Forum
Vse se je začelo, ko sem prišla v srednjo šolo v Ljublani.Spoznala sem mojega zdajšnjega fanta Anžeta in začela sva se družiti.Pomagal mi je pri nalogah in skupaj sva se učila.Kmalu za tem nama je postalo jasno, da tako ne gre več naprej, zato sva začela hoditi.Vse je bilo vredu in imela sem ga zelo rada.Kmalu se je bližal njegov rojstni dan in začela sem razmišljati o darilu.S prijateljico sva šli po darilo nato pa sva kupili še obleko za rojstni dan(seveda zame).Komaj sem čakala tisti večer.Končno sem se morala urediti za zabavo.Uro za tem sva šli s prijateljico na praznovanje.Anže me je prijel za roko in rekel pred vsemi znaci in prav tako neznanci da sva skupaj že dobre 4 mesece.Kmalu, pa me je Anže pustil samo saj je šel s prijatelji praznovat (moško zabavo).Bilo je že pozno ampak odločila sem se, da bom ostala s prijateljico na zabavi.Kmalu pa...Nadaljujem?
07. april 2011
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://web.sc-celje.si/tomi/seminarske2007/VisokaModa/porocni_cevlji.jpg&imgrefurl=http://web.sc-celje.si/tomi/seminarske2007/VisokaModa/oblacenje%2520in%2520moda%2520skozi%2520zgodovino.html&usg=__HY54hELNhWaKSl8AL3UAmpCBT60=&h=219&w=200&sz=6&hl=sl&start=173&
Moji čevlji
zoom=1&tbnid=sH-Efgi6y5b2LM:&tbnh=165&tbnw=123&ei=Qa2dTdubO4GaOp3W6d4E&prev=/search%3Fq%3D%25C4%258Devlji%2Bs%2Bpeto%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozillal:official%26gbv%3D2%26biw%3D1280%26bih%3D619%26tbm%3Disch0%2C4249&itbs=1&iact=rc&dur=482&oei=L62dTcHlC42VOtvUlKsE&page=10&ndsp=21&ved=1t:429,r:2,3&tx=50&ty=96&biw=1280&bih=619
07. april 2011
awa
next
07. april 2011
NNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXT
07. april 2011
nneext & zakon zacetk
07. april 2011
Kmalu pa se prikaže lep postaven fant svetlih las in modrih oči.Pristopi k meni in mi reče:Heej, kko si?..in jaz mu seveda odgovorim da sem super in tako se je začel razvijati najin prvi pogovor.Prijateljica je kmalu odšla domov zato sva ostala sama.Dobro uro potem pa se je vrnil Anže ves pijan in rekel mi je da bo prespal pri prijateljih ter me še zadnjič poljubil na usta.Zadah je bil grozen in tudi dišal je po ženskem prfumu in smrdel po cigaretih.SEveda sem bila prepričana da me ne vara ter da je to od njegovega prijatelja punca.Postaven fant se mi je končno predstavil.Ime mu je bilo Jan.Pogledal me je in mi rekel: torej ga je tvoj fant malo nagnil mar ne?.težko se privolila v odgovorl.Kmalu sem se poslovila in mu dala svojo vizitko.Celo noč sem sanjala o Anžetu ter o zabavi.Bolj kot sem premišljevala, bolj se mi je zdelo da me vara.Anže se je naslednji dan zbudil z mačkom.Ničesar se ni spomnil ampak kljub temu se je odločil iti na obisk k očetu saj sta bila mama in oče ločena.Prosil me je za pomoč pri pakiranju.na srečo je bila sobota in naslednji teden so bile počitnice, zato sem se odločila da grem z njim.Ko pa sem pakirala njegove stvari.....nadaljujem?
07. april 2011
u39401
u39401
nextiii
07. april 2011
nextiiii.!!!
07. april 2011
Nato sem zagledala odtis šminke na beli srajci, ki jo je nosil na zabavi.Dišala je po ženskem parfumu.Seveda sem bila prepričana da me Anže ne bi nikoli prevaral zato sem pakirala dalje.Anže je kmalu prišel in me poljubil.Pohvalil me je in mi dal vrtnico(roza).Kmalu sva odšla k očetu.Oče naju je toplo sprejel in povedal da gre za 3 dni v Barcelono.Na voljo sva imela, da greva z njim ali pa da ostaneva sama doma pri njemu.Odločila sva se za zadnjo možnost in oče je pritrdil.Že naslednje ju3o ga ni bilo več.Na mizi je pustil listek z vsakodnevnimi opravili ter pustil je nekaj denarja.Še tist dan sva uživala in bila skupaj v vsakem trenutko.Kmalu sva prišla do te točke ko rečeš samo ja ali ne.Seveda sem bila prepričana da tega ne bi nikoli obžalovala ampak sem kljub temu rekla ne.Anže je bil razočaran a tega ni kazal na vzven.Kmalu je zazvonil telefon.Bil je Grega(anžetov bff) in povedal da naj gre z njim na zabavo.Seveda je privolil.Kmalu zatem pa sem poklicala Tino in skupaj sva odšli na sprehod.prijateljica mi reče da mora it telefonirat in naj jo počakam.Malo se sprehajam nato pa...nextam?
08. april 2011
u39401
u39401
nextiii kaj sploh sprašuješ!
08. april 2011
next vedno nexti ker je full kull
08. april 2011
Hvala usem za komentarje)

Nato pa zagledam Anžeta kako se objema s punco, ki je bila veliko lepša od mene.Skrivaj jo opazijem na kar opazim da se začneta poljubljati.Solze so mi tekla po lici nisem vedela kaj naj naredim.Zagleda me Tina in zahteva pojasnilo.Razložila sem ji a nekaj se mi je zdelo zelo čudno.Takoj ko se je Tina vrnila je tudi punca s katero se je poljublau Anže je izginila.Seeveda ahh kje pa to je nemogoče.Kako lahko pomislim nato da bi Tina in Anže..Joj kakšna trapa sem..niti pomislila ne bi na to.To ni res, sem si rekla.Ko pa sem se poslovila sem odšla k Anžetu.Hotel me je poljubiti a tudi ta poljub ki sem ga dobila ni bil tisti pravi.Čutila sem prevaro, ponižanje, zaničevanje. vedela sem da sem največja trapa na svetu.Anže me je vprašal kaj je narobe ampak rekla sem mu da so le famili problems.Tudi spati v isti postelji nisem hotela več z njim.Odločila sem se da bom spala na kavču z izgovorom da je postelja neudobna.Okoli treh zjutraj pa.....nextam=?
08. april 2011
next....!!!!!!
08. april 2011
Zazvoni telefon.Kmalu zatem se Anže oglasi in se začne smejati.Slišim ženski glas in slišim tudi da se čez eno uro dobita tukaj.Kajti jaz še spim in ne bom opazila.Začnem se jokati in postanem razočarana.Nisem vedela da me je varal oz. me še vara.Seveda hočem na vsak način izvedeti kdo je njegova ljubica.Pripravim se in čez eno uro se Anže počasi sprehodi do vrat in počasi odpre..Že se sklonim da bi opazila kdo je, pa mi v tistem trenutku zazvoni telefon.Vem da moram biti neslišna zato stečem v sobo.Anže je slišal telefon in pričakoval je da se bom zbudila zato sta z ljubico odšla od tod.Že hočem pogledati skozi okno, pa se spotaknem ob stol in padem.Kakšna nesreča.Danes mi dan res ni naklonjen si rečem.Kmalu zatem me pokliče nekdo ki ima številko: 041 683 390(to št.sm si izmislila).Oglasim se , na drugi strani pa zaslišim...nextam?
11. april 2011
?
12. april 2011
nextt.!!
12. april 2011
NeeexT
08. maj 2011
next
08. maj 2011
NEEEEEXXXXXXXXT!
08. maj 2011
In oglasim se..Bil je lep žameten glas.Bil je Jan..Vprašal me je če sem prosta in če se lahko danes dobiva..nisem vedela ali naj mu rečem ja ali ne..Kljub temu kar sem pred kratkim videla mi je nekaj govorilo da to ni res...Ampak ker sem vedela da me je prevaral sem se mu hotela maščevat in sem mu rekla ja.Tudi z izbiraanjem oblačil nisem imela težav saj sem vedela da to nikamor ne pelje.Kmalu je prišel anže in me videl da v solzah pregledujem najine slike.Samo poljubil me je in legel na kavč.Ker je videl da se odpravljam mi je rekel: Kam pa greš srček?...a še v tistem trenutku sem zaloputnila z vrati in odšla.Poklicala sem taksi in se odpeljala.Jan je opazil da se ne počutim dobro in me z iskrenim obrazom pogledal v oči in mi rekel: ''veš, čeprav nimam veliko izkušenj vem da gre najberž za tvojega fanta.Vem da se je nekaj zgodilo ampak poslušaj če te je prevaral ne otežuj položaja in se pogovori z njim..Veš, čutil sem da me potrebuješ glede na to da si mi rekla da se lahko dobiva..Predlagam da grem ker vem da rabiš ssao tolažbo ampak dokler imaš fanta ga ne varaj''.in odšel je..ko pa pridem domov ...nextam?
10. maj 2011
NeeeeeeeexT
10. maj 2011
u48034
u48034
next
10. maj 2011
nexttttt!!!
10. maj 2011
Zagledam Anžeta.Anže me pogleda in me upraša kje sem bila.Povedala sem mu da sem šla v šoping s frendico.Čudno me je pogledal in mi povedal da mu je čudno saj vedno ko gre v šoping kupi vsaj eno stvar..Rekla se mu d ni blo izbire in ga vzvišeno pogledala.Rekel mi je naj pridm k njemu.Šla sem in s5 me je poljubil.Ta poljub je bil ponižanje, občutek grenkobe in laži.A kaj ko se mu nisem mogla upreti.Kmalu zatem ga je klicala ljubica.šla sem v sobo in prisluškovala.Glas se mi je zdel tako znan tako zelo znan a nism ga prepoznala.Kmalu me pokliče prijateljica in mi reče da pride danes k naama na kosilo.Jeej s frendico bova na kosilu sm mu rekla.Tudi Anže je zažarel.Kmalu pride prijateljica.Ker nisem imela nič pripravljeno smo skupaj pipravili špagete..a kaj ko se mora ravno prijateljici zgoditi da se polije z omako.Seveda gre v kuhinjo po servet.Ko pa se vrnem pa....nexam?
12. maj 2011
nexttt
12. maj 2011
u48408
u48408
nextxtxtxtx
12. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg