Forum
Prvo bi vas rada pozdravila.((Heey!)) Napisala bom zgodbico o deklici Lari,ki je stara 15 let in je prvič zaljubljena.Zgodba bo vsebovala vesele in žalostne trenutke,kot sem jih v resničnem živlenju tudi jaz,saj v ljubezni me je doletela sedaj nesreča! Groza! Prosila bi vas,da berete,komentirate in tudi uživate.
Sprva bi vas še prosila,da glasujete v anketi in razpišete odgovor!

Hvala !!

Napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. avgust 2010
ja!!!! dej napiši!!!

pa še nekaj: bo ta zgodba resnična??
01. avgust 2010
Ne,zgodba nebo resnična,ker ko o svoji ljubezni govoril me čist stisne pri srcu! Zgodba bo izmišljena.Napisala bom čez pou ure,ko še dobim kaj komentou pa glasov v anketi..
01. avgust 2010
Napiš
01. avgust 2010
next.
01. avgust 2010
napiši (:
01. avgust 2010
Bom zdaj glih napisala. Prvo bom še osebe prilepla. (Lara && Tina sta glavni osebi.)

Jaz (Lara)

Moja best frendica (Tina)

Fant v kerega sem zaljubljena (Nejc)

druge osebe bom še sproti nalepla. (:
01. avgust 2010
u25830
u25830
vau daj lepi & piši..kul bo to vem..
01. avgust 2010
u25354
u25354
napiš!!
01. avgust 2010
Kot ponavadi sem se zbudila in vstala.Umila sem si zobe in se oblekla.Nato sem odšla v kuhinjo po zajtrk.Sestra Kaja me je že čakala za mizo,mami pa mi je delala zajtrk.Vsedla sem se in mama mi je prinesla zajtrk."Mami! Saj veš,da ne maram jajc!" sem zakričala in odšla v sobo.Prižgala sem računalnik in odšla na facebook.Zagledala sem dve prijateljstvi in pogledala kdo me je dodal."Tinkara?Kako me je upala dodat?Koza!" sem si mislila in prijateljstvo zavrnila,saj Tinkara je moja največja sovražnica.Pogledat sem še šla drugo prijateljstvo,na kateri sem zagledala neko čudno ime. "booody.Kdo bi pa lahko imel takšno ime?" sem si mislila in sprejela prijateljstvo.Odšla sem na profil in zakričala:"Ommmg!" 5 minut sem gledala v sliko in ime."Dodala me je moja simpatija.Jeaaaah!" sem se potihem zahihitala.Zagrabila sem telefon in poklicala mojo B.F.F Tino!!
J: "Hali halo!"
T: "Opa.Nekdo pa je dobre volje."
J: "Res sem.Ogani kdo me je na facebooku dodal?"
T: "Hm..Dej povej,sej veš da ne maram presenečenj."
J: "Neeeeeejc!"
T: "Wtf???"
J: "Jaaaaaaaaaaaaaa."
T: "Čestitam stara.Sem ti rekla,da bo se zalubu vate,itak si najlepša."
J: "Ooo thanks.Dej sse dons kje dubiva,itak so počitnice?"
T: "Se strinjaš, v parku ob 15:00?"
J: "Valda..Ajde srce."
T: "Baaaay miš."
"Juuuuuupi." sem še enkrat zakričala in telefon vrgla na tla.Medtem v sobo pride mama."Kaj se ti meša??? Dereš se,zdaj pa še telefon mečeš?" mi mama jezno pove."Upps!" sem se zahihitala in razmišljala samo o Nejcu.

Komentarji? Nadaljujem?
01. avgust 2010
Dejte komentirat kaj. 2.del bo bolj zanimiu. (:
01. avgust 2010
kulski začetek!!!!

dej nadaljuj!!!
01. avgust 2010
Hvala..Zdej bom napisala dalje..Sam plaiise,pri drugem delu bi rabla več komentarjeu.

Končno je mama odšla iz sobe,na oknu pa je nekaj zaropotalo.«Waaaaaaaaaa» sem zakričala in odšla proti oknu.«Uf,samo moja muca Luna je.» sem si potihem rekla in odprla okno.Zagrabila sem jo in jo dala na posteljo.«Misliš,da je vame?» sem jo vprašala.Samo zamijavkala je,kar pomeni,da mi odgovori z »DA!» Čas je mineval in ura je bila 14:30.Morala sem se počasi urediti za v park.Oblekla se sem,si uredila frizuro,nališpala,vzela torbico in odšla po stopnicah navzdol.«Kam pa greš?» me je vprašala mama.«K Tini.» sem ji odgovorila in odšla.«Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina!» je jezno kričala mama,a jaz sem jo ignorirala in samo šla svojo pot.Ko sem prišla v park sem gledala,če je morda Tina že prišla.Bilo je vse mirno.«Ni je še!» V grmovju je nekaj zaropotalo zato sem se ustrašila in zbežala vstran.Zmeraj se je nekaj bližalo proti meni.Bila sem mirna in trda kot kip.Pogledala sem v drevo,ko pa me je nekaj po rami prijelo.«Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.» sem se zadrla in obrnila.Zagledala sem Tino.«Haahahahaha.» se je režala.«Do kosti si me ustrašla.» sem ji povedala in jo objela.Odšle sva k klopci in se usedle.Proti nama so hodili trije fantje.«O glej! Kok so srčkani.» se je zahihitala Tina.Nasmeh sem ji tudi vrnila! »Zaden tip je moj!» mi je povedala Tina in se odpravila k fantom.Zagrabila me je in me vlekla k njim.«Žiujo!»so pozdravili.«Khm.Hay!»sva pozdravili z Tino.«Kdo pa ste?» je vprašala Tina fante.Jaz sem pa samo gledala v nebo.«Jaz sem Miha.Jaz pa Andrej.Jaz sem pa Nejc!» so odgovorili.«Wtf?» sva z Tino obe zakričali in osupnili.
01. avgust 2010
next
01. avgust 2010
next!!!
01. avgust 2010
»Kaj?« so fantje vprašali.Bila sem samo tiho in občudovala Nejca. »Kako je lep.« sem si mislila sama proti sebi.Tina me je brcnila in se zahihitala. »Nejc,ti si dodal Laro?« je Tina vprašala Nejca. »A tako.Ti si torej Lara? Res si ful srčkana.« je povedal Nejc.Postala sem zelo rdeča v obraz in zbežala k potoku.Nejc je bežal za menoj.Tina je ostala z fanti in zapeljevala Andreja. »Ni ti treba bežati.« je povedal. Sedaj sem še bolj postala rdeča in vzela pogum.Pogledala sem Nejca v oči. »Ah,ko bi ti vedel kako si mi všeč.« sem mu povedala in se obrnila vstran.Nejc me je prijel za ramo in me potegnil k sebi. »Tudi ti si meni.« mi je odgovoril in me objel.Bila sem v nebesih,a sem ga objela nazaj.Tina naju je gledala in se hihitala.Nejc je glavo nagnil bolj k meni in me poljubil.Strastno sem ga poljubila nazaj. »Bi mogoče hodila z mano?« me je vprašal. »J-a.« sem mu odgovorila.Objel me je in še enkrat strastno poljubil.Prijela sva se za roko in odšla k Tini. »A vidva mejbi hodita?« je vprašal Andrej. »Ja!« je povedal Nejc in me objel. »Kako srčkan par!« je povedala Tina. »Tina,bi ti tut hodla z mano?« je vprašal Andrej. »Seveda.Normalno.Valda.Ja.Yes!« mu je odgovorila in objela sta se.Miha je bil žalosten in je pogledal v tla. »Stari,boš našu punco.« je mu povedal Andrej.

komentarji.
01. avgust 2010
u14716
u14716
next
01. avgust 2010
kaj sam en bere??? nebom več pisala. -.-"
02. avgust 2010
u25702
u25702
piššššš....ne bere sam en sam drugi ne komentirajo
09. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTii PŁisss
15. avgust 2010
next
15. avgust 2010
u25512
u25512
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NADALJ
NADALJU
NADALJUJ
NADALJU
NADALJ
NADAL
NADA
NAD
NA
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
15. avgust 2010
u26582
u26582
hudo !!ful zgodbic je k je notr lara!!!like it!!!
15. avgust 2010
u45226
u45226
QL ti sm next čeprau sm zdej šele začela brat !!
16. april 2011
u8794
u8794
next
22. april 2011
u39151
u39151
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
22. april 2011
nekt
22. april 2011
upss....next