Forum
Hey odločila sem se, da napišem eno ljubezensko zgodbico. Na kratko predstavljena: Živim preprosto življenjo, ko se zaletim v enega fanta, ki mi je bil na prvi pogled luškan. Malo sva zaklepetala in sva o drug drugemu izvedela veliko stvar tako tudi skrivnosti. Počasi sva postala zaljubljena a med nama je bilo veliko sporov. Saj je življenje polno skrivnosti!
______________________________________________________________________________________
Živijo, sem Maja. Obiskujem prvi letnik in sem stara še 14 let. Imam najboljšo prijateljico Laro. Seveda sva sošolki. Zaljubljena sem v Dejana. On je tudi star 14 let, a on ni 1.b ampak 1.a. (Da ne mislite prvi razred, ampak prvi letnik!) To, da sem v njega ve že cela šola, a on mene ne mara. Imam tudi sovražnico Sašo. Vedno se kaj zgodi samo zaradi nje, no skor vedno. V jedilnici sma se jaz in Lara skupaj vsedle. J---> jaz ,,,, L-Lara

L- Hey Maja, smem sesti?
J- Seveda, sedi!
L- Veš, meni je všeč Simon iz 2.c letnika.
J-KAJ!? On!?
Vsi so v najo buljili kot nori!
J-(zašepetam)On ti bo nakopal veliko težav...
Bila je čista tišina ...
Po pouko sem morala iti sama domov, saj je po Laro prišel oči ker grejo v shoping, jaz bi tudi šla, a ne morem.
Ko se kar naenkrat...

Next? Ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. januar 2012
Jaz :

Lara:

Saša:

22. januar 2012
Simon:

Deejan:

Nik:

22. januar 2012
Vsaj 2 nexta!
22. januar 2012
next next, hitro!!!!
22. januar 2012
Še en NEXT! Please!
22. januar 2012
Eh bom kar nextala
J- Pozdravljen, jaz pa sem Maja. Seveda te lahko pospremim, le povej mi kje?
O-Živim na Holski ulici 11.
(O SUPER SOSEDA SVA!)
J-Super soseda sva jaz živim na Holski ulici 14! Dobiva se pred mojo hišo.
O-SUPER

Dan mi je počasi minil. Vključila sem se na facebook in sem videla da je gor Lara.

J-Heiič Larčii ei a veš prei sm se ko sm šla iz school zaletela v enega fhool hudega tipčka Nika!
L-A res? Kako mu je ime?
J-NIK!
(pod iskanje sem napisala Nik in mi je vrglo njegov profil. Kako sem vedela, da je njegov profil? Preprosto po sliki profila!)
L-Ali ima fb?
J-JAAA (link)
L- In ka boš z Dejanu?
J-Saj res!
MAMA = M
M-MAJA DOL IZ RAČUNALNIKA POJDI! KOSILO!
J-SAJ GREM
po fb-ju napišem Lari
J-ej čawči Larči morm it na kosilo a se boma potem dobile pri Veselem deblu (Tako sma dale ime v gozdu najini najljubši drevi)
L-JAA! Tudi jaz grem kosilat! Čawčii Majčii!
in že je ni bilo več gor in sem šla na kosilo
Po kosilo sma šle v gozd . Meni je zazvonil telefon. Bila je teta Janja. Kupila mi je nove slušalke z mikrofonom in novo web kamero za Skype. In morala sem se posloviti od Lare. Ko sem bila jaz že doma se je v gozdu zgodlo nekaj Lari. Izza grma je prišel/a...
b)Izza grma je prišel Nik
c)Izza grma je prišel Simon
22. januar 2012
Nove slušalke sam da majo mikrofon,da se bom lahk po Skypu pravhala;

Moja nova web camera:

22. januar 2012
Stran sm vrgla (moje stare slušalke);

Moja stara web camera, ki sem jo vrgla v smeti;

22. januar 2012
next!!!!
22. januar 2012
Anchiii
26. januar 2012
please pomgaj zbrazi čim več gledalcev
26. januar 2012
Izza grma je prišel Simon. Lara ga ni videla. Simon ji je prišel od zadaj in jo zgrabil. Ne da bi ga videla ji je zavezal oči. Nič ni videla.
L: SPUSTI ME! SPUSTI MEE! SPUSTI ME! SPUSTI MEE! SPUSTI ME! SPUSTI MEE! SPUSTI ME! SPUSTI MEE!
Nič ni odgovoril. Hodila sta dva dni, da sta prišla do koče, ki ji noben ni opomogel! Snel ji je oči. Videla je zamaskiranega moškega. Hotel jo je poljubiti, a je ni mogel. Odločil se je, da jo bo mučil, če ga ne poljubi. A še vedno se ni dala.
PIPIPIPIPIPPIPII! POK! Ugasnila sem budilko. Odpravila sem se proti hiši od Lare. Zvonila, zvonila in zvonila sem kot nora, a nihče se ni javil. Lara najbi bila sama doma. Ali ji si je zaspala ali je šla v šolo ali je pozabila name ali pa .... ali pa SE JE IZGUBILA V GOZDU!!!! Šla sem do hiše na moji ulici 11. Zvonila sem in Nik je prišel odpret vrata.
N- hey! Si se le spomnila name ...
J-JA SEVEDA
*pride ven*
N-hvala ti.
J-eh ni blema
*pridema v šolo jaz paa še vedno v skrbeh zaradi Lare*
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ej anchi pomagi mi pisat ... pa pomagi zbrad več bralcev... please
18. februar 2012
u78933
u78933
dej nexti plis huda zgodba
18. februar 2012
next prosim
18. februar 2012
Jah, hvala, da berete, in prosim, res pomagite zbrat bralce!
18. februar 2012
Jutri, ko se zbudim, obljubim, next!
18. februar 2012
next
19. februar 2012
OK prej me ni bilo doma, bom pa zdaj nextala.!
N-Pozabi...
J-Povej
N- Pozabi
J- OK
N-Kako?
J- Super..
N- Fajn jaz tudi ...
J- Mislim reči ... slabo
N- Zakaj?
J- Lara ... ne vem kaj je z njo ni je bilo v šoli, ni je doma , nič!
Jaz in Nik sva jo šla iskati, najprej domov, še vedno je ni bilo, telefonirala sva, a nič. Čez štiri ure iskanja sva se še enkrat prepričala glede tega, če se je že vrnila domov!
Mama je v joku klicala policijo, ko sva pozvonila je s solznimi se očmi prosila pomoči.
M- *Obriše solze* Pozdravljena Maja, ali si videla kje Laro? *Spet si obriše komaj pritečeno solzo*
L- Ne, tudi midva sva jo sedaj 4 ure iskala, hotela sva se prepričati, če je že doma!
DING DENG DONG pozvoni hišni zvonec.
P- POLICIJA, KAKO VAM LAHKO POMAGAMO GLEDE PREJŠNJEGA KLICA? STE JO ŽE NAŠLI?
M - Ne, prosim pomagajte mi *da sliko policaju* tole je ona. Nazadnje je bila, tako mi je povedala Maja *pokaže name* v gozdu.
P - Maja, povej natančnejše podatke, o tem.
M- Šle sva k najinem najljubšem drevesu, ki ga poimenujeva Veselo deblo. Mene je poklicala teta Janja, naj pridem domov. Šla sem ona, pa je še nekaj časa ostala tam. To je vse, več ne vem.
P- Hvala, torej ti, ti, ti, ti in ti in jaz seveda *pokaže na par policajev* pridite z mano v gozdi, vi ostali, pa raziščite mesto!
Jaz stopim iz hiše in vidim ...
u78933
next
19. februar 2012
next
19. februar 2012
u78933
u78933
next
20. februar 2012
Bom kar.
S-Boš videla!
*kaj misli s tem ''boš videla''?*
Zvonim pri Niku kot nora, a nihče ni odprl. Mislila sem, da je s Saro. Razjezila sem se in odpravila k Dejanu, ki me je med razmerjem z Niku prosil, če bi bila z njemu, a nisem hotela ker me ni maral. Pozvonim. Ni minilo 1o sekund, so se že odpirala vrata.
D- O, Maja, kaj pa ti tukaj, nisem te navajen tukaj.
J- Odločila sem se!
*in ga poljubila prej, kot je minila 1 sekunda.*
*Odrinil me je od sebe*
Mislila sem, da me ne mara več a ni bilo tako.
D- Kaj pa delaš! ? Pridi no v hišo, ne pred vsemi zunaj!
*povabil me je v razkošno sobo*
Tam me je poljubil, slekel majico in še meni. Ni se dogajalo tisto, kar mislite, le zgoraj brez sva bila, no jaz sem bil v nederčku. Tako sva zaspala, ker pa naslednji dan ni bilo šole sva kar pri njemu zaspala. Zbudila sem se. In videla, da ležim ...
******POPRAVLJAM******
Ni se dogajalo tisto, kar mislite, le zgoraj brez sva bila, no jaz sem (bil) bila v nederčku.
20. februar 2012
razkošna soba:

hiša oz. vila:

kuhinja:

kopalnica

20. februar 2012
dnevna

to je pa moja hiša:

20. februar 2012
u78933
u78933
neext