Forum
hej!

napisala bom svojo zgodbo. upam da jo boste radi brali!

Sem Lucia Clark. To sem jaz:

Vse se je začelo na prvi šolski dan. Šla sem v učilnico in sedla na svoje mesto in čakala da pride v razred učiteljica. Izza vrat je važno prišla moja največja sovražnica Amy .

To je ona:

Prišla je k meni in rekla: "Oooooooooooo, Lucia! Spet z mano! Kako se bova zabavali..." "Od kdaj se skupaj zabavava?" Sem jezno rekla...

next?
28. junij 2013
u138379
u138379
NEXT
28. junij 2013
heii (jaz sem tista my lolli pop)
04. julij 2013
nexxxxxxxxxxt!
+
NOVA
BRALKA
+
FUL DOBR ZNAŠ PISAT
04. julij 2013
next
04. julij 2013
hvala
04. julij 2013
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
05. julij 2013
V razred je prišla učiteljica. Amy je hitro stekla na svoje mesto.

To je učiteljica Ivone Clarkson:

Skos je govorila in govorila in govorila... Sploh je nisem poslušala. Naenkrat je vdarila po moji mizi in zakričala: "Lucia!" "Jjjjjjjjjaa?" Sem plašno rekla. "Kaj sem zdaj povedala?!" Je učiteljica strogo rekla. Jaz sem začela "Emmmm, ammm..." "Ah, saj nisi za nič drugega kot pa poslati domov. Amy, kaj sem rekla?" Je rekla učiteljica. Amy je začela ponosno govoriti "Rekli ste, da bo veliko krožkov, ocenjevali boste strogo..." Zazehala sem. Učiteljica je še kar nakladala in nakladala, da me je začela boleti glava. Po skoraj štirih urah govorjenja je zazvonil šolski zvonec. Sama v sebi sem rekla "Juhuuuuuuuuu!" K meni je prišla Amy in rekla: "A nič ne poslušaš tumpika? Jaz bom spet najboljša učenka... Jaz sem POPOLNA! In veš kaj še ti lahko rečem.... DA SI NAJVEČJA ZGUBA NA SVETU!" Jaz sem ostala brez besed in v oči so mi stopile solze. Hitro sem šla po papirnato brisačo in si obrisala oči in sama v sebi govorila: "Ne, ne bom se jokala. Ne, ne bom se jokala..." Pograbila sem svojo šolsko torbo in šla do svoje garderobe in se preoblekla ter si oblekla jopico. Hitro sem stekla še v razred in si vzela nekaj papirnatih brisačk, če bi se po poti domov še jokala. Pot domov se je vlekla kot maslo... In končno sem zagledala svojo hišo. Iz torbe sem vzela ključ od vrat ter jih odklenila. Na hodniku sem si slekla jopico in zazula čevlje. Šla sem v svojo sobo in pred vrati sem vrgla svojo torbo...

next?
05. julij 2013
next
05. julij 2013
nexxttt
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
06. julij 2013
u138379
u138379
neeeext
06. julij 2013
next mojstrica si
06. julij 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. julij 2013
Iz pisalne mize sem si vzela svoj prenosnik:

Vrgla sem se v posteljo, se udobno namestila in vklopila računalnik. Šla sem na Facebook in imela sem 5 obvestil. Nič ni bilo pomembnega in sem si šla prenavljat Facebookov profil. Naenkrat mi je začel pisati en tujec. Imenoval se je "Ti." Pisal je: "Hej jaz te poznam" Šla sem gledat njegov profil in ni imel profilke, ozadja ne slik... čisto nič. Nisem ga mogla prepoznat. Nič mu nisem odpisala, ker nisem vedela, kakšne posledice bi bile. Še vedno mi je pisal in pisal: "Jaz te poznaam!" Naredila sem se nevidno. Šla sem iz facebooka in ugasnila prenosnik. Odložila sem ga pod posteljo. Vlegla sem se, se namestila in v miru razmišljala, kdo bi to bil. Naenkrat mi je v glavo prišla misel od otroštva, ko sva z mamico hodile po mestu in nekdo je za mano ponavljal: "Jaz te poznam, jaz te poznam..." Postalo me je strah, oči sem si zakrila z odejo in začela jokat. Naenkrat je zazvonil telefon:

Klicala je...
06. julij 2013
next!!!!!!!!!!!!
06. julij 2013
nexxtttt!
07. julij 2013
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
neext
07. julij 2013
u138379
u138379
neeext
08. julij 2013
Klicala je neznana številka. Prekinila sem. "Ljubicaaaaa! Pridi, na sprehod gremo!" Se je mama drla iz kuhinje. Hitro sem skrila telefon v svoj žep, in odhitela v kuhinjo. "Kaj je narobe ljubica?" Je mami zaskrbljeno rekla. "Ah nič..." Sem mrmrala. Šla sem na hodnik in si obula moje najljubše čevlje. Oblekla sem se še v jopico in z družino smo odšli na sprehod. Ko smo hodili je nekaj padlo na tla. Mislila sem, da je kamen. Šli smo v gozd. Noge so mi skoraj odpadle, tako so me bolele. Končno smo prispeli domov. Slekla sem si jopico ter čevlje in tekla v svojo sobo. Vzela sem prenosnik in poslušala moje najljubše pesmi. Hotela sem poklicati svoje prijateljice, zato sem z roko segla v žep. "Tu ga ni..." Sem zamrmrala in z drugo roko segla v drug žep. "Kje je moj telefon?!" Sem postala vsa panična. Stekla sem iz sobe ter močno zaloputnila vrata in odšla do mame. "Mama, me prosim pokličeš na telefon?! Prooooooooosiiiiiiiiimmmmm!!!" Sem vsa panična govorila. "Si morda izgubila telefon?" Me je mama vprašala. "Ammm ommm... Nee, kje pa, kar tako me pokliči hehe " Odšla sem v svojo sobo in jo prebrskala. Ni ga bilo tam, zato sem še šla gledati v vse prostore, še na podstrešje. "Nikjer ga ni..." Mi je šlo na jok.
~ MAMA:

Next?
NEKAJ VPRAŠANJ:
(Odgovor priloži k nextu, če odgovoriš pravilno, dobiš 1 stran spama)

Kje bom našla telefon?
Bo mama za to izvedela?
20. julij 2013
tam ko si šla na sprehod in ko ti je nekaj padlo na tla
mama ne bo izvedela
nexxtttt
20. julij 2013
u23133
u23133
strinjam se s čebelico23 samo da mama bo izvedela da je izgubila telefon
next
22. julij 2013
u136975
u136975
next
22. julij 2013
next
22. julij 2013
u64152
u64152
next
22. julij 2013
u137820
u137820
tam ko si šla na sprehod in ko ti je nekaj padlo na tla
In mama bo izvedela
next
22. julij 2013
Današnja zmagovalka je: konji so kul !
čestitam!
dobiš eno stran spama!

Šla sem v svojo sobo, se vrgla na posteljo in začela jokati. Oči sem si zakrila z odejo. Mama je prišla v sobo. "Ljubica, zakaj jočeš?" Je vprašala. Jaz sem se vsedla na posteljo in začela govoriti: "Emm veš... Izgubila sem telefon in..." Mama me je jezno pogledala in se je začela dreti: "In ti meni lažeš, da ga nisi izgubila? SRAMOTA! Sram te naj bo! Dobiš nov telefon ampak na tipke! Že jutri! Se spomniš koliko je ta telefon stal?! Več kot 1oo evrov! In ti si tako neodgovorna, da ga izgubiš? Sram te naj bo!" Porinila me je in zaloputnila vrata, da so se kar stresla. Bil je že večer zato sem šla spat. Še prej sem si mislila: "Jutri sobota... Super..." Zaprla sem oči in zaspala. Začela mi je zvoniti budilka. Izklopila sem jo in se vstala. Šla sem se oblečt in zdirjala sem v kuhinjo. Čakali so me moji najljubši kosmiči in mleko. Mama je prišla do mene in rekla: "Veš... Oprosti za včeraj, res sem preveč pretiravala... Ko se naješ, gremo po telefon, ampak res na tipke." Nasmejala sem se in ji povedala: "Nič ni. Mimogrede, najedla sem se." Z mamo sva šli na hodnik in se obule ter smuknile v avto. Mama mi je izbrala tak telefon:

next?
22. julij 2013
u137820
u137820
next
22. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg