Forum
Živjo sem Lucy Jessica Hatley in sem stara skoraj 13 let. Najhujša stvar ki se mi je zgodila je to da sta se mama in oče ločila in je oče odšel živet k stricu Kenu kjer ves dan igra kitaro, je currye in gleda spodnjice ki se mu sušijo. Imam mlajšega brata ki vse pokvari.V šoli nimam težav le moj največji sovražnik je Simon Discont (imenovan tudi kralj kretenov). Moja BFF je Jul ( Jullieta Garcia Perez).

Slike dam kasneje ker mi zdaj ne dela.

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. marec 2012
next!
14. marec 2012
u82223
u82223
nexxt!!!
14. marec 2012
next
14. marec 2012
Še 2-3 nexte
15. marec 2012
next
15. marec 2012
u59711
u59711
next
15. marec 2012
nextam

Kmalu po začetku šolskega leta je prišla nova učenka Matilda Jane. Taka je zgledala:

Bila je zelo urejena in vedno je bila pripravljena ubogati očeta (ki je bil zelo strog) in se učiti. Nikoli ni smela in nikoli ni hotela iti na zabave. Niti na zabavo, ki bo v šolskem disku eno soboto. Hotela sem ji pomagati a mi Jul ni dovolila. Zato sem se odločila da ji bom pomagala naskrivaj. Najprej pa sem mislila narediti sebi obleko ki si je ne morem kupiti (ker nas je oči KRUTO PUSTIL NA CEDILU). Kupila sem blago z denarjem ki sem ga imela. In takoj sem se lotila šivanja moji rock načrti:

zame:

Za Tildo (Matildo Jane):

Jul:

No zdaj moram iti šivat ker zelo zaostajam. Pa pa.

u39983
next next next next next next
15. marec 2012
u39983
u39983
tu jih maš
15. marec 2012
next
15. marec 2012
next
15. marec 2012
u79981
u79981
next
15. marec 2012
next
15. marec 2012
u74198
u74198
next
15. marec 2012
Enkrat ko je Jul prišla k meni je videla te načrte in me vprašala kaj je to? Odgovorila sem (nenamenoma) da so to načrti za obleke mene, nje in Tilde. Jul je vsa besna vzela stvari in odvihrala iz moje sobe. Kmalu je bila že pri vratih in je šla domov. Jaz pa sem ostala sama. Odšla sem šivat obleke. Imela sem te vrste blaga:

[img]http://www.funtech.si/images/product_image.gif?cimage=import%2Fradiovili%2Fmoquette-phonocar-4-360.jpg&size=800[/img]

in

(samo krilo treba ga je obrezati)

in

(samo majica treba jo je še okrasiti)

in

http://www.tingtong.si/trgovina/images/Veriga%20Heavy.jpg

(za krilo od Jul če bo še hotela)

in

15. marec 2012
next
15. marec 2012
še 4-5
15. marec 2012
next
15. marec 2012
next
15. marec 2012
2-3
15. marec 2012
u83764
u83764
next
15. marec 2012
u84356
u84356
NEXT NEXT NEXT
21. marec 2012
V soboto bom mogoče nextala
21. marec 2012
u79981
u79981
next
08. april 2012
next
08. april 2012
u83764
u83764
next

14. april 2012
u79981
u79981
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
10. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg