Forum
Živijo. Berete lahko tudi mojo zgodbo jas in moje dogodivščine : link : http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-in-moje-dogodivscine/13969/1

Tukaj bom pa napisala izmišljeno zgodbo..začetek :
Ime mi je Jasmin in kličejo me Jas. Imam 16 let . Moje življenje je bilo normalno dokler nekega dne nisem zagledala plakata na katerem je pisalo : Novi pevec Lan Urlen je pišel v slovenijo - sem se je preselil in jutri ob 18:00 ima v ljubljani v hali tivoli koncert vseh njegovih pesmi ki bo trajal z premori vred 8 ur - do 3.00 zjutraj. Ponorela sem ko sem videla še sliko kakšen je in se na prvi pogled zaljubila . Pripravila sem vse za jutri za koncert .. čevlje.. obleko itd. Potem sem ob 17:30 šla v halo TIVOLI in prispela 17:50. Bila sem zelo nestrpna potem pa se je koncert začel in na odet je stopil Lan . Zagledala sem se v njega in nestrpno čakala da mi poči po roki. Opazovala sem ga in videla , da ves čas gleda le mene . Očitno sem mu všeč. Potem me je povabil na oder in mi zapel eno izmed pesmi. Ne to se mi ne dogaja sanjam . Potem me je še objel in poljubil na lice. Morala sem z odra joj škoda rada bi še ostala ampak -.- potem sem šla domov in se vpisala na facebook. Zagledala sem , da Lan ima Facebook...ter ga takoj dodala
Next ?

Naj nextam ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2011
Jas :

(nimam piercingov.)
Lan :

(kazal je ravno na mene )
moja obleka :

Moji čevlji :

06. februar 2011
next ?
06. februar 2011
1 next
06. februar 2011
dajte komentirat no .
06. februar 2011
u30300
u30300
nexttttttttttttttttttttttttt js bom prala kr je začetk ful kul zgleda da bo kulska zgodba
06. februar 2011
u30300
u30300
sm zka vam je bobr tk všeč
06. februar 2011
nwm men je lušn xD
07. februar 2011
zdaj nextam.
07. februar 2011
Potem sem šla gledat njegove slike in spet mi je bil zelo všeč.Čez 7 ur pa se je vpisal na facebooke. Nisem vedela , ali naj mu pišem ali ne. Pa sem le zbrala pogum in mu začela pisati : Pogovor je pa takole potekal : E -eva jas L- on lan .
E- heii
L- oii
E- kako si kaj ? kako si lušten **
L - vredu sem pa ti ? hvala tudi ti si lepa ..na koncertu sem te celi čas gledal ker si mi všeč .
E - tudi jas sem v - v - vredu . hvala čeprav lepa nisem ..hehe. ( sama pri sebi sem začutila ogromno zadovoljstvo ) in kaj delaš danes zvečer ?
L - amm nič mislil sem napisati pesem zate pa ti ?
E - nič . . vedno je tako bedno tvoje komade bi poslušala
L - kaj bi šla mogče zvečer z mano na pijačo v bar ? Tam mam tut en nastop pa bi te vzel kot spremljevalko .
E - ok z veseljem. Kaj a že greš ? : (
L - morem it ja se vidima ob 19 : 00.
E - ok kommaj že čakam
In izpisal se je . Cel tisti večer do 19 : 00 sem mislila samo na njega , kako se bom vedla in kaj bom oblekla. Izbrala sem oprijete Jeans kavbojke in jih oblekla. Vzela sem tudi majco ki je bila sexy in na 1 naramnico. Nato je bil čas , da se odpravim in odšla sem v mesto k slaščičarni , kot sma se naknadnko zmenila..čez nekaj časa ppogledam vstran in bil je... ON ! lan !

next ?
07. februar 2011
vsaj 1 next pŁosim
07. februar 2011
u34748
u34748
NEXTT PLISSSSSSSS!!!!!!!!!!!!
07. februar 2011
u34748
u34748
PA HITR
07. februar 2011
u34748
u34748
ja dej maš next dej pa nexti!!!!
07. februar 2011
ja bom takoj XD
07. februar 2011
Rekel je : Živijo , si pripravljena na odhod ? Jaaa... sem zjeclala saj sem bila v ogromnem šoku z Lanom pevcem grem na njegov nastop kot spremljevalka ? Sama sebi nisem morala verejti a res je bilo. Potem sma stopila v bar kjer je bilo že veliko njegovih oboževalk , mene so podrle in pohodile ker so bile ljubosumne , da sem prišla z Lanom. Letela sem v zakulisje in se jokala . Naj ima te smotane nesramne oboževalke jas sem pa 0. Potem je za mano prihitel Lan in nagnal oboževalke . prvo mu nisem hotela odgovoriti potem sem mu pa v joku povedala , pohodile in podrle so me ti pa niti opazil nisi ! Lahko bi me še ubile ! Pomiri se , pri meni na odru boš sedela in tebi bom pel naj vidijo da te imam rad. Potem me je prijel za roko in me peljal na oder ter mi začel peti . Takrat sem bila še v večjem šoku . Potem ko mi je vse odpel pa je vstal , me prijel za roko in odpeljal na sredino odra in se mi začel približevati..potem me jee...
07. februar 2011
next ?*
07. februar 2011
next!^^
07. februar 2011
Poljubil. Jas sem skoraj padla v komo nato pa sem odšla domov vsa vesela . Prižgala sem računalnik takrat pa se je na TV-ju začel film - grozljivka. Bilo mi je zanimivo , zato sem prižgala TV . Pred filmom so bila poročila kar naenkrat pa zagledam mene in lana tam kako se poljubljama . Ne taga mami nesme videti ! Panična sem bila in se smejala od sreče. Potem se je začela grozljivka in najbolj napet del in ravno takrat mi je moral zazvoniti telefon ! mame še ni bilo doma ker je še delala . Naenkrat se je mami oglasila : čestitam ljubica res lep fant ! mami ! -.- hvala no morm prekint gledam TV najbolj napeto je . Potem sem šla gledat in postajalo je vse bollj napeto naenkrat pa spet telefon. Mislila sem si kaj je že spet.. ko pa čujem glas sem ugotovila da je Lan.. A Lan ? Kaj pa je ? kako si ? Po TV-ju je bil naijn poljub XD ja vredu to je cool naj vsi vidijo da sva se poljubila..prideš danes z mano v kino ob 18: 00 ?
Jas : Jas nem....
Lan : krasno ! sevidiva !
In je prekinil. Ni mi ostalo drrugega in uredit sem se šla za kino. Nato sem odšla tja in vstopila sem in se vsedla poleg lana. Vprašal je če bi bila njegova punca in seveda sem privolila . Nato sma gledala film - neka grozljivka je bila in zelo kmalu sem ogotovila da je bila to grozljivka , ki sem jo gledala doma..naenkrat se je na zaslonu prikazal..
07. februar 2011
next ?
07. februar 2011
neext
hitr
07. februar 2011
bom poznei
07. februar 2011
u34748
u34748
next hitr plisss
07. februar 2011
u29831
u29831
NeeeXt.!
07. februar 2011
u34748
u34748
joooj hitr next noooooo
07. februar 2011
u34748
u34748
plisssss!!!!!
07. februar 2011
u34748
u34748
nooooo a bo kejj !!!!!!!!!!!
07. februar 2011
next plis na kolenih te prosm!!
07. februar 2011
ok zdaj bom
07. februar 2011
naenkrat se je pa na zaslonu prikazal Lan.Očitno je tista grozlivka samo reklama da bi mislila da je grozlivka. Potem sem se na zaslonu prikazala še jas in nato poljub mene in Lana . ! kakšna nočna mora ! Lan me je že hotel poljubiti ko sem ga odrinila in stekla iz kinodvorane. Potem nikoli več nisem bila zaljubljena v pevce saj te po televizijah vsi gledajo kaj delaš z njimi in te slikajo papparazzi. To mi je šlo na živce nisem tak človek. Potem mi je doma zazvonil telefon in panično sem dvignila v joku KAJ ?! Lan tukaj , oprosti da... in prekinila sem . Nobenega nisem hotela slišati še najmanj pa njega.. joj kako sem bila jezna . Bila sem jezna sama nase da sem pustila da me je poljubil. Drugo leto sem imela že 17 let on pa 18. Nisem več mislila na njega in niti videti ga nisem več hotela. Nato sem šla v šolo in opazila , da mamo novega sošolca po imenu Žan.
Ta sošolec je bil drugačen od drugih , prijazen , simpatičen , dobrosrčen skratka oseba zase. Potem sem nekega dne stopila k njemu in ga vprašala , če bova prijatelja. Rekel je da ja . Bila sma ravno za skupaj .. Žan je bil povrpečen normalen in nerazvajen deček...
Žan :

07. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg