Forum
Tai sem dvignila visoko v zrak, da je zahlipala. Lovila je sapo in počasi umirala. Nato sem opravila svoje delo - popila kri. Pustila sem jo obležati in odšla. Domov sem se vrnila tretja. Pred mano sta bila Lucia in Julian. "Helen, si dobila kaj?" je vprašala Lucia in s svojimi rdečimi očmi pogledala vame. "Ja," sem mrko rekla in sedla poleg njiju. "Naj ugibam," je zamišljeno ugotavljal Julian. "Ubila si človeka," je končal. "HELEN, že tretjič ti povem, osredotoči se na živali, veš da ljudje norijo po mestu in ugotavljajo, 'zakaj je moj/a hči/sin/žena/mož/sestra itd mrtv/a?. Prosim te lepo, Helen," je rekla Lucia in vstala. Obnašala se je materinsko. "Glej, če so Salzi ubili mamo, še ne pomeni, da jo moraš nadomestiti," sem mrko rekla in odšla v sobo. Imela sem ogledalo. Fuj, komaj čakam, da mi se barva oči prebarva iz rdeče v rjavkasto zlato. Nočem biti vampir, res ne. V šoli z Lucio, Julianom, Bessie in Busterjem veljamo za neke čudake. Najbrž zato, ker smo bledi in se nam spreminja barva oči, glede na svetlobo, čeprav so ljudje tako neumni, da niti malo ne posumijo, da nismo ljudje, temveč 'pošasti'.
Next? ;3 < 3
07. maj 2012
u85461
u85461
piši ;3
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg