Forum
Ziujo ime mi je Jane in sem stara 16 let. Moje življenje je postalo polomija in to zahvaljujoč ljubezni mojega življenja...
Za začetek rabim 3 nexte
20. april 2014
Bom kar pisala
Zjutraj me je zbudila budilka. Bil je moj prvi šolski dan. Vstala sem, se oblekla, in naredila zajtrk. James, moj starejši brat je še spal. Z veseljem sem ga zbudila. "A si nora!?" se je zadrl. Jaz pa sem se samo smejala. Hitro sem ga med smehom spomnila, da je prvi dan šole. Samo zagodrnjal je. Odšla sem v šolo, ker sem bila pozna in Jamesa pustila doma. V naglici sem tekla in se nisem ozirala okoli. Nenadoma sem se zaletela v fanta. "Oprosti, res nisem..." Zazrla sem se v angelski obraz. Srce mi je začelo hitreje biti. "Em, jaz sem Jane.... in oprosti za prej..." Prekinil me je in se mi zazrl v oči. " je že ok... in jaz sem Roy." Sploh ga nisem poslušala, tako sem bila presunjena. " No moram iti" sem rekla. "Počakaj" je rekel in me prijel za roko. " Se lahko kdaj dobiva?" Pritrdila sem. Pokimal je in odšel, jaz pa sem stalain le gledala za njim. Moj bog, mislim, da sem se zaljubila.

Malo krajše je ker se mi je na koncu vse zbrisali
Hope you like it!
21. april 2014
Next !!
21. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg