Forum
Se kdaj pogledate v ogledalo in si mislite da ste grdi kot rit svoje pokojne prababice? No ja, jaz se. Hkrati tudi mislm da sem debela (čeprav so mi ljudje okoli mene govorili da nisem...) in da bi moji lasje sigurno morali pripadati kakšni živali, ki se nikoli ne češe, saj tudi če sem si jih česala 1 uro so zmeraj izgledali popolnoma uničeni. Bila sem tudi majhna in moja rit se je videla tudi na 5 kilometrov. Sigurno se je. Moje oči so bile videti kot kup gnoja. Bile so zeleno-rjave... zelo neprivlačna barva bi lahko rekla. Še kaj? Aja da ne pozabim na svoje... no nič, o tem raje ne bi razpravljala. Ime mi je Elizabeta, kar je le še eno iz mojih prekletstev. Kdo za hudiča da svojemo otroku ime Elizabeta?! Človek bi svoje starše včasih najraje ustrelil. Naslednji velik oz ogromen problem je predstavljala šola v katero sem hodila. Bila je polna fantov s popolnimi telesi katere bi najraje v trenutku naskočil, jim potrgal obleke in...tako naprej... ampak seveda potem prideš domov se zbudiš iz svojih fantazij in se zjokaš saj ugotoviš da se to ne bo nikoli zgodilo. Problem naše šole pa so bila tudi dekleta, ki so bila veliko privlačnejša od mene in to ej vse skupaj še poslabšalo. Stara sem 15 let in na vrhuncu pubertete brez fanta, brez lepe postave, brez kakršnihkoli možnosti da bi sploh komu bila všeč. In kaj mi ej preostalo? Nič. Le to da še naprej živim svoje bedno življenje...
07. maj 2012
ni dobra
sory nesprejmi kot žaljivka lahko sva prijateljici!
08. maj 2012
u73295
u73295
Meni je pa zgodbica všeč tako,da NEXT!
09. maj 2012
lahko sva prijateljici! a res? u rit si neki utakn matr.
09. maj 2012
prizadeta si tak sm si misnla!
no če ti en odkrito pove bod vsaj vesela da se nelaže!
09. maj 2012
sej mogoče bi ti lohk bog pomagu pa nažalostn ne obstaja, tko da si obsojena na propad... moje sožalje :*
16. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg