Forum
u98292
u98292
Živjoo !

To je moja 2. zgodba. Upam da bo brana in da nebo kakršnih koli prepirov. Lahko oglašujete. To je moja 1. zgodbica in lahko jo berete; http://www.igre123.com/forum/tema/morje-love-in-sex/36908/ želim vam prijetno branje.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej!

Moje ime je Jeniffer kličejo me jeni. Z starši dvema sestricama in bratcem živimo v Londonu. Imam bff Leo in v življenju recimo da mi gre vse ok. Hodim na kolidž za bogate in tudi mi smo bogati. Sem odličnakinja. Imam kar nekaj prijateljev in prijateljic a edino v ljubezni nimam sreče,zaljubljena sem namreč v prepovedanega. To je Kevin najlepši fant na šoli. Jas sem stara 16 let on je 17. Vse punce so zalublene vanj edino moje bff in še nekaj drugih punc. Vsi fantje se grebejo da bi bili njegovi prijatelji punce pa da bi dobile kanček ljubezni od njega. A on ima oči le za eno Jessico. Kraljico šole mojo sošolko in mojo največjo sovražnico. že milijonkrat sem ji povedala da se bom za Kevina borila do smrti.

jas:

Lea:

Jessica:

Kevin:

bratec May:

sestra lily:

sestra Aneta:

Sestri sta stari ena 14 druga 13. KOlikor jas poznam Jessico ima čez vsakega nekaj zapovedati. Prav danes sva se srečali v šoli in je s svojo prijateljico bonnie korakala kot ena gos proti meni in rekla : hejj a bi si lahko populila te obrvi?? Joj kako mi gre na živce!

Bonnie:

Naša hiša:

Notri imamo restavracijo disko sobe kino... seveda on mali hišni. Imamo tudi 4 sobe za goste.
Moja soba:

Jutri bova šle z Leo v shoping ker ima Kevin rd zabavo za vse na šoli.

next?
26. julij 2012
u82298
u82298
next
26. julij 2012
next
26. julij 2012
next ta je pa bol normalna kkr prva
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u98292
u98292
haha lolypop sej notr nebo nč sexa
26. julij 2012
u98292
u98292
Z Leo sva odšle v shoping. Kupili sva veliko stvari in zapravili 1345€. Nekaj od kupljenega:

In še veliko več. Potem sva odšli še v kino in na pico. Ker je bilo že malo pozno sva odšle domov. Pospremila me je do doma. Objeli sva se in ona je odšla proti svoji hiši.
KO sem prišla domov sem pozdravila starše. Nahranila sem svojo psičko Lolo in odšla v svojo sobo. Tam sem odšla na facebook in skoraj me je kap ko pod sporočili vidim da mi je pisal Kevin. Napisal mi je da sva lahko prijatelja ker se mu zdim vredu oseba in da se lahko jutri dobiva v kavarni na elizabetovi ulici v Londonu. Bila sem tako vesela da bi najraje skakala do nebes. Hitro sem odšla na skype in na moje presenečenje je bila dosegljiva Lea. Hitro sem ji povedala. Bila je zelo vesela zame. Hotela sem povedati Lily in Antoneti. A sem se spomnila da je ni doma Lily pa ima pri sebi fanta. Ostane pa mi le še May. Njemu pa tega pač nemorem povedat saj je star šele 6 let. Z njim sem se šla on namizni nogomet. KO sva po eni uri nehala sem si morala jutri razporediti urnik. Ker zelo rada plešem in jaham. Jutri imam jahanje ob 17.00 do 19.00 z Kevinom se dobim ob 20.00. Ok vse bo šlo. Odšla sem se stuširat. IN vesela da me je Kevin povabil ven spat!

Next?
26. julij 2012
next
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u82298
u82298
next
26. julij 2012
super girl
super girl
next
26. julij 2012
u100430
u100430
neeexxttt
26. julij 2012
u98292
u98292
okej nextam!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ura je bila 10.00 zjutraj in odšla sem se urediti. Pojedla sm zajtrk ter odšla na jutranji tek po parku. Tam na klopci pa zagledam Jessico in Kevina kako se poljubljata. Kar streslo me je in že sem hotela oditi do Kevina in mu reči zakaj me vabi vn če se poljublja tukaj z Jessico. A raje ne . Odšla sem naprej. Tam sem se ustavila pri sladoledu.
Naenkrat pa vidim da gre proti meni Lea. Stekla sem k njej objeli sva se in vprašala me je če grem danes z njo v fitnes. Odgovorila sem da lahko grem. Ker sem imela sabo ravno za preoblečt in vodo sva se kar odpravili. Tam pa zagledam enga ful lušnga tipčka :$$. Sam js mam Nicka in on je moj in nesmem se zagledati v druge!!! V fitnesu sva bili kakšni 2 uri in še pol ured do doma že je bila ura 13.30. Ko sem prišla domov sem se odšla stuširat in uredit. Naročila sem pico ker se mi drugega ni dalo. Potem pa sem odšla gledat tv. Driiiiing pica je tu. Vzela sem jo plačala in zaloputnila z vrati. Pojedla sem jo a ker je bilo malo dolgočasno jesti sama v svoji sobi sem poklicala bratca Maya. Pojedla sva jo zelo hitro in imela sem krožek risanja. Ob 16.00 se vrnem potem ob 17.00 imam jahanje potem pa zmenek z Kevinom. Na krožku risanja je bilo kar vredu. Danes smo risali risbe za tekmovanje. Prišla sem domov se okopala in se preoblekla v konjeniško opremo. Ker imam pol ure do tja potem pa še ureja konj sem se kar odpravila. Imam svojo KObilo Jecki. Skoraj pa sem omedlela ko sem videla da je prišla Bonnie Jessicina najbolša prijatelca in da bo morala z mano vaditi. O neeeee!!!! In ojej vidla sem naajbolj nadležnega fanta v mojem življenju! Valentina!! On je že dal časa vame in na vsakem oraku me zasleduje. Nemore prenesti da ljubim samo Kevina!!!!!!!! No ja pa saj Bonnie sem še nekako prenašala njega pa ne. Kar naprej mi je govoril ljubim te srči in tako naprej. In ura je bila končno 19.00 konec ure! Danes je bil to najbolj beden trning doslej! Tekla sem domov in ker sem prišla cela prešvicana sem se morala stuširati v 3 mkinutah. Nekako mi je uspelo v 10min ampak ok. Za zmenek sem se res člepo oblekla in to je:

čevlji:

ko sem prišla mi je podaril veriŽico s srčkom. Objela sva se. Potem sva se pogovarjala in hodila po parku kar naenkrat pa:

In peljal me je v neko znano restavracino ubistvo najboljšo v Newyorku v restavracijo s 5 zvezdicami. Tam sem si naročila škampe in še nekaj zraven on pa tudi nekaj podobnega. Pila sva penino. In ko sva odšla:

Ta zmenek je bil res najlepši doslej. Potiho sem se priplazila v hišo in zaspala.
27. julij 2012
neext!
27. julij 2012
u82298
u82298
neext
27. julij 2012
u98292
u98292
žau je ta zgodbica prekinjena ker ni dovolj bralcev. Če želite da nadaljujem z njo pridobite malo več bralcev hvala.
27. julij 2012
sodeluj plis: http://www.igre123.com/forum/tema/najdi-fotografijo-znane-osebe/38697/1
sori če ne maraš oglaševanja bom povabla še koga drugega na tvojo zgodbo
27. julij 2012
u98292
u98292
ja vi kr oglašujte in hvala
27. julij 2012
u100430
u100430
nextttttt
27. julij 2012
u98292
u98292
žal nemorem nextat ker je premalo brauceu
27. julij 2012
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u98292
u98292
okj za te ki berete pride en kratek next.

Vprašala sem Kevina če bo pustil Jessico in rekel je da bo. Po 3min. premoru me je pogledal prijel za roke in vprašam če bi bila nnjegova punca. Nisem vedela ali se zafrkava ali misli resno. Ker se mi je zresnil obraz me je vprašal kaj je narobe. Rekla sem da bi z veseljem hodila z njim a me je strah da bi me prevaral saj so vse v njega. Rekel je da mi tega nikoli nebo naredil. Držala sem ga za obljubo. Poljubila sva se in z roko v roki odšla po Londonu ko me kar naenkrat v glavi zbode občutek da je nekaj narobe z Aneto. Rekla sem da morda ni nič. Z Kevinom sva se odpravila na sprehod po gozdu. Na nebu pa so se začeli delati črni oblaki. Kar naenkrat pa zaslišim k rike. Na pomoč!!! Pomagite!!! In najhuje je bilo to da je bila Aneta in njena prjatlca ki je prespala pri njej. Bili sta zvezani na drevesu in z Kevinom sva hitro odšla do tja in ju odvezala. Potem sva zahtevala da nama povesta vso zgodbo. Povedali sta kako sta se odpravili na sprwhod po gozdu in kar naenkrat sta ju prijela dva moška in zvezala na drevon Nista videli obrazov saj sta imela na glavi rute. Odšli smo domov in Aneta ter njena prijateljica Ajša sta se umili in najedli. Potem pa je Kevin reekel da more it domov. Poklicala sem Leo in tudi ona ni imela časa. Kar naenkrat pa mi zapipka telefon in dobim sms od...
28. julij 2012
next
28. julij 2012
u100430
u100430
nexxxxtttt
28. julij 2012
super girl
super girl
next
28. julij 2012
u100684
u100684
next
28. julij 2012
u100684
u100684
next

Če ne bom umrla prosim

plis
28. julij 2012
u97443
u97443
nnnneeeext!!!!!!!!
poglej koneko stvar začneš delati, pisati,... karkoli NSMEŠ!!!!!!takoj obupat!
prosim nexti zame!

hvala!
28. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg