Forum
Heey, guys! Vem, čudno je, da imam toliko zgodb in, da nekaterih ne pišem več..pač mi je dolgčas in bom začela čisto novo zgodbo. Skratka:
÷govorila bo o dekletu, ki se ji zgodi vse možno
÷ljubezen&romantika
÷akcija
÷prijatelji
÷zapeljivost
in seveda ne bo manjkalo presenečenj.

Pisat bom začela po 2 nextih

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2014
u101440
u101440
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
10. september 2014
next
10. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. september 2014
next
10. september 2014
že pišem
10. september 2014
Hwala vam, še posebej ƧMƖԼЄ ƧƲMMЄƦ ... next prihaja in če vam ne bo všeč pa vsaj drugim oglašujte
÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷÷¤¤÷¤÷÷¤÷¤÷¤÷¤÷÷¤¤÷÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤
Driin! Driin! Joj, ta budilka. Zaspano sem se odvlekla v kopalnico, kjer sem se uredila. Oblekla sem se in si nataknila zlate uhane.

Nato se je iz kuhinje zaslišal mamin tečni glas.
" Dees! A misliš v šolo zamuditi? Takoj prinesi svojo leno rit sem in se mi spokaj v šolo!"
Toliko je že ura? Kot blisk sem stekla po stopnicah dol in zaklicala adijo, mami. Trenutek za tem sem se borila s časom in ravno minuto, preden se je zače pouk sem prišla v šolo. Vsa zadihana sem se ustavila pred učilnico, kjer sem imela 1. uro. Do mene je pritekla Nika, ki jo kličem Niki in skupaj sva odšli v razred. Profesor je spet neki dolgočasnega razlagal, potem pa je na srečo zvonilo. Približno tako je bilo cel blog, dokler..
Do naju je prišel en fant in Niki je potiho zacvilila. Fant jo je pozdravil, se nasmehnil in ji pomežiknil. Ko je odšel, je Niki od veselja na glas zacvilila. Seveda, saj je bil to njen fant in potem cel mesec nista govorila..joj, hudo obdobje..niki je bila skoz žalostna..nič čudnega, da je zdaj, ko jo je po enem mesecu spet pozdravil, presrečna. Veselo je odskakljala za njim, jaz pa sem v daljavi zagledala fanta, ki je gledal proti meni. Ko je opazil, da sem ga videla, se mi je nasmehnil. Šel je do mene in rekel:"Hey. Jaz sem Denis. In ti?"
"Jaz sem Desiree, laho me kličeš tudi Des."
"Lepo ime. Razmišljal sem, če bi lahko prišla na mojo zabavo? Tudi Niki lahko pride."
"Hmm, bom razmislila. Ampk če mi bo mami pustila, potem ja."
Nasmehnil se je."No, potem se pa vidiva tam." Waaw, kok je luškan..joj, kako pa razmišljam..dobro, mogoče mi je rahlo všeč, ampak on zagotovi ni zaljubljen vame.. Ravno takrat se je Niki vrnila in povedala sem ji glede zabave. Ona bo šla in obljubila sem ji, da jo pokličem, ko bom vprašala mamo. Nato sem šla domov in naredila naloge. Napočil je trenutek, ki je odločal o zabavi, in...jupi!! Dovolila mi je! Telefonirala sem Niki in ji sporočila novico. Prišla je do mene in uredili sva se za zabavo.
÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷¤÷÷¤÷÷¤÷
Upam, da je za začetek uredu in da vam je všeč.
Rabim 3 nexte
sori, k je kratko
10. september 2014
next... pa več slikic prosimhvala
10. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. september 2014
ok
jaz:

Niki:

Denis:

Nikijin fant:

Moja soba:

in style..
10. september 2014
še 1
11. september 2014
u101440
u101440
next
11. september 2014
Neeeeeeext
11. september 2014
next
11. september 2014
oki mal počakite...zdej nimam cajta bom mal kasnej sori
11. september 2014
little*monster
little*monster
nexxxxt
11. september 2014
u178746
u178746
NEEEEEEEEEEEEEEXT nova bralka<333333333333
11. september 2014
"Deees," se je slišalo iz bližine omare z oblekami. Odšla sem v sobo do niki. V sobi je bilo vse razmetano in Niki je rekla:" A mi pomagaš izbrati obleko??"
"Hmm obleči tisto roza majico in kavbojke."
" Se ti je zmešalo? Mislila sem..obleko!! Pač oblekco ane?"
" Aja sori. Pol pa dej tisto." Pokazala sem na obleko modre barve, ki je imela ob strani čudovite trakove. Ko si jo je oblekla, je bila videti zelo lepa. Jaz sem oblekla navadno majico in kavbojke. Mislim, zakaj bi se prav posebej oblačila? Nato sva odšli do kraja zabave. Nekateri so se pijani zvirali v travo ali plesali in padali po tleh. Grozno je bilo, da jih je toliko pijanih, čeprav se je zabava šele začela. Do Niki je prišel njen "bivši" fant in jo povabil plesat. Niki jje takoj odšla za njim in ostala sem brez soplesalke. Sicer pa itak nisem nameravala plesat. Raje sem šla na teraso. Vdihavala sem svež nočni zra in ne vem, koliko časa sem bila tam. Ko sem se vrnila, se je Niki poljubljala z Jackom, kakor je bilo ime njenemu fantu. Nato sta se še bolj strastno začela poljubljati in zginila sta v eno izmed številnih sob za zaljubljene pijance. Zmajala sem z glavo in se zahahljala. Nato sem na svoji rami začutila roko. Hitro sem se obrnila, in videla, da je Dennis. Nasmehnil se mi je. Zardela sem čeprav ne vem, zakaj. Vprašal me je, če bi šla plesat pa sem rekla, da ne maram plesat. Bil je rahlo razočaran, nwm zakaj in potem sva šla na klopco in sva se pogovarjala. Bilo je zabavno.
"Veš, tole je bilo prav zabavno. Lahko bi še kdaj ponovila."
" No, mogoče pa res."
Sklonil se je h meni, bila sem samo milimeter stran..me bo poljubil? Ah, zakaj bi me? Saj sem samo..je pa res, da mi je nekako všeč. Priznam. o sem zgroženo ugotovila, kaj namerava, sem se umaknila.
" Ali me nočeš?"
" Prekleto, Denis. Všeč si mi zeloo ne veš sploh koliko mi pomeniš. Tako prekleto popoln si, nwm zakaj misliš, da sm lepa." Zaihtela sem in stekla iz sobe.
" Ne more biti tako, preprosto ne!" Odšla sem domov in začela jokati. Bedak! Kako lahko pomisli, da sem JAZ lepa? Medtem, ko je on tako popoln, nebi niti pomislil, da sem jaz lepa. Nisem. Zaspala sem na blazini, mokri od mojih solz.

Zjutraj sem se zbudila preden se je Niki. Odšla sem pripraviti zajtrk.Medtem se je Niki zbudila in očitno je bilo, da jo glava boli..preveč je spila..Nato mi je srečno rekla, d se je pobotala z njenim fantom. Itak, sem ji rekla. Saj sem vaju videla. Zardela je in se obrnila stran. Zarežala sem se ji. Nato sem videla velik naslov v časopisu:
ŽE 2 POGREŠANA OSEBA-SE BO ŠE NADALJEVALO?
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
1. kAJ MISLITE GLEDE ČASOPISA?
2. NEXT?
11. september 2014
Neeeeext
1. I haven't got any idea!
11. september 2014
little*monster
little*monster
Neeeeext
Pomoje jih jakšna pošast al pa stvar pobija
12. september 2014
Neeeeeext
1. Pomoje je Dennis kej vpleter
12. september 2014
u187514
u187514
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
1.al je vpleten Dennis al pa Jack
pa ful dobr pises
30. januar 2015
pa saj ne vem al naj bom žalostna al naj bom jezna. mislim, da sem kr oboje. zakaj mi nisi povedala še za to zgodbo?!!!! resno? kaj sem ti kaj naredla, da mi nisi posla linka? lahka bi mi vsaj namignila. eh.
1. kAJ MISLITE GLEDE ČASOPISA? uh, občutek imam da so tuki nadnaravne sile. da niso kaki čekani vpleteni v to (vampirji) nekako sumljiv mi je. al pa so mogoč seriski morilci.
2. NEXT? zakaj vprašaš itak da NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ker jet o MEGANTASTIČNOPRFEKCIJONOZNO ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (sporoč če boš znala prebrat, ker sem mogla dvakrat pregledat, da sem prav napisala )
08. februar 2015
" Nikki! Preberi si to!" sem ji razburjeno rekla in ji podala časopis. Na glas je prebrala.
' Pred enim tednom je izginila 7 - letna deklica Meribelle. Izginila je med 16:00 in 17:00 uro, ko je peljala psa na sprehod. Pes se je vrnil.
Včeraj ob isti uri je izginil tudi 10- letni fant. Podatki niso znani.'
Pogledala me je.
" Kaj misliš?"
Nisem imela odgovora. Itak ni moja stvar to.
Dobila sem sms.

' Hey! Bi bla moja punca?
xoxo, dennis.'

' hey,
mislim, da sva včeraj šla prehitro.
Nočem, da si misliš, da sem tako lahka.
Si pa vredu fant.
----, Dees'
Ni mi več všeč. Res misli, da sem lahka. Včeraj me je skoraj poljubil!!!
Odšla sem na sprehod, da si zbistrim glavo.
12. maj 2015
ČAKI. ZDAJ PA BODO NJO UGRABL?!!!! kaj imaš za bregom taylor.swift? imam te na očeh!!!!!!!! aja pa daj že enkrat ta NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne resno ženska daj mal daljše nexte!!!!
30. maj 2015
Next
31. maj 2015
Neeext
19. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg