Forum
Zoey (Jst ;DD) -----> 1. Letnik, BlueTown High SchooL

Ashley (Majnn BFF) -----> 1. Letnik, BLueTown High SchooL

Katy (Majnn BFF) -----> 1. Letnik, BLueTown High SchooL

OstaLe osebe zveste pozneje ... ^^

''Driin, Driin'' ''Driin, Driin'' Me je danes ob 6:00 zbudiLa budiLka. UstaLa sem se, obLekLa, naLičiLa & odšLa na FB. Ah, nič nowega ... kot ponawadii ... odšLa sem še na AshLeyin Facebook. WTF!! OMG!! Skor so mi očii vnn padLe !!
Najbolj sexxy tipp na šolii - Nick (iz 3. Letnika) ji je napisaL na zid:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nick: Heii AshLey ! Učerii sm te wiidu u šoLii .. :* Zeloo si HOT. Twoje fotke na FB-ju so FuLL Lepe
WNB My GiRLFRiEND ?
Mwwwahhh :**

Število komentarjev: 4

AshLey: Hmm .... YEESS!! Ofkorzzz !! Mwahh :** Srčekk moj
Nick: Ohh, hvala ßeiißii :*** < 3
Katy: Čestiitaamm, AshLeyy !! < 333
Nick: AshLey, počakam te pred šoLo, da bova skup pršLa u šoLoo :**
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WHAT ?? No, pa saj ni biLo tako nepričakovano ... * Ashley je bila prejšni teden izbrana za MissŠoLe & Najbljj HotDekLeNaŠoli (Po izboru fantov) ... ;DD
No, ja poklicala sem Katy, da greve skup u šolo ;** Čez približno 15 min je bila pred mojo hišo.

Z ----> Zoey (Jst)
K ----> Katy
---------------------------------------------------------------------------------
Z: Hayy
K: Hayy
Z: Ne morem werejtt, da sta AshLey & Nick SKUPii!!
K: Jst tud ne!! Omg!
Z: Katy, greve dons v shopping po šoLi ?
K: Ofkorzz ;DD Se dobive ob 15:00 pred mojo hišoo, Ok?
Z: Okii ;**
K: Pejve zdej, da ne bowe zamudile, ker bo prfoks po*izduu!!

---------------------------------------------------------------------------------
Next ? Začetek je beden, sej vem noo ... sam ne težiitt ;ĐĐ

Bost brali zgodbico ? Naj nextamm ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. marec 2011
Nick: Heii AshLey ! Učerii sm te wiidu u šoLii .. :* Zeloo si HOT. Twoje fotke na FB-ju so FuLL Lepe
WNB My GiRLFRiEND ?
Mwwwahhh :**

Število komentarjev: 4

- AshLey: Hmm .... YEESS!! Ofkorzzz !! Mwahh :** Srčekk moj
- Nick: Ohh, hvala ßeiißii :***
- Katy: Čestiitaamm, AshLeyy !!
- Nick: AshLey, počakam te pred šoLo, da bova skup pršLa u šoLoo :**

Ta delčekk se je mall zmešuu, sorččyy (;
19. marec 2011
Aja pa slikcee od AshLey & Katy so napaččne :

AshLey:

Katy:

19. marec 2011
Next next ! Fuul dober začetk !
19. marec 2011
BLueTown High SchooL :
http://www.shrani.si/f/2L/HB/1eutFsV/elitewayschool.png
19. marec 2011
BLueTown High SchooL :

19. marec 2011
Moja Soba ;DD

19. marec 2011
Tko sem se obLekLa za v šoLo:

19. marec 2011
& Moja Psička LiLy ;**
[img]http://[/img]
19. marec 2011
& Moja Psička LiLy ;**

19. marec 2011
Bom kr napreii pisaLa, ker DC napada ... ;DD
19. marec 2011
U šoLi je bLo bedno, kot ponawadii :ĐĐ Nick & AshLey sta se kott ena golobčkaa držaLa za roke & kušwaLa ;P S Katy Swa ~dobsedno~ PONORELE, ko je AshLey celo uro fizike razLagaLa o Nicku ... -.-'' No, ja moram priznatii, da sem mogočče maaaLoo Ljubosumna na AshLey, ko pa je dobiLa najboljj hott tipčkaa na šolii ;DD
Ko sm pršLa domoww, sem se vrgLa na postljo & odprLa swooj Pinkyy Lap-Top ;DD ŠLa sem na FB na Nickov profiiL. GLedaLa sem njegowee fotkee -----> FuLL je biuu hoot (;
Na eni je biuu ceLo brez majčkee ... hihi ;D Ura je biLa ... že 15:58 !! S Katy swe bLe zmenjene ob 15:30 !! Hitr sm samo pograbLa mobi & LaufaLa do Katyine Hiše (;
Hvalabogu me je počakaLa^^ S sabo sem uzela svojo kreditno kartico & s Katy swa si kuple vsaka po usajj 40 vrečkk obLačiil xD! PoL sve šLe še u BurgerKinga na kosiuu ;D
Ko swe s wrniiLe domow (Katy bo donss prespaLa pr men, ker je PETEK !! Woo-Hoo (: ) swa ...

Nextam ? (;
19. marec 2011
next!
19. marec 2011
Nick (Na sLiki brezz majčkee ;DD)

19. marec 2011
heh hud je^^ xDD
19. marec 2011
;DD
Nick je star 18 let (ponawluu je 2. Letniik) (;
19. marec 2011
Moj Pinkyy Lap-Top ;DD

19. marec 2011
Usaj še 2 Nexta (;
19. marec 2011
u37539
u37539
Next!
Najboooljša!!!
Bolša od zgodbic ki sem jih brala prej!
DBessssst!!!
19. marec 2011
u37539
u37539
Pa ful lepe slikce
19. marec 2011
u37539
u37539
PŁisss Next!!
19. marec 2011
Ko swa se wrniLe domow je moj Pinky Lap-Top začeL brnet kot zmešann ;DD PogLedaLa sem & na Facebooku sem meLa eno nowo sporočiLo ... ^^ BiLo je od .............. NiCKA o: ! Hitr sm odprLa sporočiLo, v katerem je pisaLo :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hejj ßeiißii ;***
AshLey me v resnici sploh ne zanima. Z njo sem postaL par samo zato, da bi se ti zanimala zame ... * Ljubim te. Mwwwahhhhhh < 33
Si zeLooooo Lepa (: Pšššš ! Pa ne poweii nič o tem AshLey ?
Ok ßeejßii ??
Mwaahh
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nextam ??
19. marec 2011
Tia.FluffyCat° ~ Tnxii (;
19. marec 2011
u37539
u37539
Oh Ni za kj!
19. marec 2011
u37539
u37539
Ohhh Ta Pr***c!Hehe.Sorii za to.
Drgač pa je Fu>Ł Hudo!
19. marec 2011
next ej fuuuŁ dobr pišeš !!
19. marec 2011
u37539
u37539
Next!!!
PŁiss nexti!
19. marec 2011
Z Katy swe samo strmeLe v sporočiLo vsaj 1o minutt ;DD Nisem vedeLa, kaj naj naredim ... Premišljevala sem ... AshLey poznam že od vrtca xP NE! Ne bom uničiLa najinega prijateljstva samo zaradi nekega hott tipčkaa .... -.-'' S Katy swe se odLočila, da pokLičeve AshLey & Ji Powewe resnico.! UzeLa sem svoj IPhone & PokLicaLa AshLey.!

Z - Zoey (Jst)
A - AshLey

Z: Heejj
A: HeLLo^^
Z: AshLey, zwedetii moraš resnico ....
A: Zoey, o čem pa goworiiš ????
Z: No, ja, veš, AshLey ..... Nick .... On ..... Jazz
A: POWEii ŽE Nooo !!!
Z: Nick Mi je rekeL, da te ne Ljubi ... da ga ne zanimašš ... rekel je, da ljubi .... MENE
A: WTF ??? Zoey, to NI RES!! Nick mi rekeL da me LJUBI.!!
Z: Ampak ...
A: Zoey, ZLAGALA Si SE, PRA*ICA!! Samo zato, da bi ga dobiLa TI!! ZAVIDAŠ MI!! NIKOLI VEČ NE BOM GOVORILA S TABO!!!!

AshLey je prekiniLa ..

Nextam.?
19. marec 2011
u37539
u37539
Neeexxt!
19. marec 2011
u37539
u37539
Neext!
19. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani