Forum
no tukaj bom pisala zgodbico ki jo upam boste radi brali.več pa ne povem ker potem bo že preveč

no za prvi del potrebujem vsaj 5 nextov

boš sodeloval?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. september 2012
aja pa v zgodbici bom govorila jas kot oseba v zgodbici ne kot jaz osebno. upam da štekate
24. september 2012
no pa da bomo sploh začeli bom kar napisala prvi del
prvi dan šole! sem si potiho rekla v postelji.
to je bil njen prvi dan na novi šoli. nevem kako bo preživela,ampak kaj čmo!

oče me je odpeljav v šolo.ko sem vstopila so me vsi gledali z velikimi očmi.
KAJ ZA VRAGA? K NAM SO JO POSLALI!?
je eden v razredu rekel na glas da ga je še učiteljica slišala na hodnik.jas sem se vsedla kjer je bil prostor.prostor je pa bil ravno pri tistemu ki je prej rekel kaj za vraga. mene je skoraj kap tam zraven.
ko je učiteljica prišla v razred me je lepo predstavila sošolcem
učiteljica:tukaj je vaša nova sošolka teja.upam da jo boste lepo sprejeli ker če neee...
jas sem se tam presla kot še nikoli! končno je učiteljica nehala,da sem se lahko usedla.
ko je bil odmor so vsi prihiteli k meni kot da bi bila lady gaga.vsi so me praševali od kod sem,kako mi je ime pa take finte.ko je bilo konec pouka sem šla k svoji omarici in tam je bil en višjošolec.bil je tako lep da sem ga gledala kot da bi bil ogledalo. uprašal je če je kaj narobe?
jas sem takoj pordečela in odgovorila da ne.

ko sem prišla domov sem šla malo pobrslat na net da bi malo poizvedela kdo je na naši šoli pa tako naprej.iskala sem in iskala in sem našla čisto podobo njega gor na facebook-u
ime je bilo še kar dejan priimek pa bol... nevem.pisal se jje štor.mene je skor vrglo iz stola.samo kaj čmo čče je bil pa tako lep...

nadaljujem po 3 nextih
upam da vam je ušeč.
24. september 2012
neeext
24. september 2012
u101440
u101440
next
28. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg