Forum
No ja,odločila sem se da napišem še eno zgodbico.Govorila bo tudi o skupini One Direction.Lahko že vidte po naslovu kaj se bo dogajalo v zgodbici.

Heiiila,jaz sem Kendall.Zelo rada imam skupino One Direction.Obožujem jih!!!
Stara sem 19 let in sem model.Zelo rada imam tudi živali in moja najljubša žival je pes.
Živim v vili.Imam tudi psa pasme čivave in je punčka.Ime ji je Amy.

To sem jaz:

To pa je moja psička Amy:

To pa sta Harry in Louis:

To pa je moja vila:

02. februar 2014
Next
02. februar 2014
u152441
u152441
Next
02. februar 2014
Ko je bilo jutro vstala iz postelje in se oblekla v trenirko in črno majico.

Hitro sem se še do konca uredila in potem sem na sprehod peljala Amy.Ko sva prišli domov sem si pripravila zajtrk.Tudi Amy sem pripravila zajtrk.Ko sem pojedla sem šla v dnevno sobo gledat TV.Medtem me je poklicala moja najboljša prijateljica Selena.Rekla mi je naj grem z njo v shoping.Takoj sem ji rekla da pridem čez 5 minut.Hitro sem šla dol in pred vhodom me je že čakala moja najboljša prijateljica Selena.Hitro sva sedli v avto in se odpeljali.Ko sva prišli v mesto sva šli takoj v trgovine po nove stvari in obleke.Medtem sem jaz šla še v neko trgovino kjer imajo Iphone.Vzela sem enega in komaj sem čakala da ga sprobam.

Ko sva šli do trgovine New Yorker sva tam srečale fante iz skupine One Direction.Ker sa meni najljubša Harry In Louis sem šla do njiju in ju pozdravila.Kmalu sta mi dala obadva svoji telefonski številki.Bila sem presrečna.Potem pa sva z Seleno šli domov.Ura je bila že 14.00.Ko sem prišla domov sem pozdravila Amy in jo hitro peljala na sprehod.Kmalu sva prišli s sprehoda in dala sem ji jesti.Hitro sem iz vrečk dala nova oblačila in tudi nove stvari.

Ko je bil večer sem se odšla stuširat in oblečt v pižamo.
Ko sem se do konca uredila sem šla gledat TV,ko pa je bila ura 23.00 pa sem odšla spat.

02. februar 2014
Zbudila sem se v svoji postelji.Seveda me je zbudila Amy.In to ob 8.00.Hitro se oblečem v neko majico in neke kavbojke,za sabo (v studio) pa si pripravim še trenirke.

Ko sem se oblekla in do konca uredila sem hitro peljala Amy na sprehod za 1 uro.Danes gre lahko z mano Amy v studio.Hitro še sabo vzamem iphone in si hitro vtipkam telefonski številki od Harrya in Louisa.Najprej pokličem Harrya.
h-Harry j-Jaz

h-Hello!
j-heiiila!!!
h-kako si???
j-v redu,ti??
h-dobr.
j-maš dons kej cajta???
h-ja,loh se dobiva kr v parku al pa kje na kavi,soku...
j-ja super!te pokličem k končam s snemanjem pa se bova do konca zmenla,oky???
h-prov!no adijo pa fajn se mej!!
j-čau!!ti tud!!!

In tko sva zaklučla pogovor.Potem sem lih pršla dam z Amy.Hitro sem ji pripravila zajtrk in potem še sebi.Ko sva pojedli (obe naenkrat) sva šli do avta in se odpeljali do studia.

Ko je bila kmalu ura 14.00. sem končala s snemanjem.Šla sem domov z Amy in jo peljala na sprehod.Potem sem poklicala Harrya (med sprehodom),da bi se zdaj lahko dobila.Rekla sem mu naj si shrani mojo telefonsko številko.Potem sem prekinila.Ko sva z Amy prišli domov sem si naredila kosilo.Potem je pome prišel Harry.Bila sem ga zelo vesela.Šla sva v kavarno in tam sva bila kar 2 uri.Postal mi je zelo všeč.Mislim,da sem celo zaljubljena v Harrya.Bil je zelo prijazen in dober fant.No potem pa sva obadva šla domov.Poslovila sem se in jaz sem ga (ko sva se posljavljala) objela in ga poljubila na lice.Malo je zardel,meni pa je bilo zelo nerodno.Ko sem prišla domov sem šla malo na twitter,tam pa je bil prijavljen Harry.Povabila sem ga za prijatelja in on je potrdil najino prijateljstvo.Pogovarjala sva se do 19.00.Rekla sem mu da moram iti Amy vn pelat in tako sva se poslovila.Amy sem hitro peljala na sprehod,jo nahranila in potem sva šli obedve skupaj spat.
02. februar 2014

Potem sem pojedla svoj slasten zajtrk in nato sem peljala Amy v park.Ko sem šla v park sem se spomnila da moram poklicati Louisa.Še dobro da sem si shranila telefonski številki od Harrya in Louisa.Ko ga kličem mi dela takole: pibb,pibb...
j-jaz l-louis
l-ja?
j-ja živjo,tukaj Kendall.se me še spomnš ko sva se srečala v trgovini??
l-aja živjo kendall.kako si?
j-uredu,ti?
l-super!
j-lahk se kje dobiva če maš kej cajta??
l-ja mam-cel dan.greva v kino???
j-lahk ja.daj pa???
l-ob 20.00 zvečer??
j-oky zmenjen.
l-adijo!
j-čau!

No in potem sem prekinila.Komaj čakam,da grem z njim v kino.Ko sva z Amy prišli domov sem ji dala jesti medtem pa sem poklicala Seleno če bi šla ob 14.00 z mano na sprehod (z Amy) v park.
j-jaz s-selena
j-heiiila!
s-oi!
j-kako si?
s-dobr.pa ti??
j-super!!ej a maš kej cajta da bi šle na sprehod z Amy v park??
s-mam ja.
j-super.ti ustreza ob 14.00???
s-ja valda.
j-pol je vse zmenen???
s-jap.
j-a prideš sama al te pridem iskat al pa če grem jst peš do tebe??
s-lej,dobiva se v parku pr jezeru k so klopce.oky??
j-oky.no adijo!
s-čau!

Z Seleno sem imela vse zmenjeno.Naprej on,potem pa še Louis.Komaj čakam.Potem pa sem se odločila,da pospravim stvari in nekatere dam v smeti...In pa da seveda pobrišem stanovanje.Začela sem pucati in pospravljati ob 9.50.Ko sem vse posparvila in zmetala stran je bila ura že 13.00.Kmalu bo treba iti v park.Potem sem mogla še hitro umiti Amy in ji postrižti kremplje,dlako...Ko sem končala je bila ura že 13.30.Hitro sem se oblekla (seveda bolj moderno) in hitro stekla do parka.

Ko sem prišla v park sem videl žSeleno,ki me je že iskala.Hitro sem stekla k njej in jo pozdravila.Potem pa sva bili v parku 2 ali celo 3 ure.Potem sem se poslovila od nje in ji vse povedala kaj se dogaja med mano,Harryem in Louisom.Bila je zelo vesela zame,potem pa se je tudi ona od mene poslovila.Prišla sem domov ob 19.00.Amy sem dala jesti hrano jaz pa sem potem gledala TV (pol ure).Potem pa sem se hitro oblekla za v kino,ker grem z Louisom na nekakšen zmenek.

Hitro sem se še do konca naličila,potem pa sem hitro šla v avto in se peljala do kina.Prišla sem 19.55.Tam me je čakal že Louis.Pozdravila sem ga (on pa mene nazaj) in ga objela.
Potem sva šla gledat film LORAX.Bil je zelo smešen (u bistvu je bila risanka).Ampak je trajal samo 1 uro pa pol.Ko ga je bilo konec,sva šla popit še en sok,potem pa sva šla domov in se poslovila.Še enkrat sem ga objela.Potem pa sem šla domov.Ko sem prišla domov,sem se stuširala in si dala dol ličila potem pa sem šla spat.
02. februar 2014
________________________________________________________________________________
Danes sem se zbudila zelo zgodaj.Hitro sem se preoblekla in šla pelat Amy vn na sprehod.Ko sva prišli domov sem ji dala jesti,sebi pa sem pripravila slastne palačinke.Njami!!!Zelo hitro sem pojedla,čeprav je bila nedelja,saj sem mogla iti še v trgovino.Po hrano.Ampak ker imamo samo eno trgovino odprto ob nedeljah,imam veliko srečo.Odpre se ob 9.00 in je odprta do 14.00.Ker pa je bila ura že 10.00 sem se hitro odpravila v trgovino.Nakupovala sem približno 1 uro.Trgovina ima kar 2 nadstropji in zato sem tako dolgo nakupovala.Potem,ko sem vse nakupila sem odšla domov.Domov sem prišla ob 11.30.Aja do tja se peljem pol ure,nazaj pa isto.Amy sem pozdravila,potem pa sem se odločila,da pokličem mojo najboljšo prijateljico Seleno (BFF).
j-jaz s-selena

j-heiiila!!
s-hello!!
j-maš kej cajta da se dobiva pr men doma???
s-lahk ja
j-ob 13.00??pol ob 14.00 loh peleva še Amy vn na sprehod.
s-ok
j-no adijo!!se vidva ob 13.00!!!
s-ja,adijo!!!

In pol sem pritisnila tipko za "končaj klic".Hitro sem pripravila kosilo,da bova z Seleno jedli kosilo.Potem pa nekdo pozvoni na zvonec od stanovanja.Pogledam skozi luknjo in vidim da je Selena.Hitro odprem in jo pozdravim ter objamem.Potem sva se usedli za mizo in postregla sem ji kosilo.Medtem sva se veliko pogovarjali in smejali.Kosilo sva jedli kar do 14.00.Potem ji rečem,da morava iti vn pelat Amy na sprehod.Oblekli sva se in odšli v park.Nazaj sva prišli domov ob 16.00.Amy sem dala jesti,potem pa sva si z Seleno naredili pokovko.Gledali sva nek zelo smešen film.Smejali sva se kot nori.Skoraj bi se zjokali od smeha.Trajala je kar dolgo.Kmalu je bila ura 18.30.Naredili sva si večerjo.Jedli sva pol ure,potem pa sva šli vn pelat Amy na sprehod.Ampak samo za 15 minut.Po 15 minutah je mogla Selena domov in potem sva se objeli in poslovili.Potem pa sem se šla uredit in gledat TV.
02. februar 2014
Bilo je jutro.Danes je ponedeljek.Škoda!!!Hitro sem se oblekla v normalna oblačila in peljala Amy vn na sprehod.Ampak na žalost je bil deževen dan.Lilo je kot iz škafa.Po sprehodu je bila ura že 8.30 in hitro sem se še naličila in šla v svoj nov avto,ki je bele barve.

Do studia sem se peljala približno 15-20 minut.Ko sem prišla sem si odprla dežnik in hitro stekla v stavbo.snemanje se je že začelo ob 9.00.Konec snemanja je bilo ob 13.30.Ko je bila takrat ravno ta čas,je bilo sončno.Šla sem do avta in se odpeljala domov.Ko sem prišla domov sem pozdravila Amy in si pripravila kosilo.Ko sem pojedla sem šla peljat Amy na sprehod.Šli sva do studia in nazaj.Med sprehodom me je poklicala moja BFF Selena.

j-jaz s-selena
s-živjo!!
j-hellou!!kak si??
s-dobr ti??
j-super.
s-maš kej cajta??
j-mam ja.zakaj pa???
s-ja če bi pršla k men dam da bi šle v shoping,v kino...
j-lahk ja.
s-ok no se vidva ob 16.00. ok?
j-ok,no adijo!!!
s-bye!!!

In pol sva zaklučle.Po sprehodu sem dala Amy za jest,potem pa sem se kmalu odpeljala k Seleni.Ko sem prisla do nje,sem pozvonila na vrata in bila je Selena.Pozdravili sva se in odsli gledat eno grozljivko.Bila je zelo scary!!!Potem pa sva se odpravili v shoping.Do tja sva se peljali priblizno 1 uro.In tam v trgovini so bili spet skupina One Direction.Hitro sva stekli do njih in spet takoj hoteli podpise (od vseh).Potem pa mi je Selena povedala,da sta ji najbol vsec Harry in Louis.Ko sem to izvedela sem si rekla O FAK ampak tega nisem rekla naglas.Ampak potem ji nisem nic rekla,da ju jaz tudi zelo obozujem.Potem pa sva se odpravili domov.Ko sva prisli k njej domov,sva bili tako utrujeni,da sva kr dol popadale.Ampak potem sem se spomnila,da moram iti domov.Tako sva se poslovili in jaz sem potem odsla domov.Peljala sem se priblizno 30 minut.Ko sem prisla domov,sem pozdravila Amy in jo pobozala po glavi.Potem pa sem jo peljala na sprehod v park.Tam je bilo zelo veliko psov s katerimi se je tudi Amy nekaj casa igrala.Potem pa sva do doma tekli.Obe sva se zelo zmatrali,potem pa sem Amy naredila ve;erjo (pa sebi tudi) in potem sem sla uredit in spat.
aja pa to je Selena

02. februar 2014
________________________________________________________________________________
Zbudila sem se ob polnoči,ker sem slišala,da se nekaj premika po stanovanju.Mislila sem,da je Amy.Bilo me je zelo strah.Potem je nekdo odprl okno in prižgal luč.Bil je Harry!!!Potem sem hitro stekla k njemu in ga nakregala.Potem pa sem si šla v kuhinjo pripravit sok.Resno sem se usrala kt ne vem kaj.Potem pa sva se začela pogovarjati zakaj je prišel k meni:
h-harry j-jaz

j-mislm a si ti čist ok??!!!
h-ja sam hotu sm te neki uprašat.
j-ja a ne morš počakat do jutri al kva???!!!
h-no am...a greš am...če bi....lahko prespal pr tebi???
j-ja valda sam boš spal na kavču ok???
h-ok
j-no zdej ti grem prpravt kavč.
h-ok
j-pridem čez 10 minut,ok??
h-ok

Potem sem mu pripravila kavč za spanje.Potem pa sem šla spat.Potem pa sem se zbudila ob 8.30 zjutraj.Rekla sm si FAK!!Hitro sem peljala vn Amy na sprehod.Peljala sem jo samo 15 minut.Seveda sva cel cajt tekli.Ko sva prišli domov,sem si hitro naredila za jest potem pa še Amy.Potem pa sem se poslovila od Amy in Harrya.Potem pa sem mu rekla naj gre vn iz mojga stanovanja.In potem je odšel,jaz sem zaklenila stanovanje in hitro odšla v avto.Vozila sem zelo hitro (kolikor sem mogla) in zamudila sem 5-10 minut snemanja
Potem ko je bila ura 13.00 sem hitro odšla domov.Prišla sem ob dveh saj sem gledala še nekaj v trgovini (nov računalnik).Hitro sem se oblekla.Peljala sem jo za 2-3 ure.Ko sva prišli domov sem si naredila slastno kosilo,Amy pa sem pripravila slasten obrok.Potem pa sem se šla učit (novo pesem).Kmalu je bila ura že 18.30.Potem sem si pripravila večerjo.Ko sem pojedla sem šla Amy vn pelat za 1 uro.Ko sva prišli domov sem ji dala jesti (še enkrat).Potem pa sem se šla stuširat potem pa spat.
02. februar 2014
_________________________________________________________________________________
Zbudila sem se in oblekla v oblačila.Potem sem si pripravila tudi zajtrk.Ko sem pojedla je bila ura že 8.00.Hitro sem se obula v superge in peljala Amy na sprehod.Ko sva prišli domov je bila ura 8.30.Amy sem dala za jesti,potem pa še eno kostko za žvečit.Potem pa sem se odpravila do avta in se odpeljala do studia.Hitro sem prišla in hitro šla v studio in se prirpavila na snemanje.
Po snemanju sem odšla še hitro v trgovino po nov računalnik.Po ipad in po nov prenosni računalnik.

Ko sem prišla domov,sem peljala Amy na sprehod.Med sprehodom sem poklicala Harrya.

j-jaz h-harry

j-hello!!
h-živjo!!kak si??
j-dobr ti??
h-ok
j-maš cajt da bi pršu k men domov??
h-mhm.kdaj pa???
j-ob 16.00??
h-ok,čau!!
j-adijo!!

In tako sva prenehala.Potem pa sem poklicala še Seleno (mojo BFF).

j-jaz s-selena
j-živjo!
s-oila!!kak si??
j-dobr ti??
s-super!
j-maš kej cajta da bi pršla k men domov??
s-jap,kdaj pa lahk??
j-ob 16.30??
s-super
j-no adijo!
s-ajde čau!

In obe naenkrat sva prekinili.Potem (nazadnje) pa sem poklicala še Louisa.

j-jaz l-louis

j-heiiila!!
l-o živjo Kendall!!kako si??
j-dobr ti?
l-Ok
j-maš kej cajta da bi pršu k men dam??
l-mam ja,kdaj pa lahk pridem??
j-ob 17.00??
l-ok,no se vidmo ajde čau!!
j-adijo!!

In pol sva prekinla.Po sprehodu sem hitro pripravila sladkarije za nekakšno zabavo.Kmalu je bila ura 16.00.Nekdo je pozvonil na vrata in videla sem da je Harry.Hitro sem odprla in pozdravila sva se.Nekaj časa sva se pogovarjala (ob pijači),potem pa je ob 16.30 spet nekdo pozvonil na vrata.Šla sem pogledat in videla sem da je Selena.Hitro sem odprla in pozdravili sva se.Harryu in Seleni sem pripravila pijačo (pa sebi tudi),potem pa smo se pogovarjali o zabavnih stvareh.Potem pa je ob 17.00 spet nekdo pozvonil.Šla sem do vrat,pogledat kdo je in bil je Louis.Odprla sem mu in pozdravila sva se in objela.Ko pa je Selena videla (in Harry) koga vse sem povabila je bila zelo začudena.Jaz pa seveda isto.Bilo me je zelo strah kaj bo rekla.Potem pa sem se začela kregati z Seleno.

j-jaz s-selena

j-a ni tko da ju ti obožuješ???!!!
s-ja kaj a ti tud al kva??!!!
j-JA!!a maš kerga za fanta???!!!
s-ne sam sm v obadva zalublena!!!!ti???!!!
j-jst isto!!!
02. februar 2014
_________________________________________________________________________________
s-selena j-jaz

s-in a maš oba za fanta???!!!!
j-ne vem,kaj pa ti??!!!
s-ja mam!!!
j-no koga pa???!!!!
s-louisa!!!!!!!!!!!!
j-WHAT THE FUCK????!!!!!
s-no,koga maš pa ti za fanta???!!!!
j-HARRYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s-KAJ????????!!!!!!!!!!!!!veš kaj???!!!!
j-kaj???!!!!
s-spizdi nekam!!!!!!!Louis ajde greva stran od te budale!!!
j-veš kaj ti Selena???!!!!
s-no kaj???!!!!
j-takoj da mi zgineš iz pred oči,ker če ne te bom skoz okn fuknla!!!!
s-haha!!!kuko pa to???!!!!

Tok me je razjezila,da sem jo povlekla za lase,da bi ji skor vse odtrgala,in pol sva se začele FAJTAT!!!

In pol je mene prjel Harry,Seleno pa Louis.Najrajš bi jo vrgla iz letala dol, brez padala!!!
Pol sta naju dala narazen in jst sm se zacela jokat.Potem pa sta Selena in Louis odsla vn iz moje hiše in bila sem in besna in zalostna.Harry je rekel da se bova pobotali kmalu,jaz pa sem mu rekla,da se sploh ne bova pobotali.Zdaj sem izgubila mojo BFF in seveda tudi najboljsega prijatelja Louisa.Zdaj sem imela samo se Harrya.Cel dan sem jokala v narocju Harrya.Potem pa sem ga vprasala ce bi lahko prespal pri meni.Rekel je,da lahko.Bila sem vesela ampak ne prevec saj sva se skregali kot pes in macka.Bilo mi je zelo zal,da sva se skregali in zaceli pretepati ampak vcasih se je pac treba skregati.Kmalu je bil cas da moram ven peljati Amy na sprehod.Nisem mogla od vsega tega kar se je danes zgodilo zato jo je ven peljal Harry.Potem pa sva se zacela pogovarjati

j-jaz h-harry

j-kdo ti je najbol vsec???
h-ti
j-resno??
h-mhm,kdo pa teb???
j-ti,jst sm full vate zalublena in a bi bil moj fant???
h-lahko ja,z veseljem
j-hvala ti fulll!!!!!!!!!!
h-bi bla ti moja punca?
j-valda!!!!

In tako sva postala par.Imela sva se zelo lepo ampak se zmerem nisem pozabila na ta prepir,ki se nama je zgodil z Seleno.Se zmerem sem tako besna nanjo,kot lev ampak tudi zelo zalostna.Ko je bil vecer sva skupaj peljala ven Amy.Bilo je zelo prijetno in bila sem srecna da sem lahko s Harryem.Po sprehodu sem dala Amy za jesti,potem pa sem se s Harryem vsedla na kavc.Zacela sva se poljubljati (meckati).

Potem po (meckanju) sem se odsla stusirat in gledat TV z Harryem.Bilo je zelo zabavno.Potem pa sva obadva skupaj zaspala na kavcu.
02. februar 2014
Začela me je zbujati budilka.Tok mi je šla na živce da sem jo vrgla v steno.Ampak še zmerm ni utihnla pa sm jo pol mogla še enkrat.In šele takrt je ugasnla.Ponesreči sm zbudla Harrya.Oba naenkrat sva si rekla dobro jutro in potem sva se zasmejala.Hitro sem nama pripravila zajtrk.Ko sva pojedla je bila ura že 8.00.Takrat sva se oblekla in odpeljala Amy na sprehod.

Po sprehodu sem Amy naredila zajtrk.Potem pa sem se s Harryem odpravila do mojega studia.Medtem je on moral na vaje saj imajo čez 1 teden koncert.Ko sva prispela do njegove "vaje"sva se poslovila in poljubila.Ko je odšel sem se jaz hitro odpeljala do studia,saj je bila ura že 8.50.snemanje pa se mi začne ob 9.00.Še pravočasno sem prišla.Po snemanju
(ob 14.00.) sem poklicala Seleno.
Vedno je prekinila in to mi je šlo tok na živce.Po 100 poskusu se je le javila.
j-jaz ls-selena

s-kaj bi že spet rada???
j-ja hotla sem se ti sam opravičt,oprostiš???
s-ja oprostim.ti meni oprostiš??
j-ja oprostim,kako kaj z Louisom??
s-gre,vidva s Harryem???
j-super,zdej živi v moji hiši sam se bova mogoče pol preselila...
s-kul,no ej morm it
j-oky čau
s-čau

Odleglo mi je.Selena je spet moja prijateljica.Bila sem zelo vesela.Potem sem si šla še kupit nov domač telefon.Po nakupu (domačega mobija) sem se odpeljala iskat Harrya.Tam me je že čakal.Ko je prišel v avto sva se pozdravila in poljubila.Šla sva domov.Medtem (na poti domov) sva se malo pogovarjala.
h-harry j-jaz

j-in kako je blo na vajah??
h-super,pr teb???
j-ma nč posebnga
h-kaj maš pa to??
j-nov domač telefon k un mi je full štekul.O šit!!!
h-aha fino,kaj???
j-pol morm it kupt še novo budilko k sm uno razbila...
h-aja sej grem lahk jst pol iskat.
j-ok tenx!!mwwwa

Pol sva se pa nehala pogovarjat.Ko sva prišla domov,sem pozdravila Amy in jo peljala na sprehod.Medtem je šel Harry kupit novo budilko (k sm jo dons zjutrej razbila)
Po sprehodu sem naredila Amy "mini" kosilo,medtem pa sem še zrihtala domač telefon.

Po tem urejanju domačega telefona je prisel Harry z novo budilko.

Bla je full huda.Potem sem mu dala kosilo in se sebi seveda.Potem pa sem se jaz ucila pesem ,Harry pa je medtem gledal TV.Po nekaj urnem ucenju je bila ura 18.00.Pripravila sem nama vecerjo.Bila je zelo slastna.Kmalu se je blizala ura 19.00.Oblekla sm se (da bi vn peljala Amy).

Po sprehodu je bila ura ze 20.00.Ko sem prisla gor (z Amy) sem pozdravila Harrya in Amy dala za jesti.Potem sem se sla stusirat in gledat TV z Harryem.Gledala sva eno komedijo in je bla fulll funny.Po tej komediji (ki je trajala 3 ure) je bila ura ze 23.00.Bla sem ze zelo zaspana in skupaj z Harryem sem se odpravila spat.
02. februar 2014
Nekaj me je prebudilo.Zraven mene ni bilo Harrya.Tako sem se ustrašila saj sem mislila da je že odšel.Šla sem dol pogledat kaj se dogaja in Harry mi je pripravljal zajtrk.

j-jaz h-harry

j-jutro!!
h-o dobro jutro!!!kako si spala??
j-uredu,ti??
h-ok.kaj boš pila??
j-sok prosim,kaj pa to delaš zame???
h-zajtrk
j-oooo hvala piki moj!!!mwwwa
h-ni zakej,zate vse ljubica moja!!!mwwwwwwwa

Potem sva si dala poljub.Ko je končno pripravil zajtrk sem ga pojedla zelo hitro saj sem bila zelo lačna.Potem sem morala iti peljati Amy na sprehod.Po sprehodu sem se oblekla v oblačila in se hitro odpeljala do studia.Poslovila sem se od Harrya in dala sem mu ljubčka na lice.

Ko sem prišla v studio,sem pozdravila moje prijateljice in potem se je začelo snemanje.Skoz sem mislila samo na Harrya.Tok ga mam rada da ga ne dam nikumor.Po snemanju sem se odpravila domov.Ko sem prišla domov,sem pozdravila Harrya in Amy.Skupaj sva peljala Amy na sprehod.Veliko sva se pogovarjala in smejala.Po sprehodu sem pripravila kosilo.
[img]http://image.24ur.com/media/images/472xX/Nov2009/60370660.jpg[/img]

Po kosilu sem se spet mogla iti učit.Po učenju sem šla s Harryem gledat TV.Nekaj časa sva gledala TV potem pa je šel Harry na računalnik.Potem mi je zvonil alarm za Amy da jo moram pelat vn na sprehod.Ampak jo je namesto mene peljal Harry.Domov je prišel šele čez eno uro.
02. februar 2014

j-jaz s-selena
j-selena??
s-ja kaj??
j-zakaj kličeš ob polnoči??
s-sorry če sm te zbudla ampak neki ti mam nujno za povedat!!
j-no kaj??
s-da se bom skupi z louisom preselila!!
j-o kulsko!!!
s-no ja adijo!!
j-ja no ajde!!
In pol sva nehale.Šla sem nazaj v posteljo in bila sem zelo vesela za Seleno.
02. februar 2014
Danes je sobota.Ustala sem ob 12.00.UOU!Očitno sm bla tok zmatrana od učeri...Potem sem šla dol si prpravt zajtrk.Vidla sem Harrya kako gleda TV.Rekla sem mu dobro jutro,on pa men nazaj.Rekul je da mi bo prpravu zajtrk.Ne morm verjet da je Harry tok prjazn.iiiiiii!!Čez neki časa je bil zajtrk že narejen.Bla sm fulll lačna "kot volk" in sm ga hitr pojedla.Blo je full njami.Pol sva se začela pogovarjat.

j-jaz h-harry

j-ej fulll dobr zajtrk!!hvala ti full!!
h-se mi je kr zdel da je dobr.ni zakej!!
j-a si pelu vn Amy??
h-ja ja valda.si se naspala??
j-jap

Pol pa sva se mal mečkala,mal pogovarjala,mal smejala...Pol je bla kmal ura 13.00.Takrat sem jaz in Harry nrdila kosilo.Ko sem pojedla sem se preoblekla in naličila.

Kmal je bila ura že 14.00.Skupaj z Harryem sem odšla z Amy na sprehod.Ker smo šli v park,sva tam videla Seleno in Louisa skupi.Pozdravili smo se in se veliko pogovarjali.Pol sem jim rekla da grem neki sam v trgovino kupit.Pol je pa Louis rekul da more neki pogledat...Ko sem plačala in odšla vn iz trgovine sem zagledala Harrya in Seleno kako se poljubljata.Šla sem do Harrya mu primazala eno klofuto in vsa objokana odšla domov.Z mano je tudi prišel Louis saj se je skregal z Seleno.Cel vikend sem jokala v objemu Louisa.
Potem pa sem z Louisom postala par.
02. februar 2014
Ker sva z Louisom postala par,sva bila veliko skupaj.Potem je čez kakšen mesec bilo konec snemanje novega albuma.Na podelitvi sem dobila nagrado.Bila sem zelo zelo vesela saj sem naredila odličen album.

sam nagrade)
Po koncu podelitve sva šla jaz in Louis k meni domov.Medtem me je klical Harry.
j-jaz h-harry

j-kaj je že spet???!!!
h-poglej oprosti glede tega kar se je zgodilo pred dvema mesecema!!!
j-what the fuck???!!!šele zdej si se pršu opravičt??!!!lej med nama je konec in pika!!!
h-ne Kendall prosim no!!!ne prekini!!!

In sem prekinila.Šele zdaj se je prišel opravičit???!!!Rarrrrrrr!!!!Šla sem se preoblečt v oblačila.

Medtem ko sem se preoblačila sem tudi malo jokala saj sem videla kaj je z Harryem.Ker sem se pripravljala da bi Amy ven na sprehod peljala,je ni bilo v hiši.Mislila sem da se kje skriva da jo je česa strah...Skoz sem jo klicala.Šele po 1 uri sem jo nehala iskati.Ugotovila sem da je pobegnila.Odpravila sem se po novega psa.Šla sem kupit zlatega prinašalca in še enega labradorca.Louis je šel z mano.Odločila sem se kako jima bom dala ime.Zlatemu prinašalcu bo ime: Ross,labradorcu pa: Li.
Ross:

Li:

Ko sem ju kupila sem odšla še v trgovino kupit stvari za Ross in Li.

Ko sem se pripeljali domov,sem vse stvari pospravila.Potem ko sem vse to pospravila sem mal poslusala CD od One Direction.
02. februar 2014
Ko sem se zjutraj zbudila sem si odšla pripravit zajtrk.Naredila sem si jajce na oko.Ko sem pojedla sem rekla Louisu da grem vn pelat Li in Ross na sprehod.Ko sem se vrnila iz sprehoda sem Li in Ross dala jesti hrano za zajtrk.Potem sem se oblekla v:

(moja je tista k ma srček na majci)

Ko sem se preoblekla sem se še naličila z mejkapom.Pol sem se poslovila od Louisa in Li in Ross.Odšla sem do avta in se odpeljala do studia.Ko sem prišla v studio so mi naprej vse razložili.Tm je blo še par mojih frendic.Bližala se je 14.00 ura.Pospravila sem svoje stvari in se odpravila domov.Ko sem prišla domov,sem pozdravila Ross in Li.Louisa ni bilo doma ker je moral na vaje za koncert.Preoblekla sem se v trenirko in v eno umazano majico in odšla peljat vn Li in Ross v park.Čez 1-2 uri sem prišla nazaj in si naredila kosilo.Li in Ross sem dala jesti ene briketke.Ko sem pojedla kosilo sem šla mal gledat TV.Kmalu je prišel Louis nazaj domov in šla sem ga pozdravit.Pozdravil me je nazaj in me poljubil na lice.Potem sem šla spet gledat TV,med gledanjem pa sem kar zaspala.Ker sem spala še zmerem do 19.00 ure je Louis odpeljal na sprehod Li in Ross.Kar naenkrat sem se zbudila in se odšla stuširat in spat.Ne vem pa kdaj so nazaj prišli Louis,Li in Ross
Pol k sm se zbudila sm vohala en zelo prijeten vonj iz kuhinje.Vstala sem in pogledala sem kaj to je za neki.Bil je Louis ki je pripravljal zajtrk.Šla sem dol in mu rekla dobro jutro (on pa meni nazaj).Ko je dokončal zajtrk mi je pripravil krožnik,pribor...Pol k sm pojedla sem šla v studio.Poslovila sem se od Louisa in odšla v studio.Tam v pisarni je bila že moja prijateljica iz otroštva.Medtem ko sva delali v studio sva se veliko pogovarjali.Ko je bila ura 14.00 sem odšla z njo skupaj na kavo.Po kavi pa sva se poslovili in vsaka odšli domov.Ko sem prišla domov sem pozdravila Li in Ross in pa seveda še Louisa.Pol sva skupaj vn peljala Ross in Li.Med sprehodom sem šla še hitro v trgovino saj nisva imela doma skoraj nič več nobene hrane (da si mamo mal zalog ).Ko sva prišla iz sprehoda sva skupaj naredila kosilo.Naredila sva piščanca in pire krompir.Potem pa je moral Louis na vaje.Medtem ko ga ni bilo sem gledala TV in učila ter se igrala z Li in Ross.Potem je Louis prišel ob 19.00 in pripravila sem mu večerjo.Ko sem mu vse postregla sem morala ven peljat Li in Ross.Po 30 minutah smo prišle vse tri domov in Li in Ross pa sem dala za jesti večerjo.Jaz sem še hitro pojedla še malo svoje večerje potem pa sem se šla uredit in spat.
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
Danes so se začele prvomajske počitnice.Za Louisom sem se odločila da bova med temi počitnicami šla na Hawaje.Tam imajo fulll velik plaže,pa hotele....

Seveda greva šele jutri na Hawaje.Cele dneve sva pakirala in sploh nisva imela časa da bi se kaj posvetila hrani,Li in Ross,pospravljanju stanovanja...Seveda greva za cele prvomajske počitnice.Kmalu je bil že večer in seveda sva se stuširala in odpravila spat saj bova jutri zjutraj morala zelo zgodaj vstati.
ZJUTRAJ:
Budilka nama je že zvonila in ura je bila 7.00 zjutraj.Hitro sem se preoblekla in naličila.

Ko sva se vse zrihtala in pripravila sva sabo seveda uzela še Li in Ross.Vzela sva prtljago in jaz sem odšla še po kletke za Li in Ross.

vsaka ima svojo
Pol k sva z Louisom vse napakirala v avto,sva se odpeljala na letališče.

Ko sva kupila karte sva hitro stekla do letala,ki bo čez 5 minut odletel na Hawaje.Prtljago so nama že dali na letalo,Li in Ross pa so dali v nek prav poseben prostor za živali.In zdaj je letalo že vzletelo.Med potovanjem do Hawajev sem se z Louisom veliko pogovarjala in smejala.Ko sva prispela do Hawajev čez 5 ur,sva šla v tisti hotel ,in tm je blo tok lepo da sm že takoj hotla it na plažo in se tm lepo namestit hehe.Pol k sva si v hotelu vse razpakirala,smo jaz,Li,Ross in Louis odšli na plažo.Tam smo se noro zabavali.Pol je bil večer in odšli smo v hotel na večerjo.Ko sva pojedla večerjo sva odšla gor v hotel in odšla spat.
02. februar 2014
Zbudilo me je prelepo sončno jutro.Vstala sem in se oblekla ter naličila.

Potem se je zbudil še Louis in skupaj sva odšla na zajtrk.Po zajtrku sva odšla na plažo.Oblekla sem svoje kopalke.

Potem po kopanju sva odšla malo na sprehod.Tam ob potki je bila neka gostilna in šla sva vanjo nekaj pojest.Ko sva pojedla,je Louis plačal in odšla sva nazaj do hotela.V hotelu (ker je bil že večer) sva odšla na večerjo.Po večerji sva odšla v najino sobo in jaz sem se odšla stuširat in spat.
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
Next
02. februar 2014

Hitro sem si še počesala lase in se naličila potem pa sva hitro stekla dol do zajtrka.Za zajtrk so bili toasti in pa poli salama (njami) in pa sok.Ko sva pojedla sem odšla po Li in Ross,potem pa smo šli na nek jutranji sprehod.Po sprehodu sva odšla nazaj v hotel,vzela sabo kopalke in sončna očala ter odšla na plažo.In pa še japonke.

Tam na plaži je bilo zelo zelo veliko ljudi.Kmalu sem se preoblekla v kopalke.Potem pa sem odšla skupaj z Louisom v vodo.Ko nama je bila voda do trebuha sem ga porinila v vodo.Potem ko je vstal me je prijel in vrgel v vodo tudi mene!!!Tako sva se nekaj časa zabavala.Potem pa je mene kmalu začelo zebsti.Šla sva ven iz vode in Louis mi je podal brisačo,da se ovijem.Potem ko mi je bilo že vroče,sva se preoblekla v oblačila in odšla nazaj v hotel na kosilo.Za kosilo so bili špageti in pa ledeni čaj.Ko sva pojedla sva odšla nazaj v najino sobo v hotelu in malo sva klepetala,malo gledala TV,malo pa tudi brala...
(najina hotelska soba):

Potem pa je bil kmalu večer.Odpravila sva se v neko gostilno saj v hotelu ne dajejo večerje.Do gostilne sva se veliko pogovarjala in smejala.Ko sva prišla do gostilne,sva naročila eno veliko morsko pico.Bila je zelo njami.
(gostilna):
Približno ob 22.00 sva odšla nazaj do hotela.Ko sva prišla noter,sem bila tako utrujena da sem se šla ureit in spat.
02. februar 2014
Kar naenkrat sem se zbudila ob polnoči.Seveda sem bila zelo prepotena.Najbrž sem imela nočne more.Danes je sreda.Čez nekaj časa (ko sem se umirila) sem pogledala Louisa če spi.Pogledala sem ga v oči ampak ni spal!!Potem sem se tako ustrašila da bi skoraj dol s postelje padla.Potem pa mi je Louis rekel na zaspim nazaj.Poljubil me je na lice in me nazaj pokril.Božal me je po laseh in kmalu sem zaspala.Čez nekaj ur sem se zbudila ob (približno) 8.00.Vstala sem,se naličila in oblekla.

Ko sem se preoblekla sva šla skupaj z Louisom na zajtrk.Ko sva pojedla sva odšla vn kaj kupit v trgovine.

V trgovinah sva bila vse do 13.30 ure.Uou sva pa veliko nakupovala in zapravila sva kar precej denarja.Potem pa sva šla spet nazaj do hotela odnesti nakupovalne vrečke v hotel saj se nama ne bi dalo nosit na plažo.Ko sva prišla v hotelsko sobo sva odložila nakupovalne vrečke in odšla na plažo.

Na plaži sem se z Lousiom zelo zelo zabavala.Veliko sva pokala vice in se skupaj veselo in srečno smejala.Kmalu se nama ni dalo biti več na plaži in sva odšla nazaj v hotel.Ko sva prišla do najine hotelske sobe,sem si šla nalakirat nohte.

Potem pa sva seveda šla gledat TV.Kmalu se je bližal večer in jaz sem med gledanjem TV-ja ponesreči zaspala saj sem bila zelo utrujena.Louis je medtem šel vn peljat Li in Ross,ko pa je prišel nazaj pa me je odnesel v posteljo in potem sva šla obadva skupaj spat.
02. februar 2014
Next
Ko ti tko hitr lohk pišeš???
02. februar 2014
neki že mam v wordu napisan pol pa sam dodam
03. februar 2014
U super
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg