Forum
biu je temen večer.majhna novinarska skupina se je odločila poročevat o duhovih v parku yellowblud.(use je izmišlen)
ustopijo... nadaljujem?
14. avgust 2010
to je prijateljica taia
14. avgust 2010
u25702
u25702
MAU VEČ NAPIŠ D VEMO KDO SI...
14. avgust 2010
to je prijateljica kim
14. avgust 2010
to pa sem jaz
14. avgust 2010
ella
14. avgust 2010
pogovor:
š-šef
j-jst
š:ella si slišala da se mesčani nasega mesta izogibajo prelepega parka yelloxbluda?
j:ja sem ,ali veste zakaj?
š:ker so se začele govorice o tem da tam prebivajo duhovi.
j:in zakaj to govorite meni ?
š: ker hočem da vi in vaša skupina to raziščete.prav?
jeveda.
NASLEDNJI DAN
OB 8H ZVEČER
ali moramo res iti je uprašala kim.ja sem rekla ali hočeš izgubiti službo?šef je rekel da moramo biti tukaj vsi uključno s snemalko, razumeš?ja razumem,je rekla.
končno smo prišli...nadaljujem?
14. avgust 2010
u26577
u26577
da!!!
14. avgust 2010
14. avgust 2010
next!
14. avgust 2010
nextt
14. avgust 2010
u21760
u21760
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2010
ko smo prispeli smo imeli kaj videti.gugalnice so se gugale vrtiljak se je samo vrtel vrtel vrtel zibajoči konjiček se je sam samo zibav tako tudi zibajoča riba.ko smo vstopili je kim priklopila kamero in začela snemati ko so kar naenkrat zaluputnila vrata, kim pa je se vedno snemala.vse nas je bilo pomalem strah ampak najbolj je pa bilo strah taio saj je tega duha ze opazila v tem strasnem zakletem parku......... nadaljujem ?
15. avgust 2010
next next
15. avgust 2010
hh next
15. avgust 2010
cela novinarska skupina je bila zaprta v zakletem parku xD.....vse to je ella sporočala. ko se je kar naenkrat use zacelo sebolj vrteti kot da so duhovi ponoreli.nekaj casa si vse ogledamo ko tja zacne kričat.eden od duhovov je v pesk napisal : I MGONA KILL YOU !!!!!!! vse nas je streslo.ella ni mogla vrjeti kaj se dogaja ampak se ni hotela predati...ko pa kar naenkrat taie ni bilo več.iskali smojo iskali ko smo jo nasli na vji od drevesa mrtvo XD.......nadaljujem ?
15. avgust 2010
nebom vs pustila čakat k ustali jst vm bom nadlvala
15. avgust 2010
ko smo tajo nasli na drevesu mrtvo je bila tista veja tako šipka da se je veja zlomila in tako sta veja in taino truplo padlo na tla...kim tega noi hotela posneti a ji je ella ukazala. ella je od zalosti zacela jokati a se je hitro opomogla in so hoteli skleniti plan kako bi zbežali iz parka
...ko kar naenkrat se je vse umiriloko je kim zacvela kričati...a od kim ni duha ne sluha . iskali smo jo in iskali ko se ubrnem je uzadaj na pALIci pritrjena njena glava in truplo vso raskosano roke noge ....ker so samo taia kim in ella sle v park vstali niso bogli nic narediti sam resili so se duuhov...........kaj se bo zgodilo z ello v nadaljevanju
15. avgust 2010
next
15. avgust 2010
next
15. avgust 2010
ella ella ella kaj si storila zakj si sm pršla zaradi mene je umrla taia in kim zakaj zakaj zakaj...
vse storim narobe . TURŠŠ uh malo je mankalo gugalnico je negdo prevrnil. tako sem se vstrašla niti milimetr ni bila odstranjena gugalnica ko je padla . kaj naj naredim kaj naj naredim pobegniti nemorm to sem ze zdavnaj ugotovila nikogar ni da bi me rešil. ko negdo hodi ella pa je začela kričati napomoč napomoč napomooooooč!!!!!!!bile sta 2 punci ........ko sta slišali da negdo kriči sta videli ello kaj se dogaja sta vprašali ella jima ni mogla razložiti samo pomagajta mi nekako splezat vn
........seveda st ji pomagali in končno je splezaaala vn ......kaj se je zgodiloooo je vprašala Alex....in ella ji je vse razložola.......nekaj dni pozneje....
16. avgust 2010
next
16. avgust 2010
nekaj dni pozneje pa je biu pogreb od taie in od kim vsi smo se zbrali celo Alex in Emeli sta prisle.
ceprav je ella vedela da je on najvec kriva za nujino smrt so njihovi sorodnikiin prijatelji razumeli.Šefu pa je dala odpoved.in si je rekla da bo kaj drugega pocela. in da nebo vec nikomur skodila.
16. avgust 2010
2. DEL ZAKLETEGA PARKA KI PA NAJVEC GOVORI O ELLI IN NJUNINIH PRIJATELJI AMPAK PRI VSAKI ZGODBI SE MORE KAJ ZAKOMPLICIRATI...............
16. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg