Forum
u22828
u22828
z emčhix sva se odločili, da napiševa novo zgodbico, ki bo nekakšno nadaljevanje prejšnje:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
telefon mi pade iz rok. res sem si želela tega, vendar nisem nikoli pričakovala, da se bo to dejansko zgodilo. klicali so me iz bolnišnice. moja mama in očka. umrla sta... ne morem dojeti. ne vem, če bom sploh kdaj lahko.

ime mi je Nika. stara sem 17 let. edinka. nekoč sem se veselila dediščine, ki jo bom dobila, če bosta umrla. danes pa v meni tava praznina. nimam prijateljev, ker sem bila preveč nesramna. imam samo fanta. zares dobrega fanta, ki mu je ime Miha. spremenila se bom in postala bom bolj prijazna. moram to storiti, ker potrebujem prijatelje. sama ne bom zmogla tega.

nika:

miha:

ponedeljek. ne grem v šolo. ne zmorem tega. še vedno ne morem dojeti. zgodilo se je kar naenkrat in ni ju bilo več. pogreb je bil grozen. sredi njega so me zalile solze in stekla sem domov. danes me je Miha že prišel pogledat (zjutraj). vsaj njega še imam.
zdaj ležim na postelji in se prepiram sama s sabo. ne vem kaj naj storim. denarja imam sicer dovolj, ampak vseeno se bom morala preseliti... morda na podeželje. tja, kjer me ne bodo preganjali spomini...
preganjala me bo izguba dveh oseb, ki sem ju imela rada, vendar si tega nisem hotela priznati. zato to ljubezen do staršev čutim šele zdaj. ko je že prepozno...

27. marec 2012
u84980
u84980
Woow...jokam...NEXT!
27. marec 2012
next!
27. marec 2012
u81047
u81047
next
27. marec 2012
next
27. marec 2012
next
27. marec 2012
u35654
u35654
next...
27. marec 2012
next < 33

sporočajta ..
27. marec 2012
u59027
u59027
Next...
27. marec 2012
next!
27. marec 2012
next < 3
27. marec 2012
neext
27. marec 2012
next!
28. marec 2012
next
28. marec 2012
u79562
u79562
next
28. marec 2012
u22828
u22828
po pouku me spet pride obiskat Miha. ko se pojavi na vratih mi v oči stopijo solze. verjetno zato, ker je on edini, ki ga še nisem izgubila. " zdravo! " me veselo pozdravi. " hey " mu samo odgovorim, nato pa odideva v dnevno sobo. " ne vem kaj bi rekel. vem, da si prizadeta in ti ni do nikakršnje družbe, vendar vedi, da ti stojim ob strani in da te ljubim." je rekel, kot da me res razume. in verjamem, da me. " hvala " sem mu potihoma odgovorila. poteem me je poljubil. njegovi poljubi so kot najlepša pesem. ljubim ga!!! prevzel me je občutek topline. potem mi je rekel nekaj, kar me je zelo razveselilo: " prespal bom pri tebi, zjutraj pa greva skupaj v šolo. čas je, da si najdeš prijatelje. čutim in vem, da si se spremenila in čas je, da to pokažeš tudi drugim " vidite? to je razlog, zakaj ga tako ljubim. razume me! " ja, seveda" sem mu odgovorila z največjim veseljem.

zvečer sva gledela romantičen film. pustil mi je, da sem ga jaz izbrala. ko so se v filmu pojavili starši dekleta, sem se Mihu zlagala, da moram na stranišče. tam sem zelo dolgo jokala. postala sem zares občutljiva. smrt me je spremenila.
Miha je opazil mojo žalost in me močno objel. " razumem te" mi je šepnil. potem sva odšla spat.

sanjala sem o starših. o veselih trenutkih z njimi tako mi je bilo samo še bolj žal, da sem ju včasih sovražila. če bi bila zdaj živa ju zagotovo ne bi več. imela bi ju rada.

zjutraj mi je Miha prinesel zajtrk v posteljo, me poljubil in mi rekel nekaj, zaradi česa se mi je srce spet zaustavilo...
28. marec 2012
next
28. marec 2012
Next!
28. marec 2012
neext!!! am.. bi me lahko prosim obveščale na zasebca?
28. marec 2012
u22828
u22828
jap. vsi, ki hočete, da vas obveščam samo rečite.
28. marec 2012
ewooo.....zdaj pa še moj next..........

.........Rekel mi je:
"Danes ne greva v šolo.Hitro se obleči in naliči malo morava nakupovati,v hiči nimaš NIČESAR za jest..."
Samo nasmehnila sem se mu,on pa je obsedel na postelji in me gledal,medtem ko sem se jaz preoblačila.Oblekla sem si:

Odhitela sva po nakupih......

Kar na kolesu me je peljal do taxija.Ja,to je prava ljubezen.Res ne vem,kaj bi brez Miha.
Po nakupovanju sva šla še v McDonald.Bilo je že temno.

Nato sva šla še v park.

31. marec 2012
next < 33
31. marec 2012
u22828
u22828
čutim, da se bom pobrala. on je popoln zame. zvečer sva spet gledala film. ampak tokrat ne romantike, ampak grozljivko. ko me je bilo strah sem se privila k njemu, on pa me je stistil s svojimi močnimi rokami. ob njem se kar topim. spet je prespal pri meni.

"dobro jutro zaspanka" me je zbudil. oh, ne. danes moram v šolo, ker sem mu obljubila. " saj veš, da danes greva v šolo, tako da hitro pokonci! " " prav. samo nekaj ti želim povedati." " ja?" " ljubim te!!!!!!!! " bolj po resnici pa res ne bi mogla povedat.

urediva se, potem pa greva v šolo. ko zazvoni Miha odide k drugim predmetom, tako da sem prepuščena sama sebi. mogoče pa tudi ne. v razredu namreč sedi Ana in vstopim v razred mi reče " zdravo Nika! žal mi je za nesrečo tvojih staršev. " nisem si mislila, da mi bo to rekla. večkrat sem bila nesramna do nje. " hvala " ji odgovorim " Nika, rada bi bila tvoja prijateljica. vidim, da si se spremenila " še bolj sem presenečena. ampak ali je res tako očitno, da me je smrt mojih staršev spremenila? " torej sva prijateljici " upam, da jo bom imela rada oz. da bo ona imela rada mene.

pouku ne sledim preveč. z Ano si pošiljam listke. ko pouk mine se odpravim na šolsko dvorišče. tam zagledam....... je to sploh mogoče...... Miheja, kako-sicer na lice, ampak vseeno- poljublja neko punco. in tale sploh ne zgleda slabo. " o, Nika! naj ti predstavim svojo sestrično Majo " uuuff, da je le samo sestrična. " me veseli" ji vljudno rečem in ji podam roko. ne sprejme je. že vidim, da ne bova prijateljici. " če te ne moti Nika, moram nekaj opraviti z njo, tako, da te ne bom mogel pospremiti domov " okejj... res bova sovražnici. " kar pojdi. domov bom šla z Ano " " hvala. se vidiva pozneje. ljubim te " mi še reče, nato pa me poljubi.

01. april 2012
neeext!
01. april 2012
NEEEXT!
03. april 2012
xxxxx in emčhix še pišita ker je zelo ljubezensko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEXT
07. april 2012
neext
07. april 2012
next
07. april 2012
u22828
u22828
em... še 5 nextov. povabite še koga da bere
08. april 2012
u85086
u85086