Forum
jaz se Miya,stara sem 19 let in živim v veliki vili na sredini londona moja vila ima še velik bazen in noter ima še nešteto sob splanica,pa še ena.dve huhinje,pomivalnica,fitnes,savna 3 kopalnice ,notranji bazen....in še mnogo prostorov...v moji hiši živim še s Alexom.ki je božanski tip...zelo bogat in je pol samih mišič in ljubezni..vsak večer imava pred hišo pri bazeno..majhno sprostotev,kopanju v topllem bazenu z masažo...on je zelo bogat..in imava se zelo rada,in uživam zraven njega.
nekega jutra sem se utrujena zbudila v najini postelji,pogledala sem Alexa kako je še sladko spal.in za presenečenje sem odšla pripravit zajter v jedilnico,pripravila sem kavo v najlepšrem kozarcu zraven pa obilo zdravega sadja...čez približno eno uro sem ga odšla zbuditi.težko ga je bilo,zato so mu bili potrebni poljubi nekaj časa sem ga poljubljala potem pa se je nasmejal...ulegla sem se najnjega in on se je zbudil..začela sva se smejati,kot dve opici.nato sva se držala za roke in ošla proti jedilnici..ko sva pojedla zajter,je Alex bil za to da greva tečt..jaz se vedno strinjam z njegovomi predlogi ,ker sem tudi zelo dobra športnica..rada tečem še posebej zraven njega..nato sva odšla v park...in zagledala nasilneže ,ki je grozil svojemu vrstniku za denar.alex je kot vedno zelo pogumen in hotel pekinit prizor,nato pa se je nasilnež obrnil proti njemu in se namrščil in mu dejal,da če,ga šeenktar vidi mu pokaže...jaz sem se zelo prestrašila..in celo pot za nazaj razmišljala o tem,zakaj ga ni prebutal...to nama je bilo zelo čudno .naslednji dan sva se šla spet sprehajati po gozdi in zagledala istega nepridiprava rekla sem mu.
jaz:heej pusti naju na miru!
nasilnež:ja pa kaj še sej sem vama včeraj rekel ,da če ga še enkrat vidim mu bo še žal za vse
jaz:in zakaj mu bo žal za vse ,saj ti ni ničesar storil
nasilnežaj pa ti niti neveš da ga poznam.
jaz:kaj alex a ga poznap
alex:ja no...
nasilnež:zdaj ti bom povedal resnico mlada dama vse to..je zaradi tebe,ker želim tebe tebe bom imel ........
nato sva zbežala stran in še vedno nisem vedela kaj nasilnež hoče od mene...Alex me je umirjal..in tudi on bil zelo živčen.
14. oktober 2012
u104781
u104781
next
14. oktober 2012
huala
14. oktober 2012
bom
14. oktober 2012
next
14. oktober 2012
cool
14. oktober 2012
next
14. oktober 2012
next
14. oktober 2012
nextammmmmmmmmm!
skupaj sva tekla nazaj do najine vile...dokler ni Alex postal zelo upeha..in ni imel moči nadajlevati,nato je padel v nezavest...tudi jaz sem se ustavila in se sklonila zraven njega zaskrblejno sem ga gledala in začela malce jokati poslata sem zelo žalostna nato sem se živčno vstala...in stekla do vile..ker nisem iela samo telefona da bi poklicala rešilce.na poti,sem se počutila prestrašeno.kaj če se Alexu kaj zgodi,zato sem še polj hitela...tekla sem 15.minut dokler nisem prispela do vile ..hitro sem stekla doo dnevne sobe,kjer je bil telefon in zraven imenik.hitro sem pobrskala po straneh imenika.in končno našla telefonsko..hitela sem in hitela dokler je nisem končmno napisala.zvonilo je kr eno minuto nato se mi je oglasil rešilec...
jazozdravljeni jaz sem Miya in nujno potrebujem pomoč,moj fant je v nezavesti pri avtubusdni postaji v londonu
rešilec:takoj bomo prišli tja...čez 10 minut.
jaz sem tekla spet nazaj in tokrat telefonom..sekla in tekla dokler sem pristala na avtobusni postaji ampak tam ni bilo nikogar..nisem mogla verjeti kje je bil Alex.pomislila sem na naslineža...in si mislila "kaj ,če ha je on odvlekel stran" hitro si prihiteli še rešilec in policija....in me uprašali
rešilec:no..in kje je ranjenec?
jaz :malo prej je bil tukaj..razmišlajal sem ,če ga je kdo kam odnesel kot je bil en naslinež,ki mu je grozil
rešilec:kaj grozil mu je..joj..kdo pa je ta.
jaz:nevem v parku sem ga srečala.
rešilci so me povabili v rešilski avto lahko sem izbirala med rešilskim ali policikim izbrala sem rešilski tako nahiterco,ker sem imela že druge stravi...
14. oktober 2012
se upravičujem ampak smejkote nisem hotela vključiti v zgodbo.
14. oktober 2012
next pa dej kkšne slikkce
14. oktober 2012
ok.bom
14. oktober 2012
peljali smo se in med potjo iskali Alex nato pa sem zagledala nailneža ki se je skrival za nekem grmovlju in nekaj gledal.reševalcem sem sporočila,da je ta uno nasilnež,ki naju je z Alexom grozl reševalci so odhiteli do grmovlja in res zagledali nasilnežu ki je Alexu nekaj dajal v usta...niti se še nismo ustavili in sem že skočila ve in hitro pihitela do grmovlja.na srečo se ni imel nasilnež noikamor skriti..in našli smo tatu..tudi Alex je bil tam privezan z močno špago po tleh leže...in reševalcem sem poveddala da sem videla kkao je dal ta nepidiprav Alexu v usta nekaj zelenega
nasilnež:nič mu nisem dajev v usta
jaz:in kaj je bilo nekaj zelenega
policisti so prijeli nepridiprava in ga http://www.google.si/imgres?q=policija&um=1&hl=sl&rlz=1C1SKPC_enSI355SI366&biw=1680&bih=959&tbm=isch&tbnid=NtlxFMlmbgbhrM:&imgrefurl=http://razkrito.net/na-koroskem-dedek-zlorabljal-triletno-deklico/policija/&docid=F5qFrmaGnMVpdM&imgurl=http://razkrito.net/wp-content/uploads/2010/11/20101127_policija.jpg&w=816&h=612&ei=BbR6UMPJGsnIhAe90YCYAQ&zoom=1&iact=rc&dur=386&sig=114012814460362775289&page=1&tbnh=137&tbnw=181&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:0,s:0,i:128&tx=119&ty=112 jaz pa sem odvezala bogega Alexa in ga objela.reševalci so mi čestitali za dobro upravljeno delo..in dobila sem za nagrado pomagalsko značko...počutila sem se zelo vesela..alexa pa smo odpeljali v boljiico.zdravniki so ugotovili,da poškodba ni bila zelo močno ampak je bil hranjen z strupom za pomanjšanje moči zato nebo smel cel mesec početi nič športnrga..čeprav a Alexom ljubiva špotr se je treba z tem sprijatnizi..da je vsaj živ.z Alexom sva odšla nazaj domov..počasi pež..alex je bil čisto uredu redu je hodil samo ,da je bil precej utrujen zaradi napoja in onemoglosti.
14. oktober 2012
haha oprostite slike se mi niso omogočle!!!!!!!!!!!!!
14. oktober 2012
še enkrat bom mogla napisati to odzgoraj pa kr pozabite
14. oktober 2012
peljali smo se in med potjo iskali Alexa,nato sem zagledala nasilneža,ki se je skrival za nekem grmovlju in nekaj gledal.reševalcem sem sporočila,da je ta un nasilnež,ki nama je z Alexom grozl reševalci so odhiteli do grmovlja in res zagledali nasilnežu ki je Alexu nekaj dajal v usta...niti se še nismo ustavili in sem že skočila ven in hitro pihitela do grmovlja.na srečo se ni imel nasilnež noikamor skriti..in našli smo tatu..tudi Alex je bil tam privezan z močno špago po tleh leže...in reševalcem sem poveddala da sem videla kao je dal ta nepidiprav Alexu v usta nekaj zelenega
nasilnež:nič mu nisem dajev v usta
jaz:in kaj je bilo nekaj zelenega
nasilnež:zelenega?nič
policisti so ga odpeljali na srečo ga nekaj mesecov nebo v mestu,kar bo bilo zelo prijeteno...jaz pa sem odvezala bogega Alexa in ga objela.reševalci so mi čestitali za dobro upravljeno delo..in dobila sem za nagrado pomagalsko značko...počutila sem se zelo vesela..alexa pa smo odpeljali v boljiico.zdravniki so ugotovili,da poškodba ni bila zelo močno ampak je bil hranjen z strupom za pomanjšanje moči zato nebo smel cel mesec početi nič športnrga..čeprav midva z Alexom ljubiva špotr se je treba z tem sprijatnizi..da je vsaj živ.z Alexom sva odšla nazaj domov..počasi pež..alex je bil čisto uredu, redu je hodil samo ,da je bil precej utrujen zaradi napoja in onemoglosti.
14. oktober 2012
nexttt pa hitr
14. oktober 2012
neext
14. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg