Forum
u113517
u113517
Živijo!
Odločila sem se, da bom pisala eno zgodbo, ki govori o 18 letni punci, ki je zaljubljena.

No začetek:

Jaz sem Alina in sem stara 18 let. Zaljubljena sem v enega fanta, ki me sploh ne opazi.Ime mu je Rene. Aja tole sem jaz:
Nekega dne sem prišla v šolo in pri pouku sem upala da mi bo Rene rekel če bi bila njegova punca. Vendar se to ni zgodilo

Ko sem prišla domov sem naredila nalogo in odšla na fb. Skoraj sem omedlela ko sem videla da mi je Rene poslal prošnjo za prijateljstvo. Seveda sem ga potrdila in od veselja kar poskakovala po sobi. Nato sem se vrgla na posteljo in razmišljala samo o Reneju. Nato sem šla na fb in videla je Rene lajkal nekaj mojih slik....
1 next za nadaljevanje!
20. september 2013
u150661
u150661
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. september 2013
u113517
u113517
Nextam:

Videla sem da je lajkal nekaj mojih slik in zacvilila. Srce mi je močno razbijalo. Razmišljala sem ''Ali bi bil lahko v mene?'' Mnenje sem spremenila ko sem šla na njegov profil in zagledala da je v razmerju z Uršo. To je bila najslabša sošolka kar si jih lahko zamisliš. Šla sem na Uršin profil in zagledala da ji je Rene na zid napisal: !
Skoraj sem omedlela! Zakopala sem se v blazine in po tiho jokala. Drugi dan nisem šla v šolo saj tisto noč nisem nič spala zaradi Reneja...

3 nexte pa nadaljujem
20. september 2013
next
20. september 2013
u150661
u150661
Next!
20. september 2013
u151893
u151893
next
21. september 2013
u113517
u113517
Ker sem ostala doma sem bila na Fb in ko je bilo konec pouka sva se po skypu pogovarjali z bff. Ajaa pozabila sem vam povedati da je moji bff ime mia. Pogovarjali sva se in zaupala sem ji vse o Reneju. Rekla je da se tudi njej Rene zdi srčkan in da če bom ju3 prišla v šolo mi bo pomagala. To me je razveselilo. Drugi dan sem prišla v šolo in k meni je pritekla Mia. Bila je čisto brez sape in pokazala na Reneja kako se poljublja z NAJVEČJO važičko Uršo. Najraje bi se požrla od ljobusumja. Učiteljica je sumila da mi je Rene všeč zato nas je pri pouku presedla. Kaz sedim zravem Reneja kako razburljivo!!!!!!!! Ampak Rene je ves čas strmel le v Urško in se ji nasmihal. Jaz bi mu najraje povedala da ga ljubim ampak se bojim zavrnitve ker bi se zato osmešila....

2 nexta za nadaljevanje
21. september 2013
next
21. september 2013
next prosm nadaljuj
21. september 2013
u113517
u113517
Naj ti bo

Ta next je posvečen Tini Voljc:

Pouk se je tako DOLGO vlekel, da sem vsako minuto vsaj 3x zazehala. Ko je bil ura končno 14.00 sem se s svojo Bff pogovarjala. Bil je petek in Mia je prišla k meni prespati do nedelje. Pogovarjali sva se o Reneju a še zmeraj se ni nobeni porodila niti ena zamisel kako bi ga osvojila. V soboto zjutraj sva na Fb-ju izvedeli da se je Urša preselila in ne bo več hodila na našo šolo. Bila sem zelo vesela, da se z Renejom ne bosta več veliko videvala. Z Mio sva tisti dan bili na bazenu zato nisva spremljali kaj se dogaja na Fb-ju. Ko sva prišli domov sva se utrujeni vrgli na posteljo in zaspali. Drugo jutro sem je bila nedelja in to je pomenilo da bo Mia šla zvečer domov. O ne kako hitro je minilo!!
Skupaj sva šli na fb gledat kaj je Urši na zid napisal Rene. Seveda sva sumili, da ji bo napisal Pogrešam te ljubezen moja! Ali kaj podobnega... Ampak zagledali sva čisto nekaj drugega....
1 next za nadaljevanje
21. september 2013
nextt!! nova brauka
21. september 2013
next
22. september 2013
u113517
u113517
Samo da pridem na racunalnik. Zdaj sem na zalost na fonu
22. september 2013
nextttttttttt
22. september 2013
next
22. september 2013
u113517
u113517
Huala vsem <3

Next:

Zagledali sva da ji je na zid napisal: Med nama je konec! Kako sem bila vesela! To pomeni da če je med njima konec ga lahko JAZ osvojim!! V Reneja sem bila že od 1. razreda in zdaj se mi lahko uresničijo največje sanje! Mia je bila skoraj tako navdušena kot jaz. Vprašala sem jo kaj je narobe? A je odgovorila, da ji ni nič. Nato sva odšli na sprehod. Mia mi je nekaj govorila ampak je nisem slišala ker so se mi misli vrtele okoli Reneja <3. Dan je hitro minil in prišel je časda Mia odide domov. Seveda sem bila malce žalostna a me je hitro minilo ko me je na Fb kliknil RENEEE!!! Povedal je da je z Uršo bil samo zato ker so mu starši naročili. Na njej baje ni videl nič posebnega le to da je bogata. Razložil mi je tudi da mu je strogo ukazala da naj ne gleda za drugimi zato je gledal samo v njo in na tablo. Rekel je tudi da ljubi eno drugo. In ravno ko je hotel napisati katero je moral iti spat ker je ju3 šola!! Jaz pa sem kar naprej razmišlljala v katero je......
Drugo jutro sem se zbudila in odšla v šolo.... 3 nexte pa nadaljujem!
22. september 2013
next!!!!!
22. september 2013
next!!!
26. september 2013
u151965
u151965
next+nova bralka
26. september 2013
next +nova bralka
27. september 2013
u113517
u113517
Drugo jutro sem se zbudila in šla v šolo in se odpravila v razred. Vso pot od avtobusne postaje pa do šole sem razmišljala v katero je... Kmalu sem izvedela saj me je pred vrati razreda čakal Rene. Komaj mi je uspelo da sem ga gledala v oči. (Če si v koga je to ful težko) Pričakovala sm da bo rekel da je v Tjašo (mojo prjatlco) ker je ona full lepa. Ampak iz njegovih ust je prišlo čisto nekaj drugega in sicer to: KHM.. No jst sm ti že povedu da nism in NIKOL ne bom v Uršo. Ves čas sm že v eno drugo. Nato je pokleknil in pred mano je držal prstan. Vprašal je: Alina, a bi bila moja punca? Komaj sem zadrževala dih in malo me je bilo sram Vsi so gledali naravnost v mene in Reneja. Nisem mogla zadržati solz sreče... Seveda sem na ves glas rekla: DAA!!!!!! Rene me je poljubil. Ko sem po šoli prišla domov...
27. september 2013
next
27. september 2013
u151965
u151965
next
27. september 2013
u113517
u113517
še 1 next
27. september 2013
Next <3
29. september 2013
u113517
u113517
Next:

Ko sem po šoli prišla domov sem na mizi zagledala rože! Na njuh je bil listek in na listko je pisalo:

Alina. Ljubim te!! <3
Rene

Stekla sem k mami in ji pokazala rože in ji povedala da sva z Renejom par. In rekla je da je SUPER da imam končno fanta! Hitro sem odšla na Facebook in seveda me je Rene takoj kliknil. Začel se je maraton srčkov in poljubčkov . Nato mi je dal link od svojega skaypa in začela sva se pogovarjat preko kamerce. Rene je izgledal zelo žalostn. Vprašala sem ga kaj je narobe? Odgovoril je da mu je umrla baica. Rekla sem da bom prišla k njemu in lahko greva skupaj na pogreb. Rene je postal malce bolj dobre volje. Lepo sem se uredila oblekla črno obleko in odšla k Reneju. Ogledovala sem si njihovo (OGROMNO) hišo. Nato smo se vsedli v avto in se odpeljali. Po pogrebu je bila sedmina.
Na sedmini je vsem in to res ČISTO vsem razlagal da sem njegova punca. Mal me je blo pa RES sram

2 nexta
30. september 2013
next
30. september 2013
next
01. oktober 2013
nekst!!!+nova bralka najbol!
01. oktober 2013
u152233
u152233
next+nova bralka
01. oktober 2013