Forum
Jaz: Mia, 14let ....... Fant: Tilen, 19let

Ko sem se zaljubila vanj sem bila stara 14 let. On je bil star 19 let. Spoznala sva se v mestu, na rojstnem dnevu moje prijateljice. Celo noč me je gledal, požiral z očmi, jaz pa sem se s prijateljicami pogovarjala in ga vsake toliko pogledala, ter se mu nasmehnila. Bilo je lepo vzdušje, super glasba, super družba in pijača. Vsa dekleta so bila zaljubljena vanj in si ga želela za svojega, on pa je ta večer gledal samo mene. Kmalu je bila ura 3h zjutraj in s prijateljicami smo se odpravile proti domu. Domov sem že precej zamujala, ampak nič ne de, s tem se bom obremenjevala ko pridem domov. Sedaj mi ni mar, lepo mi je. Tilen je pristopil do mene se mi nasmehnil, podal roko in se predstavil, enako sem storila tudi jaz. Izmenjala sva nekaj dialogov, nato pa me je kot iz topa vprašal za telefonsko. Izmenjala sva si telefonski in še tisti dan, ko sem prišla domov sva se dolgo v jutro dopisovala. Ah, še sreča da je bila nedelja in sem lahko potem cel dan prespala. Dogovorila sva se za 1. zmenek ...

5 nextov in nadaljujem...
08. december 2013
u157881
u157881
next
08. december 2013
u154348
u154348
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
08. december 2013
u147357
u147357
nnnnneexxtttt
08. december 2013
Ura je 13h zbudila me je misel nanj in na to da sva se ob 17h zmenila za zmenek. Staršem sem nekako napletla zgodbo, da se je ena prijateljica počutila slabo in sem ostala z njo malce dlje. Seveda sta malo težila, ampak smo hitro vse rešili. Zmenek zmenek zmenek samo to mi je rojilo tisti dan po glavi. Joj, pa kaj naj oblečem? Ura je bila že 15h... zdelo se mi je da ura nikamor ne gre. Dobila sem njegov sms. Napisal mi je, da že komaj čaka da se vidiva. Bila sem vesela in hkrati živčna, ker še vedno nisem vedela kaj naj oblečem. Mislila sem si: "Če oblečem mini krilo in oprijet top bom izpadla kot prva pocestnica." ...hmmm... "Če oblečem trenirko, bo mislil, da grem na športni dan." Lepo sem se naličila, oblekla oprijete modre jeans kavbojke in oprijeto roza majčko. Staršem sem seveda natvezila da se dobim s prijateljicami.
Zmenila sva se da se dobiva pri športni dvorani (tam je bilo najmanj možnosti, da me kdo od staršev vidi pa tudi njuni prijatelji če bi me videli bi jima takoj povedali). Malce sem zamujala... namenoma , da si nebi že na začetku mislil da sem čisto nora nanj (no ja, saj sem res). Medtem ko sem hodila sem že od daleč zagledala hud črn BMW. Približala sem se športni dvorani na kar je iz črnega BMW-ja prišel Tilen. Ostala sem brez besed. Sploh nisem vedela da ima tako hud avto. No, ja postalo mi je jasno zakaj so punce tako nore nanj. Rekel mi je naj skočim v avto. Brez besed in oklevanja sem vstopila v avto. Med vožnjo me je prijel za roko, mi govoril lepe besede, me božal po roki. Peljal me je na sladoled. Kupila sva ga in šla nazaj v avto. Vozila sva se do osamljenega mesta. Nekaj časa sva se pogovarjala... bilo je lepo. Na kar mi je dejal da imam nekaj na trepalnicah in mi ukradel poljub. Bilo mi je všeč. Nikoli prej se nisem poljubljala. Vrnila sem mu ga. Z eno roko me je držal za pas, z drugo pa me božal po obrazu ter me poljubljal. Počutila sem se tako božansko, tako posebno...
08. december 2013
u147357
u147357
nnnnnnnnnnneeexxttttt + dej še kakošno slikco za popestritev
08. december 2013
neext
08. december 2013
Bilo mi je lepo. Načel je temo spolnost in moram priznati da mi je bilo zelo neprijetno.
Seveda sem mu priznala, da sem še nedolžna, on pa je tudi rekel da je še nedolžen. Spet mi je ukradel poljub, ki je bil malce drugačen bolj strasten. Všeč mi je bil občutek ko mi je šel čez lase... ščemelo me je po telesu in meteluljčki so kar švigali po trebuhu...
Jooooj, ura. Pogledala sva na uro in videla da je že 20h... prekinila sva romantiko, prižgal je avto in me odpeljal. Ko sva se vozila me je ves čas držal za roko, me gledal in mi govoril kako sem lepa, da sem nekaj posebnega. Kmalu sva prišla blizu najine hiše. Na hitro sva se poslovila s poljubom, jaz pa sem se počasi splazila iz avta da me slučajno nebi kdo videl da izstopam iz njega. Prišla sem domov, starši so bili jezni, ker spet zamujam, ampak kot vedno sem našla izgovor za zamudo V šoli mi je šlo dobro, zato mi niso preveč težili. Odpravila sem se v kopalnico in že mi je zacingljal telefon. On mi je pisal Bila sem zelo vesela. Napisal mi je da mu je bilo zelo lepo z menoj in da komaj čaka da me spet vidi. Wiiiiiiiiii sem bila vesela. Najrajši bi od veselja kar zavriskala. Odpisala sem mu, da si želim enako.
Uredila sem se in pripravila za spati... Tilen mi kar ni in ni šel iz glave. Razmišljala sem o tem kako mi je bilo lepo, všeč m je bilo da sem nekomu kot je on všeč. In kar naenkrat spet zacinglja telefon. Napisal mi je da me pogreša in da mu ne grem iz glave in da bi me rad čimprej videl. Ker sem si tega želela tudi jaz sem mu napisala da se lahko vidiva malo kasneje, samo da starši zaspijo. Čakala sem in čakala in končno je bila ura 23h ko sta starša zaspala. Bilo me je strah (priznam) nikoli se še nisem splazila iz hiše brez vednosti staršev. Ni bilo časa za preoblačenje, zato sem obula kar natikače in se splazila čisto potihem iz hiše kar v spalni srajčki. Pred hišo me je že čakal Tilen. Šla sem v avto ga poljubila... po meni je še vedno drvel adrenalin, ker sem šla na skrivaj ven. Odpeljal je v bližnji gozd, kjer sva se pogovarjala, dotikala, poljubljala...
08. december 2013
u154348
u154348
NEXTTTTTT
08. december 2013
Začel me je božati po prsih, na kar sem mu odmaknila roko. Ni bil jezen, le vprašal me je zakaj sem proti. Rekla sem, da mi takšni dotiki zaenkrat še ne godijo. Vprašal me je če morda že razmišljam o spolnosti in sem mu rekla da zaenkrat še nisem pripravljena. Razumel je in ni nič silil naprej, čeprav sem pri njemu čutila malce užaljenosti. Ampak nadaljevala sva s pogovorom, poljubljala sva se in poljubljala (kot bi bila na maratonu). Ampak spet naju je zmotila ura, ker je bila že 3h, jaz pa sem vedela da gre ob 4h moj oče v službo. Zato je prižgal avto in me na hitro odpeljal domov. Spet je v meni začel delati adrenalin. Počasi sem hodila do vhodnih vrat, jih potihem odprla in se splazila v hišo. Huh, k sreči me ni noben dobil. Srce mi je tolklo kot pri norcu. Šla sem v sobo se ulegla v posteljo in nikakor mi Tilen ni šel iz glave. Poskušala sem zaspati, ampak mi je skoraj uspelo, na kar me je zbudila budilka.
Jooooj, k vragu... v šolo moram. Na hitro sem se uredila in komaj čakala da pridem v šolo in povem sošolkam kako pestra nedelja je za menoj. Prišla sem v šolo in vsi po vrsti so me začeli spraševati zakaj sem tako dobre volje. Jaz vsa ponosna sem začela kazati slike svojega fanta, njegovega avta in hitela razlagati kaj vse se mi je dogajalo. Nekatere sošolke so bile zgrožene, Nika pa mi je dejala da je bila pred menoj v zvezi s Tilnom kar me je malce presenetilo, užalilo, ampak vseeno sem si mislila v sebi, da sem jaz boljša od nje. Po šoli se je hitro razvedelo s kom sem v zvezi in začele so mi prihajati na uho raznorazne zgodbice, ki so me malce pretresle in malce užalile, ampak se nisem dala, ker sem si mislila v sebi da mi vsi samo zavidajo.
Nika mi je rekla, da je z njim celo izgubila nedolžnost. Bila sem šokirana, užaljena, jezna... hooooh v tistem trenutku bi drevo razgrizla... Ampak kako sem si mislila v sebi, če je on meni zatrdil, da je še nedolžen? Mateja in Saša sta rekli da me želi samo izkoristiti in da bo z menoj toliko časa dokler ne grem do konca z njim, potem me bo pa pustil... joooooj, bila sem jezna kot ris. Komaj sem čakala da bo konec pouka, da ga pokličem, se dobiva in se pomeniva... Šolski zvonec je zazvonil in...
08. december 2013
u157881
u157881
next
08. december 2013
u154348
u154348
nextttttttttttttttttttttttttt
08. december 2013
Pogledala sem na telefon in videla, da imam 5 prejetih sporočil. Pisal mi je Tilen. Napisal mi je dva ljubezenska verza in pa v vsakem naslednjem da me pogreša in da komaj čaka da me vidi. Bila sem vesela in hkrati besna. Sezula sem si copate, obula čevlje, počakala še Nives in Tjašo... Odpravile smo se skupaj proti domu (živela smo v istem naselju)... nakar smo zaslišale hupanje avta... vse smo se obrnile...bil je Tilen...oči so se mi zaiskrile (čeprav sem bila vesela in hkrati jezna) avto se je približal, na kar je Tilen odprl okno in mi rekel "skoči miška" ...jaz sem bila vsa zmedena... nisem vedela kaj naj naredim... na hitro sem se poslovila od Nives in Tjaše, ter se vsedla v njegov avto. Poljubil me je in rekel da je komaj čakal da me vidi. Nisem pričakovala, da me bo presenetil na poti iz šole.
Bila sem hladna. Nisem mu želela vrniti poljuba. Vozil je in me spraševal kaj je narobe... nisem želela govoriti. Parkiral je avto, me prijel za roko in me še enkrat vprašal... bila sem besna... vprašala sem ga zakaj mi je lagal? Zakaj mi ni povedal, da je bil v zvezi z Niko? ... postal je malce živčen, se prijel za glavo in mi rekel, da sta bila samo na enem zmenku, potem pa je videl da to ni to in nista nadaljevala naprej... še vedno sem bila besna... rekla sem mu "aha... se pravi do konca sta šla in sedaj iščeš novo trofejo" ... rekel je NEEEEE, nič nisva imela, prisežem... Nisem mu verjela, jezna sem izstopila iz avta in odšla svojo pot proti domu. Tudi on je izstopil iz avta in tekel za menoj...
-----------------------------------------------------
Tilen: Miiiiiiiia, počakaj prosim. Ti si mi res všeč.
jaz: Ne, ti me hočeš samo izkoristiti... Joj, kako sem bila lahko takšna trapa.
Tilen: Ne, nočem te samo izkoristiti, kdo je to rekel?
------------------------------------------------------
...še vedno sem jezno hodila naprej in ga nisem želela poslušati
Tilen: Prosim, Mia verjemi mi (zraven je hlipal, videlo se je da mu je žal)
jaz: Ne verjamem ti. Nika mi je vse povedala.
Tilen: Pa kako lahko verjameš Niki? Ona je največja lažnivka! Samo zmenek je bil.
jaz: Še vedno jezna, ampak sem vseeno malce popustila. Prav, ampak prosim če mi
lahko poveš s katerimi puncami si bil, da nebi vsak dan slišala da je kakšna nova.
Tilen: Prav, odslej ti vse povem. Vprašaj me karkoli te zanima.

Pobotala sva se... padli so poljubčki, sladke besede. Amapak morala sem domov. Doma me je čakalo kosilo, domača naloga... Joj, sploh se mi ni nič dalo delati. Kar naprej sem mislila na Tilna. Domače naloge nisem naredila, ker besede, številke... sploh niso želele iz glave. Morala bi se še učiti, ampak po glavi mi je hodil samo Tilen. Cel dan mi je pisal sms-e. Kmalu sem mu sporočila, da mu ne morem več toliko pisati, ker imam premajhno žepnino in si ne morem kupiti toliko kartic za polnjenje računa. Tilen je takoj rešil zadevo in mi napolnil račun za 20eur. Bilo mi je nerodno, a vseeno sem bila vesela. Pisala sva si cel dan. Ko je padel mrak pa sem zopet čakala da starša zaspita...
08. december 2013
Zopet sem se izplazila iz hiše... čisto potihem... starša sta spala kot top. Vsa vesela sem odhitela v spalni srajčki in v natikačih pred hišo kjer me je že čakal Tilen. Vstopila sem v avto in hitro sva se odpeljala v bližnji gozd. Pogovarjala sva se, objemala, poljublala. Prevzela me je močna strast. Tokrat mu nisem odmaknila roke ko me je začel božati po prsih. Uhhhh, neznansko mi je godilo. Uživala sem kot nikoli. Slekel mi je spalno srajčko, bilo mi je nerodno...
Rekel mi je da imam zelo lepe prsi. Še vedno sem se počutila neprijetno, ker je bilo to vse prvič zame. Začel mi je poljubljati prsi in šel vse nižje in nižje. Res sem uživala v njegovih dotikih. Kmalu se me je z roko dotaknil po spolovilu. No, tam se je pa ustavilo. Rekla sem da tam pa ne dovolim. Bil je malce užaljen, ampak je odmaknil roko. Še vedno me je poljubljal po telesu. Joooj, k vragu... spet naju je ura zmotila. Ura je bila 3h zjutraj in odpeljal me je pred hišo... poljubil, nato pa se odpeljal naprej... splazila sem se do hiše in ko sem odprla vrata ... sem zagledala mamo in očeta ...
-------------------------------------------------------
Oče: MIAAAAAAA! Kje se potikaš? Slučajno sem šel do tvoje sobe in opazil da te ni. Kje si bila?
Jaz: Oči, šla sem samo nekaj pogledati pred hišo, ker se mi je zdelo da se nekdo potika okoli.
Oče: Nisi mogla meni to reči? Zbudila bi me in mi rekla. Poleg tega pa vsem da si izmišljuješ, ker te ni bilo 4h. Kje si bila?
Jaz: Oče, prisežem, da sem bila tu okoli.
vmeša se mama
Mama: Jaz sem šla pogledati okoli če si kje in te nikjer ni bilo? Kje si bila? In to v spodnji majčki in natikačih? Kaj se greš Mia?
Jaz: Joooj, mami in oči oprostita. Nisem mogla spati in sem mislila da bom lažje zaspala če bom šla malce na zrak. Samo malo sem se sprehodila. Tako ali tako me nihče ni videl, zato sem šla v spalni srajčki. Ni se mi dalo preoblačiti.

oče je popustil
Oče: Prav Mia, ampak drugič nama moraš povedati. Veš, bila sva zelo v skrbeh.
Jaz: Obljubim da bom naslednjič povedala.
Oče: Zdaj pa pojdi spat, ker moraš zjutraj v šolo in glej da se to ne ponovi.
Jaz: Prav, grem spati. Oprosti oči.
--------------------------------------------------------

Huh, za las je šlo. Sploh si nočem predstavljati kako bi znorela če bi izvedela, da sem se dobila s fantom ob tako pozni uri. In še to s 5 let starejšim fantom, s katerim sva se mečkala v avtu. Bila sem malo prestrašena.
Tilnu sem napisala, da sem imela težave doma in da se bova morala spomniti česa drugega, da se bova lahko dobivala. Komaj sem zaspala... že je zazvonila ura. Jooooj, kaj nisem šele dobro zaspala (sem si mislila v sebi). Vstanem, se uredim za šolo. Pa saj se mi ne da. Oče in mami sta šla že zdavnaj v službo in tako ne bosta vedela. Slečem se in se uležem nazaj v posteljo. Hitro zaspim....
09. december 2013
In komaj sem zaspala že mi je začel na veliko piskati telefon. Kaaaaj me ne morete pustiti pri miru. Sošolke je že skrbelo kaj mi je da me ni v šolo, ker sicer nikoli nisem manjkala pri pouku. Nisem odpisovala... dala sem telefon na tiho in zaspala.
Zbudila sem se ob 12h. Pošteno sem se naspala. Odgovorila sem na vsa sporočila. Sošolkam sem rekla, da sem zbolela. Že sem kovala načrt. Spomnila sem se da mami dela do 16h, oče pa do 19h. Wiiiiii. Lahko pokličem Tilna in pride do mene.
Res sem ga poklicala, bil je takoj za. Kot bi mignil je bil že pri meni. Ura je bila 13h. Vstopil je...
09. december 2013
u147357
u147357
nnnnnnnnneexxtttyyy + fholj je carsko <3
09. december 2013
u154348
u154348
NEXTTTTTTTT NUJNOOOOOO FUL DOOBRA ZGODBA
09. december 2013
V pozdrav me je poljubil. Prinesel mi je plišastega medvedka in bonbonjero. Bila sem vesela. Šla sva v mojo sobo, kjer si jo je malce ogledal. Nato pa sva se ulegla na posteljo in malce božala ter poljubljala. Čas z njim je tako hitro mineval. Odšel je še preden je mami prišla.
Mami je prišla domov vsa jezna.
--------------------------------------------------------------
Mami: Mia, pridi sem pogovoriti se morava.
Jaz: Ok, mami kaj je?
Mami: Po mestu se govori, da imaš fanta in to starejšega od sebe. Ali je to res?
Jaz: Ne, mami lažejo. Meni je šola na 1. mestu. Nimam fanta.
Mami: Le glej da je to res, ker se ti ne bo dobro pisalo če ugotovim kaj takšnega.
---------------------------------------------------------------

Starše sem dobro znala vrteti okoli prsta. Tako da sta mi vedno nasedla.
Domov je prišel tudi oče.

---------------------------------------------------------------
Oče: Mia, od sodelavca sem slišal da te je videl s starejšim fantom kako se poljubljata in da je prišel celo pote v šolo.
Jaz: Ne, oči, lažejo. Nimam fanta in ne spomnim se da bi kdo prišel pome v šolo.
Oče: Veš, da dokler si pod mojo streho in jaz skrbim zate ne moreš imeti fanta. To sva ti že oba z mamo povedala.
Jaz: (priliznjeno) Ja vem oči. In ubogala te bom.
----------------------------------------------------------------------

Tako sem si želela doma povedati za fanta, ampak mi niso dovolili da ga imam.
Recimo temu, da sem tvegala in sledila nekako svojemu srcu. Odločila sem se, da bom s Tilnom še naprej na skrivaj.
Heh, ravno me je poklical. Želi se pogovoriti z menoj. Nekaj resnega. Le kaj sem si mislila v sebi?

---------------------------------------------------------------------
Jaz: Daj mi povej po telefonu lepo prosim, ker ne morem čakati, da se vidiva. Bog ti ga vedi kdaj bom šla ven.
Tilen: Ne, ne morem po telefonu. Sicer pa ni nič takšnega. Samo rad bi naredil korak dlje v najini zvezi.
Jaz: (v sebi me je žrlo kaj za vraga naj bi bil ta korak dlje... mar hoče govoriti o spolnosti? ... na njo definitivno še nisem pripravljena, ... kaj za vraga hoče)
A mi lahko mogoče vsaj namigneš?
Tilen: Ne, ti bom rajši osebno povedal, da se preko telefona nebi preveč ustrašila. Daj uredi da se kmalu vidiva.
Jaz: Ok, bom poskušala.

-----------------------------------------------------------------------
Razmišljala sem kaj bi si lahko izmislila da me starša spustita ven. Srce me je tako vleklo k njemu, da sem bila pripravljena vse narediti zanj. Hitro sem se spomnila nečesa.

----------------------------------------------------------------------
Jaz: Mami oči. Jaz bi morala v knjižnico, ker moram iti iskati ene knjige za seminarsko.
Oči: Dobro srček, pojdi, ampak kmalu se vrni.
Jaz: Ok, oči. A grem lahko še k Nives na obisk na hitro sproti?
Oči: Ja, ampak res na hitro. Potem pa naravnost domov.
Jaz: Zlat si oči. Mwa (stisnila sem mu poljubček na lička)

Tekla sem v sobo in Tilnu takoj napisala sms, da se lahko dobiva že čez 20min. On mi je seveda takoj odpisal da bo prišel. Vendar sem mu rekla naj pride malce dlje od mojega doma, da naju kdo ne vidi. Nameravam mu povedati tudi o tem kaj si mislijo najini starši o najini zvezi. Odšla sem do doma in kar nekaj časa pešačila. Videla sem Tilnov avto, pogledala okrog če me kdo vidi. Huh, nihče me ne vidi. Hitro sem vstopila. Tilen mi je dal poljubček. Bil je vesel...
09. december 2013
Next!
09. december 2013
u147357
u147357
nnnnneexxttttyyyy
09. december 2013
Kdaj bo next no?
09. december 2013
next
09. december 2013
next
09. december 2013
next
09. december 2013
Jaz pa sem bila malce zaskrbljena, ker nisem vedela o čemu se morava pogovoriti. Parkirala sva se v bližnji gozd, ki je postal kar "najino skrito mesto". Začel je...

Tilen: Veš, srček. Jaz te imam tako rad in ne želim da se takole skrivava. Ponosen sem nate, na naju. Rad bi bil javno s teboj.
Jaz: In kaj naj bi to pomenilo?
Tilen: Saj veš, nočem se skrivati, rad bi da se sprehajava kot ostali pari, drživa za roke, poljubljava. Saj ne počneva nič napačnega.
Jaz: (ostala sem brez besed, malce sem premišljevala kaj bi rekla potem pa izustila)
Veš Tilen, jaz sem stara komaj 14 let, ti si star 19 let, mislim da je med nama preveč starostne razlike, da bi okolica to sprejela brez da bi naju obsojali.
Tilen: Kaj naju briga okolica. Pomembna sva jaz in ti. Pomembno je da se ljubiva. Če se seveda. Ali se?
Jaz: Seveda te ljubim. Ampak tu je še en problem. Moji starši mi ne dovolijo, da imam fanta dokler ne bom sama sposobna skrbeti zase.
Tilen: Kaj naju brigajo tvoji starši. Se bom jaz pogovoril z njimi.
Jaz: Tilen, prosim ne, ne bodo razumeli. Kaznovana bom. Oni tega ne razumejo.
Tilen: Česa ne razumejo? Da se imava rada?
Jaz: Joj, ti ne razumeš. Sicer pa bi bilo boljše če se razideva. Ta zveza je verjetno že vnaprej obsojena na propad.
Tilen: NEEEE govori mi tega. Nočem živeti brez tebe. Ljubim te. Ne pustim ti stran.
Jaz: Tilen, prosim razumi me. Ne želim se prepirati s starši. Odpelji me prosim domov.
Tilen: Prosim Mia ne delaj mi tega.
Jaz: Odpelji me domov ali pa bom šla peš.
Tilen: Ali lahko vsaj premisliš prosim.
Jaz: Bom premislila. Pelji me zdaj domov, preden bodo starši posumili kaj.
Tilen: Prav.
--------------------------------------------------------------------

Tilen me je odpeljal malce stran od moje hiše. Izstopila sem, tokrat ga nisem poljubila. V srcu mi je bilo zelo težko, ampak mislila sem si da je tako za oba najboljše.
Vstopila sem v hišo, bila sem žalostna. Starša sem samo pozdravila, nato pa odhitela v sobo. Razmišljala sem o vsem. O starših, o prijateljih, sošolkah, ki so mi govorili, da on ni zame. Ampak vseeno, jaz sem še vedno mislila nanj. Ni mi šel iz glave. Ulegla sem se v posteljo in dolgo v noč jokala. Tilen mi je pisal sms-e, mi izpovedoval ljubezen.
Nekako se mi ni zdelo prav. Zdelo se mi je da imam pravico do sreče. Spraševala sem se: "Kaj pa če je on tisti pravi?" Zaspala sem v solzah. Zjutraj me je zbudila budilka za v šolo. Kot ponavadi sem se oblekla in odpravila... Jooooj, že izstopim iz hiše in koga zagledam? ... Tilna. Bila sem jezna.

-----------------------------------------------------------------------
Jaz: Tilen, sem ti rekla da ne hodi pred mojo hišo. Sosedje te bodo videli in povedali staršem, jaz pa bom potem imela težave z njimi.
Tilen: Kaj me briga. Se je morda v njun odnos kdo vmešaval? Stopil bom pred njiju in jima vse povedal. Da te ljubim, spoštujem in ne morem brez tebe. Kaj mi moreta?
Jaz: Tilen, prosim ne počni tega. Onadva sta starokopitna in ne bosta razumela tega.
Tilen: Nič me ne stane če poskusim.
Jaz: Prosim ne.
Tilen: Če nočeš biti moje dekle zaradi njiju, potem mi naj onadva povesta kaj imata proti meni.
Jaz: Saj nimata proti tebi nič, pač ne dovolita mi imeti fanta dokler ne bom sama pripravljena na življenje. Saj sem ti že povedala.
Prosim ne delaj mi tega. Bodiva še naprej skupaj tako kot sva bila do sedaj in se pretvarjajva kot da se ni nič zgodilo.
Tilen: Ampak jaz se nočem skrivati.
Jaz: Če me ljubiš me boš ubogal. Res se nočem prepirati s starši. Saj sva skupaj zaradi naju, ne zato da se kaževa.
Tilen: Saj to imaš prav. Naj ti bo.
Jaz: Sedaj pa moram v šolo.
Tilen: Daj ostani danes doma in rajši bodi malce z mano.
Jaz: Ne morem kar izostajati od pouka. Obvestili bodo starše in bom imela težave.
Tilen: Daj no, saj ti bom jaz napisal opravičilo.
Jaz: No prav, naj ti bo.
Tilen: Pojdiva tokrat k meni, da vidiš kje živim.
Jaz: Prav k tebi domov?
Tilen: Ja, k meni.
Jaz: Živiš sam?
Tilen: Ne, s svojimi starši in bratom, ampak bodo veseli če te spoznajo. Oni nimajo nič proti tebi.
Jaz: Da bi spoznala tvoje starše in brata?
Tilen: Ja.
Jaz: Ne vem če je to že primerno. Saj sva skupaj manj kot teden dni.
Tilen: Ampak jaz imam občutek da se poznava že skoraj vse življenje.
Jaz: No prav, pojdiva. Misliš da jim bom všeč?
Tilen: Navdušeni bodo nad teboj.

---------------------------------------------------------------------------
Privolila sem, da spoznam njegove starše. Medtem ko sva se vozila me je ves čas držal za roko in me božal. Vsake toliko časa me je bežno pogledal in se mi nasmejal.
Prispela sva do njegove hiše. Waaaaaaaw. Bila sem osupla. Imeli so zelo lepo hišo. Izstopila sem iz avta. Bilo mi je nerodno. On pa me je povabil naprej. Vstopila sem v hišo...
09. december 2013
Njegova mati in oče sta me prijazno pozdravila, ter se prestavila. Bila sta bolj redkobesedna, a smo vseeno izmenjali nekaj besed. S Tilnom nisva zgubljala časa. Videl je, da sem v zaderegi, zato sva se pozdravila od staršev. Odpeljal me je v svoje nadstropje v hiši. Bilo je urejeno tako no, bolj po fantovsko. Nič posebnega. Takoj me je začel poljubljati. Govoril mi je da sem ljubezen njegovega življenja. Da se mi nikoli ne bo odpovedal. Bila sem vesela, a hkrati sem se malce ustrašila teh besed. Seveda sem tudi jaz čutila nekaj do njega, a vseeno sem si zvezo z njim predstavljala bolj tako najstniško, ne tako resno. V sebi sem si rekla, da se bom rajši kar prepustila toku in kar bo bo. Zopet me je začel poljubljati. Odšla sva tudi v njegovo spalnico. Potisnil me je na posteljo. Poljubljal me je in poljubljal. Spet me je božal po prsih, me ljubkoval. Res mi je godilo. Ustavil se je.... Malce sem se prestrašila.

---------------------------------------------------------------------------
Tilen: Ali te lahko nekaj vprašam?
Jaz: Lahko. Kaj pa je?
Tilen: Zakaj mi ne dovoliš da se poigram malce s tvojo mucico, saj bom nežen?
Jaz: Ne, Tilen, nisem še pripravljena.
Tilen: Saj bi ti jo samo ljubkoval, ne bova imela spolnih odnosov.
Jaz: Ne, sem rekla! In vstala iz postelje.
Tilen: Pomiri se, v redu je. Razumel sem. Ampak poljubljava se pa še vseeno lahko.
Jaz: Ne sprašuj me več o seksualnosti. Če bom želela to bom že sama rekla.
Tilen: V redu no Mia, pomiri se.
Jaz: Komaj 14 let sem stara Tilen. Ali se mi morda kam mudi?
Tilen: Želim si te Mia, samo to je. Tako te ljubim, da bi rad da se najina zveza poglobi.
Jaz: Saj tudi jaz tebe, ampak vseeno še nisem pripravljena za ta korak.
Tilen: Ok, te bom počakal.
Jaz: Hvala, ker me razumeš. (bila sem vseeno jezna, ker sva sploh načela to temo, kar naprej mi je hodila po glavi Nika in še nekaj sošolk, ki so mi rekle da me želi samo izkoristiti)
Ali me lahko pelješ domov? In ja, napiši mi še tisto opravičilo, ki si mi ga obljubil.
Tilen: Ja, ok bom. A si mogoče jezna name?
Jaz: Ne nisem nič jezna.
----------------------------------------------------------------------------
Odpeljala sva se proti mojem domu. Bila sva tiho. Pripeljal me je blizu doma, jaz sem izstopila, Tilna poljubila in odšla domov.
Doma sem razmišljala o vsemu. Hmmm... kaj pa če si je on najino zvezo res preveč resno vzel? Meni to več ni všeč. Kar naprej mi piše, spoznal me je s svojimi starši, pošilja mi razna darila... In potem še jaz, ki bi mi morala biti šola na 1. mestu jo zapostavljam zato da sem z njim. Tole res ne vem kako bo šlo naprej...
09. december 2013
next+ful dobr pišeš
09. december 2013
Nekako se mi je vseeno zdelo da je tole preresno zame. Mislila sem si. "Hej, stara si šele 14 let, še celo življenje je pred teboj." Ampak ni mi preostalo nič drugega, kot samo to, da si mislim to... globoko v srcu sem si vseeno želela biti z njim, čeprav mi je razum govoril drugače. Razum mi je govoril "beži stran od njega".

Prepustila sem se toku in se držala slogana Carpe Diem (užij dan) ne glede na posledice, čeprav sedaj to globoko obžalujem. Če bi upoštevala razum, se mi nebi zgodilo vse to kar se mi je.

Nekaj naslednjih mesecev sva se s Tilnom še vedno skrivaj dobivala. Seveda je k temu spadalo tudi to, da sem izostajala od pouka, uspeh v šoli se mi je slabšal, s starši pa sem se vse slabše razumela. Bilo je očitno, da zveza s Tilnom name vpliva zelo slabo.
Tilen je postajal vse bolj ljubosumen, preprečeval mi je celo da se družim s svojimi najboljšimi prijateljicami (seveda zato, ker so one bile proti najini zvezi). Postajala sem vse bolj žalostna in počutila sem se izredno osamljeno. Tilen mi ni bil več dovolj. Zveza z njim je postala dolgočasna. Kakorkoli sem se želela z njim pogovoriti o razhodu mi je začel groziti, me napadati, žaliti...khmm da ne pozabim omeniti, da mi je celo zagrozil, da če ne bom njegova, ne bom nikogaršnja. Začela sem se ga malce bati. Večkrat sem ga zapustila, ampak me je s svojimi grožnjami vedno znova prepričal da sem se vrnila k njemu (saj vem, mislite si kakšna trapa... in moram vam priznati, da sem res bila). Najbolj sem se bala, da bi starši izvedeli za najino zvezo, čeprav jaz vem, da so oni potihem vedeli, vendar so se vseeno delalali da verjamejo meni ko sem zatrjevala da nisva skupaj, da sva le prijatelja.

Najina zveza je postala le še eno pravo mučenje. Ni mi bilo več lepo, kot na začetku. Tudi on mi ni bil več všeč tako kot na začetku. Obžalovati sem začela dan, ko sem ga spoznala, ko sem mu dala telefonsko... Jooooj, kje sem imela glavo. Ko bi vsaj premislila. Kmalu sem od vsega pritiska počila, odšla do prijateljice in ji vse skupaj povedala. Ona se je ustrašila, seveda se je bala za svojo varnost. Tilen je tudi njej grozil. Ravno v tistem času se je pripreljal Tilen in čisto znorel. Začel je vpiti name in ker nisem želela z njim v avto me je začel vleči za lase...
09. december 2013
Pliiis next nujno!
09. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg