Forum
Hejla! Sem Nina.
Hodim v 3. letnik gimnazije v Ljubljani. noben fant me ne opazi. Moja najboljša prijateljica Patricija je lepa in vedno je središče pozornosti fantov. on je prava lepotica.

Šola. tudi če nebi obstajala. vsak dan se moraš zbuditi ob 6.00 in razmišljati kaj boš oblekla. danes ni bilo nič drugače. po najmanj pol ure razmišljanja pred omaro sem nase vrgla tole:

Na avtobusu ni bilo nič nenavadnega; Fantje so se spogledovali z Patricijo jaz pa sem sedela ob nje kot da nebi obstajala. Patricija je odšla z avtobusa 2 postaji pred mano, ker ne hodiva na isto šolo. takrat pa... Najlepši fant na avtobusu se je usedel zraven mene in mi rekel:
on: živjo! veš, že odkar si prišla na avtobus te opazujem. zdiš se mi zelo lepa.
jaz: živjo. hm... hvala. Kako ti je ime?

(2 nexta)
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
on: Simon
jaz: lepo ime. to je moja postaja. moram iti. adijo.
on: no če moraš pa na te postaji iti dol, grem pa še jaz. tako ali tako se mi pouk začne šele čez 1 uro.

in res. odšel je z mano iz avtobusa. ker imam od avtobusne postaje do šole 10 min poti sva se lahko veliko pogovorila. ko sva prišla do šole mi je rekel:
on: no Nina očitno sva prišla do šole. nekaj bi te vprašal. lahko?
jaz: seveda
on: že odkar sem te videl si mi noro všeč. bi bila tako dobra do mene in odšla v petek z mano ven? ker če rečeš ne... potem nevem kaj bom...

vedela sem da mi lica pordijo. Me vabi na zmenek?? saj to ni res! najlepši fant me vabi na zmenek??
zaslišala sem šolski zvonec zato sem odgovorila:
jaz: z veseljem!

ko sem hitela po stopnicah sem ga slišala kako se je zasmejal od sreče.

jaz, dekle ki je ni nihče nikoli opazil bo odšla v Petek na zmenek??

(2 nexta)
09. oktober 2013
next
10. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg