Forum
Heloof:3
Pač no kle je še ena zgodbica. Mau bo resnično mau bo zmišleno, sam nebom zravn govorla če je resnično al ne...c:
*******************************************************************************************************************************

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. marec 2012
next
18. marec 2012
Sem Amy in stara se 16 let. Hodim v prvi letnik gimnazije. Moja najbolša prijatelica je Doroteha najbolši prijatel pa Lewis. Veliko se družimo skupaj. Imam fanta Zacka in hodiva že en mesec. Spoznala sva se preko interneta in se še vedno nisva spoznala v živo....
********************************************************************************************************************
Next.?
19. marec 2012
Jst:

Doroteha:

Lewis:

Zack:

19. marec 2012
Neext.!!
19. marec 2012
N.E.X.T.:3
19. marec 2012
nekštaaaj.! < 3
19. marec 2012
Ju3 neextam:*
19. marec 2012
u52003
u52003
next
20. marec 2012
Hualaa za use naxte.< 3
****************************************************************************************************************
Z Zackom sem si usak dan po cele dneve SMS-ala...Na dan je šlo kar 100 sms-ov in u tem mescu sem nabila naročniški račun...mami mi je uzela fon-.- In zaj nimam stikou znim...Ja čeprau sva se spoznala preko neta je potem tisti profil izbrisau...In še najbol ja bet ker on tega ne we in tudi nemore zvedit...Kaj če mi bo zameril.? Kaj če me bo pustil.?...Potem pa zazvoni domači telefon..klicala ma je Doroteha, uprašala me je če gremo u kino, seveda sem privolila...Dobili smo se pred našo hišo(Jst, Doroteha & Lewis) Šli smo u kino in med potjo sem jima povedala..Doroteha mi je rekla da mi 100% nebo zamiril, Lewis pa se itak ne spozna ravno na take stavri...Ko sem prišla domou sta ona2 bila še malo pri meni in jst sm se odločila da mu preko najdi.si pošlem mojo domačo št. in Doroteha mi je dovolila da mu dam njeno za kakšen SMS.(: In čez pet min je piskau Dorotehin fon in zvonil moj domači...
***************************************************************************************************************
Neext.?< 3
20. marec 2012
u84111
u84111
Next ^.^
20. marec 2012
nexttt ful dobeerrr upam saj da se bosta saj v živo spoznalaa
20. marec 2012
ja pa iiiiij kok skrbi za svojo lubezeen. :* nekštaaj lubicaa. < 3
20. marec 2012
Doroteha je dobila SMS od njene mame, da rabi prit domov...Na domačem fonu pa je bila napisana njegova telefonska..Jaa, on je klical:$ Oglasila sem se...A ni biu njegou glas,bila je neka punca....uprašala sem gdo je in rekla je de je Elizabeth, Zackova sestra...Uprašala sem jo kje je Zack...
J=Jst E=Elizabeth
J:Halo?
E:Žiuujo!
J:Gdo si ti.?
E:Zackova mlanša sestra sem.
J:Kje pa je Zack.?
E:Na treningu Boxa je.
J:Ajaa, in zakeej si pol ti poklicala.?
Eač glih sm neki štrefla po njegoumu fonu pa sm vidla SMS pa sm poklicala.
J: 1.Zakej mu štrefiš po fonu? 2.Aha, no ko pride dam mu povj da sm klicala.
E:Čaw
Jijoo

To je biu pogovor...meni ni bilo nič jasno...ampak no slišati je bila prijazno in iskreno in upam da mu bo povedala...(:
Doroteha bi morala iti domu a je čist pozabla...usi skupaj smo se čisto zaklepetali in pozabli na use drugo...Potem pa je Doroteho klicala njena mami in ji rekla da je že pozno in naj prespi...Lewis pa je klical domov in se mu nihče ni javil zato je prespal tuki...Celo noč nismo spali..in ja na srečo je bila nasledni dan sobota...
****************************************************************************************************************
Neext.?< 3
21. marec 2012
nexttttttttttt
21. marec 2012
Neext.!!
21. marec 2012
Neškšteej. < 3
21. marec 2012
Ju3 neextam;*
21. marec 2012
No po eni uri spanca je mene in Doroteho, zbudil Lewis in naju prašou: A sm vaju zbudu.?x'D Spet smo crkvali.x'D In potem je Doroteha dobila SMS, in bil je Zack...Pisalo je: Hei Pikica:* Sm šele dns vidu SMS pa mi je blo ful čudno kr je blo že prebrano...no sei useen pogrešam te< 3 Pokličem kei:**< 333
SMS smo prebrali usi...Jst pa Doroteha sve ble uno like iiiiij piki...Lewis pa like wathever.x'D No in pol sm mu odpisala: Heiila Pikeej< 3 Pa mene je iz tvojga fona tvoja mlanša seka učer klicala je rekla da ti je štrefla mau po fonu in je pač SMS vidla in poklicala na domač fon...Pogrešam tut jst tebe:* Poklič ja< 333:*
Čaz 5 min je odpisou...
Neext.?;3
22. marec 2012
nextt
22. marec 2012
Neeext.!
23. marec 2012
ohh ja čakanje na smsje. poznaam to. < 3 pikeej nekstej.
23. marec 2012
Odpisou je: Elizabeth.? Ma ona si kr use prvošči no..dej fak no k jo bom en dan ubiu.x'D A lahko kr na ta fon pokličem.?;**< 3
Potem sem mu samo odpisala naj pokliče na ta fon...
Klicau je, in se razviu pogovor med nama:
J=jst Z=Zack

J: Heii
Z: Hej
J: Kuk ši?
Z: Uredu, in ti?
J: Super.
Z: Ej soreej kr je tmala učer klicala, sam kai naj itak na boxu nerabim fona..po pa ona si kr use uzame in pač ja...
J: Mahh sei kull...sam pač full mi je blo čudn.
Z: Okeei pol:* Mahh čudna je
J: Hehe
Z: Pa od koga je drgač ta fon.?
J: Od Dorotehe..best frendica
Z: Ajaa
J: Ja
Z:Ljubim te
J: Bolj
Za nemorš
J:Ja pa lahko
Z:Ne pa nemorš
J: Ja pikec, pa lahko
Z: Ne pikica nemorš
J: Lupček moj, ja pa lahko
Z: Žena moja budoča ne pa ne
J: Mož moj budoč ja pa ja
....Se je nadaljevalo..x'D( ta del ko mi je on reku:Ljubim te, pa pol naprej je biu resničen:$) Potem pa...;o
24. marec 2012
nexti.
24. marec 2012
next
24. marec 2012
forum za punce http://girls-paradise.lifeme.net/forum prjaute se.ne bo vam žal.ravno zaj je zelo aktualno: forumski parti,art šola,summer camp(rpg)
24. marec 2012
u31138
u31138
http://wildteen.forumotion.com/forum
prosim pridružite se najboljši zabavi vseh časov!
lahko gledate vse možne nadaljevanke,filme ki še niso v kinu!!
top modele,lohka pišete blog,zgodbe in berete novičke slavnih in delite svoje iskušnje o modiin še več!!! pridružite se ne bo vam žal! da bi videli celotno se morate regristrirati! uživali boste vrjemite mi!!
lahko pa nas najdete tudi na twitterju pod ime wildteen1 in na facebooku pod ime wild teen !
http://www.youtube.com/watch?v=SIwPB8Fjep8&feature=player_embedded
12. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg