Forum
u206765
u206765
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
● Hej
● Pisala bom zgodbico
● Zgodbic bo bilo veliko
● Za začetek rabim 5 neextov

● Lahko bi temu rekli uvod : al neki

Učili so me, naj nikoli ne rečem nikoli, se ne vdam ter ne glede na vse sledim svojim sanjam. Cilj naj bi opravičeval sredstva.
Govorili so kot, da je to nekaj najlažjega in preprostega, nihče pa ni niti za trenutek omenil oseb, ki jih bom na poti do tja primorana pustiti za sabo, bolečine, ko se zaveš, da jih ni več ob tebi in nelagodja, ko greš na ulici brez besed mimo osebe, ki ti je nekoč pomenila vse.

N E X T ? 5
25. februar 2016
Next
25. februar 2016
Next
25. februar 2016
Next super je
25. februar 2016
u191073
u191073
Next
25. februar 2016
u206765
u206765
hvala <33 še eden manka
25. februar 2016
u208710
u208710
waw Next
ful dober začetek
25. februar 2016
u206765
u206765
To je pritisk, ki ga nisem zdržala in eden izmed glavnih razlogov, da sem sprejela delo v eni izmed najboljših odvetniških pisarn ter se odselila v New York, kjer sem se zapletla s perfekcionistom Jamesom O’Brienom.
Vsi so bili mnenja, da sva popoln par, a to še zdaleč ni bilo res. Nič ni naredil narobe, pravzaprav, vsak trenutek ob njem je bil izredno romantičen ter brez dvoma načrtovan do zadnjega detajla. A kljub čustvom in številnimi poskusi, da bi zveza uspela, to ni bilo dovolj.
Da, bila sem srečna, a še zdaleč ne zadovoljena. Tega sem se na žalost zavedla šele, ko se je na predbožični zabavi pred vsemi sodelavci spustil na kolena ter mi ponudil diamantni prstan. Vse oči so bile pričakujoče uprte vame, jaz pa pred sabo nikakor nisem mogla videti Jamesa.
Inteligentnega blondinca je v mojih mislih zamenjal temnolasec s prodornimi modrimi očmi, globljimi od oceana. Tedaj sem spoznala, da se moram vrniti na začetek. V Piran.
Dan pozneje sem že sedela na vlaku Ljubljana – Koper ter se naslanjala na hladno steno. Mojo pozornost je pritegnil mlad par, ki je vstopil v Divači. Nizko dekle rdečih las se je naslonilo na svojega ogromnega fanta, on pa je okoli nje ovil svoje dolge roke. Izgledala sta prav tako kot jaz in Leonardo pred skoraj sedmimi leti.
Bilo je nekaj dni pred božičem in ravno sem se vračala iz Harvarda. Leo me je kot ponavadi pričakal na Brniku, da bi mi na poti do doma delal družbo.

N E X T ?
M N E N J E ?

ps ( napisala sem tk hiter kr sm mela že napisan na wordu pa sem sam prekopirala..in vem da je kratek nextt
25. februar 2016
u208710
u208710
ne omg mogoč je kratek ampak je ful dobr
Next
Next
Next
Next
Next
Sploh nerabiš slik tak dobro opisuješ
25. februar 2016
n
ne
nex
Next
nex
ne
n
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2016
n
ne
nex
Next
Next Next
Next Next Next
Next Next
Next
nex
ne
n
ne
nex
Next
Next Next
Next Next Next
Next Next
Next
nex
ne
n
ne
nex
Next
Next Next
Next nextnext
Next Next
Next
nex
ne
n
<3
25. februar 2016
u207113
u207113
nextt
supr
25. februar 2016
u207867
u207867
Next
25. februar 2016
nextt super je
25. februar 2016
u206765
u206765
Bil je moj najboljši prijatelj iz otroštva in vedno sem se veselila časa ob njem, toda takrat je bilo nekaj drugače. Morda je bil kriv nenavaden občutek v trebuhu ali pa rdeče vrtnice v njegovih rokah. Srce mi je bilo hitreje z vsakim korakom proti njem in postajala sem vedno bolj nervozna.
Namesto pozdrava sva se vedno objela, takrat pa sva le strmela drug v drugega, kot bi bila popolna neznanca. To je bil začetek najlepšega časa v mojem življenju.
Kljub študiju na drugi celini je najina zveza delovala, bila sva srečna in vse bolj zaljubljena.
Ko sem se po diplomi vrnila v Piran, sem ugotovila, da sem se odtujila od skoraj vseh ter postala glavna tarča opravljivcev.
Nato pa je svoje dodal še prepir z očetom. Zahteval je, da prevzamem finance njegovega skromnega podjetja, med tem ko sem dobivala ogromno boljših ponudb iz Ljubljane ter tujih držav.
Ljudje so me začeli dušiti, edini izhod sem našla v selitvi, tako pa sem za seboj pustila tudi njega. Fanta, ki mi je spremenil življenje.
Če bi lahko, bi ustavila čas, ko sva s prepletenimi prsti sedela na razgretem pesku ter opazovala sonce, ki je tonilo v vodo. Takrat sva bila zaljubljena najstnika brez skrbi in vse se je zdelo tako preprosto in samoumevno kot dihanje.
»Naslednja postaja, Koper.« Je zadonelo po sedaj že skoraj praznem vlaku in misli so se v trenutku izgubile. Ustavili smo se še preden sem se uspela obleči, zato sem pograbila kovček ter z na pol zapetim plaščem stopila na hladen zrak. Počasi sem se odvlekla iz perona, vedoč, da je avtobus odpeljal nekaj minut nazaj.
»Naj me koklja brcne, če nisi ti Gabriela Benko?« Sem zaslišala nepoznan glas in ko sem se obrnila, sem pred sabo zagledala starejšo gospo. Moja prva asociacija je bila, da zgleda stara kot Zemlja, to pa me je spomnilo na Marijo Ažman, glavno opravljivko v Piranu.

N E X T ?
M N E N J E ?

ps( slik ne devam pač )
25. februar 2016
u191073
u191073
mmmmmm zanimivoooo
Next
25. februar 2016
u207867
u207867
Next
25. februar 2016
u208710
u208710
OMFG te lahk nekaj prosim?
Nikoli NE dajaj slik, ker bi to pokvarilo vso domišlijo. Takl lepo opisuješ da se vse odvija v moji glavi. Na vse zvoke in motnje okoli mene sploh nisem pozorna, pa če bi poslušala metaliko. Tak lepo prepletaš povedi, da sem se še sama odločla da NE bom več dajala slik oz. 1. v nextu in bom poskušala bol opisat.
Ne poslušaj tistih ki govorijo da dajaj slike. Piši tak kot veš in znaš.
Next
pa sorry za taki dolgi komenter
25. februar 2016
u206765
u206765
hvalaaa rees <33333333333333 okej <3
25. februar 2016
Next
26. februar 2016
u206765
u206765
»Da, to sem jaz.« Prijazno sem se nasmehnila, ona pa je navdušeno plosknila z rokami.
Trenutek pozneje se nama je pridružil še njen mož ter mi prijazno ponudil prevoz. Čeprav bi najraje zavrnila, sem v upanju, da bom med potjo izvedela kaj o Leonardu, sprejela ter odšla za njima.
»Mislim, da tvojega prihoda ne bosta vesela le starša.« Je začela takoj, ko smo sedli v staro Toyoto. Mož jo je neodobravajoče pogledal, jaz pa sem jo s kimanjem spodbudila, da nadaljuje.
»Mlakarjev mlajši sin še ni imel dekleta, odkar si odšla, niti ne pokaže zanimanja za katero izmed svojih oboževalk. Med dekleti je kar priljubljen, veš.« Pomenljivo me je pogledala, Janez pa je odkimal.
»Če se ne motim, je bil v zadnjem času večkrat opažen s študentko, ki je začela delati pri njih.« Je rekel po nekaj trenutkih tišine, Marija pa je le skomignila z rameni, ne zanikajoča njegovo izjavo.
V mislih sem se prestavila približno pet let nazaj, na železniško postajo, kjer me je v solzah rotil, naj ne odidem. Imelo me je, da bi še sama zajokala, a to bi pomenilo vdajo. Nisem bila zmožna ostati v mestu, kjer me vsak drug prebivalec gleda kot deveto čudo, prijatelji pa se mimo mene sprehajajo, kot da me ni. Takrat sem ga videla predzadnjič. Zadnjič je bilo dobro leto pozneje, ko se je na moj rojstni dan prikazal na pragu stanovanja v New Yorku. Še preden je odprl usta, se mi je pridružil James, zato je po hitrem voščilu odšel ter me pustil s številnimi vprašanji, na katere nimam odgovora.

ps ( niso dolgi neexti je pa zato bolj napeto c: )
26. februar 2016
Next+jaaa,še bolj je
26. februar 2016
u208710
u208710
n e x t
e x
x e
t xen
26. februar 2016
Next +čisto vredu je da je tako kratko pa fajn napeto
26. februar 2016