Forum
u166344
u166344
To je moja prva zgodbica in upam da bo kuker tuk zanimiva in bi bla res vesela če bi jo brali
...........................................................................................................................

Heii! Sem Kimberly, no vsi me kličejo Kim.Stara sem 15 let in živim v Londonu. Imam mlajšega bratca Alexa ki je star 3 leta in starejšo sestro Penelope ki je stara 18. Imam najboljšo BFF Katy, res lahk ji vse zaupam, povem in ja. Živim pa z mamico, atijem, Alexom in Penelope. Mi nismo bogati, revni pa prav tako ne neki srednjega pa nevem glih kak se reče to, in živimo v hiši. Hodim v 9. razred in komi čakam, da bom v srednji šoli. Zaljubljena sem v najlepšega fanta Lukasa na šoli kar ni dobro saj on se nebi nikoli zmenil zame ker je še drugih punc ogromno, ki so lepše od mene. Ena od njih je Perry, ki se dela da je najlepša, najinteligentnejša, najpopounejša in najboljša na šoli. U resnici je pa najvažička na šoli. Ona in Lukas hodta saj mislim da še nevem no. Za mojo ljubezen ve samo Katy in nihče drug. Katy vem da skrivnosti ki ji povem da ne bo nikomer izdala. No vem da sm mal čudna sam taka pač sm kr rada igram nogomet s fanti in tut košrko, to pa zato ker js znam nogomet in če ga igram s puncami iz mojga razreda ki nobena ne zna nič zadenem vsak gol in to je brezveze če vsak gol daš. Rada pa tut plešem.

No zdej pa mal dost u men ostalo bote zvedli v zgodbici... Zgodbica se je začela tako...

Vsaj 3 nexte za nadaljevanje.

Jas:

Alex:

Penelope:

Katy:

Perry:

Lukas♥:

Bi brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. februar 2014
next
28. februar 2014