Forum
u28319
u28319
Sem Bella in obiskujem 8.razred OŠ.
Jst

Najbrž ste že slišal ljubezen. Jst je še nimam, a gotovo bo že prišla. Do je edino pri čemer izpadam ven iz razreda, vse so zaljubljene in majo lepe fante.... jst pa ne.
Nekega dne se mi bo že nasmehnila sreča, to vem.
Nextam??

Boš brala zgodbo in ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
u28319
u28319
ok nextam
29. junij 2012
u50702
u50702
next
29. junij 2012
u28319
u28319
4.maj, petek
Zbudila sm se, hitr šla na fb, pogledala pošte in se odjavla. Umila sem se, pojedla zajtrk in sepočas k polž odpraula v šolo. Če vam priznam, rada špricam in se mi nikol ne da u šolo, zarad tega vedno zavlačujem. Pršla sm na avtobusno postajo in šla na bus. Ura je bla 8.02, ko sem vstopila v šolo. Groza! Spet zamujam, sploh ne 2 minuti gor, dol slovarca itak zamuja, drgač mam pa že izgovor. Preobula sem se in šla spet počas v razred. Slovarca me je bulila, drgač sm pa opazla da pou razreda manjka. Oooo.... neki me je zmotl! V razredu je poleg mojih sošolcev in sošolk sedeu in temen člouk. In me je kr gledou. Takoi sem se zalubila do ušes. Res mi je biu ušeč. Slovarca me je policala, pa sm šla h katedru.
S: Kaj se to prau zamujat?? A je spet bus zamudu ane??
J: Jaa....hmm..Ne ni. Jst sm kriva, ker sem puzabla učbenik doma...hm,hm...
S: A učbenik a! Ti bom že dala učbenik, mularija!
Nekdo je potrkou na vrata. Vstopu je hišnik, za njim pa pouhn sošolceu in sošolk.
H: Gospa profesorca, poglejte ih! Zmenek so mel, usi skp ane?? Mulci!! Ajmo v razred.
Vstopil jih je ene 10, sami parčki. OMG! V mislih sem že slišala slovarco, kako se dere.

Nextam?
29. junij 2012
u28319
u28319
Slovarca- drgač je prof. Svetlana Uršič

Hišnik- Jože

29. junij 2012
next
29. junij 2012
NexTy
29. junij 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
u28319
u28319
OK Nextam
29. junij 2012
u28319
u28319
Ostali so se posedli. Hišnik je odšel in bravo jst.... slovarco se je najbrž slišal do tajništva. Drla se je ko volk in prav to je njen značaj. Začl smo s poukom. Pol smo mel še fizko in matematko, pa športno, francoščino, tehniko in nazadnje naravoslouje. Po pouku sve šle z Amando (my BFF) na kosilo. Pol pa na bus in domou. Vmes sve se ustaule še v Cukrčku na sladoledu. Res je bil vroč dan, zato sve si mogle privoščt osvežitev. K sm pršla domov sm se spomlna, da je biu ceu dan u našmu razredu en luškan tipček. Nism se spomlna imena, zato sm poklicala Amando, ta mi je pa rekla, da je Edvard. Poiskala sm ga na fejsbuku in ga dodala za frenda. Ena malenkost pač je bla..... popoudne sm se šla pobarvat . Doma sem še nrdila domačo nalogo in se šla tuširat. To je blo ob 9ih zvečer. Pol sm gledala TV. Spat sm šla ob pol enajstih.
Edvard, biu je svetle pouti in zelo temnih las:

Jst, z novo pričesko:

Amanda:

29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
u28319
u28319
5.maj, sobota
Zbudila sem se ob 10ih. Tamala je že bulila une njene risanke na TV. Pojedla sem zajtrk- kosmiče- in se odpravila na računalnik. Šla sm na fejsa in pogledala, če mi je Edvard pisou...
in res! Pisou mi je! FuŁ sm bla happy, k sem vidla kaj mi je napisou. Prikaz fejsbuka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook (F)(M)(N) Iskanje___________________ Bella Callen Home Profil
4.maj 2012 22.37
Hei! Ti si moja sošolka ane? Moram ti priznat, da si mi res ušeč.
Nextam pol kasnej, čene jutri.
29. junij 2012
u28319
u28319
5.maj, sobota
Zbudila sem se ob 10ih. Tamala je že bulila une njene risanke na TV. Pojedla sem zajtrk- kosmiče- in se odpravila na računalnik. Šla sm na fejsa in pogledala, če mi je Edvard pisou...
in res! Pisou mi je! FuŁ sm bla happy, k sem vidla kaj mi je napisou. Prikaz fejsbuka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook (F)(M)(N) Iskanje___________________ Bella Callen Home Profil
4.maj 2012 22.37
Hei! Ti si moja sošolka ane? Moram ti priznat, da si mi res ušeč.
Nextam pol kasnej, čene jutri.
29. junij 2012
u28319
u28319
Sorry ker sem dvakrat, sam neki mi je štekal.
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next!
29. junij 2012
u28319
u28319
Vauu! To me je res presenetil. Nism prčakovala, da je tut on zalublen vame. No pač. Poklicala sm Amando in ji to povedala, ker sva bff in med nama ni skrivnosti. Hotla je, da se dobive v Cukrčku in sem šla s kolesom, ker se mi ni dal peš. Tm sve se duble pojedle vsaka svojo Samšnito in pol obe domov. Pogovorile sve se na dougo, o tipčku, ki mi je ušeč. Všeč mi je, da si zaupava in potem svetujeva, če je treba. Res sva bff. Pršla sm domou in mami je mela kosilo že na mizi. Oči je na službenem potovanju, zato smo ble le 3 ženske same doma; jst, Annie in mami.
Annie:

Po kosilu sm bla spet na fejsu in se pogovarjala z Edvardom.

Nextam??
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u28319
u28319
6.maj, nedelja
Zjutri sem se zbudila ob 8ih in šla pred TV gledat ponovitev Harrya Potterja, ki je moj najbljubši film. Spomlna sm se, da je dons moj rojstni dan. Pozajtrkovala sem in šla na fejsa. Moja mami govori, da sem postala odvisna od fejsbuka, ampak men je useen, kr se mi nikol ne da učit. Po fejsu sm se pogovarjala z Viktorio, mojo sošolko. Napisala mi je, da bo pršla prej, kr pol nima prevoza. In pol je res pršla prej. Igrale sva "Upss!Ena" medtem k je mami pekla pomfri. Ob 2h se je začel žur. Vrata sem skoos odpirala, zato sem se naviličala laufat sem in tja. Sm šla kr k vratom stat in od takrat je biu samo še en gost. Odprla sem vrata in lej kdo je!!

Nextam?
30. junij 2012
nextej
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u28319
u28319
Biu je Edvard."Use najboljše Bella!" v roke mi je položil skrinjico iz školjk in dišeč šopek rož. Nisem pričakvala tega, res je zatreskan vame. Ne morm vrjet!! Začela se je zabava! Muskosmo mel, bli smo na kompu gledal smo albumes slikami, jedl pomfri in hamburgerje..... totalno noro smo se mel. Torta je bla božanska, naročil smo jo pa v Cukrčku, kot vedno.Dobila sem kup priročnih in zanimivih daril. Kar pokala sem od veselja! Pol smo gledal somrak saga in pol se je žur končou.
Kosilo:

Torta:

30. junij 2012
u28319
u28319
En veeeelik next za ceu tedn ker me ne bo
-----------------------------------------------------------------------------------------------
7.maj, ponedeljek
Zjuri sem se zbudila ob 7ih in budilko počla, kr mi je šla na žiuce. Mau sem še poležavala, pol se pa spomlna da je šola. Pozajtrkovala sem in se hitr umila in oblekla. Že k sm iztopila iz stanovanja, sem se spomlna, da dons pišem fiziko in slovo. Našrazred se za glupe teste vedno dubi kje in špricamo in to je blo seveda dons. Šprical smo! Pol sm pršla ob 12ih domov in si spekla palačinke za kosilo. Carsko je špricat kr si pol sam doma. Popoudne sve šle z Amando na mestno plažo, ker je blo toook vroče!!
Kosilo:

Mestna plaža:

K sm pršla domov sm se čist mal učila, pol me je pa Edvard povabu na zmenek.
Dobila sva se v Kalani in tm pojedla večerjo. On meje prou osvajal.
30. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg