Forum
u34229
u34229
kratka vsebina:
14 letna Nina se z ladjo odpravi na otok, kjer so pred nekaj leti umrli njeni starši.( zgodba bo v obliki dnevnika)

a nej napišem??????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. julij 2011
u34229
u34229
dejte kak koment pa napišem sicer sm že mela en deu napisan pa se mi je zbrisu ceu:'(
05. julij 2011
u34229
u34229
okj zdle dobite prvi del
07. julij 2011
u34229
u34229
torek, 24.5-2011
dragi dnevnik!
ura je deset zbvečer js še pa nč nimam spakiran.jutr grem ob osmih zjutrei že na ladjo za na Otok izgubljenih duš. nemorm vrjet da grem spet tja. tam sm bla nazadnje pred leti pa še takrt nism hotla tja.mama in oče sta me zvlekla tja da bi odkrila zaka velik ljudi tm skriunostno zgine ampak ne. onadva sta me vlekla s sabo da nebi bla sama. pač zavzeta tgodovinarja in arheologa.tm je blo kt na taborjenju.spal smo u šotoru in zvečer ko sta mama in oče prpraulala večerjo sm js bvrala u šotoru neko popolnoma nezanimivo knjigo.use je blo mirno pol pa sm slišala krike in dobr sm vedla da so to mamini kriki. pogledla sm iz šotora in tam je stal. tam je stal stvor visok približno 3 metre in vidlo se je skoz njega.takoj sm ga prepoznala. zaradi tega stvora smo mi prišli sm. ljudem je ponavadi izpil dušo, kri pa dal svojemu ljubljenčku Cenotepu. moja starša sta bila mrtva jaz pa sem bila sama na tem groznem otoku. edina sem preživela,ker me ni videl. aslednji dan me je prišla iskat teta. vzela me je k sebi in me uzgajala.ampak jutri grem spet tja. na otok kjer sta umrla moja starša. edina bom na ladji.pa vseeno morm končat njuno delo pa naj se zgodi karkoli.zdei pa grem poiskat svojo beležko, lučko pa še kaj pol pa grem spat jutr pa na ladjo. pa prisegla sem si da ne grem več tja!
07. julij 2011
u34229
u34229
next????
07. julij 2011
u34229
u34229
3 nexti pa dam naprei
07. julij 2011
neeeeeeeeeeeeext!
08. julij 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. julij 2011
u34229
u34229
še en next usaj povjte še ostalim pa nebom več pisala v obliki dnevnika k sm ugotovila da je bedn. tak da..... povjte še naprei pliz
11. julij 2011
next pa ti se odloč kaku boš pisala
itak bo kul
20. julij 2011
ti sam nadaljuj
21. julij 2011
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
23. julij 2011
u34229
u34229
okj zdei bom mogoč čez kak tedn nextala k sm lih na morju pa nemorm bit tok na netu paa................... pam d ne zamerte sam pisat bom šle spet od začetka bo pa usebina taka je bla tu
29. julij 2011
u34229
u34229
pa ajde nebom pisala na novo nextam zle k sm lih na netu;D
06. avgust 2011
u34229
u34229
joj kok je dougcajt če si sam na ladji! sploh pa če se voziš 16 ur ti pa nimaš nobenga d bi se pogovarju z njim.ob polnoči bom pršla na Otok izgubljenih duš. takrat je najbl srhljivo.pred sabo mam pa še samo 1 uro vožnje in to me ubija. to je najdalša ura u mojem celem lajfu.pet minut se mi zdi cela večnost in zdei pijem kakav in razmišlam kaj use se lohk zgodi.
06. avgust 2011
u34229
u34229
evo ad se lažje dočaka drug tedn
06. avgust 2011
u35860
u35860
next a lah še mojo preberete =http://www.igre123.com/forum/tema/krvava-sporocila-moje-ljubezni/13611/
06. avgust 2011
u34229
u34229
še usaj dva nexta pa u pondelk zvečer al pa u tork enkrat pa dobite naprei
06. avgust 2011
u35860
u35860
nexxtt hitrr
06. avgust 2011
u34229
u34229
končn smo pršl tja. stopim na peščeno plažo in se razgledujem. tok doug že nism bla tuki. mešane občutke mam. strah, bolečina, osamljenost......... to so sam nekteri od njih. točno se spomnem uskga momenta tuki. tok sm zatoplena u svoje misli da sploh ne opazim da je ladja že odplula. zdej vidm sam še svetlo piko u daljavi. gledam svetle zvezde in polno luno k ponavad ne pomen nč dobrga. tla pod menoj se začnejo udirat.hočem se umaknt ampak se ne morm. padem s peskom vred. pristanem na trdih tleh. nemorm dihat. zatohel vonj in prah me ubijata. glavo potisnem v majico.mal lažje je dihat ampak še zmeram me duši. končn se prah poleže.ampak še zmeram težko diham. zdej ni prah tist k me duši. tema, strah in stara bolečina mi ne pustijo dihat. živet morm brez staršeu zdej k jih najbl rabm. ampak grem naprj z dvignjeno glavo. sežem u žep in vn potegnem lučko. skozi odprtino nad mano sveti lunina svetloba. mal se razgledam. okoli mene je polno kamnitih sarkofagov in na usakem nekj piše u stari grščini. pogledam nekaj napisou. sreča d smo se tega učil u šoli. bom usaj lahk kj prebala. preberem napis na največjem sarkofagu.'' Marjana in Tomislav Buršič. WTF to sta moja starša!!!!'' naprej neznam prebrat. še dobr da sm si use zapisala u beležko. potegnem jo iz žepa in preberem še drugi del napisa.''manjka še hči Nina. Fak!!!!!!!''
next???
16. avgust 2011
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17. avgust 2011
u57511
u57511
next
17. avgust 2011
u35860
u35860
neext
17. avgust 2011
u34229
u34229
takrat pa za sabo zaslišim glas.''sem že mislil da sploh ne boš prišla.haha''zmrazi me po zlem telesu. obrnem se vendar pred sabo ne vidim nikogar. niti ko bolje pogledam ne vidim niti obrisa.''kdo si?kaj si?''vprašam. ''kdo sem?kaj sem? bedno vprašanje! zakaj to zanima vsakega,ki pride sem??? sem ptič,človek,opica, duh,........ vse.ne trati mojega časa z vprašanji kot je ta, ker izvedela ne boš.muahahahaha! lahko me slišiš, toda videla me ne boš. lahko me vidiš,toda vedela ne boš. zdaj pa........ uživaj v življenju dokler še lahko. ker dolgo ne boš več mogla.'' stojim tam kot da bi pravkar videla duha. no ubistvu sm ga slišala. nekaj mi sveti v oči. pogledam v desno in tam vidim...........
18. avgust 2011
u34229
u34229
upsis. tam ko piše zmrazi me po zlem telesu bi mogl pisat po celem telesu
18. avgust 2011
u34229
u34229
a bo sploh kak next?????????
23. avgust 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
27. avgust 2011
u34229
u34229
pogledam v desno in tam vidim ključ. bil je obešen na kamniti steni. vzamem ga v roko in si ga ogledam. bil je star ključ brez lerska pa vendar se je svetil. v glavi zaslišim glas:'' pojdi do edine poti na plaži vodila te bo skozi gozd. vendar pazi se pasti in ovir lahko te poškodujejo ali zavedejo. ključ moraš imeti povsod s sabo. lahko te reši iz še tako velike godlje.'' glas mi je bil znan. nekje sem ga že slišala. le da z manjšo mero žalosti v njem. pogledam okoli sebe in zagledat kamnite stopnice, ki jih je obsevala lunina svetloba. povzponem se po njih. pprispem na plažo in pogledam okoli sebe. na desni vidim pot.'' to more biti to,'' si rečem. približujem se ji. želim se ustaviti ali obrniti ampak noge me ne ubogajo. celo življenje se mi odvrti pred očmi. prvi šolski dan, pol veselja in presenečenj. prva ljubezen ko se ti zdi da na svetu obstajaš le ti in pa tvoja ljubljena oseba. preden se zavem sem že tam. od potke me loči le še en korak. globoko vdihnem nato pa stopim naprej. zaletim se v nekaj vendar tam ni ničesar. takrat pa zopet zaslišim glas:'' verjeti moraš vase in najti rešitev, da prideš mimo stene, ki te loči od nadaljne poti.'' glas je bil še vedno enak jaz pa sem bila še bolj prepričana, da sm ga že slišala.
next????
29. avgust 2011
u34229
u34229
okj zdei pride še nekj fotk

nina:

kluč:

plaža:

29. avgust 2011
u19911
u19911
next!