Forum
u172890
u172890
Sem Jessica Black in stara sem 17 let. Z mamo in očetom živim v Londonu. Nimam brata ali sestre, zato sem edinka. Imam najboljšo prijateljico Sarah Reed, ki mi pomeni vse. Nimam fanta, ampak mi je eden všeč, Max. Ampak problem je v tem, da je on najpopularnejši na šoli. In kje bo on opazil mene, največjo piflarko na šoli? On se druži le popularnimi puncami, ki se obešajo vsakemu fantu okoli vrati, ki ga srečajo. Mislim, da bo dovolj o meni.

Driiin! Driiin! Zazvoni prekleta budilka. Res ne vem zakaj hoče uničiti razmerje med mano in posteljo. Po njej udarim tako močno, da se razleti na tisoče koščkov. Super! Me vsaj nihče zjutraj ne bo budil. Naposled le vstanem. Oblečem se, ter si grem v kopalnico urediti frizuro in se na hitro naličim. Odidem po stopnicah v kuhinjo. Mame in očeta ni doma, ker sta oba že v službi. Na hitro si odrežem kruh in gor namažem malo nutelle. Njam! Moj najljubši zajtrk. Vzamem torbo in se odpravim. Pred šolo me že čaka Sarah. Pozdraviva se in odideva skupaj do omaric. Po nesreči se zaletim v Maxa. "Pazi, kot hodiš prasica!" se zadere. Seveda ga spremlja gruča popularnih deklet. Sarah mi pomaga vstati in mi zašepeta: "Ne meni se zanj!" Vem, da se ne bi smela, ampak mi je kljub temu všeč. "Pridi greva k pouku, da ne bova zamudili!" je še dodala in odšli sva k prvi uri. Pouk se je vlekel, kot vsakič. Sploh nisem morala verjeti, da je zvonec naznanil konec zadnje ure. Vsi smo se veselo pognali iz razreda. Z Sarah se skupaj odpraviva domov. Malce se pogovarjava, nato pa naju loči razpotje, med najinima hišama. Posloviva se in vsaka gre po svoji poti. Nenadoma pa se mi približa Max...
***************************************************************************************************
To je moja prva zgodbica. Upam, da vam je začetek všeč! (: Next?
31. maj 2014
OK bom pa jaz dala PRVI next,....

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTT!!!!!!!!!! Aja in BTW v realnosti sm jaz tut v najpopularnejšega tipa,.... BED!
31. maj 2014
neexxttt
31. maj 2014
Neeeeeeeeeext ampak next takoj
31. maj 2014
neext
31. maj 2014
u172583
u172583
neext
31. maj 2014
u172766
u172766
nekšt
31. maj 2014
next
31. maj 2014
Amm a je še kdo drug opazil da Cute ni večččč?????????
31. maj 2014
next
31. maj 2014
next
21. junij 2014
next
21. junij 2014
kdaj bo next?
29. junij 2014
u173906
u173906
next