Forum
Zgodilo se je v soboto ko sem se odlocila da grem na kratek sprehod.
Hitro sem se si oblekla oblekico z visokimi petami in se odpravila.
Tokrat sem se odlocila da bom sla v park . Ampak kot vedno mi je zazvonil telefon ustavila sem se in hotela vzela telefon iz torbice ko mi ga je nekdo vzel iy rok in zacel teci z njim stran od mene .
V tem trenutku sem se zacela dreti kot PSIHIC...
SE OPRAVICUJEM ZA KRATEK OPIS ZGODBA BO ZANIMIVA IN NAPETA ZATO PA JI DAJTE MOYNOST

Boste brali_

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2014
mogoče ajde next
18. avgust 2014
neeeeext
19. avgust 2014
neeeeext
24. avgust 2014
V trenutku ko sem se začela zavedati okolice sem začela tekati za njim lahko se pohvalim da sem najhitrejša v razredu zato sem g hitro dohajala.
Ko pa sem že bila čisto pri njemu me je zadelo nekaj zato sem padla .
Padec je bil močan zato se mi je vrtelo ampak jas trmasta oseba sem se še vedno hotela teči za njim.
Pognala sem se kolikor hitro so me noge nesle. A zaman saj sem se po 5 tih korakih zgrudila na tla. Bila sem omotična in vse se mi je meglilo pred očmimi.
In ko sem že mislila da bom umrla v parku na vlažnih tleh je k meni pridivjala oseba.

Nisem si ga morala čisto ogledati saj me je kmalu po tem zajela tema

NEXT KDO? MALO BOLJ KRATEK JE SAJ IMAM OBISK BOM PA DRUGIČ NAPISALA DALJŠI NEXT
24. avgust 2014
neeeeext
24. avgust 2014
Next
24. avgust 2014
Prebudila sem se v sobi.V zelo temni sobi zgledalo je kot da bi bila zapuščena več mesecov.
Seveda pa nisem bila v svoji sobi.
Malo sem se razgledala po sobi in zagledala moj telefon in torbico na nočni omarici.
Hitro sem pograbila svoj fon in torbico in se vstala . Ter začudeno opazila da imam pete polomljene zato sem si jih sezula.In se odpravila k vratom.
Ampak takoj ko pa sem se odpravila k vratom. Je nekdo spregovoril :že odhajaš?
Hitro sem se obrnila in zagledala isto postavo ki sem jo videla včeraj preden me je zmankalo.
Jjjja sem jeclala domov grem in se mi je zopet zavrtelo tako da sem skoraj padla po tleh a me je na srečo ta fant ujel.
Hvala sem komaj rekla saj sem šele zdaj videla kako je lep imel je prelepo oblikovane ustnice uglavnem vse je imel popolno.
Si v redu?
Sem in kako ti je ime?
Meni je ime Jack pa tebi ?
Meni je ime Nika
Kako sem prišla do sem ?
Jas sem te pripeljal k meni saj si bila v nezavesti in nisem vedel kaj naj storim upam da nisi jezna
Nisem samo zdaj bi šla domov
OK te bom pospremil

Po 15 min pogovora sma se šele zavedala da me še vedno drži

NEXT KDO?+ MNENJA PLISSSS IN NA ZS ŽELJE
24. avgust 2014
u105006
u105006
next
ful dobr
24. avgust 2014
neeextt♡♡♡♡
24. avgust 2014