Forum
PREISKUSLA SM SE ŽE NA TOP MODELIH ZDAI PA BOM NAPISALA SVOJO 1. ZGODBICO!!!!! ČE VAM KAI NEBO UŠEČ MI POVEITE IN BOM POSKUŠALA POPRAUT!!! PA ZAČNIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje ime je Emma in stara sem 17 let!! imam 2 naj prijatelci: Isabello in Olivio, ki sta prau tako kot js stare 17 let!!!!!! Isabella ima mlajšo sestro Sophio, Olivia pa 1 leto starejšega brata Williama! no in da vam povem; u njega sm noro zaljublena že kar nekaj let!
20. januar 2012
nadaljujm

torei, samo jaz sm edinka!

Sophia....... najlepša deklica kar sm jih kdai videla!!
25. januar 2012
no bom nadaljevala!! ker se mi je use zbrisal!
__________________________________________________________________________________

to sm jaz!!

ISABELLA ...... https://images.zenska.si/a-24.jpg kličem jo kar ISA!!

OLIVIA.......

MOJA OLI!!
27. januar 2012
uupps

27. januar 2012
NO BOM KR ZAČELA!!!
__________________________________________________________________________________

biu je lep sončen dan sredi poletja! ja, počitnice so bile! že en teden! pred nami je dolg počitek, veliko nore zabave in upom da se mi prikaže kakšna poletna romana!! tako smo se jaz,Isabella in Olivia odpevile na plažo! naj vam še povem da smo me 3 bile tako rečeno POLETNE SESTRE!! res smo bile nerazdružljive! tako u dobrih kot u slabih dneh!! oblečene smo bile v......

Isabella v lepi pisani oblekci.......

Olivia v vijola oblekci.........

jaz pa u kratko rdečo obleko...

ulegle smo se na plažo in se zatopile v doug pogovor!!smejale smo se, se zabavale, občasno tudi kregale ampak ni blo nič resnega! počasi smo se pogovora naveličale in se kot majhni otroki zapodile v vodo! ta je bila topla in čista!!
02. februar 2012
Ko smo bile v vodi smo kričale in vriskale, da so nas čisto vsi opazovali! Tisti v vodi in tisti na plaži. Tako rečeno čisto vsi!!! Olivia, ki nas je vedno do solz nasmejala je tudi tokrat morala nekaj pripomniti:«amm… zakaj le vsi gledajo v nas!?? Zaradi lepote, kopalk ali mogoče zaradi…. NOROSTI!??« vse smo se nasmehnile in spogledale! »Le kdo ve?« je z nasmeškom na ustih pripomnila Isa!! Ko smo bile skupaj je bila vedno takšna zabava! Zelo bi ju pogrešala če bi kam odšle! Sicer pa, dobro vem da me nebi NIKOLI zapustile, jaz njih pa prau tako! Tako smo nekaj časa plavale. Opazile smo, da je v vodi kar veliko fantov! Lepih!!! Zaenkrat smo bile še use 3 samske! Seveda smo že velikokrat bile z raznimi fanti! Nekateri so bili prijazni na prvi pogled bi lahko rekel »ta pravi« nekateri pa pravi bedaki! Seveda smo čez čas, ponavadi takrat ko so nas zapustili ali pa ko smo jih zapustile me, ugotovile da so vsi bedaki! Po kopanju smo se še malo sončile malo senčile!! Sonce smo oboževale!!!! Čez čas smo se odločile, da gremo v enega izmed bližnjih barov na pijačo! Nismo bile ravno srečne ker nismo še bile polnoletne! Glavni razlog je bila verjetno pijača! Mogoče tudi sex!!! Ko smo vstopile v bar je bil tam……. Ne morete verjeti kdo!!!! William!! Jooii, bila sem tako srečna! Tam je sedel v kopalkah! Videla sem njegovo telo! No, saj ne rečem da ga še nikoli nisem videla v kopalkah! Ampak useeno. Sedel je za mizo z njegovimi prijatelji! Poznali smo se s šole! Pa saj so samo 1 leto starejši od nas, nausezadnje! Ko so nas zagledali so nas poklicali! Naročile smo nekaj za pit, alkoholnih pijač nam na žalost niso hoteli postreči, tako da smo si naročile coca-colo! Ko smo stopile do njih so imeli na mizi koktejle! Srečki!!!!!! Tako je pogovor nanesel na počitnice! Vsi ki smo sedeli za mizo smo si lahko privoščili kar dobre počitnice! Ja, pri nas doma smo bili kar bogati! Seveda se jaz zadnja leta nisem več odprauljala na počitnice s starši!!! Raje sm ostala z Oli in z Iso!! Navsezadnje pa sem lahko še Williama videla!!!!!! Torej, da ne zaidem v drugo smer; pogovarjali smo se o počitnicah! Kam bomo šli (če bomo sploh šli! Seveda smo me 3 že od….. hm skoraj celo leto že vedele da bomo ostale skupaj!), za koliko časa…… ugotovila sem, da bo William s prijatelji šel najprej v London potem pa še nekam na morje!! Toliko da veste, me 3 bomo nekaj časa bile na naši domači obali, nekaj časa bomo odšle na Hrvaško potem pa še v tujino! Jjaaa, komaj čakam…!!!! Pogovor je tekel in tekel čas pa prau tako! Brez da bi se zavedali je minila kar 1 ura!! Meni se je zdelo kot nekaj kratkih minut!! Počasi smo se pozdravili, fantje pa so plačali pijačo! Tako njim kot tudi nam!!! hja, kavalirji; kaj pa naj bi drugega storili v družbi takšnih deklet kot smo me!!?? Hahh!!!.. no, na plaži smo bile vse tja do večera! Bilo je res COOL! Zvečer smo pospravile stvari se še malo sprehodile po plaži in odšele!! Oo.. ta morski zrak.. duh!! Hja, kaj je sploh lahko lepšega!!?? Ko smo prišle do pomola smo se objele! Isabella je potiho rekla: rada vaju imam, moji dve poletni sestri!« objele smo se še bolj močno, tako kot da se nikoli več ne bomo videle! »letos bomo spet postale POLETNE SESTRE!« je dodala Olivia, s tistim njenim lepim nasmehom na obrazu!! Nasmehnila sm se in rekla« kaj bi js brez vaju??« začele smo se smejati in počasi smo odšle nazaj! Že prejšnji dan smo se s straši dogovorile, da bomo prespale pri Oli! Taxi nas je odpeljau usako v svoj dom! Pozdravile smo se s tistim nasmehom, ki naj bi rekel SE VIDIMO, NORO ZABAUNO BO! Ko sem prišla domov mojih staršev ni bilo doma! Našo služkinjo, ki ji js nikakor nisem morala in ji zaradi tega tudi nikoli nisem rekla SLUŽKINJA!! Klicala sm jo Luna, kot so jo klicali njeni prijatelji ki so jo včasih prišli iskat! Bila je stara gospa, no ni bila tako zelo stara!, ampak starejša od mojih staršev! Njenega pravega imena nism vedela, nausezadnje me pa tudi zanimalo ni! Torej… staršev ni bilo doma, zato sm jo uprašala kje sploh so! Izvedela sm, da so odšli v Italijo na nek sestanek! Hvala bogu, sm si mislila!! Navajena sem bila, da kar gredo brez, da bi mi sploh kaj povedali! No, Luni sm povedala, da ne bom spala doma in da bom prišla domov šele ju3 zvečer! Kot vedno mi je rekla: seveda, razumem. Naj sporočim tvojim staršem? Povedala sm ji da jim bom že sama sporočila in naj se s tem ne obremenjuje! Kot vedno sm bila do nje vljudna saj je bila res ženska dobrega srca!!! Ko sm bila na poti h Oli sm dobila mamino sporočilo:EMMA! OPROSTI KER TI NISVA Z OČIJEM POVEDALA, DA SVA ODŠLA! NO, LEPO SE IME IN JUTRI ZVEČER BOVA DOMA! MAMI! 
Odpisala sm ji: JE ŽE UREDU! SE VIDIMO JU3!! Prispela sm pred njihovo hišo! Stekla sm v hišo! Vsi skupaj smo pojedli večerjo! Pizzo… William jo je naročil zanj in za njegove prijatle pa še za nas 3 je nekaj priskrbel! Ko smo pojedli smo šli usak u svojo sobo! Tudi njihovih staršev ni bilo doma saj je kolegica do njene mame poročila, oni pa so z veseljem odšli na poroko oz. na poročno zabavo! Bile smo v sobi in slišale smo pogovor med William in njegovim prijateljem!! Dogovorili so se da bodo odšli ven! Verjetno na kakšno pijačo! Me smo ostale doma in se pogovarjale! O usem mogočem!! Okoli polnoči smo se odločile,da se bomo umile! Oli je hotro skočila u kopalnico in se 1. začela tuširat! Trajalo je celo večnost, zato je Olivia predlagala naj se gre ena umit v kopalnico od Williama! Ja, vsak v hiši je imel svojo kopalnico! Zame ni to nič čudnega, saj imam tudi jaz svojo kopalnico! Torej… ker se je Oli pogovarjala po telefonu sm se odločila, da grem jaz u njegovo sobo!!
u32953
next
nevem mogoče je vidla kakšno sliko od sebe al pa od kakšne punce
04. februar 2012
u72145
u72145
next
04. februar 2012

moje kopalke

kopalke od Ise..

in še od Oli....

05. februar 2012
nexšt! D
06. februar 2012
Ok bom nextala sam za vs 3!!! Bo pa mal krajši del!!! Torej.

Odšla sem proti njegovi sobi. Ogrnjena sem bila samo v belo brisačo. Ko sem prišla do vrat njegove sobe, sem hitro vstopila noter. Brisačo sem pustila pred vrati WC-ja .in potiho kakor da se nekoga bojim vstopila noter. Hja… seveda me je bilo strah! Sama, v kopalnici osebe, ki jo »ljubim«!! to pa res ni kar tako!!! Vseeno sm vstopila!! In ne….!!!! Ne!! Ne!!!! Samo to mi je hodilo po glavi ko sem bila v kopalnici. Kaj zdaj?!! Naj grem ven, naj kaj rečem…. OMG!! No da vam sploh povem kaj je bilo v kopalnici!::::: oz . kdo je bil v kopalnici!!!! Ne boste verjeli ampak tam, ob umivalniku je stal william !!!! V spodnjih hlačah brez majice je stal in gledal vame!!!! Bil je čisto pretresen!! Hotela sem se pogrezniti v zemljo!!!! Sicer sem bila lepo urejena po intimnih delih telesa, ampak…. Ja no…!!! Še takrat ko sem vstopila sem hitro zagrabila brisačo in se zavila!! Nekaj časa sva se samo začudeno gledala potem pa sem spregovorila. Morala sem!
j-js
w-william
j-William, nisi šeu vn? Mislila sm, aaaaa … oprosti, res!
W- sei je ok!!
J-hja..res mi je žou!
W-ne,ne… sam.. kaj sploh delš tuki! Mislm, u moji kopalnivi,pa brez oblek!??
J-Oli se je umivala in pol.. oo šit … sori res!
W-pa sej je OK! Pozabmo pa bo…
J- OK!
Joj skoraj zjokala sm se… OMG, kaj takega pa še ne… stopila sem ven in nekaj minut samo stala pred vrati zavita v tisto belo obleko, ki je dišala po prašku od Oli! Slišala sem kako se je William ulegel na postlo! Bilo je je grozno, obenem pa če malček pomislim… fant v katerega sem zaljubljena me je videl brez oblek!!!.. moram reči da je moja postava prau lepa.. hitro sem stekla u sobo in še OLI IN ISI use povedala. Sploh nista bile…. Nevem samo smejali sta se kot da… waaww še dobro da si ni kaj zgodilo!!

tolk za dns!
06. februar 2012
ful dobr!!!!!!!!!!!!
09. februar 2012
tenx!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Tisto noč nisem dobro spala! Ves čas mi je po glavi hodil samo dogodek s Williamom! Hja.. res je bilo noro! ko smo use 3 vstale smo odšli na zajtrk! Z Williamom sva se vsako toliko pogledala, ampak, ko sta se najina pogleda srečala ¨sva hitro spet prišla k stvari. In tako smo počasi pojedli okusen, sočen, hitro narejen zajtrk! Z Oli in Iso smo bile zatopljene v pogovor že pri mizi zato smo kar hitro odšle v sobo!

Pogovarjale smo se o PRIJATELJICI Zali! Prijateljici….. in to kakšni! Da vam povem kdo je ZALA! To je naša sošolka s katero se niti 1 sam dan ne moremo pogledat brez da bi si rekle kakšno kruto besedo!!!! Tako rečeno smo se sovražile! Povrh vsega pa je ona zaljubljena v MOJEGA williama¨! To je motilo predvsem Oli, ker ni morala sprejet da bi ona kdaj videla williama in zalo skupaj! Sicer je motilo tudi mene ampak tega nisem hotela naglas priznati!!

ZALA (sovražim jo)

Čez nekaj časa sem morala na WC-imam menstruacijo!! Ko sem tako hodila po njihovem hodniku sem tam srečala Williama. Nisem morala kar mimo njega brez da se mu še 1x opravičim za učiri. On pa mi je z njegovimi ( kot si jaz mislim SLADKIMI) ustnicami rekel:«aaahh… js se ti morm opravičit! Sori res! Drgač pa je itk OK!« naglas sem se nasmejala in nasmešek mi je vrnil! Čutila sem vročico
16. februar 2012
Čutila sem vročico
16. februar 2012
Čutila sem vročico srce mi je utripalo kot noro in vedela sem da sem zardela v obraz ! ampak kaj hočemo… ljubezen je pač ljubezen! NOROST! Ko sem hotela iti mimo njega pa sva se ponesreči zaletela drug v drugega! Bilo mi je tako nerodno¨¨¨že spet jaz in moja … ammmm,,…. No skoraj poljubila sva se! Mogoče je pa to nekakšna znamenje! Sicer ne verjamem v čarovnije pa v ljubezen na prvi pogled ampak kaj veš!?? Nekam čudno sem se mu nasmehnila in mu SPET rekla SORI! Potem pa res odšla na WC. Upam da ni biilo nobenih znakov krvi na mojih kratkih hlačkah!

Pa zakaj vedno js!!! Pa zakaj se vedno use dogaja ravno meni!? A mora bit moje življenje tako zakomplicirano!? Res ne vem! Zdi se mi da vsi drugi živijo tako lepo samo mene pa žiuljenje muči! Ok, bom končala s slabimi stvarmi! ……!!!! Torej: že pred kosilom so me klicali starši da so prišli! Seveda smo se še nekaj časa zadrževale in pogovarjale potem pa sem res šla!! Moji starši sicer niso ZELO strogi, ampak pri nekaterih stvareh je boljše da ne počnem kar si želim! Bila sem kar srečna da grem domov po vseh teh dogodkih! Pa še v trebuhu me je zvijalo od bolečin! Peljala sem se s taxijem! vedno je v avtu enak voznik! Zgleda nekam… nwm! Čudno! Tako sm se peljala in dobila sporočilo od ISE!
.*** hej Emma! Si že doma!!? Dei a se lhk zmeniš s starši da prideš u center!?*****
še tisti trenutek sem ji odgovorila:!
**pa veš da se bom zmenla! Am… bom poskusla! In kdai da se dobmo!?**
** hja… ob 6.00! bo OK?***
čakala sem, da pridem domou in si želela da mi bo mami dovolila da grem! Pa saj ponavadi mi ampak kaj pa vem..!!!
J-js
M-mami
J-EI! KAKO STE SE MELA!?
M-HH..ČE NE BI BILO TREBA DELT, BI SE MELA ENKRATNO!
J-A… MAMA BI LHK ZDEI ŠLA Z OLI PA ISO VN!? U MESTO,..!?
M- PA SEI SI KOMAJ PRIŠLA DOMOU! EMMA! VES ČAS SI NEKJE NAOKROG!
J-DEI MAMA! PROSM!
M-OOOO! UPAŠAJ OČKA KER JS SE NE MISLIM S TBO UKVARJT!
Brez besed sm odšla do očija! Samo čuden pogled sem ji namenila!
J- OČI GREM LAHKO Z OLI IN ISO U MESTO! PRISIM! DEI!
O-PA KAJ NISI BLA TAM DO ZDEJ!?
J-OK! HUALA! BOM PAČ OSTALA DOMA! ŠE ZDAJ KO SO POČITNICE NE SMEM IT NIKAMOR! PA KAJ VEM JE!?
O-ČE SE MISLIŠ TAKO OBNAŠAT GREŠ LAHKO BREZ BESED U SOBO!
J-JOOOI! GREM LAHKO AL NE!?
O-ŠE DANES! JU3 PA DA si doma!

Hvala bogu! Končno! Pa zaradi takšne malenkosti tako doug pogovor! Pri nas doma nismo ravno pri čisti pameti! Še js se u zadnjih časih kar malo!! Blede se mi! Kaj vam to sploh govorim!?
Pri kosil se ni dogajalo nič! Kot ponavadi! Isi sem napisala da se vidimo! Bila je srečna in nič kaj presenečena saj se vedno nekako izmuznemo od doma! Ko sem bila u sobi sem premišljevala o dogodku s Williamom! Ta fant!...meša se mi zaradi njega. Njegove oči, nasmeh…! Vedno znova, ko ga pogledam mi srce močno bije, in v glavi se mi vrti od ljubezni! Nekaj časa sem se smejala, nekaj časa sem jokala! Od sreče in od…vsega!
»šit! Ura je že 5 in pou!« sem naglas zakričala in Luna (služkinja) je takoj potrkala na vrata in me vprašala če sem uredu! Skoraj sem pozabila da se ob 6.00 dobimo z Iso in Oli! Hitro sem se oblekla neko oblekco!! Vedno mi usi pravijo da sm zelo lepa, da se lepo oblačim in da sem zelo sexy! Ampak zakaj mi tega nikoli ne reče William! Torej obula sem se čevlje in naličila obraz! Tudi na pričesko nisem pozabila ampak te si nism posebej urejala!!
Zunaj me je počakal črn bmw in že čez nekaj časa smo use 3 hodile po ulicah, ki so bile polne turistov! Kupile smo sladoled šle na pijačo in se noro zabavale! Ko se je začelo mračit smo se odločile da gremo v klub! Domov nikakor nismo želele! Skoraj vsak dan obiščemo kakšen klub! Ni važno kakšen je!, pomembno je le da se pleše, poje in da se žura! Ja to bo najbolj držalo! V tem klubu pa še nikoli nismo bile. No, kakor se jaz spomnim ne! Bil je lep, poln! Ko smo vstopile so se use oči zazrle v nas! In tudi oči NAJBOLJ noro lepega človeka na svetu! Ja, William se je zazrl v nas z njegovimi lepimi učki! In ja, v tem klubu je bil on! Sprva ga nisem niti opazila! Bil je v veliki gneči!! Ampak ko smo spile nekaj pijač pa! Tam je bil, spat z nekimi prijatelji! Bilo je kar pozno in nismo bile ravno pri sebi. William pa prav tako ne! Bilo smo torej malček pijani! No, mogoče tudi kaj več kot samo MALČEK! Plačal nam je 1, čez čas pa še 1 pijačo… sploh ne vem koliko sem jih spila! no, in zdaj najpomembnejše! Povabil me je na plesišče! Bilo je polno čudnih obrazov! Duhala sem njegov sladek von! Tako je dišal! Amm…. Plesala sva in plesala in se…

upm da zdej prime!..
16. februar 2012
hjju!
16. februar 2012
če ne dobim usaj 5 nextov bom nehala pist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2012
bom dala še nekaj slik!
moia hiša oz. hiša moje družine!

hiša od Ise...

hiša od oli---

20. februar 2012

kopalnica od sophie!
20. februar 2012

jedilnica od Ise oz. njene družine..!
20. februar 2012
next
20. februar 2012
spalnica staršeu od Ise...

njihova kopalnica--------

20. februar 2012
pa še njihova jedilnica..........

20. februar 2012
v hiši majo še velik drugih prostorou... in sicer: jacuzzi, sobo za goste, sobo za žur oz kot ji oni rečejo" žur soba" al pa kr disko, pa notranji bazen, razne kabinete...!!
(slik ne bom dala jer se mi ne zdi potrebno, če pa vi mislite da bi nlo dobro da jih dam povejte!!!)
20. februar 2012
nujno NEXT
drgč kar se pa tiče slik se pa sama odloč
20. februar 2012
ok! tenx za spodbudooo!! amapk rabm še nekj nextouuu!!!!!!
20. februar 2012
neext!
23. februar 2012
tenx!!!! res vs obožujem ker mi dajete moč za naprej.......... usj še 1 next!! drugače bom pač pisala sam za vs 2!! ampak ne dns ker nism doma ampak sm pr frendici pa... no upm da me razumete!!! še 1!!x huala!!!!!!! resssss....
23. februar 2012
u32953
u32953
next
23. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg