Forum
u161564
u161564
Hej!

Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbo. Upam, da vam bo všeč!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naj se na kratko predstavim. Moje ime je Briana Johnson. Z mamo Anne živim v Londonu. Nimam ne očeta ne sester in bratov. Mama in oče sta se že zdavnaj ločila, ko sem še bila majhna. Takrat smo izgubili vse stike. Zelo me je potrlo, ampak čas gre naprej. Nimam niti fanta, ker na šoli niti nisem bila preveč priljubljena. Imam pa najboljšo prijateljico Jasmino. Ona mi res pomeni vse in sva zares neločljivi. Za prijateljico imam samo njo. Na šoli nisem nikoli bila priljubljena. Na dnu priljubljene lestvice bi se lahko reklo. Šola se je itak končala in začele so se poletne počitnice.

To sem jaz:

"Končno počitnice!" sem se leno pretegnila v svoji postelji. Vstala sem in si hotela izbrati obleko. Čista bomba! Malce si bom morala pospraviti. Le kako bi me gledal fant, če bi ga imela? Oprijeto majico z napisom Smile in raztrgane kavboje. Nato sem šla v kopalnico si umila obraz, uredila frizuro in make-up, ter odšla po stopnicah v kuhinjo. Že je dišalo po palačinkah! "Hej mami!" sem jo pozdravila. "Zdravo ljubica!" je odzdravila. "Imam eno fantastično novico!" je skrivnostno dodala. "Uuu! Me že grize od radovednosti!" saj me je res. Mama se je še le bolj skrivnostno nasmehnila. "Daj no izpljuni že!" Kako me je matral firbec! Mama je le redkokdaj imela kakšno super novico, ker nisva bile preveč bogate. "Nikoli mi ne boš vrjela Briana!" Zdaj pa res nisem več zdržala. "Mami kako si nesramna! Povej že enkrat!" sem zagodrnjala. "Okej, okej! Vidim, da zelo rada poslušaš One Direction kajne?" je vprašala. "Prosim? Jaz sem njihova največja fenica 4forever!" sem ji odrezavo rekla. Čakaj malo. Saj ne more biti res! Mogoče pa... "Ne bom se zadrževala. Zrihtala sem 2 karti za vaju z Jasmino!" je navdušeno rekla. Grdo sem jo pogledala. "Slabše šale pa še res nisem slišala!" sem ji jezno rekla. Užaljeno je pogledala in iz omare vzela neka dva papirčka. Pomahala mi je pred nosom z kartami za nastop 1D. "OMG! Mami kako si?" Skoraj me je kap. "Briana to je za tvoj 15 rojstni dan!" Nisem morala opisati sreče, ki me je preplavila. Mamo sem začela dušiti z objemom in jokati od veselja. To je bila moja želja od kar so začeli delovati. "Ne zahvaljuj se! Pokliči Jasmino za veselo novico!" Le prikimala sem vzela karti in oddirjala v sobo, kar se da hitro. Kako naj povem to Jasmini?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
B-Briana, J-Jasmina
J: Hej! Kaj pa ti kličeš tako zgodaj zjutraj? *Je zaspano vprašala*
B: Imam eno super, mega-fantastično novico! *Sem vzkliknila*
J: Glej, da bo res, ker si me zbudila! *Se je zasmejala*
B: Veš, da imam danes rojstni dan?
J: Ja...
B: Ne vem kako ampak mama mi je zrihtala karte za koncert 1D!!! *Sem zakričala*
Nekaj časa je bilo vse tiho...
B: Jasmina je vse vredu? *Sem zaskrbljeno vprašala*
J: Briana zelo smešno!
Vedela sem, da mi ne bo vrjela.
B: Prisežem na najino prijateljstvo, da to ni šala! *Sem rekla z resnim glasom*
Spet tišina. Nato kričanje od veselja.
J: Briana to je bila moja življenjska želja! In končno se bo URESNIČILA!!!
Še jaz sem se začela dreti od veselja.
B: Koncert bo jutri ob 20:00. Da nebi pozabila.
J: Aaaaaa!
B: Kaj je Jasmina. *Sem zaskrbljeno vprašala*
J: Kaj naj OBLEČEM?
B: Hahah! Jasmina! Veš kako si me ustrašla!
J: Baj te pa jaz grem zbirat obleko. Čaw se še slišiva!
B: Ja čaw!
"Joj, joj! Ta moja Jasmina!" sem se nasmehnila. "Kaj pa naj jaz OBLEČEM?!!"
Vem, da je full beden, ampak bo potem boljše. Upam, da vam je všeč! Nextam?

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. januar 2014
opužujem to zgodbo
05. januar 2014
u157816
u157816
next
05. januar 2014
next
05. januar 2014
05. januar 2014 16:55
zgodba govori o punci Isi,ki obiskuje šolo plesa. Nekega dne spozna postavnega mladeniča,ki pa ji za vedno spremeni življenje. Za njen rojstni dan pa se vse spremeni. Njeno življenje se postavi na glavo. Uniči ji ga njena največja sovražnica. Zakaj ji je to storila? Če hočeš izvedeti si preberi zgodbo.(vesela bom če si prebereš)
http://www.igre123.com/forum/tema/someone-want-destroy-my-life%281d-fanfic%29/66309/
(sori za smetenje)
05. januar 2014
kaj pa moja zgodba na moji aizis strani na spormu prosim likate
05. januar 2014
next
15. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg