Forum
u-učitlca j-jst

u-učenci k nam u razred je pršu en nov učenec Erik ampak ga danes ni zato ga vidite šele po počitnicah.sprejmitega lepo in.....(učitlca še naprej naklada)
j-(sama zase)o šit jutr so pučitnce pa babici grem vse morm še spakirat o sranje...

PO POUKU

sem šla spakirat in se odpravila k babici..

PRI BABICI

pri babici sem razpakirala in odšla v svojo sobo in zaspala

DRUGO JUTRO

ko sem se zbudila sem šla v kuhinjo in na hladilniku videla listek
draga Maja

jaz sem šla po mestu s sosedo.pa saj me poznaš in veš da se bom vrnila šele ob 20:00.do takrat se lepo imej

tvoja babica
pogledam na uo in vidim da je šele 8:00.to je pa zgodaj zame sem si zamrmrala in zazehala.

kar na enkrat pa pozvoni pri vratih.grem odpret kar v pidžami.pred vrati pa najbol luškan tip 4ever.(bolj od jakata).povabila sem ga note ko se zavem da sem v pidžami.rečem mu da se naj usede v dnevno sobo jaz se grem pa samo preoblečt.

moja pižama:

dol sem prišla o temu:

08. februar 2015
u188661
u188661
next :')
08. februar 2015
u184315
u184315
next
08. februar 2015
ko sem prišla dol sem ga uprašala kdo je in kaj dela tu
rekel mi je da je erik in da je prijatel od moje prijateljice Kaje in da mi je prinesel vabilo.dal mi je vabilo
v njem je pisalo:
Hey Maja že dougo se nisva vidle puslala sem erika naj ti preda spuročiu.am mi mamo eno zabauo pa bi šla z mano?če boš šla pritta z erikom po ob 8-30 vn pa gremo u šoping pu obleke.

privolila sm ampak ura je bla že 25 čez osm.puhitet morm sm si rekla.v točno petih minutah sem bila zunaj.Kaja je bla zlo bugata in stara 19 let zato smo se pelal s poršejom
bili smo v nakupovalnem centru erika sva puslale v trguvino z mutorji medve pa u šoping

tuki bom dala ubleke.

moja ubleka.glejte samo obleko:

kajina obleka:

Kaja je rekla mi je da je za zabava danes ob 20:00 našla spremlevalca .uganite kdo je bil
________________-
__________________-
--------------------------------
---------------------------------------
--------------------------------------------

ERIK

erik:

Kaja:

08. februar 2015
u177736
u177736
next
08. februar 2015
ok še en vsaj
08. februar 2015
next
08. februar 2015
tnx
08. februar 2015
uglaune ob 8 zvečer sem prišla na zabavo in se usedla na stol .
počakala sem nekaj časa in skozi vrata je prišla kaja z svojim spremljevalcem ime mu je bilo luka.

k:kje je pa erik???
j:nwm ampak men se zdi da je tm prej sedeu z prjatli
k:ja sej ERIK!!!
j:kaj delaš???
k:rešujem te bede ERIK!!!tukaj smo in te čakamo

.
.
.
.
.
.
.
next???
08. februar 2015
BOM KR NEXTALA
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
erik je pršou za našo mizo in me tako lepo pogledou da sem se skoraj stopila
e:erik m;maja

e:živjo waw maja dons izgledaš prečudovita
m:hwala
ei zaplesala z mano
m:no prou

iz zaplesala sva v ritmu počasne pesmi kar naenkrat sva si izmenjala poglede in erik me je poljubil poljubi je biu tako lep kot sonce ko zjutraj vzhaja in sladek bolj kot katera koli sladkarija n vsem svetu in seveda barvast kot najdaljša mavrica na svetu
ohhh z erikom sva se po zabavi držala za roke in se sprehajala po vrtu velike hiše kmalu je bila ura 2 zjutraj in odšla sva do mojega doma mami sem prosila če lahko erik prespi pri meni on pa je poklicau svojo ki pa je z veseljem pustila erika. odšla sva v mojo sobo in se šla umit kopala sva se v kopalkah skupaj v banji imela sva se tako lepo da sva pozabila uro in ostala v vodi do jutrjanjih ur ker pa sva bila tako utrujena od zabave sva v kadi zaspala objeta in tako me ni zeblo čeprou je bila voda zjutri še zmeri topla.
ohhhh erik zbud se lj kok je že ura noooo kok pa je ja kok le 10.25 o hhhh maja a lohka tuki prespim še eno noč uprašala sva vsak svoje starše ki so dovolilinajprej sva šla v park do slapov in se tm objemala za grmom pa sem opazila majo kako se poljublja z.................................................................
08. februar 2015
sory folk zmotla sm se

no in za grmom sem zagledala kajo kako se poljublja z lukom
seveda je bilo nagnusno kaj pa drugegeano am ja sm rekla eriku greva midva stran
naslednji dan sem u šoli rekla kaji :
j:jst k:kaja

j: učeri sm vaju vidla
k: koga ,kaj ,kako,kje
j: hm tebe pa lukata tko k sva šla z erikom u park u parku kje le
k: opa edn je pa zalublen
j: kaja ne spreminji teme
k: jst spreminjam temo a,a
j: ja pa jo kako to da se ti košuješ iz lukatom če pa si še u petk guvurila da si norou nejca
k: ah nejc nj se kr lepo j***
j: kwa?omg!!! da to izgovori kaja si pa nism mislna
k: kaj a ti ne veš da jst guvurim to
j: ne!!!!!!
k: no zj veš

ok pri mati smo mel dons test kr nism nč znala sm skor use prepisala od kaje razen ful lahkih računou ki pa še samam nevem če sem jih prou zračunala
no ja po pouku sm šla domou mami mi je na hladilniku pustila listek pisalo je:

draga MAJA.
Z očkom sva odšla na počitnice za 4 tedne prosiva če poskrbiš za red v hiši in zjutraj zaklepaš okna pomivaš posodo se učiš za teste in ne ponarejaš podpisov hvala rada te imava

OČI in MAMI aja

ps:ne pozabi pospravit oblek v stroj in jih nato obesiti na vrtu in še v čet pride teta malo preverit kako kaj vzdržuješ
NEEEEEEEE ne ne ne n en en ne n en ne ne neeeeeeeee mami use sam tete nehitro sem stekla do telefona in poklicala mami ki pa se je oglasila in me pozdravila seveda sm bla tok po stresom da sm začela

j:jst m:mami

j: mami js nočm tete ne prosm ne ne ne začela sm se ji dret u slušalko
m: MAJA!
j: ja ?
m: uredu povej zakaj nočeš da pride teta
j: zato ker bo s sabo pripeljala mio ki je tako zoprna da bommmm use žiuce zgubla že zj jih mam mau
m: prou tete nebo ampak če hiša ne bo uredu se pazi
j. okj hwalllaaaa mami
no kr sm vedla da je do čet doug časa sm nardila pižama parti z kajo in erikom pa seveda z lukom na kar je na zvonec pozvonil...
08. februar 2015
u188661
u188661
next
08. februar 2015
u186904
u186904
next
10. februar 2015
nextttttttttttttt-nova bralka c:
22. julij 2015
u173652