Forum
Hodila sem po poti-moji poti-,se spotaknila in mu padla v objem-oziroma na pločnik.Ula...si vredu?Me je vsa zaskrbljena vprašala moja edina vendar najboljša prijateljica Tea.Včasih sem bila resda najbolj priljubljena oseba na šoli,ampak kar čez noč se je zaradi tega,ker sem iz meni neznanega razloga omedlela vse spremenilo.V šoli so me proglasili za moteno in...saj ni važno.Tole na začetku,pa je bilo moje večno sanjarjenje.Ko sva s Teo prišli do šole,se je nažalost od mene hitro poslovila,saj so jo njene druge prijateljice čakale pri vhodu.Zavistno sem jih pogledala,in odšla po garderobi.Saj razumem,da ima Tea še druge prijatelje,ampak mirno jih vseeno nemorem gledati.Odvlekla sem se k prvi uri,Ki se je vlekla kot še nikoli.Ko pa se je že približevala koncu,je v razred pridrvel meni neznan fant,ampak vseeno sem ga prepoznala-Bil je fant iz mojih sanj.Tisti,zaradi katerega,sem komaj čakala,da se prepustim sanjam.Tisti,zaradi katerega je bilo sploh še vredno živeti.Ko sem se prebudila iz sanjarjenja,je sedel zraven Line-moje največje sovražnice.Najraje bi šla tja in ga odvlekla k moji mizi,a sem se zadržala.Takoj,ko je zvonilo sem stekla nekam,čimdlje,kjer me nebi nihče opazil,kar pa v šoli žal ni bilo mogoče.Norela sem okoli,kar naenkrat pa sem se v nekoga zaletela.Počasi sem dvignila pogled.Nevem zakaj,ampak na vso moč sem upala,da je Tim (fant,v katerega sem se takoj zaljubila),a nažalost,se moje sanje niso uresničila.Pred mano je stal učitelj.Učitelj?On je bil učitelj? počasi sem zajecljala.T-t-t-im...t-ti si u-uičitelj?
Nasmehnil se mi je.
Ja jaz sem učitelj.Sicer sem še na fakulteti,ampak kot najboljšega učenca so me poslali,nadomeščat učitelja fizike.aha...sem samo izdavila in hotela oditi,ko me je ustavil...
bi za trenutek prišla v moj kabinet?.Nisem si mogla predstavljati,da bi me kaznoval ali kaj takega.
Ko pa sva prišla,sem pogledala na uro.bila je že pol treh.hitro sem morala oditi,saj naj bi čez 20 minut imela zdravniški pregled.To sem mu tudi povedala,in rekel je,da lahko odidem.Ko sem pritekla do ambulante,pa je bil na moje veliko začudenje,namesto mojega zdravnika tam,...

Next?
21. februar 2011
Jz-

Tim-Nam dajala slike kr ne najdem nubenga lepga : P

Tea-

21. februar 2011
Jaaa !!!
21. februar 2011
Pleasee
21. februar 2011
Namesto mojega zdravnika,je bil tam tim.Zakričala sem,da je prišla medicinska sestra iz sosednje sobe.Kaj pa je?Vprašala sem jo,zakaj je on tukaj.Nasmehnila se je,in rekla,da se je v zadnjem trenutku javil kot prostovoljec,saj je dr.Lowther na smrt poškodovan.Bila sem šokirana.Naj mu dovolim,da me pregleda?Imela sem čuden občutek,kmalu pa sem se odločila,za ''da''.Odšla sem v ambulanto.Tim se je hitro obrnil.Ni pa bil dovolj hiter,da ne bi videla njegovega ''zlobnega'' nasmeška na obrazu.Le kaj hoče?Med pregledovanjem moje kartoteke,mi je lenobno rekel , naj se slečem.Kaj?Si noor? je bruhnilo iz mene.Ne,nisem nor.Je mirno rekel.Midva sva tukaj,soba je zaklenjena,vzdušje pa prijetno.Zakaj se ne bi malce pozabavala?Čez obraz se mu je spet raztegnil nasmešek.Vedela sem,kaj namerava.Hitro sem stekla k vratom,da bi odšla,a so bila zaklenjena.Si mislila da boš kar odšla?Je rekel.Žal ne bo tako.
Približal se mi je,in mi v usta zlil neko tekočino.Omedlela sem.Ko sem se zavedla,sem v spodnjem perilu,zvezana ležala na medicinski postelji.V oči so mi privrele solze.Posilil me je.Mislila sem,da me bo potem spustil,a ni bilo tako.Še vedno zvezano,me je odnesel v avto,in peljal domov.K sebi domov.Položil me je na posteljo in se zlobno nasmejal.Poslušaj,draga moja.Od tega trenutka dalje,si moja punca in za tole ne bo nihče izvedel.Si razumela?Odvezal me je in čim hitreje sem stekla v noč.Bila sem pretresena.Kako mi je lahko to naredil?Naj ga tožim?Ampak kdo mi bo pa vrjel? Naslednje jutro sem počasi odšla v šolo.Po prvi uri,med glavnim odmorom,pa mi je nek mlajši učenec prinesel rožnato ovojnico,in rekel,da mu jo je dal učitelj.S tresočimi rokami sem jo odprla in prebrala:
21. februar 2011
Next
19. april 2012
u100684
u100684
Next
21. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg