Forum
Heej! To je moja prva zgodbica na igrah in upam da ti bo všeč (če ti bo nexti).
POZOR: bereš na lastno odgovornost!!
1.del: Sem Larisa in stara sm 16 let. Jaz:

Sem edinka in imam mamo Matejo in očeta Borisa, ki ne živi pri nama. Sem zelo popularna in na fb imam čez 2000 lajkov na eni sliki. Vsi fantje hočejo biti z mano. Seveda pa se ne prepustim kar vsem. Imam fanta Jakoba ki je najlepši in najboljši. Zelo sva zaljubljena eden v druegga<3333
Jakob:

Danes, v petek me je povabil na romantično večerjo k njemu domov, ker so njegovi starši šli na Havaje. (so zelo bogati, tako kot moji) Že sem izbrala popolno oblekco:

Že sem vzela moj bmw in se odpravila k njemu.. Ko sem vstopila je bilo polno svečk in srčkov. Pripravil je odlično večerjo, po večerji pa sva šla v spalnico kjer so na njegovi nočno omarici stali kondomi. Vedela sem, da hoče, da izgubim nedolžnost in tega sem se zelo veselila ker mi res pomeni največ<33 Počasi se je začel slačit potem pa mi je počasi začel vleči majčko dol...
Next?
28. februar 2014
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
Nextam... malo sem ga ustavila in vprašal me je zakaj? potem pa sva nadaljevala..s svojimi rokami je drsel dol in dol... Začel se je pravi seks in na koncu sva bila zelo utrujena...Še nekaj ur sva ležala objeta...domov sem prišla ob 3.ponoči in hvalabogu je mami že spala...bil je krasen večer in še naprej sva si dopisovala:3 Zjutraj sem se vstala in šla dol na zajtrk<3 Mami je pripravljala palačinke. Vprašala me je kje sem bila cel večer....
Next?
28. februar 2014
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
*POMEMBNO OBVESTILO* Ne bom več pisala zgodbice ker ni dovolj nextov...bom kakšno drugo pisala
01. marec 2014
01. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg