo in raven samozavesti,ki je že tako prenizka.Jaz ji v odgovor samo obrnem hrbet,zavijem z očmi in rečem,da ne želim biti normalna najstnica.Ona pa gre,zapovrh še ''pozabi'' zapreti vrata(ve kako zelo to najeda moje živce) in postopek teženja se ponovi naslednji dan.Če ste mislili,da je to največja tegoba v mojem življeneju se hudo motit.Lansko poletje sem spoznala nekega fanta in se vanj zatreskala.Ta ''zatreskanost'' pa postaja vedno hujša,in ker ta fant živi v drugi državi,tudi izjemno mučna.Čimprej ga bo treba preboleti.No in kot da to še ni dovolj moram v šolo hoditi z neinteligentnimi,kljub majhnim možganom prijubljenimi in brezciljnimi ljudmi.Verjeli ali ne sem že zamenjala razred.V tem se sicer ne počutim nič kaj bolje,a tukaj se vsaj trudijo sprejeti me.Priznam,da je razlog za to da nimam prijateljev tudi moja trma in izbirčnost.Ampak,jaz si pač želim prijatelja,ki se bo z mano lahko pogovarjal o bolj resnih stvareh,ne samo o 1D,današnji modi in o tem kakšne zaj***** učitelje imamo.In zdaj,ko sem vam povedala vse to,naj vam povem še,da sem tem življenjem nekako zadovoljna.

No,zdaj,ko sem se opisala,naj povem,da je bil danes prvi šolski dan.Tudi,če sem v prvem delu zvenela piflarska se je ne veselim preveč.Ko sem vstopila na šolsko dvorišče je bilo vzdušje kjub čemernosti nekaterih,veselo.PO dveh mesecih,so se nadležne sošolke objemale in cvilile,kot obsedene.Tudi mene so pozdravile a nisem dobila prav toplega sprejema.To me sploh ni motilo.Sedlla sem na prazno klop in iz torbe vzela beležko.Vzela sem jo,ker sem bila v skrajni krizi imenovani dolgčas.Nekajkrat sem jo prelistala,ko je k meni sedel,nek fant in vprašal po mojem imenu.Sam se je predstavil kot Tim.Imel je lepe svetle lase in topel pogled.Z trenutek,sem celo pozabila na svojo trenutno ljubezen(že prej opisan).Ker ga nisem še nikoli videla,sem sklepala da je nov.Šele nato sem se spomnila,da me je vprašal po imenu in predstavila sem se.Videla sem,da ima na beležnici narisano okostje.Kmalu mi je povedal,da je to zato ker si v prihodnosti želi postati zdravnik.O moj bog,sem pomislila in brez besed spet izvlekla svojo beležnico.Na moji je bila narisana slika srca,v njej pa je pisalo:When I grow up I wanna be a doctor.Ko je prebral napis se je sladko nasmehnil in rekel:''Midva se bova pa še razumela.''Pokimala sem in ugotovila,da moja ljubezen,ni več tisti fant izpred leta dni,temveč Tim.Čutila sem.Bila je ljubezen na prvi pogled.

Adijo dnevnik!

Tammy:

Tim:

(nadaljujem čez tri nexteee)
26. avgust 2014
neeext
26. avgust 2014
hvala še dva nexta rabm
26. avgust 2014
next+ zlo dobr začetek
26. avgust 2014
hvala <333

še en next
26. avgust 2014
Ok,bom kljub dvema nextoma,nextala.
Hej dnevnik!

Torej,danes sem šla spet v šolo.Prejšnjo noč sem komaj zaspala,ko pa sem,sem sanjala Tima.Omišljala sem si,da sva noro zaljubljena in je vsaka najina skupna minuta popolna.Zjutraj me je kruto in glasno kot ponavadi,zbudila moja budilka.Pomela sem si zaspane oči,vstala in se napotila v kopalnico.Na poti sem naletela na,ne boš verjel,majhnega,ljubkega psa.Odnesla sem,ga v spodnje nadstropje in se spomnila,da so vsi že šli od doma.Nisem imela srca,da bi psa,kar spustila na cesto,a skrb je bila kmalu odveč.Naenkrat je v hišo planil...Tim!''O moj bog,kaj za hudiča počenjaš v moji hiši''me je zagarbila panika.Z ljubkim obrazom na izrazu mi je odgovoril:''Oprosti Tammy,res mi je žal.To je moj pes veš.Danes je pobegnil in lovim ga že celo uro.Priselili smo se tukaj v bližino?''Obnemela sem,a vseeno spodbudila svoje glasilke k govoru.''Ja,pa sva se res.Torej,vesela sem,da si...da si ujel psička.Kako pa mu je sploh ime?''Veselo je odgovoril:''Oh,ime mu je Lou.''Nasmehnila sem se in mu takoj oprostila.No saj v resnici,sploh nisem bila jezna nanj.Šele nato sem se zavedla,da sem še v pižami.Rekla sem:''Tim,se vidiva v šoli,prav?''Tim je prikimal,prav nič užaljeno in spet sem,zdaj od vznemirjenja,kar stekla v kopalnico.Tima sem opazovala skozi okno in se uredila.To je vse za zdaj.Poročam še zvečer!

Čauuuu!

zdej pa rabm še štiri nexte
26. avgust 2014
pa z veseljem sprejmem tudi kritike
26. avgust 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeext :$
27. avgust 2014
hvala

še tri nexte
27. avgust 2014
neeext
28. avgust 2014
Bom kar napisala nov next,ki je posvečen 1d girl. <33

Hej dnevnik!

Ura je enajst zvečer in ne morem spati,zato ti pišem.Danes je bil neverjeten dan.Ko sem prišla v šolo,me je prvi pozdravil profesor matematike,nato pa Timmm.Bila sem zelo vesela in spomin na jutro je bil še vedno svež.Nato sva se pogovarjala,dokler ni zazvonilo.Odšla sva do učilnice za biologijo(najin naj predmet seveda)in se usedla.Začel se je pouk in med biologijo,je Timu iz nosu tekla kri.Rekel je da mu pogosto poči žilica in da to ni nič takega.Jaz sem zmočila dve papirnati brisački in mu ju nežno položila na tilnik.Pogledal me je s tistimi očmi in prevzel me je adrenalin.Začutila sem metuljčke in počutila sem se kot da stojim na Eifflovem stolpu.Zahvalil se mi je,jaz pa sem se iz transa zbudila,ko so moji zlobni sošolci začeli uuuuu-jati,ker sva si s Timom naenkrat tako blizu.Ko je bilo biologije konec,se vse do konca pouka ni zgodilo nič posebno pomembnega.Potem pa šok dnevao koncu pouka je Tim prišel do mene in vprašal če bi se danes k njemu domov prišla učit biologijo!Seveda sem privolila in čez uro in pol že stala pred pragom njegove hiše.Prisrčno me je pozdravil Lou,njegov pes,nato pa še sam Tim.Rekel je da sva sama,saj so njegovi starši še na dopustu.Peljal me je v svojo sobo,kjer naj bi se učila.Sedla sem na njegovo posteljo,on pa poleg mene.Odprla sva zvezke in začela s ponavljanjem snovi.Med učenjem sva se ves čas na skrivaj opazovala in imela sem občutek,da se Tim počasi približuje meni.Naenkrat se je znašel čisto zraven mene.To me sploh ni motilo.Še nekaj minut sva skoncentrirano buljila v svoje zvezke,nato pa se je obrnil k meni in mi kar naravnost povedal,da sem mu všeč.Tudi jaz sem mu povedala,da mi je on všeč.Nato se mi je še približal,da sva se skoraj dotikala z nosovi in me nežno poljubil na usta.Potem,sva se spogledala,se nasmehnila drug drugemu in jaz sem šla.Vse je bilo tako ljubko.Odkar sem prišla domov od Tima,razmišlam samo o njem in poljubu.Mojem prvem poljubu!Še zdaj sem v nebesih...Poročam spet jutri<3.

Arrivederci dnevnik!

28. avgust 2014
neeeext
pa hvala za posvečen next!!!! res carsku pišeš!!!
28. avgust 2014
ni za kej<33+hvala+nextala bom jutr,mogoč že dons
28. avgust 2014
Ta next je namenjen Sarici2001.

Hej!

OMG,ne morem verjet,kaj se je danes zgodilo.Danes,ko sem prišla v šolo sem namreč videla Tima,kako je objemal neko drugo dekle!Včeraj me je tako sladko poljubil,danes pa me že ''prevaral''.Ko sem ga videla,sem objokana stekla na stranišče.Tim me je videl in se pognal za mano.''Hej,Tammy!Ni tako kot misliš!''Ja,pajade,kako pa je?Kot da nisem še nikoli gledala filma v katerem,je fant brezobzirno prevaral punco.Ker smo bili na polnem hodniku,je dogajanje opazovala praktično cela šola.Četudi sem želela prikiriti solze,mi to ni uspelo.Obrnila sem se k Timu,ki se mi je že čisto približal.''Ne morem verjet Tim,mislila sem,da sem našla popolnega fanta zase.Zakaj ste vsi moški take prevarantske svinje?!Pozabi...''Tim je pogledal v tla in kot kak nebogljen otrok vprašal,če se lahko pogovoriva na samem,ne pred celo šolo,čes da mi lahko vse pojasni.Obrisala sem si oči,okrog katerih je bila razmazana maskara.''Glej Tim,vseeno mi je,če se tukaj derem pred celo šolo.In vseeno mi je zate.Mogoče bi se pa,morala vrniti k svoji stari ljubezni.Adijo in upam,da boš užival s tisto avšo.''Ravno,ko sem izrekla te besede,je do mene prišla punca,ki je prej objemala Tima.Ko sem ji že hotela primazati klofuto,je rekla:''Čakaj,čakaj?Jaz?Avša?Poglej najbrž,si narobe razumela celotno sliko.Jaz sem Timova
družinska prijateljica,Liz.Od nekdaj mi je kot brat.Ker ga že dolgo časa nisem videla,sem ga objela.Kot sestra seveda.Te pa razumem.Si pač hitro sklepala.Tim mi je že povedal vse o tebi.Da te je včeraj poljubil in,da te je danes nameraval vprašati,če bi bila njegova punca.Ni to lepo?''OMG,kaj sem ravnokar storila??''Tim,oprosti...Tako mi je žal...''Pogledal me je me objel in rekel,da mi ne zameri.Pred celo šolo sva se poljubila.Potem je zvlekel na samo in vsi na hodniku so nadaljevali,tisto kar so prej počeli.Ko sva bila sama,me je spet poljubil,in nato vprašal če bi bila njegova punca.Seveda sem privolila,čeprav so naju dogodki dneva,oba precej pretresli.Tim je kar začarel,jaz pa predvidevam,da tudi...Good night,dear diary!

your Tammy <3.

29. avgust 2014
neeext
29. avgust 2014
hvala,ker tko zvesto bereš<33
29. avgust 2014
ni problema je pač carska zgodbica!!¸!
29. avgust 2014
hej,odločila sem se,da ne bom več pisala,ker se na tem blogu očitno ne zna cenit prave zgodbice s pravo vsebino
31. avgust 2014
zakaj???????
31. avgust 2014
Next in ne odnehaj pisati ker super pišeš
01. september 2014
neeeexti hmali proooossssiiiimmmm!!!!!!!!
02. september 2014
jutri bom nextala ,hvala za spodbud
02. september 2014
spodbudo*
02. september 2014
kdaj bo next? that story is perfect!!!!!
03. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg