Forum
No,ker usi pišete zgodbice jo bom pa še js.Moja verjetno nebo zanimiva vndar bi se rada perizkusila v pisanju zgodb...UŽIVITE!
Hay jaz sem Gaja! Stara sem 15 let. Moja BFF je Nina. Zdaj vam bom povedala nepozabno izkušnjo, ki se mo je dogodila v živlenju.Bil je vroč poletni večer.Zelo sem se veselila konec šolskega leta. Ko sem pogledala na koledar sem opazila ,da je že 20.6. Uii še 4 dni.Vndar zdaj me je zaskrbelo to da moje BFF nebom celo poletje videla,ker gre z družino za cele počitnice v kamp na Hravško.Pogledala sem na telefon in odkrila en sms v njem je pisalo.......

ali nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2010
to sm js Gaja

to je nina

23. junij 2010
nadaljuij!!
23. junij 2010
23. junij 2010
pps imena so izmišljena
23. junij 2010
Hey Gajčk nekaj ful kulskega ti bom puveadala. Moj oči puzna nekega Žana ,ki je ful lep,nadrjen nogometaš....Učeraj smo bili pri temu Žanu in je res ful kjuut.Povedala sem mu zate in je rekel ,da te bo na fb-ju dodal..In rekel je še da se lah enkrat dobimo. COOL an ne...čaw Ninć..

"O cool " sm si rekla. Odšla sem v sobo, se usedla za mizo in pogledala na fb in res 1 prošnja za prijatelstvo => Žan Kunc. Nato sem pogledala na sporočila in 1 novo sporočilo v njem je pisalo.....
23. junij 2010
ja?
23. junij 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
23. junij 2010
plissss nadaljuj
23. junij 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!
23. junij 2010
nadaljuj!!
zdej bos mela vec casa za pisanje ker je konec sole!!!!!!
24. junij 2010
u21619
u21619
next!
24. junij 2010
NEXT!!!
24. junij 2010
ok ok...ej mene nebo od 25.6 do -29 .6 ker grem na morje....
24. junij 2010
V pismu je pisalo: Hay js sm Žan včeraj je bila pri meni z družino tvoja BFF Nina...Eum rekla je da te lahko dodam.Če hočes me lahko blokeraš če želiš..Ko sem te videl na sliki si se mi zdela zlo kjuut.Lahko se gdaj dobiva pa še Nino povabi čavčy Žan

"ooo fuck!" sm si rekla ko sem opazovala njegovo sliko. Mislim, da sem se zaljubila..

takoj moram povedt NIni.

na mobiču sem utipkala njeno št.
Gaja: "hay Ninč Žan mi je pisal na fb"
Nina: "cool a ni kjuut"
G: "jaa"
N:"si mu že kaj odpisala??"
G: "ne še.."
N:"odpiši mu"
G:"oky no bay"
N: bay

Sklenila sem da mu bom odpisala vndar se nisem domislila ničesar pametnega.ko sem pa začela pisati mi je srce utripalo s tako hitrostjo,da sem mislila da me bo razneslo..V pismu je pisalo tole:
se nadaljuje
24. junij 2010
to sm ja Gaja:

24. junij 2010
to je pa Žan

24. junij 2010
dej ce te nebo tok cas napisi vec delov al pa dej komu drugmu to zgodbo za ta cas... (sej ni treba tega nardit ce ti predlogi niso vsec)
NADALJUJ
24. junij 2010
ok...bom nekomu dala za pisat ta čas...a drugač je cool zgodba?
24. junij 2010
Hay...Js sm Gaja to vereten že veš..Ti si tut kjuut zloo...Res se bi lahko kdaj dobila ker se bodo čez 2 dni začele počitnice..Super a ne..hehe..Aja iz kje pa si??.Čawčy Gaja.
"oooh kok je kjuut" sem zavzdihnila..tedaj pogledam na profil in vidim spet eno novo pismo.."YES!!" sem zaupila ko sem pogledala in videla ,da je od Žana..Takoj potem je v sobo prihitela mami in me začela spraševati če je use uredu z mano,da se tako derem."Mami nč skrbet sej sm čizt ok" sem ji odvrnila ter zalobutnila z vrati."Uiii zdaj bom lahko u meru prebrala pismo". Ko sem ga hotela kliknit je zazvonil telefon.Ko sem pogledala se je izpisala neznana št. uglasila sem se.Zaslišala sem glas........................................
24. junij 2010
u21619
u21619
next next next next next next next next next next next next next
24. junij 2010
glas je govoril: "Hay je tam Gaja?"
js: "ja js sm Gaja"
Žan:" js sm pa un Žan veš Nina mi je dala tvojo telefonsko..em.."
G: "ja ja je ze uredu"
Ž: "si še na facebooku dobila moje drugo sporočilo?"
G:"že vndar ga še nisem imela čas prebrat"
Ž:"aja no fajn se imej pa shran si mojo telefonsko čaw"
G:čaw

"Sedaj je končno čaz za poglet sporočila" sem vzdihnila v sporočilu je pisalo:

hay! "veš premišljeval sem če bi se lahko dobili v petek v kinu??"...Ful si kjuut pa bi te rad u živo spoznau....loh me pokličeš če se boš odločila pa še Nino lahko povabiš...noo čaw

ŽAN

odpisala sem mu takole:

ja seveda se lahko dobiva v petek v kinu samo kateri film gremo gledat..Bom povabila tudi Nino samo da se zmenva za film... čawčy

Gaja

zdaj mi po glavi roji samo ta Žan
.....ding dong.....spet telefon le kdo bi unčil ta lep trenutek ko razmišljam o Žanu..

pogledam na telefon in kliče me...
24. junij 2010
neext
24. junij 2010
next!!
sam ona je rekla da je od 25.junija do 29.junija ne bo!!!
25. junij 2010
u14314
u14314
ful dobr..naprej
25. junij 2010
kdo bo nadaljeval!!!?????
25. junij 2010
u18082
u18082
kdo bo pa zdej nadaljeval !!??!!?? ja no fuuul dobr zdej pa ne bo noben pisu
27. junij 2010
u16515