Forum
u43441
u43441
no kr prejšne zgodbice nobedn ne bere, kr je dolgčasna bom neo bolj ljubezensko napisala pa upam da boste vsaj to brali.
pa pliss berte

a naj napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. april 2011
u43441
u43441
osebe:

jaz: Emma Lovey
bff: Mia Brawn in Hailey Moon
sovražnica: Loony Green
sestra: Lucy

ve oseb zveste v zgodbici
05. april 2011
u43441
u43441
jaz:

Mia

Hailey

več slikc bom pa še prilimala pole
next pa bo zdej
06. april 2011
u43441
u43441
"drin drin" je zazvonila moja bedna budilka. pogledala sem nanjo in ugotovila da je komaj 06:00. z besom sem le s težavo vstala in še to na levo nogo. pogledala sem se v svoje ogledalo in zagledala dekle ki ima grozljive podočnjake in en nov mozolj. kaj? mozolj?!!!? hitro sem stekla v kopalnico in si ga natančneje ogledala. bil je ogromen. takega še nisem imela. no da pa sploh veste kdo sem: ime mi je Emma živim v Londonu skupaj z mamo in sestrico Lucy. imam bff Mio in Hailey. toda zdaj moram pohiteti. oblekla sem si ponošene raztrgane kavbojke na korenček, novo vijoličasto majico z bleščicami ki sem si jo včeraj kupila v novi trgovinici na vogalu. pozabila sem ime. v mojo najlubšo naramno torbo sem si zbasala vse zvezke ki smo jih danes potrebovali peresnico MP4 in mobitel. vzela sem pa še žvečilne(čigume). obula sem si allstarke in še nahitro pojedla prepečenec z marmelado. moja sestrica Lucy se je že uredila zato sva pohitele proti šoli. pred šolo pa je bil parkiran nobel avto. ko smo prišle v avlo pa sem zagledala...
06. april 2011
u43441
u43441
next????
06. april 2011
u43441
u43441
pa kaj res pišem tolk zanič zgodbe da noben ne bere?
06. april 2011
u36701
u36701
cool je kr nadaljuj!
06. april 2011
u43441
u43441
še dobro! okej
06. april 2011
u43441
u43441
čudovitega fanta in mlado žensko ki ga je držala za roko. oziroma ga je poskušala držati za roko. fant tega ni želel in se ji je vedno izmuznil. predvidevala sem da je tista ženska njegova mama. lucy sem nagnala v njen oddelek kjer so bili prvi, drugi in tretji razredi. sama sem hitro stekla k moji omarici. pri njej sta me že čakali Mia in Hailey. obe sta me takoj zasuli z vprašanji. "si videla tistega hudega tipa?" je dejala Mia "a ni nekam hot?" je dodala Hailey. odgovarjala sem na njuna vprašanja medtem pa sem se preobula. v omarici sem imela tudi nekaj posterjev in počeno ogledalce pogledala sem se vanj in v torbi poiskala barvico in glos. naličila sem se in se nato spet pogledala v ogledalo. je že bolje, sem pomislila potem pa smo pohitele proti avli. tam je še vedno bil čudoviti fant. hailey itak že ima fanta, Mia pa nima sreče v ljubezni. v vse fante, v katere je bila do zdaj zaljubljena ji niso vračali ljubezni. jaz nisem ŠE bila zaljubljena. in tudi ne bom. pa ne menite se na tisti "ŠE". ljubezen je zame brez veze. fantje so otročji. poljubljanje pa... fuj! koliko bakterij lahko dobiš a Hailey se na to ne meni. ko se poljublja z Nickom gre meni na bruhanje. a dovolj o tem, čas je da še kaj povem o tem novem "tipčku" kot se je izrazila Mia. Hailey je šla k Nicku midve z Mio pa sva se zazrli v neznanega fanta. z mamo sta zdaj odšla v tajništvo. bil je približno mojih let. zvonilo je zato sva z Mio pohiteli proti učilnici. "kako me noge bolijo" se je za mano oglasila Hailey. pričakovala sem še da jo bo nick nesel do učilnice. a kakorkoli prispeli smo v zadnje nadstropje kjer smo imeli zgodovino. z Mio in Hailey sem se vsedla v zadnjo vrsto. tam je naše stalno mesto. komaj se je izkašljala profesorica da bi začela predavati že je v mojo glavo priletel zmečkan listek. ozrla sem se po razredu in zagledala Jasperja ki mi je zašepetal "daj listek Mii." je zaupno rekel. debelo sem pogledala a sem listek vseeno dala Mii. tudi ona je debelo pogledala ko je prebrala vsebino listka. že je hotela nekaj pripomniti ko je nekdo potrkal na vrata...
06. april 2011
u43441
u43441
aja sam tolku dva komentarja in nextam!!!!
06. april 2011
1. komentar: nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
in

2. komentar: next,next
n
ne
nex
next
nex
ne
n
06. april 2011
u43441
u43441
(ja no... ma drugič naj bodo od različnih oseb)
torej, kje smo že ostali? saj res. na vrata je nekdo potrkal. nato pa še vprašal če lahko vstopi. nikoli ne veš kdaj ti profka za zgodovino ne bo dovolila vstopiti. in glej profesorica je dovolila vstop in vstopila je ravnateljica in tisti hot fant. celo zelo hot. Mia ga sploh ni pogledala, še naprej je buljila v listek zato sem pogledala kaj piše: "bi hodila z mano? J" skoraj me je zadela kap in Mio tudi. pa ne od skrivnostnega sporočila za mio ampak zato ker je tisti kul fant spregovoril. govoril je z angelskim glasom. čudovito... a nato je sledila slaba novica. nikjer ni bilo praznega mesta zanj. seveda sem hotela da bi sedel zraven mene toda če bi to priznala na glas... to pa ne! saj nisem neumna! profesorica za zgodovino je napeto razmišljala kar je bilo očitno, v njeni glavi je škripalo. na koncu pa je opazila nas tri. triperesno deteljico. klepetale smo zadaj misleč da nas nihče ne opazi "glej glej , koga imamo tam!" je zvito zaklicala profka. takoj sem vedela da se to ne bo dobro končalo... ali pa ja? "emma, Hailey in mia! treba vas bo presesti" vse tri so zajele sapo in se prestrašeno objele. to je bil pa že višek. zgodlarka se je zmagoslavno nasmehnila potem pa začela nas presedati "ti Hailey greš k Nicku, Mia ti greš k Japerju in Emma...ti ostaneš tam. in tale priden dečko bo sedel zraven tebe! in tako bo pri vseh urah!" je končala potem pa se zavedla da ga ni še predstavila "tišina! vaš novi sošolec Alex se je preselil iz Pariza bodite prijazni z njim! no pa nazaj k pouku." ravnateljica se je poslovila alex pa se je bližal proti moji mizi. bil je ful kul in hot. pozdravil me je jaz pa sem...
06. april 2011
nextii
07. april 2011
nexxt
07. april 2011
u39401
u39401
nextiii ej če bi nas tko razporedila uff!!
07. april 2011
u43441
u43441
jazt pa sem dobesedno okamenela. pozdravil me je jaz pa sem bila tiho kot miška. profka naju je opazila zato sem ga hitro pozdravila in zardela. "živjo! kako si kaj?jaz sem alex!" se je še enkrat predstavil "oila" sem mu tiho odgovorila "Jaz pa sem emma." prikimal je. posedel se je na bivše mesto mie in se pozorno zazrl v profesorico. ozrla sem se po razredu in ugotovila da skoraj vse punce buljijo vanj. to mi niti najmanj ni bilo všeč. on je moj in pik...oprostite tega ne bi smela reči. obljubila sem si da se ne bom v nikogar zaljubila še posebej pa ne v tako hudega tipčka. toda ne morem se premagati prej ali slej ga moram povabiti nekam. končno jwe zvonilo. in k meni so prihitele skoraj vsa dekleta. začele so me zasliševati o njem. jaz pa sme pobegnila na stranišče a mi je pot prečkal/a...
07. april 2011
u43441
u43441
sorte kr je kratko ma morm končat. nextam zvečer
07. april 2011
next
07. april 2011
u44230
u44230
next
07. april 2011
neeeeeeeeext