Forum
bdv zgodba je čist izmišljena
sm maja in sem res zelo bogat.hodim v 7. mi razred in sem zaljubljena v fanta ki hodi v 8.razred in mu je ime jaka.in tukaj je zanka.tudi moja prijatelcica je v njega . in nisem ji še povedala da sem jaz tudi v jakata.ampak štos je v temu da pomagam njej pridobiti jakata.nevem kako sem se zapletla v to ampak bojim se ji povedati saj je zelo zaljubljena v njega.
bdv moji frendici je ime kristina. in hodi v 6. razred obenem je tudi moja sestrična.

Al naj nadeljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2015
u184315
u184315
next
08. februar 2015
zjutraj sem se zbudila in sem šla takoj na fejsa (facebook).na fejsu ga imam za prijatelja.videla sem da je na klepetu.hotela sem ga klikniti ampak nisem mogla.
poklicala me je kristina.oglasila sem se
pogovor je potekal tako:

J-jst K-kristina

J-hej kristi
K-hej majči
J-kako
K-dobr !ti?
J-dobr.no povej zakaj si me klicala
K-hotela sem te vprašati če veš kaj bova storile v načrtu OK+J (to je najino društvo in pomeni OPERACIJA KRISTINA+JAKA)
J-(jaz pa žalostno) ne vem še (mislila se sieveda vem ....kristinin in moj načrt je da speljem jakata stran od nje)to je bil seveda moj načrt.
K-okej pa nič se vidiva v šoli
J-ali te na poti v šolo poberem z limuzino
K-ja itak
J-okej dijo rtm
K-dijo jst tud tebe

telefon sem vrgla na posteljo .pogledala sem na računalnik in sem videla da me je klikniv namreč jaka.zelosm bila presenečena....

UPRAŠANJE : NEXT/NE NEXT
08. februar 2015
u150784
u150784
next
08. februar 2015
še en next
08. februar 2015
u184315
u184315
next
08. februar 2015
IN POGOVOR:

M-maja J-jaka
J-hey
M-hey
J-a smo mel kej za dumačo pr francoščini
M-(jst čist užaljeno k sm spuznala da hoče sam vedt kaj je za domačo pr francoščini k hodva na isti izbirc ) ne nč ni blo
J-okej hvala dijo
M-dijo

druga polovica dneva je bla zlo dugučasna za to je ne bom upisvala
drugi dan

ko me je zbudila budilka sem se ublekla zlo lpo sej sm vedla da bom srečala jakata ker mamo dons izberc francoščino.šla sm u limuzino in naročla vuzniku da more pubrt še kristino...čez 5 minut smo bliže pred kristinino hišo..čakala me je že..pogovarjali sv se vse do šole..kop sem prišla v šolo sem zasijala kot vsako jutro.naenkrat je bilo okoli mene zzzeeelloo veliko fantov...nikjer nisem videla jakata..zagledala sem ga ..gledav me je...z svojimi lepimi učki....pomahala sem mu ... a on se je samo obrnil proč in videla sem da mu je postalo nerodno...šla sem do omarc tam se zmeraj znebim vseh tistih fantov ki me oblegajo.in kar naenkrat se obrnem k omaricam na drugi strani ..tam je bil ..gledau me je...ko je videl da sem ga videla je pogleda proč...nasmehnila sem se..in potem se mi je približala njegova sošolka ki sva bili že od otroštva prijateljici imee ji je bilo Teja.povedala mi je da ima jaka punco..in še to mojo naj večjo sovražnico Saro..šle sva se sprehajat po šoli ko zagledam .....

NEXT/NE NEXT
08. februar 2015
u150784
u150784
next
08. februar 2015
še 3 lahko oglašuješ
08. februar 2015
u185106
u185106
Naxt
08. februar 2015
še 2
08. februar 2015
u188661
u188661
next <33
08. februar 2015
ok bom js dala gor kr
08. februar 2015
ko zagledam jakata in saro kako se poljubljata...stekla sem stran.skrila sem se pod stopnice.to je skrivni kotiček ki ga poznajo samo tisti ki hodjo na izberc za francoščino.tam sem se začela jokati.ne vem zakaj kar prišlo je iz mene.kar naenkrat prideta pod stopnišče jaka in sara..ko je jaka zagledav mene se je začel mini pogovor:

M-jst J-jaka

J-oprosti greva midva s saro nekam drugam..
M-ne saj ni treba saj sem ravnokar hotela iti
J-kaj pa je s tabo da jokaš
M-eh nič....če odkrito povem .....zaljubljena sem v enega zzzzeeellooo lepega fanta ..seveda on tega ne ve...in prejle sem ga videla da se poljublja z eno mojo.....
zazvonil je zvonec za zečetek pouka..
M-moram iti dijo (sem še nazadnje rekla)
videla sem da mi je hotel nekaj reči ampak sem prehitro odvihrala stran

pouk se je ovijal normalno .kmalu je prišla 7.dma š.ura.takrat mamo izberc franciščino.
usedla se se na moj ubičajni prostor.ko je prišel jaka.uprašal me je če se lahko usede zraven mene.uprašal me je: zjutraj pod stopnicami nisi dokončala lahko mi zdajle poveš.
rekla sem:ehm....eh nič pozabi..
odvrnil je samo.k saj bom že izvedel
sama pri sebi sem si rekla :upam da ne bo izvedel
nisem še umenila da je jaka moj sosed zato ko je bilo konec pouka sem mu rekla da se lahko pelje z mano.odvrnil je .......

NEXT/NE NEXT
08. februar 2015
u188661
u188661
next <3
08. februar 2015
eh bom kr nadeljevala
08. februar 2015
nextam:

odvrnil je da lahko.usedla sva se v limuzino in se odpeljala.povabila sm ga samo z enim namenom da mu povem da je kristinsa vanga in mu rečem da če on ni v njo (sej ne vrjamem da je v kristino)in ji to tud pove da kao se nov več trudila...in to sm mu tud puvedala..naslednji dan po koncu pouka je jaka že čakau zunaj autobus.stopila sem do njega in mu rekla:

M- jst J-jaka

M-ali boš kristini že danes povedal?
J-ja
M-okej ker kristina se zelo trudi da bi jo ti opazil
J-ja okej bom rekel

videla sem da se nama približuje kristina :

M-jas J-jaka K-kristina

M-kristina jaka ti mora nekaj puvedat
K-ja kar povej jaka
J-am..........veš kristina......izvedel sem da si zaljubljena vame in moram ti povedati da jast nism vate sam tok da boš vedla

kristina čist u souzah teče stran .jast pa jakatu pošljem poljubček in mu rečem dijo jakči midva se še itak vidva...stekla sem proti kristini in sem slišala samo še kako so jakatovi prijatelji zažvižgali ko sem rekla dijo jakči midva se še itak vidva...

imela pa sem še enega prijatelja in ne dovgo nazaj sem izvedela da je močno v saro.(pa prosm če da kdo kkšno slikco gor od sare,teje,pa petra to je moj prjatu)to je petr tud on je v 8. mm in je sušolc od jakata.tud on je ful luškan ampak jaka je bol.naslednje jutro sem se spomnila da lahko z petrom postaneva "par" da narediva jakata in saro ljubusumna.šla sem do petra ko sem mu to puvedala je reku da sm se ful dobr spomnla..
na drugi strani hodnika sem videla saro in jakata kako se nama približujeta.ko sta bil že dovolj blizu me je peter objel okoli vratu in me pulubu.o nism mogla vrjet kako se pulubla.vidla sem jakata kako je zbežal stran in potem.....

NeXt/Ne NeXt
08. februar 2015
u188661
u188661
next
08. februar 2015
Next
08. februar 2015
in potem pride sara do naju s petrom in petru prisoli klufutu.jaz sem si potihem rekla:
bolž bo da se hitr puberm .in sm šala za jakatom.uprašala sm ga kaj je narobe in da sem videla da je zbežala stran.rekel mi je da ni nič.jaz sem šla stran in sem mu rekla da se itak vidva ob petih na debatnem krožku.(to vam tud še nism puvedala.zarad njega sm se prjavla na debatni krožk ki je 10 minut stran od mojga doma in dons bom šla peš dumov ker grem prespt k prjatci k ni nubenga duma pa sej bi bla lohk tud duma sam sm slišala da bo on tud pr bratu od prjatlce prspv)in tko sm šla .ko je blo konc debatnega krožka sm ga prosila da gre z mano peš..in privoliv je jjjjeeeejjj.šla sv .hodila sva čisto eden ob drugim.naenkrat sem slišala psa.prijela sem ga za ramo.naenkrat sem se zavedla da sem se ga dotaknila ampak ga nisem spustila.še kar naprej sem se ga držala in spet je zalajav pes.moja dlan je zdrsela v njegovo dlan.tako sva hodila 3 minute ko je naenkrat rekel:ne morem več zdržati.prisloniv me je na zid ene hiše in KI$$$$.poljubljala sva se 10 minut približno .ugotovila sva da sva že pri njemu doma.šla sva do moje prijateljice.vse sem ji puvedala.bila je še ena zanka moja sestrična Kristina kako naj ji puvem..odločila sem se da.....
08. februar 2015
u188661
u188661
next
08. februar 2015
sara:

08. februar 2015
peter:

08. februar 2015
odločila sem se daji povem direktno in to jutr na poti v šolo

DRUGI DAN V LIMUZINI Z KRISTINO

j-jst k-kristina

j-ej kristina a si ti še v jakata.
k-ne mam novga fanta. jana
Jan:

j-aha.a veš zakaj sm te to uprašala.
k-ne zakaj?
j-jst pa jaka sva fnt pa punca
k-KAJJJJ!?okej sej nism jezna
j-ej dijo sva že pred šolo
k-okej dijo

jaka mi je prišel nasproti in KISS.šla sva pod stopnice.torbo sem vrgla stran in KISS.

MOJA TORBA:

zazvonil je zvonec.pouk je potekal normalno.mami me je puklicala da mormo it na zabavo za roj.dan od matejevga prjatla matjaža (sej res puzabla sm ument mam bratca mateja).vedla sm da ma matjaž brata žigata k je v sedmm razredu ampak ga nism še nikol vidla.

oblekla sem tole:

pršli smo.matjaževa mama mi je rekla da grem lahko...
08. februar 2015
da grem lahko gor k žigatu .šla sem .žiga me je uprašu če mam s sabo kupalke rekla sem da ja.bil je full luškan.
Žiga:

vprašu me je če se greva kopat. privolila sm .

moje kopalke:

videla sem da me je skos gledu.reku mi je...
08. februar 2015
u188661
u188661
next+ful cool hitro nextaj
08. februar 2015
Ok toti next je za photo ker je edina nextala
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

če bi pršla na njegov party jutr onb štirih.rekla sm da lahko sam bom mogla ob osmih it ker ma debatni krožk.pusluvila sva se.

DRUGI DAN V ŠOLI

rekla sm da bom špricala pouk.in res sm ga. sprehajam se po igrišču ko zagledam dva ki se poljubljata ob drevesu.šla sem pogledat kdo sta.ugotovila sem da sta bila jaka in SARA.jakatu sem prisolila klofuto in zbežala.videla sem da je hotel steči za mano vendar ga je sara potegnila k sebi.zbežala sem domov.sklenila sem da bom vse eno šla na žigatov party.oblekla sem to obleko in čevlje , ličila,in vse to kar je na sliki:

šla sem na party.kmalu sem ugotovila da bova sama.plavala sva se zabavala in vse kar lahko počneš na partiju.začela sva plesati in sva padla.padel je po meni in prislonil svoje ustnice k mojim.in KI$$$ .o faq kako se poljublja.dobila sem zamisel za načrt proti jakatu.ura je bla skoraj osem in morala sem it na debatski krožek.s sabo sem uzela tudi žigata.na koncu ko sem spet morala iti peš domol sem zagledala jakata.ko je bil jaka že blizu naju sem žigata strastno poljubila.mislila sem da se bo jaka razpočila od ljubosumja.šli smo.naslednji dan je imela jaka b.dej.prinesla sem mu kot darilo:škatlo ,v škatli fotografijo na kateri sva bila jaz in žiga med poljubom.mislila sem da se bo od besa razpočila..z žigatom sva postala par..blizu šole je bil park .nekega dne sem šla v park in zagledala....

next/al ne?????
08. februar 2015
u188661
u188661
next+ful cool pišeš+svetovno <3
08. februar 2015
in zagledala Jakata.šla sem mimo njega kakor da ga ne vidim.prijel me je za roko in me obrnil proti sebi.gledal me je s tistimi cute očkami.skoraj sem se začela jokati.vprašal me je:
j-jaka m-maja

j-zakaj si takšna
m-a še uprašaš
j-kaj sem ti pa naredil
m-ja kaj je bilo pa zadnjič s saro.boš rekel da je bilo za štos.nebom ti verjela.
j-aja tisto.oprosti nisem hotel on me je prisilila.
m-blablabla.kot da ti bom verjela
in sem odvihrala stran.
08. februar 2015
u188661
u188661
next+cooooool
08. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg